Podpoř vznik automuzea Svět Škodovek

...a zachraň tak kus historie! Spolu se dvěma nadšenci do všeho starého, v areálu se zajímavou minulostí, pomoz vybudovat místo, kde ožívají vzpomínky.

 • Prototyp Škoda 990 NOV Favorit

 • Pohřební vůz Škoda 1202

 • Vizualizace muzea - kavárna

 • Vizualizace muzea - expozice

 • Návrh odměnových hrnečků

 • Lajnovačka ze Škody 100

 • Presidentský Superb II prezidenta Václava Klause

 • Škoda 130 Rapid H a nikdy nejetý Rapid 135 RiC

 • Škodu 130 RS máme v mnoha exemplářích

 • Prototyp Škody 110 R 1969

 • Fabia ART cars

 • Upravené vozy ze Západního Německa

 • Škoda 1202 Pick-up

 • Škoda Popular Kupé 1934

 • Stěhování skladů

 • Škoda 1202 Sanitka

 • Škoda 130 L z NSR v úpravě Sport

 • Škoda 450

 • Favorit H a prototyp Škoda 761

46 230 €
vybrané z 39 409 €

117%

117% splnené

1 339 ľudí prispelo

Technológie, Vzdelávanie

Čerčany, Středočeský kraj, Česko

Všetko alebo nič. Projekt skončil 21.12.2020 v 14:11.

Zobraziť všetky odmeny

Proč jsme vytvořili sbírku? 

V roce 2019 jsme po mnoha letech hledání koupili areál odpovídající potřebám pro provoz muzea. Na první pohled to vypadalo, že pro otevření budou stačit pouze drobné úpravy. Později se bohužel ukázalo, že to je spíše práce pro demoliční četu. Tu jsme ale povolat nechtěli, proč se dozvíte níže nebo ve videu. Začali jsme tedy rekonstruovat až se z nás kouřilo.
Největší investicí, se kterou jsme  vůbec nepočítali byla střecha, která se musela kompletně strhnout a předělat. Tím došlo k zásadnímu přešvihnutí připraveného rozpočtu a nám zbývá dokončit ještě mnoho věcí jako například podlahy, vzduchotechnika, zabezpečení, vybavení expozice, oplocení a mnoho dalšího.

Proto jsme se rozhodli oslovit vás, fanoušky škodovek, milovníky staré techniky, ale i širokou veřejnost s žádostí o pomoc s dotažením celé rekonstrukce, abychom na jaře 2021 mohli otevřít brány do Světa Škodovek a přivítat vás jako první návštěvníky.

Celý náš příběh jsme pro vás natočili, tak si ho pusťte v následujícím videu: 

Jak to vlastně celé začalo

Jsme dva nadšení fanoušci všeho starého - Pavel a Tomáš. Naše cesty se potkaly před 15 lety a vůbec se tehdy nejednalo o auta, ale o pracovní spolupráci. V té době měl Pavel (a teď se držte) jediného veterána a to Škodu 450, kterou si renovoval po víkendech doma v garáži asi 5 let. Tomáš měl ještě v minulém století jako své první auto Škodu 110R a tehdy se mu podařilo sehnat vrak závodní Škody 130 RS, kterou ale musel prodat, protože její renovace byla tehdy mimo jeho finanční možnosti. Po letech se k tomu projektu chtěl vrátit, postavit si repliku a začít s ní závodit (to ještě netušil, že jednou bude majitelem několika originálů těchto ikon z rally a okruhů). 

Postupem času jsme společně začali hledat a renovovat unikátní závodní, prototypové a užitkové Škodovky. Z počátečního nadšení se stala systematická práce, která měla za cíl zachránit technické dědictví po našich předcích a uchovat jej pro budoucí generace. V začátcích našeho snažení ještě nebylo módní sbírat Škodovky a tak šlo to poměrně snadno. Mnohá auta jsme zachránili před kovošrotem, nebo je vykoupili z jejich závodní kariéry. Postupně jsme je vystopovali u nás i celé Evropě a vytvořili tak sbírku okolo sta unikátních vozů, které nikde jinde nenajdete a to ani v muzeu v Mladé Boleslavi.  

Od začátku jsme věděli, že pokud má mít projekt smysl, tak musíme auta vystavit veřejnosti v přístupném muzeu. Několik let jsme proto hledali vhodný objekt odpovídající našim potřebám. To se nám po mnoha nezdarech podařilo až na konci roku 2018. 

Spojujeme historii...

No a jak se říká - všechno má svůj čas. Areál, který jsme objevili, je totiž s motorismem spojený od jeho vzniku v roce 1945. Vezmeme to pozpátku - ještě po revoluci v 1989 to byl výrobní areál Jawy. Před Jawou to byla součást národního podniku Autobrzdy Jablonec a ještě před tím to byl národní podnik PAL. A tím se dostáváme k prvnímu a nejzajímavějšímu majiteli, kterým byla firma J. Kraucher a spol. 

Její spolumajitel Jindřich Kraucher byl jeden z prvních prvorepublikových automobilových závodníků a velmi šikovný konstruktér. Byl to asi první Čechoslovák, který již před 2. světovou válkou postavil motor 2x OHC s ocelovými vložkami válců.

J. Kraucher a Jikra


Za války rozvíjel svoji firmu a vynálezce v sobě nezapřel, Pro představu zkonstruoval stroj na opravu v té době nedostatkových silonových punčoch. Po konci války byl křivě obviněn z kolaborace s nacisty a uvězněn. I přes to, že byla všechna podezření vyvrácena a byl z vazby propuštěn, zůstala celá firma pod národní správou a nebyla navrácena původním majitelům a to ani přes naléhání místních národních výborů okolních vesnic.

V roce 1948 začali komunisté znovu otevírat již uzavřené poválečné soudní případy a Jindřich Kraucher raději na nic nečekal a emigroval do Brazílie. Zanechal zde celou svojí rodinu a ta o něm po dobu jeho života nikdy nezískala žádné informace. Po jeho smrti však vyšlo najevo, že se s nimi snažil spojit, ale STB veškerým pokusům o kontakt zabránila.

Nám se v podařilo dohledat jeho potomky ale i potomky jeho společníků z Česka, Kanady a Brazílie a poskládat tak po více než sedmdesáti letech celý smutný příbeh. 

Takto silná historie nás okamžitě pohltila a rozhodli jsme se areál zachránit a zrekonstruovat. Na jaře jsme se 2019 pustili do práce a začali budovat největší soukromé muzeum škodovek! 

Co u nás najdete

Mezi nejzajímavější kousky patří originální závodní speciály. Jedná se o největší ucelenou soukromou sbírku sportovních škodovek na světě! K vidění budou i unikátní prototypová auta, vládní speciály a užitkové verze vozů Škoda. Většinu vozů si budete moci prohlédnout ve stálých expozicích i krátkodobých výstavách na výstavní ploše 1400 m2. Fanouškům pak bude možné po domluvě ukázat i neveřejný depozit, který má dalších 1000 m2.

Ze závodních aut uvidíte vše od Škody 110 L Rallye po Octavii WRC, součástí sbírky jsou i takové ikony jako prototypy Škody 130 RS, RAPID 130 H, Škoda 130 LR/H, Favorit 1600 H. U závodních aut budou stát i dobové treninkové a doprovodné speciály.

Z prototypů se můžete těšit na ŠKODU 110R, věnovanou L.I. Brežněvovi, několik verzí známé ŠKODY 720, která se nikdy nedostala do sériové výroby, prototyp Škody 1000 MB (990 NOV Favorit), prototyp Škoda 120 GLC (předchůdce Garde) z roku 1975 a další kousek, který se sériové výroby nikdy nedočkal a to Škodu 761

V sekci užitkových vozů pak vše od Škody 1200 po Škodu Beta. Uvidíte také kompletní karosářskou řadu Škoda 1202, několik variant populární Škody 1203, speciální verze užitkových Favoritů, ale také dobový silničářský lajnovací stroj postavený ze Škody 100.

Kromě aut si budete moc prohlédnout starou učebnu autoškoly s kompletním simulátorovým vybavením a mnoha dobovými pomůckami. Součástí učebny bude i expozice věnovaná historii dopravního značení v Československu. 

Kromě aut v areálu připravujeme kavárnu s dětským koutkem a venkovním retro hřištěm. Na své si přijdou i firmy, pro které budujeme konferenční místnost, takže až se k nám přijedete školit nebo se jen stmelovat v rámci teambuildingu, určitě oceníte i možnost prohlídky exponátů. 

Areál je dobře dopravně dostupný, nachází se 30 minut od Prahy, 10 minut od dálnice D1 a jeho součástí je i opravdu velká parkovací plocha. 

Podpořte kus historie!

Když nás podpoříte, nezískáte jen hmotnou odměnu. Získáte tím především dobrý pocit, že jste společně s námi pomohli zachránit kus historie naší země, že ukážeme budoucím generacím, jak šikovné byly a jsou zlaté české ručičky, jak velká máme srdce a dokážeme se spojit pro společnou věc. 
Snad se vám při návštěvě muzea vybaví vzpomínky na auta, pod kterými váš děda nebo táta víkend co víkend ležel v garáži a opravoval, abyste mohli společně vyrazit na rodinný výlet. Nebo svým dětem či vnukům budete vyprávět, jak mohly být tyto výlety dobrodružné. Dnes už jen málokdo zazvoní u cizích dveří, aby si vyptal vodu, protože auto prostě dál nepojede. Vzpomínáte? Dopřejte ohlédnutí do minulosti i vašim dětem!

... a ještě něco navíc

Pokud vybereme pořádný ranec, vytvoříme jako bonus velkou nakloněnou rampu, která bude imitovat závodní okruh, po kterém se budou prohánět okruhové speciály. To už přece stojí za to nás pořádně podpořit! 

Děkujeme vám za pomoc a už teď se těšíme na vaši návštěvu!

Aktuality

29.6.2023 Dorazíte pro svou odměnu? Letní sezona začíná!

Milí přispěvatelé, prázdniny jsou za rohem a my na spoustu z vás, kteří si ještě svou odměnu nevyzvedli, stále čekáme!  Přijeďte si k nám vybrat své odměny, vstupenky i hrnečky stále čekají na své majitele na recepci, stačí jen dorazit a zbytek zařídíme společně :-) Otevřeno máme: červenec/srpen…

Viacej

27.3.2023 Nová sezona je na spadnutí! Poslední možnost vybrat svou odměnu...

Milí přispěvatelé, je to až neuvěřitelné, jak nám ten čas letí a my za pár dní přivítáme již 3. sezonu!  Na jaké novinky se letos můžete těšit?  Přes zimu jsme zase malinko obměnili a vylepšili expozici a tak se můžete přijet podívat na čistě elektrický Favorit ELMO, předválečnou L&K/Škoda 125…

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 67
  Dobropocitovka

  Každá koruna se počítá a my ti děkujeme, že nás podpoříš jen tak pro radost a dobrý pocit! 

  Přispět můžeš libovolnou částkou, kterou nastavíš v dalším kroku. 

   

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  3,94 €
  (100 Kč)
 • predané 420
  Vstupenka - dospělý

  Předplať sobě nebo svému blízkému vstupné a začni se těšit na otevření automuzea! 

  Vstupenka na tebe bude čekat v muzeu. 

  Chceš darovat vstupenku jako dárek? Napiš nám to do poznámky a my ti ji pošleme elektronicky.

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  5,87 €
  (149 Kč)
 • predané 116
  2x vstupenka - dospělý

  Předplať sobě nebo svému blízkému vstupné a začni se těšit na otevření automuzea!  

  Vstupenky na tebe budou čekat v muzeu.  

  Chceš darovat vstupenku jako dárek? Napiš nám to do poznámky a my ti ji pošleme elektronicky.

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  11,74 €
  (298 Kč)
 • predané 280
  Rodinná vstupenka

  Vezmi do muzea celou rodinu!

  Rodinná vstupenka platí pro dva dospělé a až pět dětí.

  Vstupenka na vás bude čekat v muzeu. 

  Chceš darovat vstupenku jako dárek? Napiš nám to do poznámky a my ti ji pošleme elektronicky.

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  15,72 €
  (399 Kč)
 • zostáva 2 z 100
  Napíšem si tě + vstupenka

  Ne, to není výhrůžka. Jména našich dárců zveřejníme v muzeu a se vstupenkou, kterou u nás budeš mít schovanou, se o tom můžeš přijít přesvědčit. 

  Vstupenka na tebe bude čekat v muzeu. 
   

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  19,67 €
  (499 Kč)
 • zostáva 67 z 100
  Vstupenka a hrneček s prototypem 990 NOV

  Až si přijdeš prohlédnout škodovky, na recepci na tebe kromě vstupenky bude čekat i hrneček s prototypovým eMBéčkem

  Vstupenka i hrneček na tebe budou čekat v muzeu. 
   

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  19,67 €
  (499 Kč)
 • zostáva 38 z 100
  Vstupenka a hrneček RAPID 130 H

  Až si přijdeš prohlédnout škodovky, na recepci na tebe kromě vstupenky bude čekat i hrneček s legendárním Rapidem 130 H!

  Vstupenka i hrneček na tebe budou čekat v muzeu. 
   

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  19,67 €
  (499 Kč)
 • predané 10
  5x vstupenka - dospělý

  Předplať sobě nebo svému blízkému vstupné a začni se těšit na otevření automuzea!  

  Vstupenky na tebe budou čekat v muzeu.  

  Chceš darovat vstupenku jako dárek? Napiš nám to do poznámky a my ti ji pošleme elektronicky.

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  29,36 €
  (745 Kč)
 • zostáva 75 z 100
  Rodinné vstupné s hrnečkem RAPID 130 H

  Až si přijdete prohlédnout škodovky, na recepci na vás kromě vstupenky bude čekat i hrneček s legendárním Rapidem 130 H! 

  Vstupenka i hrneček na vás budou čekat v muzeu. 
   

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  29,52 €
  (749 Kč)
 • zostáva 91 z 100
  Rodinné vstupné s hrnečkem prototypu 990 NOV

  Až si přijdete prohlédnout škodovky, na recepci na vás kromě vstupenky bude čekat i hrneček s prototypovým eMBéčkem!

  Vstupenka i hrneček na vás budou čekat v muzeu. 
   

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  29,52 €
  (749 Kč)
 • zostáva 4 z 20
  Vstupenka a předplatné časopisu Faster

  Předplať si u nás vstupné a zároveň roční předplatné nejlepšího nezávislého časopisu o autech Faster

  Vstupenka na tebe bude čekat v muzeu. 

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  29,52 €
  (749 Kč)
 • zostáva 83 z 100
  Napíšem si tě + vstupenka s hrnečkem prototypu 990 NOV

  Ne, to není výhrůžka. Jména našich dárců zveřejníme v muzeu a se vstupenkou, kterou u nás budeš mít schovanou, se o tom můžeš přijít přesvědčit a taky si vyzvedneš svůj hrnek s prototypovým eMBéčkem!

  Vstupenka i hrneček na tebe budou čekat v muzeu. 
   

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  39,37 €
  (999 Kč)
 • zostáva 57 z 100
  Napíšem si tě + vstupenka s hrnečkem RAPID 130 H

  Ne, to není výhrůžka. Jména našich dárců zveřejníme v muzeu a se vstupenkou, kterou u nás budeš mít schovanou, se o tom můžeš přijít přesvědčit a taky si vyzvedneš svůj hrnek s legendárním RAPIDEM 130 H!

  Vstupenka i hrneček na tebe budou čekat v muzeu. 

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  39,37 €
  (999 Kč)
 • zostáva 4 z 20
  Rodinné vstupné a předplatné časopisu Faster

  Rodinku vyvez na výlet do Světa Škodovek a pro sebe získej roční předplatné nejlepšího nezávislého časáku o autech Faster

  Vstupenka na vás bude čekat v muzeu.

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  39,37 €
  (999 Kč)
 • zostáva 4 z 5
  Adoptivní řidič - ŠKODA 130 RS

  U vystaveného exponátu uvedeme tvé jméno jako adoptivního řidiče! 

  Adoptivním řidičem se staneš na 2 roky. 
  ​ 
  A v ceně máš i vstupenku! 

  Vstupenku spolu s certifikátem ti pošleme elektronicky.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  118,19 €
  (2 999 Kč)
 • zostáva 2 z 5
  Adoptivní řidič - ŠKODA Rapid 130 H

  U vystaveného exponátu uvedeme tvé jméno jako adoptivního řidiče!

  Adoptivním řidičem se staneš na 2 roky.

  A v ceně máš i vstupenku!

  Vstupenku spolu s certifikátem ti pošleme elektronicky.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  137,89 €
  (3 499 Kč)
 • zostáva 39 z 50
  Doživotní vstupné do Světa Škodovek

  Máš slabost pro škodovky tak jako my?

  Právě pro tebe máme připravenou neomezenou vstupenku! 

  Tuto exkluzivní vstupenku ti pošleme až domů! 

  Dokud bude Svět Škodovek existovat, můžeš přijet kdykoli v otevírací době. 
   

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  157,60 €
  (3 999 Kč)
 • zostáva 1 z 5
  Slavnostní otevření muzea

  Pozveme tebe a tvůj doprovod na slavnostní otevření muzea Svět Škodovek!
  Budeš tak mít příležitost být jedním z prvních návštěvníků a potkáš spoustu legend motorsportu.

  Pozvánka platí pro 1+1.

  Termín otevření muzea je jaro 2021.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  394,05 €
  (9 999 Kč)
 • zostáva 46 z 50
  Napíšem si vaši firmu + vstupenky

  Vaše firma bude zvěřejněná jako dárce v muzeu a vy i vaši zaměstnanci dostanete příležitost si to sami ověřit, protože vám jako poděkování pošleme 15 vstupenek! 

  Vstupenky pošleme elektronicky.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  394,05 €
  (9 999 Kč)
 • zostáva 2 z 5
  Kurz jízdy na okruhu s RaceDay.cz

  Chceš se naučit ovládat své auto na hraně jeho limitu? 

  Nauč se základy sportovní jízdy se zkušenými instruktory z RaceDay.cz!  V ceně je hodina jízdy s instruktorem a dvě hodiny individuálního tréninku na okruhu.

  Akce se pořádají v Mostě nebo v Sosnové.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  394,05 €
  (9 999 Kč)
 • zostáva 9 z 10
  Partner muzea Svět Škodovek

  Vaši firmu zpropagujeme na našich reklamních materiálech, webových stránkách a sociálních sítích.

  Samozřejmě vás pozveme na VIP otevíračku (vstupenka pro 1+1), napíšeme na seznam dárců v muzeu a pošleme vám do firmy 30 vstupenek! 

  Vstupenky pošleme elektronicky.

  Marketingovou podporu vám nabízíme na 2 sezóny.

   

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  1 379,27 €
  (34 999 Kč)
 • zostáva 2 z 3
  Hlavní partner Světa Škodovek

  Vaši firmu zpropagujeme na našich reklamních materiálech, webových stránkách a sociálních sítích.

  Samozřejmě vás taky napíšeme na seznam dárců v muzeu a pošleme vám do firmy 50 vstupenek!

  Šéfa s doprovodem pozveme na VIP otevíračku a vyvezeme na výlet prototypovou škodovkou! 

  Marketingovou podporu vám nabízíme na 2 sezóny. 

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  5 911,29 €
  (149 999 Kč)
 • Vypredané!!
  2 vstupenky: Svět Škodovek a Legendy

  Domluvili jsme super deal!

  Nejenže si koupíš vstupenku k nám, ale rovnou i jednodenní vstupenku na automobilovou slavnost Legendy

  Vstupenky ti pošleme elektronicky. 

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  19,67 €
  (499 Kč)
 • Vypredané!!
  Adoptivní řidič - ŠKODA 1202 Sanitka

  U vystaveného exponátu uvedeme tvé jméno jako adoptivního řidiče!

  Adoptivním řidičem se staneš na 2 roky.

  A v ceně máš i vstupenku!

  Vstupenku spolu s certifikátem ti pošleme elektronicky.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  47,25 €
  (1 199 Kč)
 • Vypredané!!
  Adoptivní řidič - 1203 sanitka

  U vystaveného exponátu uvedeme tvé jméno jako adoptivního řidiče! 

  Adoptivním řidičem se staneš na 2 roky. 

  A v ceně máš i vstupenku! 

  Vstupenku spolu s certifikátem ti pošleme elektronicky.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  47,41 €
  (1 203 Kč)
 • Vypredané!!
  Adoptivní řidič - 1203 hasičská

  U vystaveného exponátu uvedeme tvé jméno jako adoptivního řidiče! 

  Adoptivním řidičem se staneš na 2 roky. 
  ​ 
  A v ceně máš i vstupenku! 

  Vstupenku spolu s certifikátem ti pošleme elektronicky.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  47,41 €
  (1 203 Kč)
 • Vypredané!!
  Adoptivní řidič - ŠKODA 990 NOV

  U vystaveného exponátu uvedeme tvé jméno jako adoptivního řidiče!

  Adoptivním řidičem se staneš na 2 roky.

  A v ceně máš i vstupenku!

  Vstupenku spolu s certifikátem ti pošleme elektronicky.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  59,07 €
  (1 499 Kč)
 • Vypredané!!
  Adoptivní řidič - prezidentský Superb!

  U vystaveného exponátu uvedeme tvé jméno jako adoptivního řidiče! 

  Adoptivním řidičem se staneš na 2 roky. 

  A v ceně máš i vstupenku! 

  Vstupenku spolu s certifikátem ti pošleme elektronicky.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  59,07 €
  (1 499 Kč)
 • Vypredané!!
  Adoptivní řidič - ŠKODA 110R

  U vystaveného exponátu uvedeme tvé jméno jako adoptivního řidiče!

  Adoptivním řidičem se staneš na 2 roky.

  A v ceně máš i vstupenku!

  Vstupenku spolu s certifikátem ti pošleme elektronicky.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  78,78 €
  (1 999 Kč)
 • Vypredané!!
  Adoptivní řidič - ŠKODA 120 S

  U vystaveného exponátu uvedeme tvé jméno jako adoptivního řidiče!

  Adoptivním řidičem se staneš na 2 roky.

  A v ceně máš i vstupenku!

  Vstupenku spolu s certifikátem ti pošleme elektronicky.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  78,78 €
  (1 999 Kč)
 • Vypredané!!
  Adoptivní řidič - ŠKODA Felicia Kit Car

  U vystaveného exponátu uvedeme tvé jméno jako adoptivního řidiče!

  Adoptivním řidičem se staneš na 2 roky.

  A v ceně máš i vstupenku!

  Vstupenku spolu s certifikátem ti pošleme elektronicky.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  98,48 €
  (2 499 Kč)
 • Vypredané!!
  Adoptivní řidič - ŠKODA 130 RS

  U vystaveného exponátu uvedeme tvé jméno jako adoptivního řidiče!

  Adoptivním řidičem se staneš na 2 roky.

  A v ceně máš i vstupenku!

  Vstupenku spolu s certifikátem ti pošleme elektronicky.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  118,19 €
  (2 999 Kč)
 • Vypredané!!
  Soukromá prohlídka s majiteli

  Vezmi s sebou 2 kamarády a užijte si jedinečnou prohlídku muzea!

  Průvodci vám budou samotní majitelé vystavených škodovek - Pavel a Tomáš, kteří vám o nich prozradí první poslední.
  A možná nahlédnete i do depozitu!

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  197,00 €
  (4 999 Kč)
 • Vypredané!!
  Kurz sportovní jízdy s Jakubem Rejlkem

  Nauč se bezpečně ovládat své sportovní auto na krásných okreskách v Krušných horách.

  Spolujezdcem a rádcem ti bude špičkový motoristický novinář Jakub Rejlek! 

  Délka kurzu jsou dvě hodiny.

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  197,00 €
  (4 999 Kč)
 • Vypredané!!
  Soukromá prohlídka s majiteli

  Vezmi s sebou 2 kamarády a užijte si jedinečnou prohlídku muzea! 

  Průvodci vám budou samotní majitelé vystavených škodovek - Pavel a Tomáš, kteří vám o nich prozradí první poslední. 
  A možná nahlédnete i do depozitu!

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  197,00 €
  (4 999 Kč)
 • Vypredané!!
  Zažij adrenalin v Audi Quattro S1

  Svez se s Petrem Žáčkem v jeho Audi Quattro S1! 

  Svezení pekelně rychlou audinou s naším kamarádem Petrem je velmi exkluzivní zážitek.

  Odměnu předáme jakmile to Covidová situace umožní. Zkusíme buď na Legendách nebo na Setkání mistrů (2 okruhy). 

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  275,82 €
  (6 999 Kč)