IMPACO TRIO: Debutový album

IMPACO TRIO je projekt troch mladých trnavských muzikantov. Spoločne vytvárajú fúziu žánrov jazzu, popu, filmovej a klasickej hudby. Tá sa vyznačuje silnou emocionálnosťou a nosnými témami. IMPACO TRIO chce natočiť svoje prvé CD.

Autor: Impaco Trio

 • Zľava: Martin(bas), Tomáš(key), Ondrej(bic)

 • Všetko začalo pri káve

 • Pred nahrávaním singlu Cosby

 • Po nahrávaní singlu Cosby

64 779 Kč
vybráno z 64 112 Kč

101%

101% splněno

58 lidí přispělo

Hudba

Trnava, Trnavský kraj, Slovensko

Zobrazit všechny odměny

Ako sa to začalo?

Sme traja muzikanti z Trnavy. Stretli sme sa na jar roku 2014 s mysľou plnou hudby a kreatívnymi nápadmi. Časom sme sa ustálili vo forme tria (kláves, basa, bicie) a zistili sme, že nám chémia dobre funguje a vieme ťahať rovnakým smerom. Všetkým sa nám páčil jazz a jeho sloboda a improvizácia, aj keď sme vyhranenými jazzmanmi nikdy neboli a ani nebudeme. Ako každý hudobník, snívame. Naším snom bolo vytvoriť niečo vlastné, čo sa nám aj splnilo. Dnes máme na konte vyše 20 vlastných hudobných výtvorov, z ktorých sú však nahraté len tri. Preto sme sa rozhodli dať to najlepšie z nás na "dosku" a vytvoriť naše prvé CD. :-)

Všetko začalo týmto singlom Nightride. Naše prvé štúdiové pôsobenie malo veľký ohlas.

Čo je náš cieľ?

Chceme nahrať naše debutové CD, ktoré bude obsahovať to najlepšie z našej tvorby. Zahrnieme aj diela, ktoré ešte nezazneli a takisto aj hostí, o ktorých ste ešte nepočuli. Bude to taká všehochuť, hudobná paleta, tri nástroje, ezoterika, romantika aj dráma.

Detaily

Kapela Impaco Trio v zložení: Klávesy, basgitara, bicie, funguje na slovenskej scéne už od roku 2014. Za ten čas sa nám podarilo odohrať množstvo koncertov a vždy sme sa stretli s pozitívnou odozvou na našu vlastnú tvorbu a dopytom po albume, ktorý sme nikdy nemali. Rozhodli sme sa preto s pomocou prispievateľov tento album vytvoriť a odvďačiť sa tak za dlhotrvajúcu podporu a pomoc. Pre prípadných prispievateľov máme prichystané darčeky najrôznejšieho typu. Sme odhodlaní album nahrať v etablovanom bratislavskom štúdiu a podporiť ho koncertným turné a takisto aj krstom. Naším zámerom bolo vždy produkovať kvalitnú hudbu. Tá naša by sa dala označiť za fúziu jazzu, popu, klasickej a filmovej hudby (akýsi kultivovaný pop) a je jedinečná na Slovensku a konkurencieschopná v medzinárodnom kontexte.

Druhá návšteva sa podarila aj muzikantsky aj krásnym klipom.

Prečo to robíme?

Milujeme hudbu a baví nás baviť a napĺňať aj vás ... je treba niečo viac ako dôvod? 

Čo je Impaco?

Malá perlička na záver? Nech sa páči.
Nechválime sa tým, no náš názov nemá prozaický pôvod. Jeho význam vás skôr zaskočí. Aby pôvodný význam Impaca zostal aspoň čiastočne tajomstvom, prezradíme ho ... iba prispievateľom!

Aktuality

16.10.2018 Štúdio

Drahí prispievatelia, Ozývame sa Vám po dlhom čase s informáciou o našom albume. Jeho názov bude LESSONS LEARNED a budeme nahrávať mixovať a mastrovať v Trnave v štúdiu Pod povrchom.  Nahrávame prebehne už 5.-9. Novembra. Piesne dostali nový šat a formu. Pozvali sme hostí a riešime grafiku. Bude t…

Více

7.4.2018 Uspeli sme! :-)

Drahí prispievatelia, kamaráti, fanúšikovia... Podarilo sa nám vyzbierať sumu potrebnú na nahratie albumu, dovoľte mi sa Vám osobne poďakovať za prejavenú podporu a pomoc za kapelu Impaco Trio. Je to už dlho víziou a teraz sa začíname blížiť k tomu, aby naša hudba bola nahratá v najkrajšej podobe…

Více

Odkazy projektu

Komentáře

Vyberte si odměnu za váš příspěvek

 • 3 Záverečné poďakovanie

  Vaše meno bude navždy zvečnené v našom booklete. Mecenášov treba odmeniť a toto je tá najskromnejšia forma vďaky.

  Doručení odměny: Do roku

  128,22 Kč
  (5 €)
 • 13 CD v elektronickej verzii + záverečné poďakovanie

  Ak preferujete mať mp3, FLAC lebo iný formát poruke vo vašom prehrávači, toto je to pravé pre vás. Pohodlne si budete môcť počúvať v akomkoľvek digitálnom prehrávači.

  Doručení odměny: Do roku

  205,16 Kč
  (8 €)
 • 10 CD bez podpisov + záverečné poďakovanie

  Ak sa chceš nechať zvečniť na albume, no netreba ti ho celý počkárať fixou. CD sa bude dať púšťať v aute a vo všetkých dostupných prehrávačoch.

  CD budeme doručovať na vašu adresu alebo k vyzdvihnutiu na ktoromkoľvek našom koncerte.

  Doručení odměny: Do roku

  256,45 Kč
  (10 €)
 • 10 CD s podpismy + záverečné poďakovanie

  Pre tých, ktorí majú radi album fyzicky v ruke vo forme CD spolu s podpismy členov kapely a bookletom s vlastným menom v poďakovaní. Výhoda - dá sa púšťať v aute! :-)

  CD budeme doručovať na vašu adresu alebo k vyzdvihnutiu na ktoromkoľvek našom koncerte.

  Doručení odměny: Do roku

  384,67 Kč
  (15 €)
 • 69 z 75 Vstupenka na Krst CD

  Chceš byť pri tom s nami keď budeme krstiť našu prvotinu? Kopec jedla, hostí, koncert a super večer s kapelou. K tomu ešte buchot šampanského! 

  Vstupenky pošleme elektronicky.
  Krst bude pravdepodobne v jednom z Bratislavských podnikov.

  Doručení odměny: Do roku

  512,90 Kč
  (20 €)
 • 46 z 50 CD + Vstupenka na Krst + záverečné poďakovanie

  Ak nám skutočne držíš až tak moc palce, že chceš byť s nami pri krste a CD si nechať podpísať rovno   po krste, toto je odmena pre teba. Pozor, miesta sú obmedzené!

  Vstupenky budeme posielať elektronicky.

  Doručení odměny: Do roku

  769,35 Kč
  (30 €)
 • 21 z 30 Na krst v páre + CD + záverečné poďakovanie

  Ak sa ti náhodou nechce ísť na krst osamote, zober si spoločnosť. Dostanete jedno CD s podpismy a môžete si vychutnať večer vo dvojici.
   
  Vstupenky budeme posielať elektronicky.

  Doručení odměny: Do roku

  1 154,02 Kč
  (45 €)
 • 20 z 20 Lekcia klavíra / basgitary / bicích / kompozície

  Ak sa chceš zdokonaliť v jednom z týchto umení, stačí sa len nebáť, často to nie je až také zložité. Táto poukážka zahŕňa 90 minútovú lekciu s jedným z nás v oblasti, ktorá ťa zaujíma. 

  Využiť sa to dá aj ako poukážka pre známeho, dieťa, priateľa/priateľku. Poukážku vieme vyrobiť.
  Lekcie v Trnave a okolí.

  Doručení odměny: Do roku

  1 282,25 Kč
  (50 €)
 • 10 z 10 CD s poďakovaním + možnosť si s nami zahrať na skúške

  Chceš sa s nami stretnúť, zajamovať, prípadne len pokecať? K tomu dostaneš ešte CD vo fyzickej podobe. Len nám napíš na aký nástroj hráš a dohodneme sa. :-)

  Ak náhodou nehráš na žiadny nástroj a chceš sa len stretnúť pri káve a pokecať o hudbe, prípadne sa niečo dozvedieť, tiež fajn.

  Doručení odměny: Do roku

  1 795,15 Kč
  (70 €)
 • 5 z 5 Pesnička na prianie

  Ak máš skladateľské alebo textárske ambície, len ti chýba niekto, kto by to vedel posunúť vpred, alebo si nemal kapelu, pre ktorú by si písal, toto je odmena pre teba. 
  Stačí nám dodať podklad (text, melódia, vízia...) a nechaj sa prekvapiť čo z toho vyjde. :-)

  Doručení odměny: Do půl roku

  5 129,00 Kč
  (200 €)
 • 3 z 6 Súkromný koncert

  Ak by si nás chcel naživo počuť v tvojej obývačke alebo pod oknom, vieme to zariadiť. Hodinový koncert Tria vhodný pre VIP, fanúšikov alebo ako darček.

  Ak je koncert mimo Trnavy, cena rastie s cestovnými nákladmi o 0,12 centa na kilometer, ktoré sa prirátajú k cene za vystúpenie.

  Doručení odměny: Do roku

  10 258,00 Kč
  (400 €)
 • 3 z 3 Buď naším kmotrom

  Chceš byť kmotrom našeho CD? Táto odmena je pre tých, ktorí chcú podporiť mladú hudobnú scénu a zažiť pocit filantropa. Na krste ťa nie len pozveme na pódium, ale aj do backstageu a tvoje meno či firmu uvedieme ako sponzora pred očami všetkých ostatných. Budeme ti dosmrti vďační a CD pre teba je samozrejmosťou ... ako aj ročný vstup na naše koncerty na guest liste.

  Doručení odměny: Nespecifikováno

  17 951,50 Kč
  (700 €)