Hafie - Pet Tracker

Väčšina stratených psíkov sa nikdy nenájde. Aplikácia Hafie umožní sledovanie psíka prostredníctvom GPS. Cieľom kampane je vyzbierať financie na vývoj aplikácie a implementovanie GPS trackeru.

 • Tričko Hafie

 • Náhľad aplikácie

 • Balenie

 • GPS tracker

 • Náhľad aplikácie

 • Ja a Eddy

8 461 Kč
vybráno z 322 320 Kč

2%

2% splněno

12 lidí přispělo

Komunita, Technologie

Slovensko

Zobrazit všechny odměny

Ako sa to začalo

Volám sa Marián Nevelőš a mám psíka Eddyho. Nechýbalo veľa a tento príbeh mohol začínať minulým časom. V jeden nešťastný deň sa nám totiž Eddy stratil. Nasledovalo niekoľko bezsenných nocí, ktoré striedali pocity bezmocnosti, ale aj veľká snaha nájsť nášho strateného člena rodiny. Eddyho príbeh sa napokon skončil šťastne, aj keď to nie je pravidlom. Na polícii nám vtedy povedali, že väčšina stratených psov sa nikdy nenájde.

To ma priviedlo s mojím tímom k myšlienke, na vytvorenie aplikácie Hafie, ktorá vám prostredníctvom GPS obojka umožní nájsť Vášho miláčika kedykoľvek - 24 hodín, 7 dní v týždni. Mojim zámerom je vyzbierať dostatok finančných prostriedkov na to, aby sme do aplikácie mohli implementovať GPS tracker. Preto vás prosím, aby ste prispeli. 

Hafie tu, aby umožnila jednoduchšiu a hlavne lepšiu starostlivosť o vášho domáceho miláčika. Chce Vám pomôcť pri nájdení kvalitného veterinára či poradiť, aká strava bude najlepšia pre vaše plemeno. Okrem toho prináša aj užitočné informácie o tom, ako zodpovedne viesť a vychovávať vaše zvieratko.

Čo je náš cieľ?

Vyzbieranú sumu potrebujeme na to, aby sme dokázali do Hafie implementovať GPS tracker a umožnili tak vytvoriť svet, v ktorom sa Váš domáci miláčik nikdy nestratí. V prípade, že vyzbierame viac finančných prostriedkov, použijeme ich na podporu pre lokálne útulky. Zvyšok vložíme do ďalšieho vývoja aplikácie, ktorý sa odrazí na väčšej funkcionalite. Všetkým podporovateľom vopred ďakujeme.

Základné funkcie

Hafie bude zdarma pre platformy Android a iOS. V základe vám ponúkne výber vášho zvieratka. Budete si môcť zvoliť aj presné plemeno a vyplnenie základného profilu zvieratka aj majiteľa.

Aplikácia sa postará o to, aby ste predišli strate svojho domáceho miláčika. Nikdy vás nevystaví pocitom bezmocnosti. Postará sa o to sledovací GPS systém. Funguje s obojkom, ktorý obsahuje GPS čip. V spolupráci s aplikáciou vám zobrazí aktuálnu polohu psíka na mape kedykoľvek, 24 hodín, 7 dní v týždni.

Sledovací systém vám pomôže zabrániť strate vášho psíka či krádeži výstavných plemien.

Hafie poskytne registrovaným používateľom komplexné informácie o plemene, ktoré vlastnia. Rozšírené informácie získajú používatelia za poplatok, formou kvalitne spracovaného e-booku, kde sa dozvedia o svojom psíkovi množstvo cenných vedomostí. Okrem toho nebudú chýbať ani rôzne tipy a triky, ako správne vychovať vášho miláčika, napr. výučba základných povelov.

Hafie v základe ponúkne tiež:

 • informácie o krmive pre konkrétne plemeno

 • odporúčanie na veterinára (podľa lokality používateľa)

Rozšírené funkcie

Hafie okrem základných funkcií, ponúkne aj vytvorenie kompletného zdravotného preukazu zvieratka v elektronickej podobe. Vzniká na základe údajov, ktoré používateľ vyplní online, ako napríklad, kedy bol psík naposledy odčervený a akým liekom. Okrem toho doň bude možné pridávať ďalšie zdravotné úkony, buď samotným veterinárom, alebo používateľom (napr. dátum očkovania, podané medikamenty, kastrácia…).

Zdravotný preukaz umožní aj tvorbu push notifikácií, ktoré vás upozornia na nasledujúce očkovanie, odčervenie či iné vyšetrenia. So zdravotným preukazom získate prehľad o stave svojho psíka, uvidíte jeho vek v psích rokoch a nikdy nezabudnete na očkovanie alebo iné veterinárne úkony. Do úvahy spadá aj rozšírenie o konkrétne ceny veterinárnych zákrokov alebo rôzne zľavy pre používateľov aplikácie.

Prémiové funkcie

Hafie v prémiovej verzii posunie hranice psej aplikácie ešte ďalej. Umožní vám komunikáciu a zobrazí užitočnú mapu.

Prémiová verzia ponúkne:

 • interaktívnu online mapu na ktorej uvidíte ostatných psíčkarov, ktorým budete vedieť aj napríklad zaslať správu pomocou chatu. Na mape taktiež uvidíte vyznačené agility parky či plochy na venčenie. Vďaka tomu zistíte ich obsadenosť.

 • vytvorenie jedinečného zvieracieho elektronického pasu

Parametre GPS tracker-a

Materiál: ABS

GSM Čipset: MTK2503

Slot: micro SIM

Frekvenčné pásma: GSM/GPRS 850/900/1800/1900 MHz

Režim lokalizácie: GPS+BDS+LBS

Lokalizačná presnosť GPS: 5 - 15m

Batéria: vstavaná, polymérová, 400 mAh (3 - 5 dní v stand by režime)

Rozhranie: micro USB

Fyzické tlačidlá: tlačidlo napájania (SOS)

Farebné varianty: čierna/modrá/biela

Ďalšie: SMS upozornenia, vzdialené vypnutie, režim nerušiť, budík

Ďakujeme 

Zázraky existujú. Dejú sa vtedy, keď sa spojí veľa dobrých ľudí, s úmyslom priniesť niečo šľachetné. Psíky si bez nás pomôcť nedokážu. Robia nám spoločnosť celý život. Sú s nami v dobrom aj v zlom. Jediné, čo od nás chcú, je naša láska. Pomôžte nám vytvoriť svet, v ktorom sa psíky nestrácajú. Dnešným dňom spúšťame crowdfundingovú kampaň, ktorej cieľom je vyzbierať dostatok finančných prostriedkov pre náš GPS tracker. Iba spolu môžeme vytvoriť svet, kde sa zvieratká nestrácajú. Za podporu vám vopred ĎAKUJEME

Odkazy projektu

Komentáře

Vyberte si odměnu za váš příspěvek

 • 2 Poďakovanie

  Celok je zložený z maličkostí. Ceníme si každý váš príspevok a slov vďaky nikdy nie je dosť. 

  Vaše meno uvedieme na našu oficiálnu stránku Hafie, kde nájdete zoznam s poďakovaním za podporu. 

  Bez vás by sme to nedokázali. 

  Doručení odměny: Do půl roku

  134,30 Kč
  (5 €)
 • 146 z 150 Loptička Hafie

  Chcete potešiť svojho psíka ešte skôr než dokončíme aplikáciu? 

  Štvornohí kamaráti milujú hru s loptičkou. Myslel na to aj tím Hafie, ktorý vám pošle peknú brandovanú loptičku s logom. 

  Užite si so psíkom pekné chvíle pri aportovaní a venčení. Samozrejmosťou je aj poďakovanie na oficiálnej stránke. 

  Doručení odměny: Do půl roku

  402,90 Kč
  (15 €)
 • 99 z 100 Obojok Hafie + loptička

  Páči sa vám logo a grafika Hafie? Chceli by ste získať brandované doplnky pre vášho psíka? 

  V tomto prípade vás určite poteší krásny obojok s logom Hafie a rovnaká dizajnová loptička. Tá sa postará o to, aby ste so svojim psíkom zažili vonku pekné chvíle, plné zábavy. 

  K doplnkom pridáme aj poďakovanie na našej oficiálnej stránke. 

  Doručení odměny: Do půl roku

  671,50 Kč
  (25 €)
 • 27 z 30 Grilovačka s tímom Hafie

  Chcete podporiť dobrú vec a vychutnať si grilované špeciality? 

  Grilovacia sezóna je tu a tím Hafie má pre vás pripravenú tú pravú grilovačku. Príďte si vychutnať grilované pokrmy, posedieť v príjemnom prostredí a porozprávať sa v priateľskej atmosfére. Dozviete sa viac o aplikácii, rôznych tipoch pre chovateľov psíkov a čokoľvek iné, keďže témam sa medze nekladú. Grilovačka sa uskutoční v Košiciach.

  Okrem toho pridáme vaše meno aj na oficiálny ďakovný zoznam, na našej web stránke. 

  Doručení odměny: Do půl roku

  805,80 Kč
  (30 €)
 • 99 z 100 GPS tracker

  Chcete k aplikácii získať kľúčový doplnok? 

  Máme pre vás nachystaný nový a kvalitný GPS tracker na sledovanie vášho štvorhnohého priateľa. Je plne kompatibilný s aplikáciou Hafie, takže vám kroky vášho psíka nikdy neujdú. S jeho použitím získate istotu, že sa vám zvieratko nikdy nestratí. 

  Rovnako ako pri predchádzajúcich odmenách, aj tu pridáme vaše meno do zoznamu poďakovaní na oficiálnej webovej stránke. 

  Doručení odměny: Do roku

  1 343,00 Kč
  (50 €)
 • 49 z 50 Tričko Hafie + GPS tracker

  Vedeli ste, že pravý fanúšik musí byť vybavený? Hafie má riešenie! 

  Štýlové tričko s logom Hafie výborne oživí váš šatník. Je vyrobené z jemných materiálov a veľmi príjemné na nosenie. K tričko získate aj nenahraditeľný doplnok, ktorým je GPS tracker. V spolupráci s aplikáciou Hafie dá pozor na to,a by sa váš psík nikdy nestratil.

  Okrem toho vaše menou vedieme aj na ďakovný zoznam pre podporovateľov, ktorý máme na našej webstránke. 

  Doručení odměny: Do roku

  2 148,80 Kč
  (80 €)
 • 30 z 30 2x GPS tracker

  Páči sa vám myšlienka Hafie? Dávate lásku nie jednému, ale rovno dvom psíkom? 

  V tom prípade vás poteší dvojitá dávka GPS trackeru k aplikácii Hafie. Môžete sa tak postarať až o dvoch psíkov, ktorých kroky vám nikdy neujdú. Oba trackery uvidíte v aplikácii v reálnom čase. 

  Okrem toho bude vaše meno pridané aj na zoznam podporovateľov, ktorý nájdete na našej oficiálnej webovej stránke. 

  Doručení odměny: Do roku

  2 417,40 Kč
  (90 €)
 • 20 z 20 Obojok + tričko Hafie + loptička + GPS tracker

  Milujete darčeky? Radi ich dávate nie len sebe, rodine a priateľom, ale aj štvornohým miláčikom? 

  Tím Hafie má pre vás pripravenú bohatú darčekovú sadu, v ktorej nájdete všetko, čo starostlivý majiteľ psíka potrebuje. Dostanete brandovaný obojok, štýlové tričko s logom Hafie, ktoré nájdete aj na loptičke na hranie a tiež GPS tracker. Ten vám pomôže, aby sa psík nikdy nestratil. 

  Okrem toho uvedieme vaše meno aj na oficiálny zoznam prispievateľov, ktorý máme na našej webovej stránke. 

  Doručení odměny: Do roku

  2 686,00 Kč
  (100 €)
 • 20 z 20 2x GPS tracker + 2x obojok Hafie

  Láska k psíkom je nekonečná. Vlastníte dvoch? Hafie sa o nich postará. 

  Dvojnásobnú lásku odmeníme dvojnásobným množstvom darčekov. Svojich dvoch psíkov môžete potešiť obojkom a GPS trackerom, ktorý a postará o to, aby sa nikdy nestratili. 

  Za váš láskavý prísevok vás uvedieme aj ďakovný zoznam, ktorý nájdete na našej webovej stránke. 

  Doručení odměny: Do roku

  3 088,90 Kč
  (115 €)
 • 30 z 30 Venčenie psíka Eddyho aj so zakladateľom (Majom)

  Páči sa vám Eddy? Psíka z videa, ktorého príbeh odštartoval realizáciu aplikácie Hafie, môžete stretnúť aj naživo, priamo v Košiciach. 

  Dostanete pozvanie na venčenie Eddyho aj so zakladateľom projektu, Mariánom. Dozviete sa viac o aplikácii, starostlivosti o psíkov či o Eddyho príbehu. 

  Samozrejmosťou je vaše meno na oficiálnom zozname poďakovaní pre prispievateľov, ktorý máme na našom webe. 

  Doručení odměny: Do půl roku

  3 223,20 Kč
  (120 €)
 • 10 z 10 Staňte sa testerom, ktorý vie o všetkom ako prvý

  Páči sa vám myšlienka aplikácie Hafie? Chceli by ste sa priamo podieľať na jej vývoji? 

  Pozveme vás, aby ste sa stali súčasťou nášho tímu. Dostanete aplikáciu Hafie aj s GPS trackerom, ktorý môžete okamžite vyskúšať. Budeme brať do úvahy vašu spätnú väzbu a sme otvorení rôznym nápadom. Veľmi radi s vami prediskutujeme všetko, s čím prídete. Samozrejmosťou je skorší prístup k aktualizáciám, ktoré dostanete ako prvý. 

  Vaše meno uvedieme tiež na našom webe, v zozname poďakovaní pre prispievateľov. 

  Doručení odměny: Do roku

  4 029,00 Kč
  (150 €)
 • 10 z 10 Päť hodinový výcvik psíka v kynologickom klube + GPS tracker

  Váš psík nepatrí k najposlušnejším? Chceli by ste vedieť, ako zlepšiť jeho poslušnosť alebo ho naučiť nové povely? 

  Dostanete voucher na 5 hodinový výcvik psíka v kynologickom klube Čaňa. Nachádza sa len 10 minút od Košíc a termín, ktorý vám vyhovuje, si môžete dohodúť vopred. Okrem toho pridáme aj GPS tracker, aby sa vám psík nikdy nestratil. Spolu s aplikáciou Hafie tvoria nerozlučný pár. 

  Vaše meno sa dostane aj na ďakovný zoznam podporovateľov, na našej web stránke Hafie. 

  Doručení odměny: Do roku

  6 715,00 Kč
  (250 €)
 • 30 z 30 Bronzový partner

  Urobil na vás projekt Hafie dojem až tak, že by ste sa chceli stať oficiálnym partnerom? 

  S hodnosťou bronzový partner vás pridáme do zoznamu oficiálnych partnerov aplikácie,  spolu s publicitou vo všetkých propagačných materiáloch.

  Okrem toho získate personalizovaný balíček výbavy pre psíka a garanciu, že budete mať náš GPS tracker medzi prvými.

  Doručení odměny: Do roku

  13 430,00 Kč
  (500 €)
 • 10 z 10 Strieborný partner

  Chcete aplikáciu Hafie podporiť ešte viac? Ako strieborný partner získate ďalšie výhody.

  Okrem pridania do zoznamu oficiálnych partnerov aplikácie, spolu s publicitou vo všetkých propagačných materiáloch, budete mať aj možnosť zúčastniť sa na kľúčových stretnutiach k budúcemu vývoju. Ten budete môcť aj ovplyvniť a podieľať sa na celom procese. 

  Získate aj personalizovaný balíček výbavy pre psíka a garanciu, že budete mať náš GPS tracker medzi prvými.

  Doručení odměny: Do roku

  26 860,00 Kč
  (1 000 €)
 • 1 z 1 Zlatý partner

  Máte finančnú hotovosť, ktorú by ste radi minuli na zmysluplný projekt? Oslovila vás aplikácia Hafie až do takej miery, že chcete byť jej maximálnou súčasťou? 

  Ako zlatý partner dostanete priamu možnosť podieľať sa na vývoji aplikácie Hafie a vytvoriť svet, v ktorom sa zvieratká nestrácajú. Budete pridaný do zoznamu oficiálnych partnerov, s možnosťou priamo ovplyvňovať budúci vývoj Hafie aplikácie a podieľať sa na kľúčových rozhodnutiach. 

  Získate aj personalizovaný balíček výbavy pre psíka a garanciu, že budete mať náš GPS tracker medzi prvými. Ako bonus vám pridáme polročnú zásobu krmiva pre vášho psíka. 

  Doručení odměny: Do půl roku

  80 580,00 Kč
  (3 000 €)