Podpořte nákup nových závěsných vaků pro LEVIYOGU & FITNESS

Podpořte přelomové cvičení, které pracuje aktivně s tělem i duší. Nákup závěsných vaků pomůže rozšířit tuto metodu s prokazatelnými zdravotními účinky mezi širší veřejnost a pomáhá zahánět neduhy civilizačních chorob trápících každého třetího člověka.

Autor: Honza Grant

 • Hammock

15 €
vybrané z 3 344 €

0%

0% splnené

30 dní do konca

2 ľudia prispeli

Antivir, Šport

Praha, Hlavní město Praha, Česko

Prispieť
Zobraziť všetky odmeny

Jsem táta dvou úžasných dětí. A jelikož už nejsem mladik :) a děti mám ještě relativně malé uvědomil jsem si, že potřebuji být "funkční" ještě mnoho let a hledal jsem aktivitu, která nemá omezení ani co se týče váhy, zkušenosti a ani věku. Nebylo nic úžasnějšího než objevit LeviYogu.

LEVI YOGA A FITNESS je metoda cvičení v závěsných vacích, při které se skvěle uvolníte, pobavíte, posílíte, restartujete organismus a v neposlední řadě zažijete povznášející až magický pocit levitace. Má prokazatelné zdravotní benefity, přináší radost z „jiného“ pohybu a absolutní volnosti pohybu, blahodárně a komplexně detoxikuje organismus, uvolňuje hormon štěstí a čistí mysl.

BENEFITY: - dekomprese páteře (uvolnění meziobratlových plotének) - detoxikace (uvolnění toxinu v těle) - lymfa drenáž - oprava fascií - uvolnění ztuhlého svalstva - prevence křečových žil a vrásek - pomalé, tedy efektivnější prokrvení organismu - nulová komprese: resetuje organismus a uvolňuje hormon štěstí - a mnoho dalšího

Za dobu dvou let co jsem na českém trhu, jsem k této aktivitě přivedl spoustu úžasných lidiček já jim říkám LEVITUŠKY které se začaly cítit po pravidelném cvičení lépe nejen fyzicky, ale mnohdy i zdravotně. A jsem vděčný, že se poselství šíří dále mezi nové a nové členy naší Levi rodiny.

Nicméně jsem se dostal do fáze, kdy bych potřeboval obměnit stávající "náčiní" aby bylo stále bezpečné a navíc je mým přáním rozšířit naší skupinu. Nedostatek prostředků a současná pandemická krize mě však zbrzdila a proto jsem se rozhodl oslovit všechny, kdo si myslí, že tady děláme něco prima o pomoc a podporu skrze HITHIT.

V případě, touhy dozvědět se o LEVI YÓZE víc, navštivte prosím mé www stránky ag-jg.webnode.cz, kde jsou další detaily. Fyzicky nás najdete v krásném studiu v Praze Libni.

Budu se velmi těšit pokud se mi povede dále zvětšovat naši "LEVI" rodinu a Vy se stanete její součástí.

Odkazy projektu

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 2 Vznášej se s námi a poznej dosud nepoznanou volnost pohybu

  Dárcům "business andělům" nabízím vstup na 1hodinu LeviYogy zcela zdarma + 10% na slevu běžné ceny permanentky a to po dobu 3 měsíců. Naučí se zde 3 základní pozice, které uvolní ztuhla záda a již po této jediné lekcí mohou dopomoci ke zmírnění problémů jako jsou migrény a bolesti páteře. Dále v případě, že by je LeviYoga uchvátila a chtěli pokračovat, slevu 10% z běžné ceny permanentky po dobu 3 měsíců

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  Prispieť 7,43 €
  (200 Kč)
 • 0 Překroč své limity a probuď hormon štěstí

  Dárcům "business andělům" nabízím vstup na 1 hodinu LeviYogy zcela zdarma + 20% sleva po dobu 3 měsíců z běžné ceny permanentky. Po těchto dvou hodinách cvičenec zjistí, jaké a kde jsou jeho limity a spolu se je pokusíme odstranit. Jak na fyzické, tak psychické úrovni. Při druhé hodině LeviYogy se totiž zaměříme i na sval ILLIOPSOAS, který je označován jako sval duše a pokusíme se uvolnit nejen fyzické ale i mentální bloky

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  Prispieť 14,86 €
  (400 Kč)
 • 0 Uzdrav své tělo i mysl

  Dárcům "business andělům" nabízím vstup na 1+1 hodinu LeviYogy zcela zdarma + 30% slevu z běžné ceny permanentky a to po dobu 3 měsíců. Po třech absolvovaných lekcích odezní že 75% diskomfort všech prováděných pozic a tělo se nastavuje do uzdravovaciho módu, a přímo znovu ožívá. Oprav si páteř, podpoř funkci orgánů, poznej své limity. Po třech lekcích tvé tělo začíná mládnout. Jsi na to připraven/a?

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  Prispieť 22,29 €
  (600 Kč)
 • 0 Jediná závislost, za kterou ti tvé tělo poděkuje!

  Dárcům "business andělům" nabízím vstup na 1+1 hodinu LeviYogy zcela zdarma + 35% slevu z běžné ceny permanentky a to po dobu 6 měsíců! Po třech absolvovaných lekcích odezní až 75% diskomfortu všech prováděných pozic a tělo se nastavuje do uzdravovaciho módu, a přímo znovu ožívá. Pozor!!!! Po absolvování všech třech lekcí, se člověk dostává do stavu závislosti na tomto cvičení :) :) :) Navíc sebejistota a poznání sebe sama umožní absolutní uvolnění a propustí prvotní křečovitou reakci těla a to bude krásně připraveno na úžasnou profi fotku, která se stane chloubou před rodinou, přáteli, ale hlavně satisfakcí před sebou sama.

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  Prispieť 29,72 €
  (800 Kč)