Náhodný pocestný je už na dosah ruky!

Náhodný pocestný je môj hudobný projekt, ktorý si financujem sám a zahŕňa finalizovanie hudobného albumu, podporu pri natáčaní ďalšieho videoklipu a náklady na výrobu fyzického nosiča (CD - Náhodný pocestný).

 • Vo Vrátnej. Aj tam sme točili Slnečnice. :)

 • Ja v úvodnej scéne klipu k piesni Obsesia. :P

 • Takto bude vyzerať album :)

 • Slnečnice, to bola teda romantika! :D

 • Vraj daj do záberu dáku gitaru, nech to vyzerá :D

 • Keď znova počúvaš šomrošiny, od producenta. :D

 • Že TOP scéna. Ale tie osy a ovady teda štípali...

51 949 Kč
vybráno z 73 065 Kč

71%

71% splněno

28 lidí přispělo

Komunita, Hudba

Hriňová, Banskobystrický kraj, Slovensko

Všechno, nebo nic. Projekt skončil 26.11.2023 v 10:27.

Zobrazit všechny odměny

Ako sa to začalo

Vždy som veľa čítal, odmala hral na gitare a počúval veľa hudby. Prešiel som si kapelami, kde som písal vlastné piesne, neskôr ich len tak odkladal do šuflíka. Po VŠ som odišiel do zahraničia s úmyslom, nikdy sa k hudbe nevrátiť. Nešlo to. Nevedel som sa zbaviť potreby robiť muziku. Po 5 rokoch v zahraničí som si povedal, že žijem len raz, a že chcem robiť to, o čom som vždy sníval. Vrátil som sa na Slovensko, vzal znova do ruky gitaru a vytiahol pár starých piesní. Zaplatil som si hudobné štúdio a už 2 roky v ňom pracujem na albume. Popri tom som dal von 4 single aj s videoklipmi. Keby mi pred pár rokmi niekto povedal, že dnes budem finalizovať svoj album, že budem mať von klipy a vyhrám cenu za najlepší text v súťaži Košický zlatý poklad a zároveň aj 3. miesto, asi sa pousmejem a potľapkám ho po pleci so slovami ,,to by bolo...". Dnes je to realita a ja chcem ísť ďalej. A v tom mi môžete pomôcť aj vy! :)

Čo je môj cieľ?

Cieľom je čo najprofesionálnejšie dokončiť môj hudobný album. Ostáva už len zlomok roboty a bude to! Lisovanie CDčiek bude tiež niečo stáť. K tomu chceme v decembri točiť nový klip. 

Detaily

Týmto projektom by som chcel dofinancovať pripravovaný album, ktorý vyjde tento rok. Jedná sa najmä o lisovanie fyzických nosičov (CD) a natáčanie klipu v decembri. V rámci projektu viem darcom ponúknuť album, hodiny gitary, súkromný koncert atď. Som textár, poet, gitarista, učiteľ gitary a slovenčiny, spevák a tieto povolania sa snažím aktívne pretaviť do mojej umeleckej činnosti.

Hudobnému projektu Mišo Kamenský sa chcem venovať dlhodobo a tým si plniť svoj sen.

... a ešte niečo navyše

Naposledy ma potešil sám majster pera Daniel Hevier, ktorý ma na súťaži Košický zlatý poklad ocenil cenou za najlepší text. Prirovnal ma k výborným slovenským textárom. Som mu za to nesmierne vďačný! :)

Kto som?

Volám sa Mišo Kamenský a po rokoch v zahraničí som sa vrátil domov, aby som si splnil svoj sen a venoval sa hudbe. Skladám vlastné piesne (hudbu aj text) a popri tom učím gitaru v umeleckej škole. Už 2 roky nahrávam album a točím klipy. Všetko si financujem z vlastného vrecka, najčastejšie z extra peňazí, ktoré si chodím cez leto zarábať do zahraničia. Mám von 4 single s klipom. (Mišo Kamenský - MAMI, Slnečnice, Obsesia, Vianočná láska) Pred pár dňami (21.10.2023) som v súťaži Košický zlatý poklad vyhral cenu za najlepší text a 3. miesto s autorskou piesňou.

Prečo to robím?

Môjmu projektu sa venujem preto, lebo toto som ja. Sem patrím. 5 rokov som skúšal fungovať inak. Niekedy to proste nejde, človeka neprerobíš. Dnes už viem, kto som a čo chcem. Chcem skladať hudbu a písať texty.


Či už tento projekt bude úspešný alebo nie, mňa to nezastaví. Môžete mi však prostredníctvom neho pomôcť celý proces podstatne urýchliť. Ďakujem všetkým vám, ktorí ste sa rozhodli držať mi palce a pomôcť mi. 

Už vopred vám ďakujem vám za podporu.

Komentáře

Vyberte si odměnu za váš příspěvek

 • prodáno 12
  Chcem prispieť ľubovoľnou sumou

  Možnosť prispieť ľubovoľnou sumou bez nároku na odmenu. (Suma je nastavená na minimum 5€)

  Doručení odměny: nespecifikováno

  121,78 Kč
  (5 €)
 • zbývá 184 z 200
  CD Náhodný pocestný

  Hudobné CD, ktoré bude výsledkom tohto projektu. CD vám zašlem poštou/zásielkovňou. Poštovné je už zahrnuté v cene. Doručím začiatkom roka. :)

  Doručení odměny: do čtvrt roku po ukončení projektu na Hithitu

  389,68 Kč
  (16 €)
 • prodáno 1
  Súkromné hodina gitary online

  Súkromná hodina gitary (60min), na ktorej vám môžem pomôcť zlepšiť sa v hre na gitare. Hodina bude prebiehať online. Termín po vzájomnej dohode.

  Doručení odměny: do půl roku po ukončení projektu na Hithitu

  608,88 Kč
  (25 €)
 • zbývá 3 z 5
  Deň v štúdiu so mnou

  Buď pri tom, keď sa rodí pieseň. Keď budem v štúdiu nahrávať, pôjdeš aj ty a zažiješ, čo všetko v sebe obnáša, nahrať pieseň. Jediné, čo musíš, je dopraviť sa do štúdia. (okres Zvolen)

  Doručení odměny: do roku po ukončení projektu na Hithitu

  2 435,50 Kč
  (100 €)
 • prodáno 1
  Súkromný koncert

  Prídem vám naživo zahrať svoje piesne v akustickom prevedení tak, ako som ich pôvodne napísal, priamo k vám domov. (sólo vystúpenie) Všetky starosti ako aparatúra, zvuk, preprava a podobne vyriešim ja.

  Doručení odměny: do roku po ukončení projektu na Hithitu

  7 306,50 Kč
  (300 €)