Míma vydáva svoj PRVÝ debutový album "QUITNUTIE"

Speváčka, herečka a skladateľka Míma konečne prichádza so svojím prvým debutovým albumom Quitnutie. Bude obsahovať 10 piesní v slovenčine a každá bude jedinečná. Žáner folk, pop. Financie budú použité na tvorbu, nahrávanie a lisovanie CD.

Autor: Míma

 • Stratená Myšlienka (singel 2023)

 • Míma visual 2021

 • Zhmotnená Bezmoc (singel 2021)

 • Mám Z Toho Strach (live záznam 2022)

 • Z Hadej Kože (singel 2023)

 • Z Hadej Kože (singel 2023)

 • Míma Visual 2021

 • Míma Visual 2023

25 044 Kč
vybráno z 55 935 Kč

44%

44% splněno

11 dní do konce

48 lidí přispělo

Hudba, Umění

Slovensko

Přispět

Všechno, nebo nic. Tento projekt bude úspěšný pouze v případě, že dosáhne alespoň cílové částky do 3.3.2024 do 16:36.

Zobrazit všechny odměny

Ako sa to začalo

Poznáte ten pocit, keď vám niečo nedá spať? Keď sa stále v myšlienkach vraciate k tým istým veciam a sú s vami pri každom kroku? Alebo keď jednoducho cítite že niečo bolo stvorené priamo pre vás? Pre mňa je vo všetkých ohľadoch touto vecou hudba, spev a texty. Toto je dôvod, takto sa to začalo.

  

Ahoj, ja som Míma!

Všetkých, ktorí klikli na tento odkaz srdečne zdravím. Moje meno je Míma, mám 25 rokov a od svojho detstva sa venujem spevu a hudbe. Od 6 rokov sa pohybujem na javisku, či už divadelnom alebo na akomkoľvek inom kde sa tvorí umenie. Niektorí si ma možno pamätáte s TV shows ako napríklad Slovensko má Talent, Minitalent show alebo z detského hudobného zoskupenia "Skupiny Girls".

Z histórie sa ale presunieme viac do súčastnosti. Momentálne žijem v Brne, mám za sebou štúdium na Janáčkovej akadémii múzických umení a pôsobím ako členka muzikálového súboru v Brnianskom mestskom divadle.  Medzi moje najobľúbenejšie aktivity patrí tvorba vlastnej hudby a textov, ktorej sa venujem od svojich 11 rokov.

Prvý debutový album vyjde už tento rok!

Ako ste už isto postrehli, dôvodom na vytvorenie tejto zbierky je môj prvý debutový album. Bude niesť názov "QUITNUTIE" a vykvitne v ňom 10 piesní.Jeho očakávaný príchod by mal byť koncom roku 2024.

  

Čo je môj cieľ?

Za posledné roky sa mi v šuflíku začali hromadiť piesne, ktoré chcem poslať von do sveta. Doposiaľ som vydala 8 singlov, k nim tento rok pribudnú ďalšie. Hlavným cieľom albumu QUITUTIE je nájsť si svojich poslucháčov, ktorým budú moje piesne robiť spoločnosť vo všetkých chvíľach. Spoločnosť a radosť samozrejme, tej tu nieje nikdy dosť :)

Finančné prostriedky budú použité ako pomoc na tvorbu a nahrávanie jednotlivých piesní, klipov a lisovanie CD! Podpora mocou zdieľania má hlavný cieľ a to osloviť čo najviac poslucháčov, dostať sa k nim čo najbližšie (teda aspoň k ich ušným bubienkom).

 

Detaily QUITNUTIA

Ako som už písala, behom môjho vysokoškolského štúdia na JAMU som sa aktívne venovala svojej hudobnej tvorbe..

Ak by ste sa ma spýtali ako by som zaradila žáner hudby ktorú tvorím, moja odpoveď je jednoznačné "NEVIEM". Mám rada folk, mám rada pop, ľudové piesne, alternatívnu hudbu a vlastne každý jeden žáner ktorý nieje samoúčelný. Ale o žánry svojej vlastnej tvorby viem povedať toľko že je silno spätý s divadlom, je spätý s jemným plynutím života, s emóciami a s ľudskou dušou. Je toho omnoho viac ale mám rada keď sú veci jednoduché, preto som sa rozhodla pre tento hybrid - je to žáner Folk-pop.

Takže... Piesne sú koktejlom folk-popu a všetky sú ochutené slovenskými textami. Prvý debutový album je prvý iba raz, takže som si na spoluprácu prizvala tých najlepších hudobníkov zo svojho okolia. Na aranžmá piesní sa podielajú hudobníci Matej Tkáč, Marián Púčik, Rastislav Šumega, Ladislav Medvec, Boris Belica, Martin Vlček a Marek Viteker.

  

Bude aj nejaký videoklip k piesni z albumu?

Rozhodne! Som síce tajnostkárka a nerada kazím prekvapenie takže prezradím len niečo veľmi málo navyše. K jednej z piesní bude natočený peckový videoklip, na ktorý sa budete môcť tešiť (snáď) už koncom tohoto leta! Bude to taký predvoj k albumu.

Koniec dobrý, všetko dobré :)

Ak ste sa dočítali až sem, musí to znamenať že sa zaujímate o slovenskú hudbu a podporu jej neustáleho rastu. Album QUITNUTIE bude pre mňa zásadový a nič mi neprinesie väčšiu radosť ako to, že sa jeho obsah dostane k čo najviac poslucháčom. Hudba je pre mňa dodnes terapiou a viem, že to podobne máme všetci.

Táto zbierka slúži k čo najlepšiemu a najproduktívnejšiemu "príchodu na svet" tohoto projektu. Preto budem veľmi vďačná za akúkoľvek formu podpory, či už finančnú alebo formou zdieľania.

Majte sa krásne a čoskoro do počutia, s pozdravom Míma :)

Komentáře

Vyberte si odměnu za váš příspěvek

 • prodáno 21
  Dobrý pocit - na nezaplatenie!

  Čo môže byť lepšie ako príjemný pocit z dobrého skutku? Ak to čítiš podobne, táto odmena je stvorená pre teba! (Čiastka sa dá ľubovoľne navýšiť)

  Doručení odměny: do týdne po ukončení projektu na Hithitu

  Přispět 127,12 Kč
  (5 €)
 • prodáno 8
  Fotka s podpisom a venovaním

  Dobrý pocit + moja fotka s podpisom, ktorú nepochybne za niekoľko rokov niekde vydražíš (Humor) No krása, táto odmena tu čaká iba na teba! Odmena bude doručená poštou. (Doručenie v cene odmeny)

  Doručení odměny: na adresu, do čtvrt roku po ukončení projektu na Hithitu

  Přispět 203,40 Kč
  (8 €)
 • prodáno 7
  Básnička na mieru

  Chceš niekoho obdarovať peknou básničkou ale na písanie veľmi niesi? Alebo chceš urobiť radosť sám sebe? Už neváhaj, táto odmena je určená iba pre teba! Odmena bude doručená mailom/poštou. (Doručenie v cene odmeny)

  Doručení odměny: do půl roku po ukončení projektu na Hithitu

  Přispět 254,25 Kč
  (10 €)
 • prodáno 12
  CDčko s podpisom a venovaním :)

  Chcel by si mať výsledok tejto zbierky doma? Rovno aj s podpisom a venovaním? Nové CDčko QUITNUTIE s nadupanými skladbami? Už nevaáhaj, táto odmena sa ťa už nevie dočkať. ♥ Odmena bude doručená poštou
   

  Doručení odměny: na adresu, do roku po ukončení projektu na Hithitu

  Přispět 508,50 Kč
  (20 €)
 • prodáno 0
  Online hodina spevu

  Chcel by si sa zlepšiť v práci so svojím hlasom? Zaujímaš sa o techniky spevu? Alebo ťa vždy zaujímalo ako prebieha hodina spevu? Gratulujem, našiel si odmenu vhodnú pre seba! Odmena bude doručená prostredníctvom videocallu.

  Doručení odměny: do půl roku po ukončení projektu na Hithitu

  Přispět 635,62 Kč
  (25 €)
 • prodáno 1
  Online hodina tvorby textu

  Zaujíma ťa písanie textov piesní? Chceš nájsť techniku písania vhodnú pre teba? Nevieš ako začať s písaním alebo nikdy svoje texty nedokočníš? Gratulujem, táto odmena tu čaká práve na teba! Odmena bude doručená prostredníctvom videocallu.

  Doručení odměny: do půl roku po ukončení projektu na Hithitu

  Přispět 635,62 Kč
  (25 €)
 • prodáno 0
  Tvorba textu pre tvoju pieseň

  Venuješ sa skladaniu hudby a piesní a potrebuješ k nim texty? Chceš niekomu urobiť radosť piesňou ale písanie nie je pre teba? To si tu správne! Pod touto odmenou na teba čaká text na mieru a pravidlá mu určuješ ty! Odmena bude doručená mailom/poštou (doručenie v cene odmeny)

  Doručení odměny: do půl roku po ukončení projektu na Hithitu

  Přispět 762,75 Kč
  (30 €)
 • prodáno 1
  Osobné stretnutie

  Chceli by ste sa stretnúť a prehodiť pár slov o hudbe, divadle, umení alebo celkovo o živote? Spýtať sa na veci ktoré vás zaujímajú? Práve ste našli odmenu, ktorá čaká iba na vás!
  (miesto stretnutia: Brno, Nitra, dĺžka stretnutia cca 60 min.)

  Doručení odměny: do roku po ukončení projektu na Hithitu

  Přispět 1 017,00 Kč
  (40 €)
 • prodáno 0
  Zážitková odmena - otužovanie!

  Otužovanie? A prečo nie? Adrenalínová odmena čakajúca na pravých dobrodruhov ale aj pre všetkých, ktorých láka táto zimná aktivita. Otužilci aj budúcu otužilci, ste tu správne! (miesto stretnutia: Brno, Nitra, dĺžka stretnutia cca 30 min.)

  Doručení odměny: do roku po ukončení projektu na Hithitu

  Přispět 1 017,00 Kč
  (40 €)
 • prodáno 7
  Osobná lekcia spevu a písania textov

  Lekcia Spevu + písania textov. Zaujala ťa táto odmena? Tak ešte ju trochu vylepšíme... Dĺžka lekcie je 90 minút a budeme na nej pracovať spoločne. Odmena bude doručená osobne.

  Doručení odměny: do půl roku po ukončení projektu na Hithitu

  Přispět 1 271,25 Kč
  (50 €)