Prikryte dieťatko čistým vzduchom

Podpora predaja unikátnych výrobkov (Babywagen - Pandemická ochrana detí) slúžiacich na ochranu detí v kočíkoch a autosedačkách v rámci EU a výroba nových dizajnových verzií.

 • Babywagen BIELA - Pandemická ochrana detí

 • Babywagen ČERVENÁ - Pandemická ochrana detí

 • Babywagen ZELENÁ - Pandemická ochrana detí

 • Predný pohľad (Babywagen ČERVENÁ)

 • Zadný pohľad (Babywagen ZELENÁ)

 • Detail - Vrecko na mobil

 • Detail - Okno na zips

 • UNI (Autosedačka, Športový a Hlboký kočík)

 • Balenie výrobkov (Rozmer A4)

 • Tvárová maska LUX_G

 • Tvárová maska LUX_G (Bočný pohľad)

 • Detail Tvárovej masky LUX_G

1 166 Kč
vybráno z 126 750 Kč

0%

0% splněno

2 lidé přispěli

Technologie, Design

Žilina, Žilina Region, Slovakia

Všechno, nebo nic. Projekt skončil 8.11.2021 v 16:51.

Zobrazit všechny odměny

O našich unikátnych výrobkoch

Je nám cťou, že Vám prostredníctvom Hithit môžeme predstaviť náš patentovaný výrobok.

Opakovane použiteľnú univerzálnu ochrannú pomôcku na detské kočíky a autosedačky pre ochranu detí proti vírusom, baktériám, peľu, prachu, hmyzu a smogu. Ktorá je naviac použiteľná v každom počasí a slúži aj ako pršiplášť. 

Náš výrobok je:

 • Vyrobený v EÚ
 • Unikátne priedušný
 • Vhodný pre deti od 0 +
 • Opakovane použiteľný

Babywagen - Pandemická ochrana detí chráni tých najmenších (aktuálne ohrozených syndrómom PIMS), ktorých nie je možné proti COVID-19 zaočkovať, ani chrániť rúškom, a to v ich obľúbenom prostredí – v kočíku, či už v interiéri alebo v exteriéri - najmä na rizikových verejných priestranstvách. Univerzálna ochrana na detské kočíky a autosedačky bude počas pobytu dieťaťa v kočíku jeho „tvárovou maskou“ vyrobenou z materiálu s ochrannými parametrami porovnateľnými s respirátorom FFP2, ale s podstatne lepšou priedušnosťou poskytujúcu výbornú dýchateľnosť a zabezpečujúcu príjemnú teplotu vo vnútri kočíka (pre porovnanie - priedušnosť materiálu nášho výrobku je nad 96%, podľa renomovaných nezávislých užívateľských testov je priedušnosť respirátorov bez ventilu vždy pod 60%).

Certifikáty si možete pozrieť na uvedenom linku: 

https://carac.sk/wp-content/uploads/2021/03/certifikaty-carac.pdf

Vďaka svojmu unikátnemu strihu a nastaviteľným popruhom sa výrobok prispôsobí kočíku všetkých veľkostí a typov, a tiež autosedačke. Výrobok je opakovane použiteľný. Súčasťou výrobku je zipsom otvárateľné priehľadné okienko, vďaka ktorému je zabezpečená ľahká prístupnosť k dieťaťu. Variabilné dekoratívne prvky krytu filtra pod oknom zvyšujú účinnosť filtrácie. Na boku je naviac praktické puzdro na mobil, v balení je i ochranná sieťka na pranie. Prať pri teplote 40°C (možné až 100x). Hlavný materiál: mikrofilamentová filtračná polypropylénová textília.

Naša cesta

Po vypuknutí pandémie, ktorá zasiahla život každého z nás, aj my sme v našich rodinách, okruhu známych a priateľov pocítili akútny nedostatok pomôcok a vybavenia zabezpečujúceho bezpečné dýchanie čistého vzduchu. Našou výzvou sa stalo zaistiť doteraz obyčajný nádych čistého vzduchu bez strachu poškodenia zdravia. 

Výsledkom prvej časti nášho výskumu preto boli medzinárodne certifikované, veľmi účinné tvárové masky s vysoko nadštandardnou dýchateľnosťou, ktoré v minimálnej miere obmedzovali a zároveň v maximálnej miere chránili používateľa. Najväčšou odmenou pre nás bola spätná väzba od zákazníkov trpiacich akútnymi problémami dýchacích ciest, starších ľudí a osôb s vysokou fyzickou námahou, ktorí rozpoznali a ocenili výrazný rozdiel našich výrobkov od konkurencie. Neskôr nás oslovili aj firmy pre technologické  riešenie filtrácie vzduchu v priestoroch ako sú výrobné haly a kancelárie, kde pandémia zabraňovala používať klimatizačné zariadenia potrebné predovšetkým v letných mesiacoch. Naším riešením bol filtračný rukáv HVAC, ktorý je v súčasnosti aplikovaný vo výrobných priestoroch, najmä nadnárodných spoločností v oblasti automotive.

Ako vznikol Babywagen - Pandemická ochrana detí

Posledným naším výrobkom je Babywagen - Pandemická ochrana detí v kočíkoch, ktorého prvý kus bol vyhotovený pre syna našej kolegyne Magdy trpiaceho opakovanými respiračnými ochoreniami. Pre jeho rodičov bolo ťažké rozhodovať sa, či navštíviť lekára s rizikom ďalšieho ochorenia cestou či v čakárni alebo situáciu zvládnuť doma. A tak vznikla „tvárová maska na kočík“, ktorú sme sa rozhodli ponúknuť všetkým mamičkám ako ochranu bábätiek nielen pred COVID–19, ale i pred inými vírusmi, alergénmi, hmyzom  či smogom. Finálny dizajn sme doťahovali s návrhárkou svadobných šiat Hanou. Široké využitie, opodstatnenosť a bezpečné používanie preverili viaceré zdravotné poisťovne. Cieľom našich aktivít, a tiež spolupráce s poisťovňami je zabezpečiť našim najmenším dýchanie čistého vzduchu a ochranu počas rizikových situácií súvisiacich so znečisteným ovzduším a vzduchom prenášanými chorobami.

>>> MISIA: Tvárová maska na kočík :-)  >>> CIEĽ: Pandemická ochrana detí 0 - 3 roky na verejných priestranstvách  >>> AKO DOSIAHNUŤ: Ochranná pomôcka na kočíky a autosedačky  >>> VÝVOJ a CERTIFIKÁCIA: Nemecký filtračný materiál, testovaný vo Francúzsku  >>> PROTOTYP a TESTOVANIE: Náš prvý kllient spokojne pozoruje práce, kým nezaspí :-)  >>> DIZAJN: Ako svadobné šaty??? Hmm ... OK ... a nezabunúť na ....  >>> Ochrana duševného vlastníctva!

O nás

Peter a Vlado, podnikatelia a podnikavci, ktorých baví meniť svet k lepšiemu. Najradšej sa venujeme inováciám a tvorivej činnosti.  Naše malé spoločnosti, Bluesky Citizen s.r.o. a CARAC s.r.o. s veľkými odbornými znalosťami v oblasti technických riešení a inovácií spojili sily v boji proti pandémii. CARAC pôsobí aj v oblasti filtrácie vzduchu a zdravotníckych pomôcok. Je držiteľom ôsmych patentov, piatich úžitkových vzorov a troch európskych dizajnov v problematike filtračných technológii a industry 4.0. Bluesky Citizen sa tiež venuje riešeniam v oblasti Industry 4.0 a riadenia odpadového hospodárstva.

Prečo sa uchádzame o vašu priazeň na Hithit a na čo budú použité získané prostriedky

V mene všetkých, ktorí potrebujú naše výrobky, by sme Vás chceli poprosiť, aby ste nám Vaším nákupom pomohli s ich sprístupnením nie len v regióne V4, ale po celom svete. Strávili sme veľa osobného času a zdrojov na vynájdenie, vývoj, testovanie, certifikáciu, ochranu duševného vlastníctva a tiež ich výrobu. S Vašou pomocou môžeme ísť ešte ďalej, a rozšíriť aktuálnu ponuku o ďalšie verzie!

Vyzbierané prostriedky nám umožnia financovať registráciu a réžiu predaja cez globálnych online predajcov, reklamu a PR podporu prostredníctvom sociálnych sietí. A po predaji prvých 3 000 kusov budeme mať dostatok finančných prostriedkov na rozšírenie ponúkanej palety o nové verzie. Pre túto ešte stále netradičnú formu financovania sme sa rozhodli z dôvodu, že veríme v slobodu (malého a stredného) podnikania, kolaboratívnu a cirkulárnu ekonomiku a nemáme v pláne sa nechať " zhltnúť " globálnym korporáciám a bankám :-)

VEĽMI PEKNE ĎAKUJEME !

Aktuality

9.9.2021 CARAC v Hospodárskych Novinách

Rozhovor s CARAC ohľadom respirátorov a tvárových masiek si možete prečítať tu: https://carac.sk/my-v-mediach/

Více

Komentáře

Vyberte si odměnu za váš příspěvek

 • zbývá 49 z 50
  Tvárové Masky verzia LUX_G 4ks - Early Bird

  Tvárové Masky verzia LUX_G 4ks

  Limitovaná séria Early Bird s fantastickou cenou odmeny pre 50 najrýchlejších - želáme, nech ste to práve Vy.

  Doprava zdarma !


  Opakovane použiteľné tvárové masky (prateľné) s vysokým ochranným filtračným štandardom proti COVID-19. Filtračné vlastnosti materiálu produktu sú porovnateľné s respirátorom FFP2, ale použitý materiál je výrazne priedušnejší a poskytuje výbornú dýchateľnosť aj počas fyzickej záťaže alebo v lete. Priedušnosť našich masiek je nad 96%, podľa nezávislých užívateľských testov je priedušnosť respirátorov bez ventilu vždy pod 60%. Dizajn  masiek zabezpečuje vysokú priľnavosť aj bez klipov, ktoré sú častým zdrojom oderu tváre.

  Doručení odměny: na adresu, do měsíce po ukončení projektu na Hithitu

  304,20 Kč
  (12 €)
 • zbývá 49 z 50
  Tvárové Masky verzia LUX_G 10ks - Limitovaná séria Hithit

  Tvárové Masky verzia LUX_G 10ks

  Nestihli ste Early Bird ponuku? Nevadí, máme ešte limitovanú sériu Hithit so zníženou cenou odmeny pre ďalších 50 z Vás.

  Doprava zdarma !

  Opakovane použiteľné tvárové masky (prateľné) s vysokým ochranným filtračným štandardom proti COVID-19. 
  Filtračné vlastnosti materiálu produktu sú porovnateľné s respirátorom FFP2, ale použitý materiál je výrazne priedušnejší a poskytuje výbornú dýchateľnosť aj počas fyzickej záťaže alebo v lete. Priedušnosť našich masiek je nad 96%, podľa nezávislých užívateľských testov je priedušnosť respirátorov bez ventilu vždy pod 60%.  Dizajn  masiek zabezpečuje vysokú priľnavosť aj bez klipov, ktoré sú častým zdrojom oderu tváre.

  Doručení odměny: na adresu, do měsíce po ukončení projektu na Hithitu

  861,90 Kč
  (34 €)
 • zbývá 20 z 20
  Babywagen BIELA Pandemická ochrana - Early Bird

  Limitovaná séria Early Bird s fantastickou cenou odmeny pre 20 najrýchlejších - želáme, nech ste to práve Vy.

  Doprava zdarma !


  BIELA je klasika, ktorou nič nepokazíte - obľubujú hlavne oteckovia :-)

  Opakovateľne použiteľná patentovaná ochrana univerzálnej veľkosti pre detské kočíky a autosedačky.  Chráni deti pred vírusmi, baktériami, smogom, dymom, hmyzom. Možno použiť aj proti dažďu a snehu. Poskytuje vynikajúcu priedušnosť a príjemnú teplotu vo vnútri detských kočíkov. Ľahký prístup k dieťaťu prostredníctvom okienka na zips. Možné prať v práčke.
   

  Doručení odměny: na adresu, do měsíce po ukončení projektu na Hithitu

  1 749,15 Kč
  (69 €)
 • prodáno 0
  Babywagen BIELA Pandemická ochrana - Unlimited Hithit

  Babywagen Pandemická ochrana detí so zníženou cenou odmeny, len na Hithit.

  Doprava zdarma!

  BIELA je klasika, ktorou nič nepokazíte
   - obľubujú hlavne oteckovia :-)

  Opakovateľne použiteľná patentovaná ochrana univerzálnej veľkosti pre detské kočíky a autosedačky. Chráni deti pred vírusmi, baktériami, smogom, dymom, hmyzom. Možno použiť aj proti dažďu a snehu. Poskytuje vynikajúcu priedušnosť a príjemnú teplotu vo vnútri detských kočíkov. Ľahký prístup k dieťaťu prostredníctvom okienka na zips.  Možné prať v práčke.

  Doručení odměny: na adresu, do měsíce po ukončení projektu na Hithitu

  2 078,70 Kč
  (82 €)
 • zbývá 5 z 5
  Babywagen ZELENÁ Pandemická ochrana - Early Bird

  Limitovaná séria Early Bird s fantastickou cenou odmeny pre 5 najrýchlejších - želáme, nech ste to práve Vy.

  Doprava zdarma !


  Okrem vysokého štandardu ochrany, náš odtieň ZELENEJ zvýrazní Vašu individualitu.

  Opakovateľne použiteľná patentovaná ochrana univerzálnej veľkosti pre detské kočíky a autosedačky.  Chráni deti pred vírusmi, baktériami, smogom, dymom, hmyzom. Možno použiť aj proti dažďu a snehu. Poskytuje vynikajúcu priedušnosť a príjemnú teplotu vo vnútri detských kočíkov. Ľahký prístup k dieťaťu prostredníctvom okienka na zips.  Možné prať v práčke.

  Doručení odměny: na adresu, do měsíce po ukončení projektu na Hithitu

  2 256,15 Kč
  (89 €)
 • zbývá 5 z 5
  Babywagen ČERVENÁ Pandemická ochrana - Early bird

  Limitovaná séria Early Bird s fantastickou cenou odmeny pre 5 najrýchlejších - želáme, nech ste to práve Vy.

  Doprava zdarma !


  Okrem vysokého štandardu ochrany , ČERVENOU chránite dieťatko aj proti urieknutiu - ako nám technikom vysvetlila jedna krajčírka, ale do návodu sme to nedali :-)

  ​Opakovateľne použiteľná patentovaná ochrana univerzálnej veľkosti pre detské kočíky a autosedačky.  Chráni deti pred vírusmi, baktériami, smogom, dymom, hmyzom. Možno použiť aj proti dažďu a snehu. Poskytuje vynikajúcu priedušnosť a príjemnú teplotu vo vnútri detských kočíkov. Ľahký prístup k dieťaťu prostredníctvom okienka na zips.  Možné prať v práčke.

  Doručení odměny: na adresu, do měsíce po ukončení projektu na Hithitu

  2 256,15 Kč
  (89 €)
 • prodáno 0
  Babywagen ZELENÁ Pandemická ochrana - Unlimited Hithit

  Babywagen Pandemická ochrana detí so zníženou cenou odmeny, len na Hithit.

  Doprava zdarma!

  Okrem vysokého štandardu ochrany , náš odtieň ZELENEJ zvýrazní Vašu individualitu.

  Opakovateľne použiteľná patentovaná ochrana univerzálnej veľkosti pre detské kočíky a autosedačky.  Chráni deti pred vírusmi, baktériami, smogom, dymom, hmyzom. Možno použiť aj proti dažďu a snehu. Poskytuje vynikajúcu priedušnosť a príjemnú teplotu vo vnútri detských kočíkov. Ľahký prístup k dieťaťu prostredníctvom okienka na zips.  Možné prať v práčke.

  Doručení odměny: na adresu, do měsíce po ukončení projektu na Hithitu

  2 585,70 Kč
  (102 €)
 • prodáno 0
  Babywagen ČERVENÁ Pandemická ochrana - Unlimited Hithit

  Babywagen Pandemická ochrana detí so zníženou cenou odmeny, len na Hithit.

  Doprava zdarma!

  Okrem vysokého štandardu ochrany, ČERVENOU chránite dieťatko aj proti urieknutiu - ako nám technikom vysvetlila jedna krajčírka, ale do návodu sme to nedali :-)

  ​Opakovateľne použiteľná patentovaná ochrana univerzálnej veľkosti pre detské kočíky a autosedačky.  Chráni deti pred vírusmi, baktériami, smogom, dymom, hmyzom. Možno použiť aj proti dažďu a snehu. Poskytuje vynikajúcu priedušnosť a príjemnú teplotu vo vnútri detských kočíkov. Ľahký prístup k dieťaťu prostredníctvom okienka na zips. Možné prať v práčke.

  Doručení odměny: na adresu, do měsíce po ukončení projektu na Hithitu

  2 585,70 Kč
  (102 €)
 • zbývá 5 z 5
  Babywagen ZELENÁ Pandemická ochrana - S menom dieťatka

  Špeciálna edícia s personalizáciou Babywagen verzia  ZELENÁ s menom Vášho dieťatka na dekoratívnom prvku. (Pozor štandardný dekoratívny prvok tiež zvyšuje účinnosť ochrany) .

  Limitovaný počet 5 kusov, len na Hithit!

  Doprava zdarama!


  Opakovateľne použiteľná patentovaná ochrana univerzálnej veľkosti pre detské kočíky a autosedačky.  Chráni deti pred vírusmi, baktériami, smogom, dymom, hmyzom.
  Možno použiť aj proti dažďu a snehu.
   Poskytuje vynikajúcu priedušnosť a príjemnú teplotu vo vnútri detských kočíkov. Ľahký prístup k dieťaťu prostredníctvom okienka na zips.  Možné prať v práčke.

  Doručení odměny: do měsíce po ukončení projektu na Hithitu

  3 270,15 Kč
  (129 €)
 • zbývá 5 z 5
  Babywagen ČERVENÁ Pandemická ochrana - S menom dieťatka

  Špeciálna edícia s personalizáciou Babywagen verzia ČERVENÁ s menom Vášho dieťatka na dekoratívnom prvku (Pozor štandardný dekoratívny prvok tiež zvyšuje účinnosť ochrany).

  Limitovaný počet 5 kusov, len na Hithit!

  Doprava zdarama!


  Opakovateľne použiteľná patentovaná ochrana univerzálnej veľkosti pre detské kočíky a autosedačky.  Chráni deti pred vírusmi, baktériami, smogom, dymom, hmyzom. Možno použiť aj proti dažďu a snehu. Poskytuje vynikajúcu priedušnosť a príjemnú teplotu vo vnútri detských kočíkov. Ľahký prístup k dieťaťu prostredníctvom okienka na zips.  Možné prať v práčke.

  Doručení odměny: na adresu, do měsíce po ukončení projektu na Hithitu

  3 270,15 Kč
  (129 €)
 • zbývá 3 z 3
  Konzultácia ochrany Vášho nápadu! 2h

  Iste ste si všimli v popise našich výrobkov výraz  PATENTOVANÉ. Toto slovo sa tam nedostalo náhodou, a ani nie je žiadnym marketingovým ťahom. Je výsledkom našich dlhoročných skúseností s ochranou duševného vlastníctva.

  Pokiaľ aj Vy máte nápad, ktorého možnosti a rozsah ochrany by ste chceli prediskutovať s odborníkmi v danej oblasti, radi sa s Vami podelíme o svoje praktické skúsenosti formou 2h konzultácie cez video hovor alebo osobne. 

  Z dôvodu našich kapacít musíme bohužiaľ limitovať počet možných konzultácií.

  Miesto osobnej konzultácie si určíme po vzájomnej dohode a podľa aktuálnej pandemickej situácie. Pre osobnú konzultáciu v rámci SR a ČR však doporučujeme stretnutie v mieste sídla Vašej spoločnosti (vlastnom zázemí).

  Doručení odměny: do čtvrt roku po ukončení projektu na Hithitu

  15 210,00 Kč
  (600 €)