#premyslivasezona ONLINE by Elegantní Česko

Exkluzivní rozhovory se vzdělanými a moudrými osobnostmi - podpořte nás a pojďte společně přemýšlet. Kvalitní veřejná debata bez emocí bude teď potřeba víc než kdykoli jindy!

DNES SPECIÁL S EKONOMEM A FILOSOFEM TOMÁŠEM SEDLÁČKEM!

7.4.2020

Drazí přátelé, dnes se odehraje speciální vydání, které nahrazuje akci původně plánovanou naživo. 

Jde o náš populární program DOBRO A ZLO 2020 - NA PRAHU NOVÉ DEKÁDY s nepřehlédnutelnými ekonomem a filosofem Tomášem SEDLÁČKEM. 

Přídat se lze pořízením balíčku Tomáš Sedláček + 1 host naživo až bude po koroně (590 Kč). 

Pokud jste už pořídili, prosíme, abyste nám poslali na email elegantnicesko@gmail.com pro jistotu svou emailovou adresu, kam budete chtít zaslat přístupové údaje. 

Vysílat budeme živě a samozřejmě se budete moct ptát, Vaše dotazy rádi zařadíme. 

Děkujeme všem za přízeň a MOC SE TĚŠÍME! 

2 729 €
vybrané z 2 619 €

104%

104% splnené

76 ľudí prispelo

Média, Antivir

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 13 #premyslivasezona na zkoušku

  Vyberte si jeden díl a tím symbolicky podpořte naši snahu. Dostanete přístup k plné verzi. Rozhovory mají obvykle 40 - 60 minut, abychom stihli dané dané téma řádně probrat. Chceme, aby hosté nebyli zbytečně přerušováni kvůli stopáži a aby mohli souvisle vyjadřovat i složitější myšlenky. 

  Pokud vám to bude vyhovovat, můžete později přidat další balíček. 

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  7,11 €
  (190 Kč)
 • 17 Oslava života - party, až to přejde #celebratinglife

  Sejdeme se poté, co se to všechno přežene a oslavíme spolu život. Party, na kterou opět nachystáme elegantní program, který ukáže, že život může být krásný #lavitaebella #lifeisgood 

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  10,85 €
  (290 Kč)
 • 4 Česká mediální scéna v době oligarchické - přednáška Pavlíny a společná diskusní seance

  Jak vypadá v současné době mediální krajina v Česku? Od roku 2013 doznala zásadních změn ve vlastnictví. Komu co patří a jak se to (ne)projevuje? Jak číst i číst mezi řádky? Kam se posunuly nezávislé projekty? Jak se v tom všem vyznat a nepřijít o zdravý rozum? 

  Doba trvání: 3 hodiny 
  Akce se odehraje naživo ve druhé polovině roku v Praze. Pokud se nebudete moct zúčastnit osobně, dostanete záznam. V případě vládních opatření podobných těm současným proběhne online.

  A k tomu 1 rozhovor z cyklu #premyslivasezona online v plné verzi na zkoušku. 

  Doručenia odmeny: Do roka

  14,59 €
  (390 Kč)
 • 7 Média 2020 - globální i domácí trendy - přednáška Pavlíny a společná diskusní seance

  Chcete více pochopit současný mediální prostor? Co se děje, jak fungují redakce, jak vlastně putuje informace? Jak vznikají hoaxy a jaké jsou metody ověřování? Jak vypadá současná mediální krajina v době oligarchické a co z toho pro nás plyne? Jak funguje vizuální obsah? Jaké jsou nejnovější trendy v zahraničí i u nás? To všechno probereme s Pavlínou.

  Doba trvání: 3 hodiny 
  Akce se odehraje naživo ve druhé polovině roku v Praze. Pokud se nebudete moct zúčastnit osobně, dostanete záznam. V případě vládních opatření podobných těm současným proběhne online.

  A k tomu 2 rozhovory z cyklu #premyslivasezona ONLINE v plné verzi podle vašeho výběru. 

  Doručenia odmeny: Do roka

  18,33 €
  (490 Kč)
 • 0 S Tomášem Sedláčkem "doma" + 1 host naživo až bude po koroně

  Chcete pořídit záznam dalšího dílu série Dobro a zlo 2020 - Na prahu nové dekády? 7.4. jsme ho kvůli okolnostem převedli do online podoby a věnovali samozřejmě hlavně korona-krizi. Tomáš doma na pražské Malé Straně, Pavlína v Litomyšli na Zámeckém návrší a skoro dvě a půl hodiny společného přemýšlení, včetně odpovědí na otázky, které posílali diváci. Díky této odměně získáte přístup na PLNOU VERZI. 

  Zároveň je.v balíčku vstup na jednoho hosta z cyklu Setkání s osobností #premyslivasezona. Akce naživo obnovíme hned jak to vládní rozhodnutí umožní. Voucher bude platný rok. 

   

  Doručenia odmeny: Do roka

  20,58 €
  (550 Kč)
 • Vypredané!! Tomáš Sedláček ONLINE (Dobro a zlo 2020) + 1 host naživo až bude po koroně

  Dobro a zlo 2020 - na prahu nové dekády. Tak se jmenuje náš oblíbený program s nepřehlédnutelným ekonomem a filosofem Tomášem Sedláčkem, který jsme plánovali opět na 7.4. Vzhledem k okolnostem bude ONLINE, samozřejmě bude možné se zapojit otázkami, interaktivní zůstaneme.

  Pořiďte si přístup na přenos a k němu jako bonus vstup na jednu akci s cyklu Setkání s osobností s hostem podle Vašeho výběru, až budou opět možné akce naživo. 

  Doručenia odmeny: Do roka

  22,08 €
  (590 Kč)
 • 7 Balíček 5 rozhovorů do hloubky

  Dostanete přístup k plné verzi 5 rozhovorů. Mají obvykle 40 - 60 minut, abychom stihli dané dané téma řádně probrat. Chceme, aby hosté nebyli zbytečně přerušováni kvůli stopáži a aby mohli souvisle vyjadřovat i složitější myšlenky. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  22,08 €
  (590 Kč)
 • 9 Balíček 10 rozhovorů do hloubky

  Dostanete přístup k plné verzi 10 rozhovorů. Mají obvykle 40 - 60 minut, abychom stihli dané dané téma řádně probrat. Chceme, aby hosté nebyli zbytečně přerušováni kvůli stopáži a aby mohli souvisle vyjadřovat i složitější myšlenky. Pokud už víte, že vám připadají tyto rozhovory užitečné, budete mít rovnou pořízenou celou porci.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  37,04 €
  (990 Kč)
 • 7 z 10 Být editorem

  Chcete se víc zapojit do přípravy obsahu? Zvote tuto variantu a buďte ještě víc blízko přípravě. Pokud vás novinářská práce baví a zajímají vás zkušenosti Pavlíny, která působila dvě desítky let ve veřejných médiích na novinářských i manažerských pozicích a byla činná i v rámci EBU (Evropské vysílací unie), je to pro vás příležitost vše víc probrat. 

  Jak to proběhne? Budeme s Vámi online konzultovat výběr hostů, přípravu otázek, rozebereme si, jak vypadá příprava i zpětně zhodnotíme. 

  A až se všechno přežene, dámě si společně sklenku vína, kde si popovídáme i osobně. 

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  48,27 €
  (1 290 Kč)
 • 4 Zásoba rozhovorů až do léta - čtvrtletní abonmá

  Zatím nevíme, jak dlouho to vše potrvá. Pokud si chcete čas doma pravidelně oživit i sledováním #premyslivasezona ONLiNE, je to ta pravá volba pro vás. Až do konce června budete mít přistup ke všem plným verzím. Plánujeme, že jich během čtvrt roku bude minimálně 20.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  71,09 €
  (1 900 Kč)
 • 1 Voucher - Elegantní Česko žije

  Chcete nás podpořit víc a chystáte se na naše akce jen co to bude možné? V této verzi dostanete  přístup ke všem plným verzím rozhovorů v roce 2020. Zároveň si budete moci vybrat z akcí naživo v rámci #premyslivasezona i populárních zážitkových dnů v hodnotě 3000 Kč, jen co se vše znovu rozběhne. 

  Doručenia odmeny: Do roka

  183,35 €
  (4 900 Kč)
 • 29 z 30 Mediální trénink

  Potřebujete se pro svou práci naučit vystupovat v médiích? Tak, aby vaše dobré myšlenky měly váhu a zároveň jste je uměli dobře tlumočit i obhajovat a vést diskusi? Pavlína vám předá své bohaté zkušenosti. Pracovala dvě dekády ve velkých médiích, byla mimojiné zpravodajkou Českého rozhlasu při EU v Bruselu, šéfkou speciálů ČT24 či ředitelkou divize ČT Nová média. Dozvíte se nejen nejnovější trendy, abyste více porozuměli tomu, jak informace dnes putují, ale také dojde na řadu velmi praktických cvičení, včetně těch před kamerou.

  Tento trénink je celodenní, ve skupince do maximálně 10 účastníků na jeden termín. 
   

  Doručenia odmeny: Do roka

  220,77 €
  (5 900 Kč)
 • 2 Voucher - Elegantní mecenáš

  Pokud máte volné zdroje a chcete nám pomoct v této situaci, můžete se stát Elegantním mecenášem. V takovém případě dostanete k dispozici plné verze všech rozhovorů, které vzniknou v roce 2020 a navíc vstup na jakékoli akce, které budeme mít naživo, jakmile vše odezní. Tedy na zážitkové dny, Setkání s osobností i Exkluzivní fotoseance či cokoli dalšího, co budeme organizovat. 

  Doručenia odmeny: Do roka

  370,44 €
  (9 900 Kč)