ANEŽKA - študentský film

Točíme film z miesta, kde vraj nič nie je. Aby sa nám podarilo ukázať aký je život na "divokom východe", potrebujeme aj Vašu pomoc! Pomôžte nám zabezpečiť palivo, stravu, rekvizity, filmovú techniku a ďalšie nevyhnutné veci, a natočte tak s nami Anežku!

Autor: Adam Šoltés

 • Anežka

 • Jadro projektu Anežka

192 797 Kč
vybráno z 180 425 Kč

106%

106% splněno

304 lidí přispělo

Film

Zobrazit všechny odměny

Aktuality

11.4.2019 Hlavne pre potenciálnych "randičov"!

Drahí naši podporovatelia! Ešte raz Vám chceme poďakovať za všetku vašu pomoc! Ťažko slovami vyjadriť, ako si ceníme, čo ste pre nás urobili - a hlavne pre Anežku! Chceme však taktiež osloviť hlavne tých, čo si z ponuky odmien vybrali možnosť "Rande s Anežkou"! Na to máte príležitosť už len jeden…

Více

10.4.2019 Naštartovali ste Anežku!

Vážime si každé jedno euro, ktorým ste nám prispeli, každé jedno zdieľanie a akúkoľvek inú formu podpory! Pomohli ste splniť náš sen a za to vám patrí jedno veľké ĎAKUJEM! Zbierka trvá ešte niekoľko hodín a do jej skončenia nám môžete naďalej prispievať, každé euro navyše sa totiž zíde. Vedzte, že…

Více

Odkazy projektu

Komentáře

Vyberte si odměnu za váš příspěvek

 • 37 Dikíčko za evríčko

  Aj jedno ečko pomôže Anežke naštartovať. Ak nemáš milióny ale páči sa ti náš projekt, podporu nás aspoň eurom a zdieľaj Anežku kde sa len dá. 🙂

  Doručení odměny: Nespecifikováno

  25,78 Kč
  (1 €)
 • 37 Pán Boh zaplať!

  Veľmi si vážime tvoju nezištnosť! Vedz však, že aj tento malý príspevok je dôležitý pre vznik veľkej veci! Tvoja odmena síce nebude mať hmotnú podobu, ale o to viac našej vďaky si vyslúžiš, ako aj večnú lásku našej Anežky!

  Ak by ti to však napokon nestačilo, smelo si vyber aj inú formu odmeny v našej širokej ponuke, budeme len radi.

  Doručení odměny: Nespecifikováno

  128,88 Kč
  (5 €)
 • 19 Poďakovanie v titulkoch

  Prispej aspoň menšou sumou k naplneniu veľkého sna a podpor naše nakrúcanie. Ako vďaku uvedieme tvoje meno v titulkoch.

  Vždy si túžil, aby sa tvoje ctené meno objavilo aspoň na malú chvíľku v záverečných titulkoch  nejakého fajnového filmu? Tu je tvoja šanca! Podpor nás a tvoje meno bude bielou farbou už navždy plávať na čiernom pozadí v závere nášho filmu.

  Doručení odměny: Do půl roku

  180,43 Kč
  (7 €)
 • 43 z 50 Odporuč Majstra Žumpára svojmu okoliu

  Dve muchy jednou ranou, alebo inak: jedna pomoc - veľa úžitku. Ak si vyberieš túto odmenu, pomôžeš nie len nám, ale taktiež môžeš svojim známym odporučiť nášho Jana formou špeciálnych vizitiek, ktoré ti pošleme poštou. 

  Koľko ľudí na tomto šíro-šírom svete sa môže pýšiť vizitkou samotného Žumpára žumpárov? My dúfame, že ich bude dosť, ak nás podporíte!
  V balíčku za deväť "evri" dostaneš deväť vizitiek nášho Jana, s ktorými sa môžeš podeliť medzi priateľmi a tak vtipnou a originálnou formou propagovať náš film. 

  (Všetky údaje uvedené na vizitke budú fiktívne, samotná vizitka však bude reálna a rada si ukradne menšie miesto v tvojej peňaženke, kde ti bude hrdo pripomínať dielo, ktoré ste podporil.)

  PS: Poštovné preplatí Jano!

  +poďakovanie v titulkoch

  Doručení odměny: Do půl roku

  231,98 Kč
  (9 €)
 • 6 Úlet

  Checel by si si uletieť? A čo tak rovno balónom? Anežka je taká láska, že ti to rada umožní skrze nášho sponzora. Vyber si túto odmenu a preleť sa nad miestom, kde vraj nič nie je!

  Pri tomto výbere získate kredit na nákup letenky na let balónom v hodnote výšky odmeny, čiže 10€! Tento kredit je možné uplatniť len na neakciové letenky v spoločnosti, ktorá sponzorsky stojí za týmto darčekom.
  To, čo investuješ sa ti teda celé vráti formou skvelého zážitku a navyše prispeješ k tomu, aby bol zážitok z nášho filmu čo najlepší.

  Všetko potrebné sa dozvieš cez Anežku na sociálnych sieťach, alebo keď napíšeš mail na anezkafilm@anezkafilm.sk!

  +poďakovanie v titulkoch
   

  Doručení odměny: Do roku

  257,75 Kč
  (10 €)
 • 84 Pozri si Anežku online

  Film, ktorý s podporil, si budeš môcť kedykoľvek pozrieť na súkromnom linku, ktorý ti zašeleme.

  Anežka ťa bude môcť tešiť 24/7. Kedykoľvek a kdekoľvek. Už žiadne osamelé chladné noci, Anežka tu bude vždy pre teba pripravená na súkromnom linku hriať ťa pri srdiečku spolu s pocitom, že si pomohol fakt dobrej veci.

  +poďakovanie v titulkoch

  Doručení odměny: Do půl roku

  257,75 Kč
  (10 €)
 • 35 z 50 Mini plagát filmu Anežka

  Ako vďaku ti pošleme mini plagát filmu Anežka spolu s podpismi tvorcov a osobným poďakovaním.

  Tento šikovný a štýlový plagátik môže spestrovať tvoju izbu a neustále ti pripomínať, akú dobrú vec si podporil.

  Navyše pribalíme aj pár kusov originálnych nálepiek!

  PS: Poštovné preplatí Jano!

  +poďakovanie v titulkoch

  Doručení odměny: Do půl roku

  309,30 Kč
  (12 €)
 • 15 z 30 Veľký plagát filmu Anežka

  Originálny plagát k filmu Anežka s osobným poďakovaním pre teba, ako spomienka na to, že aj ty si bol súčasťou tohto projektu.

  Veľký cool filmový plagát, akoby práve vzatý z kina, je presne tým, čo tvoja stena potrebuje. A my zas potrebujeme tvoju podporu. Obojstranná služba - čo ty na to?

  Navyše na súkromnom linku pošleme samotný film Anežka.

  PS: Poštovné preplatí Jano!

  +poďakovanie v titulkoch

  Doručení odměny: Do půl roku

  386,63 Kč
  (15 €)
 • 19 Film o filme spolu s výsledným dielom

  Chceš vidieť ako film, ktorý si podporil vznikal,  nahliadnuť do zákulisia, zasmiať sa s nami na vtipných momentoch pri natáčaní a následne vidieť Anežku vo svojej plnej kráse ešte skôr ako ostatní? Tak potom je táto odmena práve pre teba!

  Na súkromnom linku ti pošleme film o filme, ako aj samotný výsledný film, na ktorý si sa rozhodol prispieť. 

  +poďakovanie v titulkoch

  Doručení odměny: Do půl roku

  515,50 Kč
  (20 €)
 • Vyprodáno!! Anežka v podobe scenára

  Väčšina ľudí vidí len výsledný film, no poznať aj to, na základe čoho vznikol je vymoženosť len pre pár vyvolených! Buď jedným z nich aj ty! Stačí ak si vyberieš túto odmenu.

  Originálny scenár ti pošleme v tlačenej forme poštou, alebo v podobe elektronickej, rozhodnutie je na tebe. K scenáru získaš aj súkromný link s výsledným filmom. 

  PS: Poštovné preplatí Jano!

  +poďakovanie v titulkoch

  Doručení odměny: Do půl roku

  515,50 Kč
  (20 €)
 • 59 z 80 Jedna Anežka na plátne, druhá v ruke

  Odmenou za tvoju podporu bude zážitok na slávnostnej projekcii nášho filmu, ktorý ti vyčarí úsmev v kine Úsmev (Košice). K dobrej nálade prispejeme aj špeciálnou edíciou remeselného pivka z Košíc, ktorá bude pripravená výnimočne pre tento film.

  Pri tejto odmene si budeš môcť Anežku nie len vychutnať na plátne z tých najlepších miest, ale ju aj ochutnať v podobe dobrého pivka. Čakáme len na teba!

  (Všetky potrebné info dostaneš v ten správny čas na svoj mail.)

  +poďakovanie v titulkoch

  Doručení odměny: Do roku

  773,25 Kč
  (30 €)
 • 48 z 50 Stretni Jana na ulici

  Narozdiel od ostatných obyčajných smrteľníkov môžeš byť súčasťou reality, v ktorej sa odohráva Janov príbeh, môžeš sa pokochať krásou Anežky na vlastné oči a zistiť, ako to na takej filmovačke vlastne chodí. Tvojou odmenou by bolo robiť KOMPARZ v tomto výnimočnom filme. 

  Chceš prispieť k vytvoreniu tohto projektu aj inak ako finančne? Buď jeho priamou súčasťou! Ak sa túžiš vidieť na veľkom plátne po boku Jana a jeho Anežky, táto odmena tu čaká na teba!

  Na bližších informáciach sa dohodneme, ak nám napíšeš na tento mail: marketing@anezkafilm.sk. Natáčať sa bude medzi 16-tym až 26-tym marcom, preto neváhaj a ozvi sa hneď!

  Výsledný film ti potom samozrejme zašleme a tak budeš mať pamiatku na to, čoho si bol súčasťou!

  +meno a poďakovanie v titulkoch
   

  Doručení odměny: Do půl roku

  1 031,00 Kč
  (40 €)
 • 15 z 25 Anežka na vlastnej koži

  Dáme pre teba vyrobiť originálne tričko s motívom filmu, ktorý si pomohol zrealizovať. Tak budeš môcť Anežku hrdo nosiť na vlastnej koži a pýšiť sa ňou. Veď aj vďaka tebe má šancu vzniknúť!

  Aj o tento jedinečný kúsok, ktorý môže obohacovať tvoj šatník sa postará hand-made tvorca! Preto neváhaj, aby sa ušlo aj tebe! S týmto tričkom budeš jeden z mála vyvolených, ktorý bude mať Anežku aj na tričku.

  K tomu ti na súkromnom linku pošleme samotný výsledok pojektu - film Anežka!

  PS: Poštovné preplatí Jano!

  +poďakovanie v titulkoch

  Doručení odměny: Do půl roku

  1 288,75 Kč
  (50 €)
 • 18 z 25 Anežka všade a pre všetko

  Plátené tašky sú teraz nie len in, taktiež sú aj praktickým spoločníkom v bežných dňoch. Ty môžeš byť majiteľom originálnej plátenej tašky s motívom nášho filmu, ktorá vyjde z hand-made dielne špeciálne pre teba! Tak budete môcť chodiť s Anežkou kamkoľvek a bude ti pripomínať, že tvoja pomoc mala zmysel.

  O túto odmenu sa postará talentovaná hand-made umelkyňa, pre to sa môžeš tešiť na jedinečný kúsok zo špeciálnej edície vytvorenej práve pre tento film. Preto šup-šup prispievaj, aby ti plátenku niekto nevyfúkol, podobnej už nebude!

  Navyše ti spolu s touto taškou pošleme malý plagátik Anežky a samotný film na online linku.

  PS: Poštovné preplatí Jano!

  +poďakovanie v titulkoch

  Doručení odměny: Do půl roku

  1 288,75 Kč
  (50 €)
 • 14 z 15 Prekvapenie od Anežky

  Máš rád prekvapenia? Tak toto si zamiluješ! Zvoľ si túto odmenu a poštou ti príde špeciálny mix rôznych propagačných materiálov filmu z možností uvedených v ostatných odmenách a navyše ti pošleme aj film samotný!

  Balíček môže obsahovať nálepky, plagátiky, či iné propagačné materiály z iných odmien. Finálne zloženie už však bude na nás, ty sa nechaj prekvapiť! Ak by si ale mal nejaké špeciálne želanie, napíš nám to do doplnkovej poznámky, radi ti pribalíme aj tvojho favorita!

  Aby tých privilégií nebolo málo, pošleme Ti na súkromnom linku aj samotný film Anežka!

  PS: Poštovné preplatí Jano!

  +poďakovanie v titulkoch

  Doručení odměny: Do půl roku

  1 804,25 Kč
  (70 €)
 • 3 z 10 Rande s Anežkou

  Buď jedným z mála šťastlivcov, ktorí si našu krásnu Anežku budú môcť vychutnať aj naživo. A nie len ju, ale aj celý štáb, či hercov pri samotnom natáčaní filmu.

  Príď sa pozrieť na to, ako to celé vzniká! Náš sprievodca ti rád ukáže a vysvetlí všetko, čo ťa bude zaujímať!

  Natáčanie bude prebiehať 16.-26.marca, preto neváhaj a vyber si túto odmenu čo najskôr. Všetky potrebné info dostaneš, ak nám napíšeš na tento mail: marketing@anezkafilm.sk.

  Navyše ti pošleme v súkromnom linku aj samotný výsledok filmu.

  +poďakovanie v titulkoch

  Doručení odměny: Do půl roku

  2 577,50 Kč
  (100 €)
 • 4 z 8 Súkromný event s tvorcami filmu

  Uži si pohodový večer v spoločnosti tvorcov, máš tak možnosť spoznať tých, ktorých si podporil, diskutovať s nimi o tvorbe filmu, poklebetiť o Anežke a v neposlednom rade zažiť  super zábavu oslavujúc to, čo si pomohol vytvoriť.

  Okrem tvorcov a skvelých chvíľ ťa na stretnutí bude čakať chutné občerstvenie, vrátane špeciálne edície pivka vytvorenej pre tento film. Všetky info dostaneš na mail v pravý čas. Tak čo, dáme stretko? 

  Navyše! V súkromnom linku ti pošleme aj samotný film Anežka.


  +poďakovanie v titulkoch
   

  Doručení odměny: Do půl roku

  3 866,25 Kč
  (150 €)
 • 3 z 5 Partner Anežky

  Staňte sa partnerom nášho filmu! Podporte náš film a on bude nositeľom loga vašej firmy nie len v záverečných titulkoch ale aj na plagátoch.

  Navyše Vás budeme čakať aj na slávnostnom premietaní filmu Anežka v kine Úsmev, taktiež spolu s pivkom zo špeciálnej edície pre film.

  + Pošleme Vám výsledný film, plagát s podpisom tvorcov a propagačné materiály podľa Vášho výberu.

  Doručení odměny: Do roku

  10 310,00 Kč
  (400 €)
 • 2 z 3 Hlavný partner Anežky

  Ako hlavný partner bude mať Vaša firma logo okrem záverečných titulkoch aj v tých úvodných na 2 sekundy, chýbať nebude ani na propoagačných materiáloch a plagátoch filmu.

  A to nie je všetko!
  Budete cteným hosťom na slávnostnom premietaní nášho filmu Anežka, kde sa Vám dostane verejného poďakovania zo strany tvorcov. 
   
  Na súkromnom linku Vám pošleme aj film o filme, a taktiež samotný film, aby ste si mohli film pozrieť kedykoľvek.

  Navyše Vám darujeme plagát z filmu s podpismi tvorcov a ich osobným poďakovaním, ako pamiatku na dielo, ktoré by bez Vašej podpory nevzniklo. 

  Doručení odměny: Do roku

  25 775,00 Kč
  (1 000 €)