Slovník súčasných slov

Slovník súčasných slov je tu na to, aby bežné slová mali svoje špecifické definície, ktoré sedia práve na dnešnú dobu. Chceme vydať knihu, a na to potrebujeme vás. Vašou podporou si ju predobjednáte a my vám ju pošleme medzi prvými!

Autor zatím žádné otázky a odpovědi nepřidal. Pokud vás něco zajímá, zeptejte se!

150 171 Kč
vybráno z 127 675 Kč

117%

117% splněno

354 lidí přispělo

Literatura

Vyberte si odměnu za váš příspěvek

 • 64 Proste nás iba podpor

  Ak nás podporíš touto symbolickou sumou, budeme ti vďační. Na konci knižky bude tvoje meno svietiť na strane: Knižka by nevznikla ani bez týchto ľudí

  Doručení odměny: Do čtvrt roku

  76,61 Kč
  (3 €)
 • 188 Knižka medzi prvými

  Pri tejto sume ti knižku pošleme medzi prvými hneď, ako vyjde z tlačiarne.
   

  Doručení odměny: Do čtvrt roku

  255,35 Kč
  (10 €)
 • 29 Knižka a nálepky

  Pošleme ti  knižku medzi prvými hneď, ako vyjde z tlačiarne a pridáme ti k nej nálepky s obľúbenými definíciami slov.

  Doručení odměny: Do čtvrt roku

  383,03 Kč
  (15 €)
 • 83 z 100 Limitka - TRIČKO!

  Keby si nemal záujem o knižku, môžeš získať limitovanú edíciu tričiek s definíciou slovného spojenia "Biele tričko - Magnet na kečup, horčicu, sladkokyslú omáčku, ..." Budeme ich vyrábať iba 100 kusov, tak neváhaj!

  Doručení odměny: Do čtvrt roku

  459,63 Kč
  (18 €)
 • 9 Budeš v knižke!

  Za túto sumu ti v knižke uverejníme tvoj význam slova, ktoré nám pošleš, pridáme k nemu tvoje meno alebo pseudonym ako autora významu. Pošleme ti knižku medzi prvými hneď, ako vyjde z tlačiarne a samozrejmosťou sú aj nálepky s obľúbenými definíciami slov.

  Doručení odměny: Do čtvrt roku

  510,70 Kč
  (20 €)
 • 5 z 40 Limitka - TRIČKO A KNIHA!

  Pridávame aj limitovanú edíciu tričiek s definíciou slovného spojenia "Biele tričko - Magnet na kečup, horčicu, sladkokyslú omáčku, ..." a k tomu dostaneš za túto sumu aj našu knižku. Ak zaváhaš, za takúto cenu to už potom nezoženieš. Berie prvých 40 ľudí!

  Doručení odměny: Do čtvrt roku

  638,38 Kč
  (25 €)
 • 4 Knižka aj tričko

  Za takúto sumu ti pošleme knižku medzi prvými ihneď, ako vyjde z tlačiarne a pridáme ti k nej aj nálepky s obľúbenými definíciami slov a  tričko s definíciou, ktorú si vyberieš.

  Doručení odměny: Do čtvrt roku

  1 276,75 Kč
  (50 €)
 • 6 2 tričká, 2 knižky a ty v nej!

  Toto už je veľká suma a preto ak by si nám prispel/a takouto čiastkou, pošleme ti dve knižky, dve tričká, nálepky a k tomu ti v knižke uverejníme aj tvoj význam slova, ktoré nám pošleš. Samozrejmosťou je aj to, že k nemu pridáme tvoje meno alebo pseudonym ako autora významu.

  Doručení odměny: Do čtvrt roku

  2 553,50 Kč
  (100 €)
 • 1 z 3 Partner knižky

  Ak chceš, aby tvoje meno alebo logo tvojej firmy svietilo na úvodných stranách knižky, toto je pre teba. Pomôž nám s vydaním knižky a odpromuj v nej svoju firmu. Dostaneš visibilitu, ako inde nie a na produkte, ktorý majú ľudia naozaj radi. Okrem loga ti pošleme nálepky a 10 knižiek ako darček pre teba či tvojich partnerov.

  Doručení odměny: Do čtvrt roku

  12 767,50 Kč
  (500 €)
 • 1 z 1 Hlavný partner knižky

  Ak chceš, aby tvoje meno alebo logo tvojej firmy svietilo na úvodnej strane knižky, toto je pre teba. Pomôž nám s vydaním knižky a odpromuj v nej svoju firmu. Dostaneš visibilitu, ako inde nie a na produkte, ktorý majú ľudia naozaj radi. Okrem loga ti pošleme nálepky a 20 knižiek ako darček pre teba či tvojich partnerov.

  Doručení odměny: Do čtvrt roku

  25 535,00 Kč
  (1 000 €)