Zara Natalyx - album českých i cizojazyčných manter

Ráda bych využila složité doby Covidové, kdy nemohu pracovat jako lektorka s lidmi k natočení alba českých originálních i cizojazyčných již existujících manter. Mantry jsou jednoduché písně s hlubokým smyslem a prospěchem pro naši duši.

 • Inspiraci čerpám v přírodě

 • A pak ji přináším do běžných dní

 • Kde co zvládnu sama, na to další je potřeba profík

 • Teď už má 15, ale smějem se pořád...moje superstar

 • Cože? Mantry? Ale jo pomůžu ti s tím.

 • Žena a její energie se zpěvem nabíjí.

 • Původní národy se zpěvem a zvukem vždy léčily.

239 €
vybrané z 3 697 €

6%

6% splnené

15 ľudí prispelo

Hudba, Antivir

Zlín, Zlínský kraj, Česko

Zobraziť všetky odmeny

Jak to začalo

Jedna z mých prvních vzpomínek z dětství je jak stojím na náměstí Domu kultury ve Zlíně a zpívám "Když jsem husy pásala". No a tak to začalo. Zpívala jsem pak už celý život, ale možná to znáš ... všichni říkali ať "dělám něco pořádného". K něčemu se ti přiznám. Poslechla jsem. Ale vím, že hlas a jeho používání je mou životní výzvou. Díky přátelům, kteří mne inspirují a šťouchají do mne. Díky komentářům o mém hlase na workshopech, kterými provázím, jdu do toho!!! Díky že jsi v tom se mnou!

Co je náš cíl?

V teplém a zvláštně nabitém létě tohoto roku nechám všechny ty nápady a náměty co mnou proudí na české mantry vejít do reality. Zatím je kolem ticho a vše to zní v hlavě. Z vybraných peněz pořídím Looper a kvalitní kondenzátorový mikrofon a z hlavy to začne vše putovat do reality. Taky nezapomenu na mantry, které už znáš a o které si říkáš. V novém aranžmá, v mém originálním podání je pro tebe připravím také. Vše si stáhneš v mp3. 6 nových českých skladeb a 6 skladeb se známými texty v novém kabátku.

Detaily

Můj projekt je jednoduchý, prostý a v tom vidím jeho krásu. Z ničeho, z ticha, bych chtěla jen svým hlasem s drobnými doprovodnými nástroji nechat vzniknout skladbám, které se budou dobře zpívat i lidem. Nahrané skladby si lidé stáhnou za svou finanční podporu a také v budoucnu mohou koupit. Na workshopech je budu učit zpívat, nechám účastníky si užít jejich několikahlasy. Pracuji s lidmi již 12let. Pracovala jsem v sociální práci s rodinou v krizi, v seberozvojových kurzech a poslední 4 roky jsem v oblasti psychohygieny pohybem, dechem a hlasem. Mezi to patří i práce s lidmi v hlasových a pěveckých workshopech. Zpívám "poloprofesionálně" od 4 let, v roce 2004 jsem se téměř dostala do finále Česko hledá superstar, ale odešla jsem kvůli těhotenství. Jako odměny bych lidem nabídla mé vlastní již hotové nebo nově nahrané vedené relaxace, účast na koncertu, účast na několika workshopech a album.

... a ještě něco navíc

Veškeré vybrané finance nad mou potřebnou částku věnuji na dobročinné účely. Nejpravděpodobněji do Azylového domu pro matky s dětmi ve Zlíně. Vedle hudebních projektů se mi tady totiž líhnou i nápady na založení jednoduché virtuální potravinové banky. Protože jsem dřív byla sociální pracovnice, dovedu si představit, co si asi nyní prožívají rodiny, které byly už tak v krizi. Ale nebojte! Nápad na potravinovou banku budeme rozvíjet i kdyby moje mantry neuspěly. 

Kdo jsme?

Jsem lektorka, maminka dvou puberťáků, tvůrkyně milující tvůrčí proces. 12 let pracuji s lidmi v oblasti rozvoje kompetencí (komunikace, prenatál, výchova dětí ... ), byla jsem též sociální pracovnicí ve Fondu ohrožených dětí. Poslední čtyři roky se zaměřuji za pohybovou a hlasovou psychohygienu s veřejností i sociálními pracovníky. Zpěv je ale mou životní výzvou! S vytvořením CD mi pomůže studio natalyx.cz 

Proč to děláme?

Přátelé a kamarádi, moje vášeň ke zpěvu mě vedly k tomu že už od začátku roku o tom uvažuji. A když přišel virus ... bylo to jako znamení ... teď prostě musíš! Projekt mi totiž pomůže zvládnout výkyv v příjmech, který mne vzhledem ke krizi kolem COVID19 čeká. Jako lektorka teď nemůžu s lidmi pracovat a je to zrovna v tu největší sezónu. Až karanténa skončí, budu to muset zvládnout ještě do podzimu než začne nová vzdělávací sezóna. Ale těším se, že tu dobu díky vám budu trávit samým tvořením!

Aktuality

15.4.2020 Sundrum, les a tvůrčí naladění

Nejlépe se mi spojuje s nápady na tvorbu v noci ... nooo a nebo taky v přírodě. Takže dnes tě vezmu do přírody společně s mým sundrumem. Kousek od našeho domu, kam pravidelně mohu chodit nabírat inspiraci. Natočila jsem tady pro vás malou improvizaci :-)  https://www.facebook.com/tanecjakocesta…

Viacej

10.4.2020 Odměny nás ještě čekají

Čekají Tě ještě další odměny jako například kurz zpěvu těchto manter, celodenní workshop zpěvu, koncert ... ale u těchto odměn chci předem nastavit termíny. Termíny plánujeme na podzim 2020 až odezní ta korona. V kurzech je maximálně 10 účastníků.

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 0 Taneční meditace vděčnosti tělu

  Stáhni si mou vedenou pohybovou meditaci "Taneční meditace vděčnosti tělu" a poslouchej ji kdykoliv chceš v mp3. Poslechnout si ji můžeš i na youtube, odkaz najdeš v sekci "odkazy".
  Ber tedy možnost jejího stažení jen jako jako malý dáreček za tvou podporu.

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  2,03 €
  (55 Kč)
 • 0 Strom - uzemňující vedená imaginace

  Stáhni si mou vedenou imaginaci "Strom" pro tvé uzemnění a poslouchej ji kdykoliv chceš v mp3. Poslechnout si ji můžeš i na youtube, odkaz najdeš v sekci "odkazy".
  Ber tedy možnost jejího stažení jen jako jako malý dáreček za tvou podporu.

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  2,03 €
  (55 Kč)
 • 0 Ho'oponopono - povídání a meditace

  Stáhni si mé povídání a meditaci s hawajskou technikou "Ho'oponopono" a poslouchej a opakuj si kdykoliv chceš v mp3. Poslechnout si ji můžeš i na youtube, odkaz najdeš v sekci "odkazy".
  Ber tedy možnost jejího stažení jen jako jako malý dáreček za tvou podporu.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  2,03 €
  (55 Kč)
 • 0 Balíček "Taneční meditace, Strom, Ho'oponopono"

  Líbí se ti mé již zveřejněné vedené meditace, imaginace a chceš je všechny? Stáhni si balíček již publikovaných vedených relaxací (Taneční meditace, Ho´oponopono, Strom) v mp3. Jsou k nalezení na youtube, ber prosím tento balíček jako dáreček za tvou podporu.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  4,51 €
  (122 Kč)
 • 1 "Kancelářská meditace" - balíček mp3

  Mp3 balíček 4 ještě nepublikovaných vedených imaginací “Kancelářská meditace”. Jednoduché krátké imaginace ke snadnému použití pokud začínáš objevovat svůj vnitřní svět a nebo jsi věčně ve spěchu. Součástí balíčku je i jedna nahrávka jako předmluva (takže celkově 5 nahrávek), ta ale bude časem veřejná.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  8,21 €
  (222 Kč)
 • 0 Jak se rozezpívat - video tutorial

  Hodinové video našich nejčastějších cvičení k rozezpívání a pravidelnému cvičení hlasu. Za zvýhodněnou cenu pro tuto kampaň.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  8,21 €
  (222 Kč)
 • 3 Zara Natalyx - album za zvýhodněnou cenu

  Celé album, 12 skladeb ke stažení v mp3. 6 českých originálních skladeb. 6 již známých textů manter v novém aranžmá. Za zvýhodněnou cenu pro tuto kampaň.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  12,31 €
  (333 Kč)
 • 7 z 10 Ty a Tvůj hlas - osobní konzultace

  90 minut osobní konzultace přes skype/telekonferenci, kdy si budeme povídat a ukazovat, co můžeš udělat pro svůj hlas. Jeho osvobození a rozezpívání.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  14,79 €
  (400 Kč)
 • 5 Zara Natalyx - album manter s e-bookem

  Celé album, 12 skladeb ke stažení v mp3. 6 českých originálních skladeb. 6 již známých textů manter v novém aranžmá. Za zvýhodněnou cenu pro tuto kampaň. A protože mi chceš přispět více, dostáváš i e-book s texty a významy, náměty ke zpěvu a ozvláštnění.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  16,41 €
  (444 Kč)
 • 0 Mantrování - letní kurz zpěvu manter

  V létě už se budeme moci setkávat a bude nás čekat 5 setkání se zpěvem manter od 21.7.2020. Úterý 19:45 - 21:00, Zlín, budova MSI, za příjemného počasí v přírodě. 
  Může nás být maximálně 10 (jako vždy) a svou účast si můžete pořídit už teď v rámci této kampaně mírně výhodněji. 
   

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  18,48 €
  (500 Kč)
 • 0 Mantrování - podzimní kurz zpěvu manter

  Na podzim se potkáme s novými mantrami! Bude nás čekat 5 setkání se zpěvem manter od 8. 9. 2020. Úterý 19:45 - 21:00, Zlín, budova MSI, za příjemného počasí v přírodě. 
  Může nás být maximálně 10 (jako vždy) a svou účast si můžete pořídit už teď v rámci této kampaně mírně výhodněji. 

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  18,48 €
  (500 Kč)
 • 3 Zara Natalyx - album + video tutorial

  Celé album, 12 skladeb ke stažení v mp3. 6 českých originálních skladeb. 6 již známých textů manter v novém aranžmá. Za zvýhodněnou cenu pro tuto kampaň.
  +
  Hodinové video s nejčastějšími cviky, které používáme k rozezpívání a pravidelnému cvičení. Za zvýhodněnou cenu pro tuto kampaň.
  +
  Ebook s texty a významy, náměty ke zpěvu a ozvláštnění (jako ve videu textem).
   

  Doručenia odmeny: Do roka

  20,52 €
  (555 Kč)