Češi z #EcoRallyTeamCZ na e-Rally Monte Carlo

Jezdíme eco-rally, tedy soutěže ve spotřebě, a po úspěchu na ECO energy Rally Bohemia, kde jsme vyhráli hodnocení spotřeby, bychom se rádi vydali na další soutěž světového poháru, legendární E-Rally Monte Carlo. Prosíme o podporu projektu nebo sdílení.

Do Monte Carla letos nepojedeme, ale flintu do žita neházíme

1.10.2019

Vážení sponzoři a podporovatelé,

moc vám všem děkujeme za finanční podporu ve formě koupě odměn nebo reklam na autě, povzbuzujících vzkazů i sdílení na sociálních sítích. I přes veškerou snahu nás všech se ale projekt nepodařilo úspěšně uzavřít, takže dle pravidel Hit-Hitu již pravděpodobně máte peníze zpět na svých účtech. Nám se opět potvrdilo, že je na elektromobil je těžší sehnat sponzoring a je jasné, že letos do Monte Carla nepojedeme, ale celkově flintu do žita neházíme. Naopak je tento výsledek pro nás povzbuzením, že jsou i firmy, které chtějí mít reklamu na elektromobilu, jen jde o to je najít. A před příští sezónou na to bude více času.

Letos byl teprve první ročník seriálu FIA e-Rally Energy Consumption Cup, takže to bylo složitější v tom, že před sezónou jsme neměli žádné informace a naživo viděli první soutěž až na jaře v Českém Krumlově. Tam jsme ovšem startovali s vozem na CNG jen v rámci českého poháru a světový pohár pouze pozorovali. Tím pádem jsme na jihu Čech ani body do světového poháru nezískali.

Na "Bohemce", kde byly nejnižší náklady z celého šampionátu a zvládli jsme tedy účast bez sponzorů, jsme si vyzkoušeli, že můžeme soupeřit se světovou špičkou a získat třeba i nejvyšší příčku. A na vlastní kůži jsme si zkusili, o čem FIA Energy Consumption Cup je. Takže na rozdíl od pro nás již minulé sezóny teď máme mnohem více informací a můžeme včas začít pracovat na tom, abychom jako #EcoRallyTeamCZ mohli startovat na obou domácích soutěžích s elektromobilem a soutěžit tak ve spotřebě. Rádi bychom také kromě vysněného Monte Carla zvládli ještě pár jiných soutěží a bojovali tak o medailová umístění v šampionátu.

Letos by nám asi ani Monte Carlo už nepomohlo. Sice jsme se vítězstvím na „Bohemce“ dostali nahoru a dlouho se tam drželi, ale postupně se před nás začínají dostávat posádky, které se sice v hodnocení spotřeby neumisťují vysoko, ale jedou celý šampionát, takže i když sbírají po pár bodech, tak se to posčítá na zajímavé číslo. To dokazuje třeba italská posádka jednoho Audi e-tron, kterým se úsporná jízda příliš nedaří, ale v celkovém hodnocení nám 3 soutěže před koncem šampionátu „dýchá na záda“ se ztrátou pouhé půlky bodu (posádka Guerrini - Calchetti mí 19,5 bodu).

Takže ještě jednou děkujeme za podporu a my jdeme pracovat na tom, aby příští rok byl #EcoRallyTeamCZ na co největším počtu soutěží a Monte Carlo bylo už jen pověstnou třešničkou na dortu. Letos už nezbývá než doufat, že české vlajky zůstanou alespoň v první desítce. Protože termín pro podání přihlášek na e-Rally Monte Carlo už je za námi.

Za #EcoRallyTeamCZ

Marek T.

Možná pojedeme do Monte Carla jiným autem

16.9.2019

Vážení sponzoři a podporovatelé,

děkujeme Vám za podporu našeho projektu na účast v legendární soutěži e-Rally Monte Carlo. Postupně řešíme organizační záležitosti a vypadá to, že nový Hyundai Ioniq nebude k dispozici na tak dlouho, jak bychom potřebovali, takže to spíše vypadá na Hyundai Kona Electric. Ta má sice trochu vyšší spotřebu, ale zase mnohem delší dojezd. Takže na neznámé soutěži, která měří přes 1000 km, zase můžeme být více v klidu. Jsme tedy v pohodě s oběma variantami, které jsou aktuálně na stole a uvidíme, které z aut nám nakonec Hyundai zapůjčí.

Díky Vaší podpoře jsme se dostali poměrně rychle přes 40%, ale za poslední týden se nám to zastavilo a nepomohlo ani přidání některých odměn, jako například samolepka #EcoRallyTeamCZ nebo zážitková jízda ve vítězném elektromobilu z ECO energy Rally Bohemia. Do konce ale zbývá ještě necelých 5 dní, tak doufáme, že se projekt podaří dotáhnout do úspěšného konce. Nakonec není tak důležité, jestli pojedeme Ioniqem nebo Konou, ale to, zda vůbec pojedeme :-) . Protože bez Vaší pomoci bychom si nemohli dovolit na tak nákladnou akci vyrazit.

Ještě jednou moc děkujeme za podporu a budeme vděčni i za případné sdílení projektu :-) . 

Za #EcoRallyTeamCZ

Marek T.

810 €
vybrané z 1 838 €

44%

44% splnené

16 ľudí prispelo

Technológie, Šport

Monaco-Ville, Monako

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 1 Dobrý pocit a poděkování e-mailem :-)

  Chcete přispět alespoň trochu, třeba jen pro dobrý pocit? Můžete využít tuto možnost a třeba nám napsat nějaký vzkaz. A my vám určitě pošleme alespoň poděkování e-mailem :-) . 

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  3,64 €
  (99 Kč)
 • 2 Samolepka #EcoRallyTeamCZ na auto

  I my podporujeme různé crowdfundingy zajímavých expedic a naší nejoblíbenější odměnou je samolepka na auto. To je ostatně vidět i na naši Octavii. Proto jsme se rozhodli nabídnout takovou samolepku i vám. Samozřejmě si ji nemusíte dávat jen na auto, ale bude z materiálu, který je na auto určený. Chceme udělat více variant, základní bude s Octavii G-TEC na polárním kruhu (z minulého projektu), ale rádi bychom udělali i Hyundai Ioniq (nebo Kona) z Monte Carla. Do poznámky připište, kterou byste chtěli, ale berte prosím na vědomí, že ta druhá se bude posílat až po návratu z Monaka, tedy později než za měsíc od skončení kampaně.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  4,52 €
  (123 Kč)
 • 2 Vezmeme vás do Monaka

  Chcete s námi absolvovat celou cestu včetně návštěvy Monte Carla? V autě sice nemáme tolik míst, ale můžeme vás vzít na kapotu ..... tedy alespoň vaše jméno :-) . A kdyby vás bylo opravdu hodně, tak se najdou místa i jinde ;-) . Rozhodně budete na fotkách a záběrech z cesty. Zvláště v Monte Carlu si dáme záležet, abychom udělali fotky, kde budou jména čitelná :-) . 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  7,28 €
  (198 Kč)
 • 2 Pohled z Monte Carla

  Klasické dopisy nebo pohledy v dnešní době internetu, sociálních sítí a chytrých telefonů už moc "nefrčí". O to více ale potěší :-) a to především když je z nějakého zvláštního místa. Už jste někdy dostali pohled z Monte Carla? Pokud ne, máte příležitost. Až tam budeme, osobně vám ho pošleme.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  10,92 €
  (297 Kč)
 • 3 Pivo z vybrané země a jméno na kapotě

  Jsme národ pivařů a víme, že naše pivo je nejlepší na světě! Není ale od věci občas ochutnat jiné pivo než české. Některá piva chutnají zajímavě... i když nás nejspíš nepřesvědčí, že jsou lepší než ta naše ;-) . Pojedeme přes Německo, Švýcarsko, Francii, Monako, Itálii a Rakousko. A kdybyste opravdu chtěli, můžeme to vzít i přes Lichtenštejnsko ;-) . Takže napište do poznámky, ze které země byste chtěli ochutnat pivo a my si při výběru necháme poradit místními, co považují za dobré. :-)  . K tomu bude vaše jméno na kapotě našeho auta :-) . 

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  14,55 €
  (396 Kč)
 • 0 Kurz - Jak snížit náklady na vozový park, doplněný o zkušenosti z eco-jízd

  Marek pomáhá firmám snižovat náklady na vozový park a pořádá i takto zaměřené kurzy pro majitele firem a správce vozového parku, na kterých ukáže možnosti jak ohledně zefektivnění stávajícího vozového parku tak i zásady při výběru nových aut. Kurz je oproti standardnímu doplněný okořeněný o zážitky z eco-jízd a testů aut. Jde o skupinový kurz a bude vypsán v Praze, Brně a Ostravě. Můžete se podívat i na stránku kurzu.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  18,19 €
  (495 Kč)
 • 2 Webová adresa na našem autě

  Nabídneme i reklamní plochu pro logo, ale pokud třeba začínáte, máte omezené prostředky a chcete zviditelnit svůj web, můžete to udělat touto formou. Výška textu bude minimálně 3 cm a určitě uděláme dost fotografií, na kterých weby budou vidět. Webovou adresu prosím napište do poznámky :-) . 

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  21,83 €
  (594 Kč)
 • 0 Kurz - Jak vybrat úsporné auto, okořeněný o zážitky z eco-rally i úsporných expedic

  Pokud se chystáte kupovat auto a chcete se zorientovat v aktuální nabídce, můžete využít možnost tohoto kurzu, ve kterém s vámi Marek probere výhody a nevýhody jednotlivých druhů pohonů, ať už tradičních nebo alternativních a poradí vám, jaký se hodí pro vaše použití. Kromě informací z běžných kurzů bude tento okořeněný i zážitky z eco-rally i úsporných expedic po Evropě. Jde o skupinový kurz a bude vypsán v Praze, Brně, Ostravě a Plzni. Můžete se podívat i na  stránku kurzu.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  25,47 €
  (693 Kč)
 • 8 z 8 VIP beseda s promítáním fotek, vstup pro dvě osoby

  Zarezervujeme salónek v nějaké hezké kavárně nebo restauraci (v Praze) a tam vám promítneme fotky a povyprávíme zážitky. Budeme u toho oba, takže vyprávění bude z pohledu řidiče i navigátora. Nouze jistě nebude ani o vtipné historky, ale i kdybychom nic vtipného na E-Rally Monte-Carlo nezažili, máme v zásobě spoustu vtipných historek i z předchozích eco-rally, takže se určitě i zasmějete. Toto je vstupenka na besedu pro dvě osoby, takže můžete vzít i někoho s sebou.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  29,11 €
  (792 Kč)
 • 0 Kurz - Jak jezdit úsporně a ekologicky, okořeněný o zážitky z eco-rally i úsporných expedic

  Chtěli byste se svým stávajícím autem jezdit efektivněji? Mít nižší spotřebu a emise, ale třeba i jezdit rychleji? Je to možné a Marek, který má zkušenosti se všemi běžnými druhy pohonu, vám poradí jak na to.  Kromě informací z běžných kurzů bude tento okořeněný i zážitky z eco-rally i úsporných expedic po Evropě. Jde o skupinový kurz a bude vypsán v Praze, Brně, Ostravě a Plzni. Můžete se podívat i na  stránku kurzu.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  32,75 €
  (891 Kč)
 • 3 z 5 Piva ze Švýcarska, Francie a Itálie

  Jsme národ pivařů a víme, že naše pivo je nejlepší na světě! Není ale od věci občas ochutnat jiné pivo než české. Pojedeme přes více států, ale Německo a Rakousko máme hned vedle. Jaká piva ale vaří ve státech, které nejsou typicky pivařské? Díky této odměně můžete ochutnat piva ze Švýcarska, Francie a Itálie, tedy států, kde se pije spíše víno. I v tomto případě si necháme s výběrem poradit od místních, abychom přivezli to, co místním chutná. Z každé země tedy přivezeme jedno pivo, tedy 3 piva pro každého. Abychom nevezli plné auto piv, tak je tato odměna omezená na maximální počet 5 lidí. Takže objednávejte, nebude ;-) . 

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  36,38 €
  (990 Kč)
 • 0 Zážitková jízda vítězným elektromobilem z Rally Bohemia

  Uvažujete o koupi elektromobilu, nebo se o ně zajímáte? Ještě jste se s žádným nesvezli? Díky této odměně to můžete napravit a zjistit, v čem je jízda elektromobilem jiná a jak je to s tím opěvovaným zrychlením. A to u běžného elektromobilu, nikoliv supervýkonné Tesly. Sveze vás vítězný navigátor hodnocení spotřeby na ECO energy, který s tímto elektromobilem za první rok najezdil cca 70 tis. km po ČR, ale dojel s ním i do Itálie k moři. A nevybral si rozhodně nejbližší destinaci. Takže se můžete ptát na zkušenosti, které vás zajímají. Přijede za vámi kamkoli v Praze nebo Středočeském kraji.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  45,35 €
  (1 234 Kč)
 • 0 Osobní kurz - Jak vybrat úsporné a ekologické auto

  Tento kurz už je pro jednotlivce, Marek se vám bude osobně věnovat a půjde spíše o konzultaci, protože kurz může maximálně přizpůsobit vašim potřebám. Kromě obecných informací o jednotlivých pohonech s vámi tedy bude přímo konzultovat vaši situaci. A přijede za vámi na místo kamkoli po Praze a Středočeském kraji.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  73,17 €
  (1 991 Kč)
 • 0 Osobní kurz - Jak jezdit úsporně a ekologicky

  Kurz úsporné jízdy ale opět je pro jednotlivce, Marek se vám bude osobně věnovat a kurz bude přizpůsobený na míru vašim potřebám, například podle toho s jakými auty a v jakém režimu jezdíte. Kromě teoretických informací dojde i na praktickou část, ideálně ve vašem autě. A přijede za vámi na místo kamkoli po Čechách.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  109,96 €
  (2 992 Kč)
 • 1 z 2 Sponzor - vaše loga na bocích auta

  Pokud máte firmu a je pro vás zajímavá reklama na našem autě, toto je možnost pro vás. Vaše logo povezeme na obou bocích auta a budeme se snažit o co nejlepší výsledek, aby se o této účasti na legendární eco-rally co nejvíce psalo. I my budeme dávat příspěvky na sociální sítě, psát reportáže a natáčet video. Vaše logo tak bude i v úvodu a závěru videa.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  146,75 €
  (3 993 Kč)
 • 0 Kurz pro skupiny - Jak jezdit úsporně a ekologicky, okořeněný o zážitky z úsporných jízd

  Jde o stejný kurz jako skupinový kurz výše, ale tentokrát můžete dát dohromady vlastní skupinu. Buď ve své firmě, kde chcete proškolit řidiče, nebo se domluvit s partou přátel. A Marek za vámi přijede kamkoli po České republice.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  183,54 €
  (4 994 Kč)
 • 2 z 2 Hlavní sponzor - vaše loga na kapotě, bocích i vzadu

  Ještě zajímavější reklama pro firmy, vaše logo povezeme na kapotě, obou bocích auta i vzadu, takže bude vidět na fotce či záběru z kterékoli strany. A budeme se snažit o co nejlepší výsledek, aby se o této účasti na legendární eco-rally co nejvíce psalo. I my budeme dávat příspěvky na sociální sítě, psát reportáže a natáčet video. Vaše logo tak bude i v úvodu a závěru videa. 

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  293,90 €
  (7 997 Kč)
 • Vypredané!! Generální sponzor - vaše velká loga na kapotě, bocích i vzadu

  Exkluzivní reklama pro firmy, vaše velké logo povezeme na kapotě, obou bocích auta i vzadu na nárazníku, takže bude velmi dobře vidět na fotce či záběru z kterékoli strany. A budeme se snažit o co nejlepší výsledek, aby se o této účasti na legendární eco-rally co nejvíce psalo. I my budeme dávat příspěvky na sociální sítě, psát reportáže a natáčet video. Vaše logo tak bude i v úvodu a závěru videa. 

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  453,69 €
  (12 345 Kč)