Obrok 2015 - festival pro skauty

Pro tisíc mladých lidí chceme v roce 2015 uspořádat 8. ročník pětidenního festivalu Obrok, tentokrát na severu Čech v Liberci. Každý den bude jiný - připravíme workshopy se zajímavými lidmi, postavíme 4D kino na zelené louce, poznáme neznámé sporty, ...

Jsme ve finále. Skončili jsme

16.12.2014

K dnešnímu dni je na našem účtu 56 205. Děkujeme stovce lidí, kteří nám přispěli. Děkujeme i těm, kteří o nás mluvili, sdíleli nás na Facebooku, nebo nám prostě jen drželi palce. Bez vás bychom to nezvládli. Díky! Váš Obrok.

2 228 €
vybrané z 1 982 €

112%

112% splnené

100 ľudí prispelo

Komunita, Nadácia Vodafone

Liberec, Liberecký kraj, Česká republika

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 20

  Moc vám děkujeme a věříme, že za necelou stovku vás hřeje dobrý pocit z pomoci :-)

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  3,92 €
  (99 Kč)
 • 10

  Za 215 korun budete mít super pocit z toho, že jste pomohli skautům dělat svět lepším. A v termínu 10. - 14. 6. 2015 se můžete těšit na krásný pohled, který vám z libereckého Vesce pošleme. Bude napsaný v ruce plnicím perem a podepsaný od všech členů týmu.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  8,52 €
  (215 Kč)
 • 5

  Dostanete od nás skvělou nášivku. A navíc když pojedete na Obrok, tak si určitě vezměte foťák nebo mobil, a udělejte si speciální selfíčko s šéfem Obroku. To musí mít přece každý!

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  11,89 €
  (300 Kč)
 • 55

  Když si vyberete tuto odměnu, poděkujeme vám při zahajovacím ceremoniálu. A kromě nášivky, od nás získáte i speciální verzi obrokového skautského šátku, který bude mít jen málokdo.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  19,82 €
  (500 Kč)
 • 4

  Když přijedete na Obrok, pozveme vás na příjemný snídaňový piknik s překrásným výhledem na Ještěd. Když ne, tak od nás alespoň získáte pytlíček s překvapením. Jako bonus získáte vstup do sprch, kde nebude tak “natřískáno” :-)

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  39,64 €
  (1 000 Kč)
 • 4

  Už jste byli někdy ve skautské backstage nebo sledovali koncert těsně vedle pódia? Tak my vám to zprostředkujeme. Zároveň od nás získáte obrokový balíček se speciálním skautským šátkem, nášivkou a plackou. Pozveme vás také do čajovny či krčmy, kde vám dáme najíst či napít na náš účet :-) Také od nás získáte oficiální A3 plakát, který bude podepsaný od členů realizačního týmu.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  79,88 €
  (2 015 Kč)
 • 2

  Kromě dobrého pocitu z pomoci projektu pro skautské vedoucí a teenagery vám jedenáct stovek mladých lidí věnuje nefalšovanou mexickou vlnu. Tu zároveň natočíme, umístíme na YouTube a pošleme vám ji jako věnování. Když přijedete na Obrok, pozveme vás na neveřejnou párty před zahájením Obroku, které se účastní členové realizačního týmu. Zároveň od nás dostanete speciální verzi skautského šátku, nášivku a plakát s poděkováním od realizačního týmu. Jako bonus vás vyfotíme i s naším legendárním maskotem :)

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  198,22 €
  (5 000 Kč)
 • 0

  Tady už se jedná opravdu o citelnou pomoc pro náš projekt, a my vám budeme vděční. Uvedeme vás jako partnera celé akce. A získáte od nás řadu vzpomínkových věcí, mezi kterými je třeba speciální verze obrokového skautského šátku, nášivka, placka a tričko. Šéf akce vás zároveň exkluzivně provede celým tábořištěm a poodkryje vám tajemství veškerých příprav.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  396,43 €
  (10 000 Kč)