Nekašlete na loutky! Zachraňte divadlo!

Kvůli koroně nemůžeme na jeviště ani do školek s naším profesionálním divadlem. Podpořte nás, ať můžeme tuhle dobu přežít a nakrmit naše loutky i herce.

Otázka pre tvorcu Divadlo Dokola Tábor o projekte Nekašlete na loutky! Zachraňte divadlo!

520 €
vybrané z 490 €

106%

106% splnené

18 ľudí prispelo

Divadlo, Antivir

Tábor, Jihočeský kraj, Česko

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 7 Vodící nitka

  Uvaž se k nám Vodící nitkou! Ale nebojte, žádný veliký závazek to není. Vodící nitka povětšinou slouží k navázání loutek. Nám postačí, když se díky tomu zavážete nás podpořit. A výši podpory si můžete znásobit! :-)

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  4,09 €
  (100 Kč)
 • 68 z 70 Dvě klasické vstupenky na představení

  Kup si dvě klasické vstupenky jako v předprodeji na náš letní Loutkový festival v Táboře. Hrajeme každý víkend o prázdninách, vybrat si můžete jakýkoliv vypsaný termín a představení. Festival bude!!! A pokud to náhodou kovid bude chtít překazit, vstupenky budou platit i na online představení a na festival v příštím roce. K vyzvednutí v Táboře, nebo pošleme poštou.

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu

  5,72 €
  (140 Kč)
 • 68 z 70 Dvě světové vstupenky s pohlednicí

  Dvě vstupenky na náš festivalový letní program v Táboře.  A pokud nejsi z Tábora, ale my budeme hrát ve tvém kraji, díky těmto vstupenkám se na nás můžeš přijít podívat i tam! A jako bonus dostaneš dvě naše pohlednice. K vyzvednutí v Táboře, nebo pošleme poštou. (Platí pouze na jedno představení, tedy buď na se přijdeš podívat v Táboře, nebo ve svém kraji.)

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu

  8,17 €
  (200 Kč)
 • 19 z 20 Limitka našich pohlednic

  Pokud rád posíláš pohledy, tenhle balíček našich originálních poštovních kartiček je přímo pro tebe! 10 krásných pohledů z našeho divadla se už těší, až půjdou do světa! Zasíláme poštou, nebo předáme v Táboře.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu

  12,26 €
  (300 Kč)
 • 19 z 20 Permice

  Permice není pramice. Permice je permanentka na náš divadelní letní festival v Táboře. Celé léto plné pohádek, to chceš! Zasíláme poštou, nebo si ji vyzvedneš v Táboře.

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu

  20,43 €
  (500 Kč)
 • 1 z 5 Ručně malované divadelní triko

  Obchody jsou zavřený a ty už nevíš co na sebe? Pořiď si naše ručně malované divadelní tričko. Stačí si do poznámek napsat o velikost a zda jsi muž či žena. :-)

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu

  28,61 €
  (700 Kč)
 • 5 z 5 Vymalovávací kalendář

  Jestli už se taky ztrácíte v tom, co je za den, máme pro Vás řešení! Kupte si náš originální kalendář plný omalovánek a každý měsíc si vymalujte podle svého.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu

  32,69 €
  (800 Kč)
 • 3 z 3 Staň se hostem našeho podcastu

  Už s tebou někdo dělal rozhovor? Máš zájem stát se hostem našeho podcastu? Tak neváhej a kup si to! Natáčíme v Táboře, nebo na našich zájezdech za představením. Termín vybereme spolu, dle aktuální pandemické situace. Natáčení probíhá hodinu, max. dvě.

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  61,30 €
  (1 500 Kč)
 • 3 z 3 Divadelní rychlokurz

  Jaké to je být hercem? Nebo loutkohercem? Co všechno musí herci umět, vědět a ovládat? Chceš si to vyzkoušet? Kup si divadelní rychlokurz, který proběhne v Táboře! A dočkáš se i svého vystoupení. :-) Celkem 6 hodin herecké práce. Termín domluvíme dle tvých možností a na závěr dostaneš "certifikát."

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  122,60 €
  (3 000 Kč)
 • 5 z 5 Staň se mecenášem!

  Mecenáš není Mesiáš, i když od toho nemá daleko. Staň se naším mecenášem. Tím získáš roční neomezenou vstupenku na jakékoliv naše představení včetně premiér. Podívej se do zákulisí, pojď s náma posedět na vínko, přijď se podívat na zkoušku. Napíšeme tvé jméno na stránky, do programů, na plakáty... Budeme si tě hýčkat. :-) Platí 365 od doručení. Všechny výhody jsou neomezené, ale ber v potaz náš běžný provoz (tedy vínko dvakrát do roka/ zkouška maximálně jednou za dva měsíce). Rádi se dohodneme dle našich aktuálních možností. Vyber si nás a my ti vystavíme mecenášský pas.

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu

  204,33 €
  (5 000 Kč)
 • 4 z 5 Divadlo u Vás doma!

  Už jsi měl divadlo u sebe v obýváku, nebo na zahradě? Chtěl bys mít originální zábavu na svou párty? Tak pak je ideální tato odměna. Kup si nás domu! Domluvíme termín, vybereme jedno z našich představení a přijedeme zahrát přímo k tobě. Tedy, až to půjde, samozřejmě... Po představení se můžeš seznámit s loutkami. :-) Tak na nic nečekej a klikni na to!

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  245,20 €
  (6 000 Kč)