Pamätník ľudovej architektúry

Pamätník ľudovej architektúry sú 3 originálne zrubové stodoly presunuté na strechu 13 poschodového paneláku na sídlisku Dargovských hrdinov v Košiciach.

Autor zatím žádné otázky a odpovědi nepřidal. Pokud vás něco zajímá, zeptejte se! Dotaz nemusíte zveřejnit, jen se odešle autorům na e-mail a oni se vám ozvou zpět s odpovědí.

86 950 Kč
vybráno z 72 520 Kč

119%

119% splněno

137 lidí přispělo

Umění

Vyberte si odměnu za váš příspěvek

 • 13

  pohľadnica s osobným poďakovaním

  Doručení odměny: Do týdne

  30 Kč
 • 41

  oficiálny odznak " Som z paneláku" alebo " Som sídliskový typ" a pohľadnica s osobným poďakovaním

  Doručení odměny: Do týdne

  100 Kč
 • 45

  tričko projektu PĽA (Som z paneláku, Som sídliskový typ), odznak a pohľadnica s osobným poďakovaním

  Doručení odměny: Do týdne

  500 Kč
 • 5

  dámské a pánské tričko PĽA (Som z paneláku, Som sídliskový typ), podpísaný aktuálny katalóg autora Tomáša Džadoňa, odznak a pohľadnica s osobným poďakovaním

  Doručení odměny: Do měsíce

  1 000 Kč
 • 9

  Vaše meno sa stane súčasťou PĽA - bude vytesané do trámu jednej zo stodôl - tričko projektu PĽA (Som z paneláku, Som sídliskový typ). Ďalej získate odznak a pohľadnicu s osobným poďakovaním. Vaše meno bude tak isto uvedené v knihe " Rodný panelák", ktorá bude vydaná v spolupráci so Slovenskou národnou galériou po ukončení projektu a na dvoch informačných tabuliach priamo na sídlisku.

  Doručení odměny: Do týdne

  3 000 Kč
 • 1

  Ponúkam Vám osobná komentovanú prehliadku spojenú s návštevou Pamätníka v Košiciach. Vaše meno sa stane súčasťou PĽA - bude vytesané do trámu jednej zo stodôl - tričko projektu PĽA (Som z paneláku, Som sídliskový typ). Ďalej získate odznak a pohľadnicu s osobným poďakovaním. Vaše meno bude tak isto uvedené v knihe " Rodný panelák", ktorá bude vydaná v spolupráci so Slovenskou národnou galériou po ukončení projektu a na dvoch informačných tabuliach priamo na sídlisku.

  Doručení odměny: Do měsíce

  10 000 Kč
 • 5 z 5

  " Som podstavec" . Originálna, autorsky podpísaná fotografia 13x18 dokumentujúca akciu, v ktorej budem ja budem podstavcom a zoberiem si Vás na ramená. Ďalej získate všetky ostatné odmeny.

  Doručení odměny: Do měsíce

  25 000 Kč