Vydání knihy - Krehkosť pocitov

Som Holka z Malovanky, tatérka. Rada by som zvečnila svoje myšlienky, ktoré sú obľúbený motív tetovaní do knihy. Každá veta sa pod kožu dostane iba raz a tak pospájať tieto idey dohromady, by dostalo ďaľší rozmer. Za vašej pomoci by som túto knihu vydala.

 • buď všetkým, čím sú chcel byť než si sa začal báť

 • pesovci v ružovom

 • Pesovci v čiernom

 • Bílá trička - psíci (M: M, Ž: XS)

 • Černé ponožky - psíci

 • Bílé ponožky - psíci

 • 3 barevné varianty ponožek

 • Ponojdy môžeš i kombinovať!

 • Printy, ktoré sú i súčasťou odmien

 • Posledná z mojich ilustrácií

 • Holka z Malovanky vo svojom prirodzenom prostredí

61 200 Kč
vybráno z 55 000 Kč

111%

111% splněno

119 lidí přispělo

Umění, Literatura

Praha, Hlavní město Praha, Česko

Zobrazit všechny odměny
TU NÁJDETE VŠETKY INFORMÁCIE O MOJOM PROJEKTE, MNE A ODMENÁCH, KTORÉ SOM SI PRE VÁS PRYCHYSTALA.
 
KTO VLASTNE  ​ SOM?
Holka z Malovanky
sa mi narodila pred viac než dvomi rokmi v Prahe. V tom čase som sa začala okrem ilustrácii pomaly zahlbovať do tajov tatérstva a svoje kresby som začala kresliť najmä pod kožu. Následne som pridala do svojej tvorby i krátke útržky zo svojich myšlienok, tie sa stali akousi denníkovou formou pocitov, ktorými si prechádzam, a ktoré sú k nahliadnutiu i na mojom instagramovom profile @holkazmalovanky

 
Škrabopisky, ako ich nazývam,spájajú okrem týchto myšlienok i font, ktorý som vytvorila ako vyobrazenie nedokonalosti či dokonca strachu a bolesti, z ktorého prekonania, vznikajú krásne veci. Chyby nie sú chybami a snaha o dosiahnutie dokonalosti je klišé, nebezpečný strašiak v našich životoch, ktorého jediná úloha je brzdiť nás v našich snoch. 
Toto "odhaľovanie sa" malo pre mňa veľmi terapeutický účinok, nie len preto, že mi to dalo možnosť slobody ale hlavne pre veľký úspech, aký moje škrabopisky dosiahli. So svojimi ilustráciami, vyobrazujúcimi krehkosť a silu pocitov som začala tetovať i svoje škrabopisky. Každú iba raz pre ich vlastnú osobitosť a intimitu. Pocit, že si prechádzame každý vlastnými zážitkami a skúsenosťami a pritom sa ku koncu dňa dokážeme vo svojich pocitoch stotožniť natoľko, že sme si ochotní nejakú myšlienku vryť pod kožu posilňuje moju túžbu zdielať tieto pocity hlasnejšie než kedykoľvek predtým.

 
ČO BY STE KÚPOU ODMIEN PODPORILI?

Preto som i prišla s nápadom, pospájať tieto škrabopisky do rovnocennej knihy s názvom Krehkosť pocitov, pre každého, komu sa páči moja tvorba, potrebuje si dodať odvahu, neušli sa mu pod kožu jeho obľúbené škrabopisky alebo sa jednoducho nechce so svojimi pocitmi cítiť sám a mať možnosť stotožniť sa s ostatnými. Pretože všetci, si na rovnakej úrovni prechádzame tými istými pocitmi, bez ohľadu na odlišnosť situácií.
 
A mať ich všetky v hmatateľnej podobe pohromade bude dávať oslobodzujúci a terapeutický účinok už nie len iba mne a klientom ktorých tetujem ale každému, kto si túto knihu zakúpi. Ak podporíte môj projekt, podporíte i samotný vznik a vydanie knihy.

Veľmi si vážim každého, kto si našiel čas sa sem zastaviť, pomôcť mi pri splnení tohto sna a hlavne všetkým, ktorí sa nezabudli hrať. 

 
ODMENY
Tuto máte bližšie k nahliadnutiu, kúpou akých vecí mi pomôžete vyzbierať peniaze na vznik mojej knihy. Nezabudnite si pozrieť naše výhodné balíčky, kde za nižšiu cenu si môžete odmien vybrať hneď viac!

Print panenky v znamení zverokruhu  
Na výber každé z dvanástich znamení vo veľkosti A4.
Ohnivé znamenia, typické svojou nespútanosťou, ktorú si ľudia mýlia s aroganciou, sú často lapené vo vlastných emóciach. 
Zemské znamenia, ich láska k prírode, tvrdohlavosť a túžba po dokonalosti.
Vodné znamenia, najcitlivejšie so všetkých, ponorené do vlastných myšlienok, ktoré často vôbec nevyplávajú na povrch.
 
A samozrejme znamenia vzdušné, ich nespútanosť, ľahkosť ruka v ruke s vnútorným nepokojom uzatvárajú cyklus, ktorý sa dostal pod kožu obrazne i doslova mnohým.

Tričká 
 
Dva dizajny, tri farby, štyri veľkosti. Stačí si vybrať kombináciu toho svojho alebo hneď viacero verzií!
  buď všetkým, čím si chcel byť než si sa začal báť 
Štepánek má na sebe veľ. L a krásna Agnes veľ. S


pesovci, áno Holka z Malovanky vie, že to nie je skutočné slovo. 
Štěpánek v bielom pesovi
Agnes v čiernom pesovi veľ. L

Ponožky na nožky
Volám ich zvedaví pesovia ;)

Ak namiesto minimalizmu uprednostňuješ farebnosť, kúp si páry hneď dva, za výhodnejšiu cenu v našich balíčkoch a ponojdy môžeš veselo kombinovať.
Veľkosť 36/40  40/46

Aktuality

1.4.2020 ODMENY

Ahojte všetci, prosím nezabudnite mi napísať do komentu (alebo mi napíšte na mail holkazmalovanky@gmail.com a na Instagram @holkazmalovanky) všetky svoje údaje kam chcete aby sme Vám odmenu poslali a samozrejme variantu či už trička ponožiek alebo printu a teda veľkosť, farbu alebo druh :) veľmi…

Více

Odkazy projektu

Komentáře

Vyberte si odměnu za váš příspěvek

 • 87 z 98 Ponožky Holka z Malovanky

  Z mojej obrovskej lásky ku všetkým okoloidúcim psom v pražských uličkách som vytvroila sériu zvedavých psov, ktorú sme vyšili i na ponožky. Je v nej všetko, čo milujem, jednoduchosť, vtip a úprimnosť, presne ako moje najobľúbenejšie psie vlastnosti.

  Budete si ich môcť zakúpiť v troch rôznych farbách a to čiernej, bielej a ružovej, alebo si hneď môžete zakúpiť farieb viacero a smelo ich kombinovať! Z veľkostí sú tradične dve, dámske a pánske.

  Doručení odměny: Do týdne

  300 Kč
 • 129 z 150 Kniha Krehkosť pocitov

  Dôležitou odmenou je moja knižka škrabopiskov s názvom Krehkosť pocitov. Jej kúpou podporíte i jej samotný vznik. Okrem venovania podľa vlastného želania ju v rámci odmien ponúkam za výhodnejšiu cenu.

  Doručení odměny: Do půl roku

  300 Kč
 • 23 z 36 Printy Holka z Malovanky

  Súčasťou odmien je najúspešnejšia séria ilustrácií zobrazujúca každé znamenie zverokruhu menej tradičným spôsobom než na aký sme zvyknutí. Chcela som sa zamerať hlavne na vnútorné charakteristiky ľudí a vyobraziť ich nepriamo, obrazne, citlivo. 


  Printy sa vyrábajú vo veľkosti A4, môžete si jednotlivo vybrať zo všetkých 12 znamení zverokruhu a ako ja rada hovorím, nie je potreba dané znamenie mať, stačí s ilustráciou rezonovať.

  Doručení odměny: Do týdne

  380 Kč
 • 8 Ponožky + kniha

  Ľubovoľný pár ponožiek s knihou Krehkosť pocitov.
  Do poznámky nezabudnite napísať akú farbu a veľkosť ponožiek ste zvolili.

  Doručení odměny: Do půl roku

  500 Kč
 • 13 z 20 Dva páry ponožiek

  Ľubovoľná kombinácia dvoch párov ponožiek.
   

  Doručení odměny: Do týdne

  500 Kč
 • 3 Print + kniha

  Ľubovoľný print s knihou Krehkosť pocitov.
  Do poznámky nezabudnite napísať aký motív printu ste zvolili.

  Doručení odměny: Do půl roku

  550 Kč
 • 25 z 58 Tričká Holka z Malovanky

  Jednou z odmien sú tričká, hneď s dvomi motívmi. Jeden z nich je môj obľúbený škrabopisok 
  "buď všetkým,
  čím si chcel byť 
  než si sa začal báť" 
  na dodanie odvahy pre každý deň, keď to budete potrebovať a druhý, ak máte chuť na trošku ľahkosti a vtipu je motív s ilustráciou zvedavých psov :) 

  Tričká  sú v limitovanom množstve, tak sa poponáhľajte, aby ste dostali to svoje! Vyberať si môžete z troch farieb, čierna a biela vo veľkostiach od XS po L, a ružové S, M, L.

  Doručení odměny: Do týdne

  580 Kč
 • 18 z 20 Dva printy

  Ľubovoľná kombinácia dvoch printov.

  Doručení odměny: Do týdne

  600 Kč
 • 6 Tričko + kniha

  Ľubovoľné tričko s knihou Krehkosť pocitov.
  Do poznámky nezabudnite napísať aký motív, farbu a veľkosť trička ste zvolili.

  Doručení odměny: Do půl roku

  750 Kč
 • 19 z 30 Tričko + ponožky

  Ľubovoľná kombinácia trička a ponožiek.

  Doručení odměny: Do týdne

  750 Kč
 • 16 z 20 Tričko + tričko

  Ľubovoľná kombinácia dvoch tričiek.

  Doručení odměny: Do týdne

  1 000 Kč