Kalendár pre Košický útulok

Projekt na pomoc so spracovaním kalendára pre Útulok Košice. Z projektu by som rada pokryla náklady na cestu, techniku a tlač kalendárov. No, neznie to skvele? Nás doviedla pomoc psíkom o Vašu pomoc, bez ktorej sa nezaobídeme. Poď do toho s nami!

 • Vlčík

 • Pandy

 • ovečka

 • Ulap

 • Adelka

77 Kč
vybráno z 51 070 Kč

0%

0% splněno

1 člověk přispěl

Komunita

Zobrazit všechny odměny

Ako sa to začalo

Nedávno ma oslovila pracovníčka Útulku Košice či som ochotná nafotiť kalendár pre budúci rok. Moja odpoveď bola jasná, nakoľko mám doma psíka práve z tohto útulku. Vízia bola jasná nafotiť atmosféru útulku, každodenný život psov a pomôcť tak aspoň kúsok k lepšiemu.

UVLP

Čo je náš cieľ?

Cieľom projektu je teda vytvorenie profesionálnych fotografií psíkov z útulku a pokrytie aspoň z časti nákladov na tlač. Cieľom je odovzdať príbeh o /ne/slobode a živote psíkov v útulku.  

Preto chcem využiť tento projekt a týmto vás požiadať o pomoc s realizáciou kalendára

Detaily

Má to však jeden háčik, keďže všetci vieme, aké veľké výdavky má útulok rozhodla som sa spraviť túto zbierku a aspoň malou časťou im pomôcť s výdavkami na tento kalendár. Fotenie bude prebiehať celú jeseň v areály Útulku - Únie vzájomnej pomoci ľudí a psov v Haniske pri Košiciach, keďže sa bude jednať o stolový 2-týždenný kalendár.

... a ešte niečo navyše

... tak poď aj ty pomôcť spolu so mnou psíkom z útulku.

Kto sme?

Ahojte, mám 24 rokov som študentka Akadémie umení v Banskej Bystrici a mojou neodmysliteľnou súčasťou sú psy. Keďže študujem fotografiu inak sa to ani skĺbiť nedá. Som mladá psia fotografka ktorá svojou tvorbou sa snaží zachytiť povahu psíka a jeho osobyté čaro.

Prečo to robíme?

Prečo to robím ? Keďže ako študent si veľa dovoliť prispieť nemôžem, rozhodla som sa, že aspoň takouto cestou pomôžem psíkom

Komentáře

Vyberte si odměnu za váš příspěvek

 • 1 Len tak pre psíky ♥

  Spolu to zvládneme. Pridaj aj Ty ruku k dielu a prispej nám na kalendár pre útulok. Za to Ti od nás aj od útulkáčov patrí veľké ďakujem!

  Doručení odměny: Do týdne

  76,61 Kč
  (3 €)
 • 10 z 10 Fotky psíkov z útulku s poďakovaním

  Chceš podporiť dobrú vec a zároveň si odniesť za dobrý skutok niečo na pamiatku? Za Tvoj štedrý dar Ti pošleme domov 5 fotiek s poďakovaním a Tvojím menom.  

  Do poznámky prosím uveď meno a adresu. Ďakujeme

  Doručení odměny: Do měsíce

  255,35 Kč
  (10 €)
 • 0 Kalendár

  Odmena v podobe kalendára je tu pre teba. Po nafoteni a celkom spracovaní kalendára ti ho pošleme a celý rok sa budeš môcť kochať fotkami psíkov.

  Do poznámky prosím uveď meno a adresu. Ďakujeme

  Doručení odměny: Do půl roku

  510,70 Kč
  (20 €)
 • 0 Kalendár a fotky psíkov z útulku s poďakovaním

  Ideálna kombinácia mať doma aj kalendár aj fotky psíkov.  Za Tvoj štedrý dar Ti pošleme domov 5 fotiek s poďakovaním a Tvojím menom a kalendár.

  Do poznámky prosím uveď meno a adresu. Ďakujeme

  Doručení odměny: Do půl roku

  766,05 Kč
  (30 €)
 • 5 z 5 Tričko s útulkáčom s poďakovaním

  Proste dokonalá odmena! S pohodlným tričkom, na ktorom je fotka jedného zo psíkov z útulku, na náš projekt nezabudnete. Ideálna cesta ako spojiť príjemné s užitočným... 

  Do poznámky prosím nezabudnite uviesť meno, adresu a veľkosť trička.

  Doručení odměny: Do týdne

  893,73 Kč
  (35 €)
 • 0 Váš psík bude môj model

  Páči sa ti moja tvorba a chcel by si aby tvoj psík mal tiež takéto fotky? Za túto podporu odo mňa dostaneš 10 upravených fotiek  psíka ktoré spolu nafotime. Fotíme portréty aj pohyb ☺Fotky dodám v digitálnej podobe.

  Fotenie prebieha v Košiciach. Inde po dohode.

  Doručení odměny: Do měsíce

  1 276,75 Kč
  (50 €)
 • 5 z 5 Plátno s fotografiou 30x30 cm

  Za Váš štedrý príspevok sa Vám chceme poďakovať niečim špeciálnym. Plátno s fotografiou (koláž z fotiek psíkov z útulku) a poďakovaním sa bude krásne vynímať na stene Vášho bytu!  

  Do poznámky prosím uveďte meno a adresu. 

  Ďakujeme!

  Doručení odměny: Do měsíce

  3 830,25 Kč
  (150 €)