Kniha Ďakujem

Unikátna autobiografia je určená ľuďom, ktorí prežívajú ťažké životné obdobie, a potrebujú pomocnú ruku a návod, ako v sebe nájsť nekonečnú vnútornú silu, a vyjsť z tohto matrixu. Podpor prosím túto knihu, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí. Ďakujem.

Autor: Tom Kave

1 149 Kč
vybráno z 127 700 Kč

0%

0% splněno

3 lidé přispěli

Literatura

Bratislava, Bratislavský kraj, Slovensko

Zobrazit všechny odměny

Ako vznikla myšlienka napísať knihu?

Začalo to spontánne a prirodzene, z ničoho nič. V jedno moje zvláštne obdobie sa na mňa spustila lavína tlakov v rámci práce, ako i súkromia. Ostal som v tichosti a s otvorenými očami, bez zmyslu a chuti žiť. Nemal som dostatok síl zvládať tieto enormné tlaky prichádzajúcich z každej strany, no našiel som v sebe akúsi vnútornú božskú energiu. Na dne som získal krásne poznanie, že v živote je všetko naplánované, dokonca aj narodenie a smrť. Preto som sa rozhodol žiť tu a teraz, a to ma robí slobodným a odvážnejším. V knihe detailne opisujem celý môj príbeh.

Niečo o autorovi

Moje meno je Tomáš a od trinástich rokov žijem oddelene od rodičov. Rozhodol som sa odísť z môjho rodného mestečka Medzilaborce do hlavného mesta Slovenska, do Bratislavy, so snom stať sa slávnym futbalistom.

Tom Kave je môj nový pseudonym, ktorý používam od roku 2018, a aktívne pracujem na osobnostnom, mentálnom, duševnom, ako aj emocionálnom rozvoji. Svoje poznatky, ako aj reálne skúsenosti zanechávam v knihe, ktorá má v ľuďoch prebudiť akúsi nekonečnú vnútornú silu, ktorá je potrebná hlavne v tých najťažších životných obdobiach. Tie akoby testujú našu odvahu, odhodlanie, trpezlivosť a vytrvalosť. Kniha neobsahuje žiadne kopírovania iných autorov, preto je unikátna a jedinečná.

Mám 34 rokov, a v procese coucha/mentora dnes môžem zodpovedne povedať, že moje skúsenosti sú veľmi silné a hlboké, a hlavne sú hodné zdieľania. Jednou z ciest, ako ich zdieľať, je aj moja kniha.

PRE KOHO JE URČENÁ TÁTO KNIHA A PREČO VZNIKLA?

Teenegarom, ktorým autor odkrýva chyby, ktorých by sa mali vyvarovať, a zároveň im dáva motiváciu žiť inak v dnešnej presocializovanej dobe, a hlavne byť sám sebou bez pretvárky, a s vlastným názorom.

Ženám, ktoré stratili základné ľudské hodnoty, a vymenili lásku za materiálne veci a komfort, aj keď sa im to ťažko počúva a ešte horšie prijíma ako fakt.

Ženam, ktoré hľadajú, respektíve túžia po životnom partnerovi, no mužov vnímajú negatívne a už rezignovali.

Mužom, ktorí si myslia, že pomocou peniazí si môžu kúpiť všetko a kohokoľvek.

Ďalej tým mužom, ktorí potláčajú v ženách ich dôveru a sebavedomie, a potom takto zdeformované ženy odovzdajú ďalším mužom, ktorí musia takpovediac opravovať pokazené.

Zadaným ženám, ktoré nepochopili pojem VZŤAH, a svojich partnerov bezproblémovo a bezchrbtovo menia za iných jednorázových mužov argumentom, že doma to nefunguje.

Zadaným mužom, ktorí nepochopili pojem VZŤAH, a svoje partnerky bezproblémovo a bezchrbtovo menia za cudzie jednorázové ženy argumentom, že doma to nefunguje.

Je určená ženám a mužom, ktorí vo svojom živote momentálne cítia prázdnotu, nemajú žiadny zmysel a motiváciu žiť, a potrebujú sa nakopnúť a nájsť v sebe úžasnú vnútornú silu a zmysel.

Kniha je hlavne venovaná dcérke autora, ktorú nadovšetko miluje.

Autor sa rozhodol zanechať jeho komplikovaný životný príbeh v písomnej forme a poďakovať za každú jednu životnú situáciu,ktorá mu otvorila nové dvere a možnosti a preto vznikla kniha s názvom Ďakujem.

Čo si želám dosiahnuť prostredníctvom knihy?

Keďže môj príbeh, ktorý lepšie pochopíte v knihe, je skutočne silný, verím, že aj svojou pomocou sa podelíte o jej vydanie. Kniha má názov ĎAKUJEM a vysníval som si vydať ju od momentu, keď som ju začal písať, pretože je v nej obsiahnutá celá moja ľudská bytosť od narodenia až dodnes

Verím, že kniha mi pomôže splniť si svoj sen. Zároveň verím, že niektorým ľuďom pomôže uzavrieť jednu kapitolu života a otvoriť druhú, a to aj na základe môjho životného príbehu. V ňom ponúkam tiež kľúč, ako sa dostať spod silných tlakov na psychiku, a ako zvíťaziť nad strachom, či ako ovládať emócie a mať ich pod kontrolou. Samozrejme nemusí to platiť na každého. Nie som psychológ, lekár, terapeut, ani mudrc, no cítim silnú potrebu vyjadriť sa a podporiť ľudí v ich napredovaní a plnení si ich cieľa. Svojou knihou im chcem odkázať, že sa nemôžu vzdávať ani v tej najťažšej chvíli, pretože život je len hra a tiež skúška, aby sme pochopili zmysel tejto hry. Prostredníctvom svojich myšlienok a niekoľkých dôležitých tipov, ktoré zanechávam v knihe, by som si taktiež rád vytvoril funklub spokojných ľudí, ktorí sa chcú v živote posúvať po stránke osobnostnej, mentálnej či duševnej, a uvedomovať si, že vzdelanie v akomkoľvek veku je vždy prínosné a dôležité. Hlavne si uvedomujem, že žijeme v modernej a rýchlej dobe, kde nemusia platiť zastaralé pravidlá či rady, a preto je moja kniha aktuálna.


Čo ponúkam prispievateľom na vydanie mojej knihy a koľko peňazí by som rád vyzbieral?

Čiastka, ktorú by som veľmi rád vyzbieral, je 5 000,-eur. Z tejto čiastky chcem zaplatiť prvú tlač 1000 ks výtlačkov a všetky poplatky s tým spojené (kniha bude dizajnom a svojou formálnou kvalitou pôsobiť veľmi zaujímavo, preto sú aj náklady trošku vyššie).

Rád sa stretnem s tými prispievateľmi, ktorí sa budú so mnou chcieť stretnúť, prípadne som pripravený zorganizovať príjemné posedenie pri kvalitnom víne a občerstvení, a pravdaže viem niektorých prispievateľov spomenúť v knihe a poďakovať sa im aj takouto formou. Väčším darcom viem ponúknuť priestor v knihe, či už textový alebo vizuálny, záleží od spoločnej dohody. Niektorých prispievateľov rád pozvem aj na krst knihy, ktorý by som rád zorganizoval v Bratislave. Ďakujem.

P.S. nastal vhodný čas na zmenu, ako žiť bez pretvárky v tejto falošne vytvorenej realite, a kniha ponúka moderný pohľad na tento svet.

PREČO SOM SA ROZHODOL PRE HIT HIT?

Pretože podporuje dobré nápady a hlavne plní sny ľuďom, ktorí majú skvelú myšlienku, ale nemajú dostatok financií. Hit hit prepojuje obchodníka s klientom. A taktiež, zdieľanie považujem v živote za veľmi dôležité.

Komentáře

Vyberte si odměnu za váš příspěvek

 • 2 Ďakujem eBook

  Špeciálny eBook, ktorý zahŕňa rady, návody a tipy, ako byť chlapom, ako byť ženou, ako prekonať najťažšie životné chvíle a náročné pracovné alebo súkromné obdobie na základe môjho dlhoročného poznania. eBook je moderný a nekopíruje žiadneho autora, preto je unikátny.
  eBook pošlem E-mailom.

  Doručení odměny: Do měsíce

  255,40 Kč
  (10 €)
 • 99 z 100 Ďakujem kniha

  Darovanie knihy s vlastnoručným podpisom, ktorú autor pošle poštou alebo kuriérom na vlastné náklady.

  Doručení odměny: Do čtvrt roku

  638,50 Kč
  (25 €)
 • 50 z 50 Ďakujem & krst knihy

  Pozvanie prispievateľa na krst knihy v Bratislave, 2 x VIP ticket a welcome drink.

  Darovanie knihy s vlastnoručným podpisom a  uvedenie prispievateľa na mojej webstránke v špeciálne vytvorenej kolónke.

  Spomenutie prispievateľa v mojej knihe ako poďakovanie za príspevok a podporu knihy.

  Doručení odměny: Do čtvrt roku

  1 277,00 Kč
  (50 €)
 • 20 z 20 Ďakujem & osobné stretnutie

  Osobné stretnutie pri káve/čaji.

  Darovanie knihy s vlastnoručným podpisom a  uvedenie prispievateľa na mojej webstránke v špeciálne vytvorenej kolónke.

  Pozvanie prispievateľa na krst knihy, 3 x VIP ticket, welcome drink, VIP Box s ľahkým občerstvením, fľaša vína na stôl.

  Spoločná fotka so mnou vytlačená priamo na mieste.

  Spomenutie prispievateľa v mojej knihe, či už textovo alebo vizuálne, ako poďakovanie za príspevok a podporu knihy.

  Doručení odměny: Do čtvrt roku

  2 554,00 Kč
  (100 €)
 • 10 z 10 Ďakujem & špeciálny event

  Vytvorenie špeciálneho eventu pre prispievateľa (Bratislava - termín po dohode s prispievateľmi)
  Event bude sprevádzaný slovenským saxofonistom a celkovo to bude večer len pre zopár ľudí,s ktorými sa autor rád zoznámi a zabaví.

  Darovanie knihy s vlastnoručným podpisom a  uvedenie prispievateľa na mojej webstránke v špeciálne vytvorenej kolónke.

  Pozvanie prispievateľa na krst knihy, 3 x VIP ticket, welcome drink , VIP Box s občerstvením, neobmedzená konzumácia vybraných alko a nealko nápojov.

  Spoločná fotka so mnou vytlačená priamo na mieste.

  Spomenutie prispievateľa v mojej knihe, či už textovo alebo vizuálne, ako poďakovanie za príspevok a podporu knihy.

  Doručení odměny: Do čtvrt roku

  7 662,00 Kč
  (300 €)
 • 5 z 5 Ďakujem & hlavný partner

  Spomenutie prispievateľa v mojej knihe, či už textovo alebo vizuálne, ako poďakovanie za príspevok a podporu knihy, a jedná celá strana venovaná Hlavnému Partnerovi po dohode s autorom.

  Darovanie knihy s vlastnoručným podpisom a  uvedenie prispievateľa na mojej webstránke v špeciálne vytvorenej kolónke.

  Pozvanie prispievateľa na krst knihy, 3 x VIP ticket, welcome drink, VIP Box s občerstvením, neobmedzená konzumácia vybraných alko a nealko nápojov.

  Spoločná fotka so mnou vytlačená priamo na mieste.

  Osobné stretnutie so mnou pri obede a dobrom víne (Bratislava podľa dohody).

  Doručení odměny: Do čtvrt roku

  12 770,00 Kč
  (500 €)