Barefoot tenisky s nejkvalitnější vulkanizovanou podrážkou

Pomozte odstartovat první českou výrobu barefoot obuvi s kvalitní vulkanizovanou podrážkou, která se nikdy neodlepí a vydrží i praní v pračce! Věříme, že s kvalitou i cenami budete velmi spokojeni.

Autor: kecky.eu

78 628 €
vybrané z 52 115 €

150%

150% splnené

3 156 ľudí prispelo

Móda

Všetko alebo nič. Projekt skončil 20.12.2019 v 20:00.

Zobraziť všetky odmeny

Proč podpořit vznik nového výrobce barefoot obuvi s lisovanou podrážkou?

✔️ Kaučuková podrážka vyráběná přímou vulkanizací (lisováním) je pro barefoot obuv díky svým vlastnostem velice vhodná. Je tenká / pružná / odolná a drží.
✔️ Žádný výrobce barefoot obuvi s lisovanou podrážkou zde zatím není (ani u nás, ani v celé EU) a vy jej můžete mít přímo na dosah ruky!
✔️ Díky lokální výrobě a nákupu přímo od výrobce budete mít lepší ceny a nepodporujete zbytečný transport výrobků ze zemí s levnou pracovní silou.
✔️ Přímá vulkanizace je méně nákladná než lepená obuv a přitom má velice dobrou kvalitu, která vám umožní prát obuv běžně v pračce a u které nehrozí odlepení.
✔️ Jsme malá dynamická firma, která umí reagovat rychle a umožňuje zákazníkům podílet se na nových produktech, dávat podněty a návrhy. Jsme schopni vyrobit i malé série dle požadavků, natisknout vlastní dyzajn (nápis či foto), upravit barvy, či střih, takže vaše botky mohou být naprosto originální.
✔️ Nižší cenu, barevnou pestrost a možnost praní v pračce, oceníte především v teplejších dnech, kdy budete moci obuv střídat, aniž by vás to stálo velkou útratu.

Nyní je rozhodnutí na vás, zákaznících, kteří barefoot obuv nosí, nebo o ni uvažují.
K zahájení výroby stačí, když si objednáte na hithitu v našem projektu jakýkoli model v předprodeji (obdrženou poukázku můžete věnovat i jako dárek pod stromeček).
V případě, že by projekt neuspěl, tak vám Hithit ihned celou částku vrací a nic neriskujete.
Výměny velikostí v rámci projektu budeme dělat zdarma.

Jak to začalo (kdo jsme a co děláme?)

Lisovaná obuv se začala vyrábět již koncem devatenáctého století. U nás zažila zlatou éru od padesátých let, kdy se vyráběly milióny párů ročně.
Po roce 1989 se produkce rozpadala do několika menších podniků, které postupně zanikly, a dnes už u nás na těchto lisech nevyrábí  (až na jednu velkou mezinárodní společnost) nikdo.
Nám se podařilo několik těchto lisů zachránit a díky šikovným rukám rozjet výrobu s kapacitou až 100 párů denně včetně vlastního potisku tenisek. 
Máme rádi férovost. Na našich videích uvidíte pracovat přímo nás samotné a jen naše vlastní výrobky. Nechodíme točit videa k jiným výrobcům ani je nenajímáme a neukazujeme výrobky, které neprošly našimi rukami.
 
Podívejte se na video, jak technologie výroby takové lisované obuvi vypadá.

Proč je vulkanizovaná podrážka jedna z nejkvalitnějších?

Protože při přímé vulkanizaci dochází k tak silnému spojení kvalitního kaučuku s botou, že se v místě spoje téměř sloučí v jeden celistvý materiál.  Oproti lepenému spoji je tedy v naprosté většině tento spoj pěvnější a téměř vždy bezchybný. Ani při opakovaném praní v pračce na vysoké teploty se spoj ani podrážka nepoškodí.
Lis navíc umožňuje nastavit libovolnou tloušťku podrážky, takže pro pevnější obuv je možno vyrábět silnější a na léto naopak tenčí,  například cca 2 milimetry. 

Kaučuk je rovněž velmi pružný a odolný a proto je k výrobě barefoot obuvi velice vhodný. Podrážka se lisuje z takovýchto kaučukových plátků.

Co je náš cíl?

Chceme zákazníkům dát to, o co nás již dlouho žádají. Kvalitní barefoot tenisky za přijatelnou cenu a dostupné v běžných obchodech. 
Lisovaná obuv je jedna z nejkvalitnějších pro zahájení barefoot kolekce stačí nechat vyrobit nové barefoot formy a budeme si moci všichni užívat svobodné barefoot kecky, které lze kdykoli hodit do pračky a u kterých se podrážka nikdy neodlepí.

Abychom mohli tuto sadu forem nechat vyrobit, potřebujeme vybrat alespoň 1,3 milionu korun. Výroba forem, nových střihů a vysekávacích nožů bude trvat cca 3 měsíce. Následá výroba  cca 2000 párů tenisek bude trvat cca 2 mesíce.

Takže na jaře budete mít nové barefoot kecky doma!

Proč to děláme?

Protože nás to baví a protože nevidíme důvod, proč by si měli zákazníci pořizovat strojově vyráběnou barefoot obuv za výrazně vyšší cenu, než běžnou obuv, když postup výroby je v podstatě totožný. 

Rádi pro vás budeme tyto botky vyrábět za dobré ceny v mnoha variantách a barevných kombinacích a vy si je budete užívat, aniž by vaše peněženka trpěla :)
Stačí, když nám pomůžete pořídit nové barefoot formy a podpoříte nás zakoupením nejlépe dvou (či více) párů tenisek zde na HITHITu.

VŠECHNY ODMĚNY TAKÉ PŘEHLEDNĚ NA
www.kecky.eu/barefoot !

Orientační tabulka velikostí:

Uvedené velikosti jsou orientační a vždy záleží na tvaru chodidla, délce prstů a způsobu chůze.
Nicméně naše plátěná obuv se velice dobře přizpůsobí tvaru chodidla!

Přesné rozměry forem budou známy až v průběhu jejich výroby a budeme je s každým a přispěvatelem sdílet a upravovat případnou požadovanou velikost.

Aktuality

7.7.2020 Jak si projekt vede!

Po dvouměsíční odstávce (způsobené karanténními opatřeními) se nám již podařilo nastartovat výrobu (přímo v našich prostorách) s kapacitou až 200 párů týdně, které rovnou odesíláme. Stále hledáme posilu pro šití, ale vzhledem k náročnosti na zručnost je nereálné počítat se zaučenou posilou dříve,…

Viacej

16.1.2020 Informace pro zákazníky, kteří neobdrželi dárkovou poukázku

Prosíme zákazníky, kteří neobdrželi dárkovou poukázku z Hithit kampaně, aby si ji sami opětovně zaslali z naší aplikace pomocí červeného tlačítka. Po znovu odeslání zkontrolujte prosím i hromadnou poštu a spam (hlavně u gmailu). Nepište prosím dotazy na portál Hithit, kolegové z Hithitu vám…

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 1 006
  Druhý pár pro stávající přispěvatele za 390,- korun!

  Poďme společně projekt dotáhnout!
  Je nás již dost a pro zahájení výroby stačí, když každý ze stávajících přispěvatelů přispěje malou částkou a výroba může začít!

  Co pro to můžeme udělat my jako výrobci? Pro každého z vás, kteří jste již přispěli, vyrobíme jakýkoli ze standardních modelů, jen za 390,- korun.

  Standardní modely jsou úplně všechny v nabídce, kromě kotníčkových tenisek, ručních potisků z naší kolekce a potisků dle Vámi dodaných podkladů.

  Je to pro nás práce navíc téměř zadarmo, ale neradi bychom vás zklamali a nové formy nám budou zajisté všem dělat radost ještě mnoho dalších let.

  Pokud by si tuto odměnu vybral náhodou někdo jako jedinou, nic se neděje. Ozveme se vám a nabídneme vám další pár, nebo Vám částku vrátíme.

  Výběr modelů, velikostí a barev, upřesníte v objednávkovém konfigurátoru, který všichni přispěvatelé před zahájením výroby obdrží.
   

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  15,63 €
  (390 Kč)
 • predané 417
  Baleríny X Barefoot velikost 36 až 42

  Tyto plátěné balerínky se staly (v klasické verzi) naprosto nejprodávanějím modelem.
  Nyní je můžete mít i v barefoot verzi!
  Abychom je mohli vyrábět, potřebujeme vaši dostatečnou podporu na HITHITu.

  Prozatím v barvě celočerné a bílé.

  A máte se na co těšit, protože jakmile vyrobíme a dodáme první HITHIT sérii na nových formách, tak se pustíme do dalších modelů jako barefoot espadrillky, nazouvací slip-on, mokasínky a to ve všech možných barvách, včetně atraktivních potisků!

  Podpořte nás a už toto léto si budete užívat ve  svobodných barefoot botkách, které můžete kdykoliv hodit do pračky a které se vám nikdy nerozlepí.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  17,64 €
  (440 Kč)
 • predané 100
  Kecky T barefoot 36 až 42

  Tyto plátěné kecky s retro střihem se staly (v klasické verzi) jedním z nejprodávanějších modelů.
  Nyní je můžete mít i v barefoot verzi!
  Abychom je mohli vyrábět, potřebujeme vaši dostatečnou podporu na HITHITu.

  Prozatím v barvě celočerné a bílé.

  A máte se na co těšit, protože jakmile vyrobíme a dodáme první HITHIT sérii na nových formách, tak se pustíme do dalších modelů jako barefoot espadrillky, nazouvací slip-on, mokasínky a to ve všech možných barvách, včetně atraktivních potisků!

  Podpořte nás a už toto léto si budete užívat ve  svobodných barefoot botkách, které můžete kdykoliv hodit do pračky a které se vám nikdy nerozlepí.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  18,44 €
  (460 Kč)
 • predané 456
  Barefoot espadrillky

  Barvy budou na výběr všechny, které běžně nabízíme.
  Plátno je pro barefoot obuv velice vhodný materiál. Plátno neomezuje, umí se přizpůsobit a dá se prát!
   

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  19,64 €
  (490 Kč)
 • predané 248
  Barefoot slip-on 36 až 45

  Stylové nazouvací slip-on v barefoot verzi, vhodné pro muže i ženy!
  Barvy jsou na výběr všechny dostupné, které běžně nabízíme.
  Objednat si můžete jeden, nebo i více párů, abyste mohli botky střídat.:)

  Každý přispěvatel obdrží před zahájením výroby elektronickou objednávku, kde bude moci upřesnit požadovanou velikost, barvu a množství.

  Dárková poukázka vám dorazí ihned po úspěšném zakončení projektu ještě do Vánoc. 

  Detail botek zde:
  https://platenetenisky.cz/barefoot/barefoot-slipon

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  19,64 €
  (490 Kč)
 • predané 427
  KECKY Slim Basic Barefoot / velikost 36 až 45 (jeden pár)

  Nízké šněrovací tenisky vycházející z nestárnoucího klasického střihu.

  Tenisky jsou vyrobeny z dvojitého bavlněného plátna a kaučuku.

  Nezapoměňte prosím do poznámky připsat požadovanou velikost a kód modelu který najdete na:
  http://platenetenisky.cz/barefoot

  Ihned po skončení projektu obdržíte na objednané zboží dárkovou poukázku, kterou můžete dát např. někomu pod stromeček!

  Přehled velikostí naleznete na výše uvedeném odkaze.
   

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  31,67 €
  (790 Kč)
 • predané 201
  Barefoot nízké šněrovací kecky - model 1930

  Módní nízké barefoot kecky v retro stylu s praktickým střihem a s praktickým šněrovnáním přes celý nárt.
  K dispozici budou všechny běžně dostupné barvy a vzory.

  Velikosti 36 až 45.

  Více info zde
  https://platenetenisky.cz/barefoot/barefoot-1930
   

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  31,67 €
  (790 Kč)
 • zostáva 176 z 200
  Tenisky s ručním potiskem z naší kolekce

  Buďte naprosto originální!
  Na výběr bude několik motivů (zvířata, květiny, slepičky, kočičky, srdíčka, puntíky, vrány, atd.) Vše co již máme graficky vytvořeno a zpracováno můžeme vytisnout na Vaše nové tenisky!

  Tisknout můžeme jak na šněrovací, tak jakékoli nazouvací, či baleríny. 
  Pro kotníčkové je příplatek 200,- korun. 

  V ceně je zahrnutý jeden pár tenisek + libovolný výběr potisku, barvy podrážky, a barvy horního lemu.

   

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  39,69 €
  (990 Kč)
 • predané 59
  KECKY Slim Hi Barefoot / velikost 36 až 45 (jeden pár)

  Kotníčková verze barefoot tenisek se šněrováním na sedm dírek.

  ​Tenisky jsou vyrobeny z dvojitého bavlněného plátna a kaučuku.

  Nezapoměňte prosím do poznámky připsat požadovanou velikost a kód modelu který najdete na:
  http://platenetenisky.cz/barefoot 

  Ihned po skončení projektu obdržíte na objednané zboží  dárkovou poukázku, kterou můžete dát např. někomu  pod stromeček!

  Přehled velikostí naleznete na výše uvedeném odkaze.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  47,70 €
  (1 190 Kč)
 • predané 2
  Pro výrobce či šikovné nadšence: 10x lisování vlastní obuvi

  Pro vás, kteří sami občas tvoříte či šijete obuv, tu máme speciální nabídku!

  Na vaše vlastní ušité svršky obuvi nalisujeme kvalitní kaučukovou podrážku dle vlastního výběru a v libovolných dostupných velikostech.

  V ceně je zahrnuto lisování deseti párů + jeden testovací pár.

  Vámi ušité svršky musí mít předepsané stélky pro lisování, které Vám dodáme.
  Svrchní materiál nesmí být příliš silný a musí být tepelně odolný.
  Nedoporučujeme lisování na kožený svršek (možná je pouze tenčí broušená kůže), nejvhodnější je však plátno, které si můžete vybrat také z naší nabídky.

  Termín lisování je na dohodě.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  48,11 €
  (1 200 Kč)
 • predané 81
  Dva páry barefoot tenisek: nízké + nízké

  Dvoje nízké KECKY za jednu lepší cenu! 
  Každý pár může být jiné barvy i velikosti.

  Nezapoměňte prosím do poznámky připsat požadované velikosti a k nim kódy modelů, které najdete na:
  http://platenetenisky.cz/barefoot ! 

  Ihned po skončení projektu obdržíte na objednané zboží  dárkovou poukázku, kterou můžete dát např. někomu  pod stromeček!

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  59,73 €
  (1 490 Kč)
 • zostáva 186 z 200
  Nízké tenisky s vlastním libovolným potiskem

  Buďte 100% originální!
  Vámi zaslaný motiv graficky zpracujeme a vytvoříme návrh potisku, který po Vašem odsouhlasení natiskneme na plátno, ze kterého budou Vaše unikátní tenisky následně vyrobeny.

  K dispozici jsou jak nízké šněrovací, tak jakékoli nazouvací modely.

  Potisk si můžete vyrobit i sami prostřednitvím naší aplikace.

  Součástí odměny je (stejně jako u kotníčkových tenisek s vlastním potiskem) jeden pár balerínek (pro pány model T) zdarma, který Vám bude doručen s předstihem, abyste si jej mohli vyzkoušet a případně ještě upřesnit velikost, než začneme tisknout.

   

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  59,73 €
  (1 490 Kč)
 • predané 48
  Dva páry barefoot tenisek: kotníčkové + nízké

  Dvoje KECKY za jednu lepší cenu!

  Jedny nízké šněrovací na 3-4 dírky (podle velikosti) a jedny kotníčkové vyšší na 7 dírek.
  Každý pár může být jiné barvy i velikosti.

  Nezapoměňte prosím do poznámky připsat požadované velikosti a k nim kódy modelů, které najdete na:
  http://platenetenisky.cz/barefoot ! 

  Ihned po skončení projektu obdržíte na objednané zboží  dárkovou poukázku, kterou můžete dát např. někomu  pod stromeček!

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  71,76 €
  (1 790 Kč)
 • zostáva 192 z 200
  Kotníčkové barefoot KECKY s vlastním motivem (36 až 45)

  Na vaše tenisky vám natiskneme cokoli budete chtít!

  Od nás obdržíte email s odkazem na aplikaci, kde si sami snadno nahrajete libovolný obrázek (nebo obrázky), kde můžete přidat  i různé texty a jiné prvky a vyrobíte si vlastní dyzajn tenisek včetně barvy podrážky, lemování a tkaniček.

  Obrázek nám samozřejmě můžete poslat i emailem (pokud aplikace nejsou vaše hobby).

  Kotníčkové barefoot tenisky jsou vyrobeny z pevného plátna a kaučuku se šněrováním na sedm dírek.

  Více info + objednací kód zde:
  http://platenetenisky.cz/barefoot/slim-hi-barefoot-vlastni-potisk

  Nezapoměňte prosím do poznámky připsat požadovanou velikost a objednací kód!

  Ihned po skončení projektu obdržíte na objednané zboží  dárkovou poukázku, kterou můžete dát např. někomu  pod stromeček!

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  79,78 €
  (1 990 Kč)
 • predané 7
  Dva páry barefoot tenisek: kotníčkové + kotníčkové

  Dvoje kotníčkové KECKY za jednu lepší cenu! 
  Každý pár může být jiné barvy i velikosti.

  Nezapoměňte prosím do poznámky připsat požadované velikosti a k nim kódy modelů, které najdete na:
  http://platenetenisky.cz/barefoot ! 

  Ihned po skončení projektu obdržíte na objednané zboží  dárkovou poukázku, kterou můžete dát např. někomu  pod stromeček!

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  83,38 €
  (2 080 Kč)
 • predané 30
  Troje nízké barefoot KECKY na celé léto!

  Střídejte barvy podle libosti. My jich máme v nabídce dost a za dobré ceny!

  Tři páry nízkých šněrovacích tenisek za jednu super cenu.
  Každý pár může být jiné barvy i velikosti.

  Nezapoměňte prosím do poznámky připsat požadované velikosti a k nim kódy modelů, které najdete na:
  http://platenetenisky.cz/barefoot ! 

  Ihned po skončení projektu obdržíte na objednané zboží  dárkovou poukázku, kterou můžete dát např. někomu  pod stromeček!

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  83,78 €
  (2 090 Kč)
 • predané 1
  Pro výrobce: 20x lisování vlastní obuvi

  Pro malovýrobce obuvi, kteří by chtěli  na své výrobky vyzkoušet lisovanou podešev, nabízíme možnost spolupráce.

  Na vaše vlastní ušité svršky obuvi nalisujeme kvalitní kaučukovou podrážku dle vlastního výběru a v libovolných dostupných velikostech.

  V ceně je zahrnuto lisování dvaceti párů + jeden testovací pár.

  Vámi ušité svršky musí mít předepsané stélky pro lisování, které Vám dodáme.
  Svrchní materiál nesmí být příliš silný a musí být tepelně odolný.
  Nedoporučujeme lisování na kožený svršek (možná je pouze tenčí broušená kůže), nejvhodnější je však plátno, které si můžete vybrat také z naší nabídky.

  Termín lisování je na dohodě.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  88,19 €
  (2 200 Kč)
 • predané 1
  Troje kotníčkové barefoot KECKY na celé léto!

  Střídejte barvy podle libosti. My jich máme v nabídce dost a za dobré ceny!

  Tři páry kotníčkových šněrovacích tenisek za jednu super cenu.
  Každý pár může být jiné barvy i velikosti.


  Nezapoměňte prosím do poznámky připsat požadované velikosti a k nim kódy modelů, které najdete na:
  http://platenetenisky.cz/barefoot ! 

  Ihned po skončení projektu obdržíte na objednané zboží  dárkovou poukázku, kterou můžete dát např. někomu  pod stromeček!

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  124,27 €
  (3 100 Kč)
 • predané 2
  Balíček barefoot komplet! Troje kotníčkové KECKY + troje nízké KECKY!

  Celkem šest párů různých barev a velikostí za jednu úžasnou cenu!

  Tři páry nízkých a tři páry kotníčkových barefoot tenisek z pevného plátna a kaučuku.

  Nezapoměňte prosím do poznámky připsat požadované velikosti a k nim kódy požadovaných modelů, které najdete na:
  http://platenetenisky.cz/barefoot ! 

  Ihned po skončení projektu obdržíte na objednané zboží  dárkovou poukázku, kterou můžete dát např. někomu  pod stromeček!

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  200,04 €
  (4 990 Kč)
 • predané 4
  Nabídka pro prodejny, velkoobchodní sada

  Máte prodejnu? Využijte naši velkoobchodní sadu!
  Tato odměna vám zajistí individuální kombinaci vámi vybraných výrobků 
  včetně barevných kombinací a velikostí za lepší velkoobchodní cenu!

  Výběr modelů, velikostí a barev je zcela na vás.
  Jedinou podmínkou je objednávka alespoň za 5000,- korun.
  Částku můžete libovolně upravit i směrem nahoru.

  Samotné výrobky a jejich rozměry a barevné kombinace si zvolíte v objednávkovém konfigurátoru, který vám následně zašleme.

  Snížení ceny na základě velkoobchodní objednávky se projeví přímo při vyplňování objednávky v konfigurátoru.
  Velkoobchodní ceny budou nižší přibližně o 25%.  

  Doručení této velkobchodní sady je zdarma. 


   

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  200,44 €
  (5 000 Kč)
 • predané 0
  Pro výrobce: 100x lisování vlastní obuvi

  Pro výrobce obuvi, kteří by chtěli  na sérii svých výrobků vyrobit lisovanou podešev, nabízíme možnost spolupráce.

  Na vaše vlastní ušité svršky obuvi nalisujeme kvalitní kaučukovou podešev dle vlastního výběru a v libovolných dostupných velikostech.

  V ceně je zahrnuto lisování 100 párů + 10 testovacích párů.

  Vámi ušité svršky musí mít předepsané stélky pro lisování, které Vám můžeme dodat.
  Svrchní materiál nesmí být příliš silný a musí být tepelně odolný.
  Nedoporučujeme lisování na kožený svršek (možná je pouze tenčí broušená kůže), nejvhodnější je však plátno, které si můžete vybrat také z naší nabídky.

  Termín lisování je na dohodě.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  400,88 €
  (10 000 Kč)