Vraťte mi hvězdnou oblohu

Chtěli bychom lidem ukázat, že noční obloha je ve skutečnosti poseta tisíci hvězd, nikoli jak jsou z okolí měst zvyklí. Přitom se nemusí zhasnout, jen svítit trochu s rozumem!

Autor: Martin Mašek

Kupte si odměnu na živo!

19.7.2014

Máme první tři odběrná místa. Kelímky, pytlíky a kapky tmy si můžete zakoupit na chatě Švarná Hanka v Beskydech, o kousek dále na Domě svatého Josefa a také v Těrlicku po předchozím kontaktu přes www.facebook.com/JZDterlicko . Dokonce v Těrlicku vám nabízejí při koupi tmy 50% slevu na králíka! No nekupte to:-)

2 108 €
vybrané z 1 972 €

106%

106% splnené

85 ľudí prispelo

Komunita, Nadácia Vodafone

Všetko alebo nič. Projekt skončil 29.8.2014 v 14:09.

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 13

  Fandím vám!

  Děkujeme za podporu a určitě nás navštivte na Noci vědců!

  Doručenia odmeny: do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  1,97 €
  (50 Kč)
 • predané 2

  Pravá tma balená

  Balenou tmu nabízíme v papírových pytlících o objemu 3l. Obsahem je tma v té nejčernější podobě a obsahuje směs tmy sbírané ve všech českých oblastech tmavé oblohy. Možný osobní odběr na některé z našich akcí, jinak poštovné je v ceně výrobku, nezapomeňte připojit adresu.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  2,37 €
  (60 Kč)
 • predané 15

  Tma v kelímku

  Obsahem je koncentrovaná tma, balená v lékárenském kelímku o objemu 80 ml. Tma pochází výhradně z Beskydské oblasti tmavé oblohy, z nejtmavších míst v okolí Gruně. Možný osobní odběr na některé z našich akcí, jinak poštovné je v ceně výrobku, nezapomeňte připojit adresu.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  7,89 €
  (200 Kč)
 • predané 12

  Kapka tmy

  Již středověci alchymisté na dvoře Rudolfa II. se pokoušeli zhmotnit tmu. Až teprve za přispění nejmodernějších technologií se tento dávný sen povedl a tmu jsme zhmotnili do podoby skleněné kapky. Dodáváme ve dvou variantách - jizerské a beskydské. Poštovné je v ceně výrobku, nezapomeňte připojit adresu.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  11,83 €
  (300 Kč)
 • predané 33

  Náušnice

  Chtěli by jste tmu v podobě krásného šperku? Kamínky tmy zakomponované do krásných náušnic jsou tou pravou volbou! Poštovné je v ceně výrobku, nezapomeňte připojit adresu.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  13,81 €
  (350 Kč)
 • predané 7

  VIP prohlídka pracoviště Astronomického ústavu v Ondřejově

  Hvězdárna v Ondřejově má pro své návštěvníky připraveny standartní návštevnické okruhy. Máte ale zájem prohlídnout si místa, kam se noha běžného návštěvníka nedostane? Tam, kde se skutečně dělá věda?

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  118,34 €
  (3 000 Kč)
 • predané 3

  Pozorování oblohy u vás doma

  Chcete se podívat na oblohu od vás z domu? Chcete aby k vám přijel astronom s pořádným dalekohledem a ukázal vám, co je možné od vás "ze dvorku" na nebi vidět? Vhodné taky jako doplněk grilovacích, firemních, seznamovacích, teambuldingových a podobných akcí. Veškeré náklady s dopravou astronoma v ceně benefitu.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  138,07 €
  (3 500 Kč)