Muž, co strašnou smůlu měl

Přispěním získáte nejen knihu až do domu, ale i mnohé jiné odměny, dle Vašeho výběru! Lehce sarkastický vypravěč Vás provede životem smolaře, který se rozhodl bojovat se systémem a nepřízní osudu tak trochu nevšední a často i nelegální cestou.

 • Přebal

 • Z dílny Lindy Machové, grafičky knihy

1 295 €
vybrané z 4 033 €

32%

32% splnené

72 ľudí prispelo

Literatúra

Olomouc, Olomoucký kraj, Česko

Zobraziť všetky odmeny

Získejte výtisk i s autogramem až do domu, či jinou z mnoha odměn! Tím, že přispějete na těchto stránkách pomůžete na svět knize, která šokuje, baví, občas pohoršuje, ale zaručeně nenechává vyjít z údivu!

Vydat knihu, to není jen tak. Mít nevšední námět a originální nápad dnes již nestačí. To máte: korektury, papír, tiskařskou čerň, vazbu, odměnu grafičce, honorář termíny nedodržujícímu ilustrátorovi, kauci na propuštění autora z vazby....

Získejte svůj výtisk i s věnováním tím, že přispějte svou špetkou do mlýnku a umožníte tak nasbírání dostatečného množství financí potřebných k vydání této dlouho očekávané knihy. Pokud se tak nestane, peníze obdržíte v plné výši zpět! Kdo z Vás četl autorovu prvotinu Poslední pomoc, moc dobře ví, že investuje do správného projektu! Svého rozhodnutí nebudete zaručeně litovat a u druhého autorova počinu se pobavíte stejně dobře, jako v případě první knihy.

Anotace 

Sledujete s oblibou vše, co se točí kolem zdravotnictví? Čtete rádi o profesionalitě záchranářů, lékařů a sestřiček? Myslíte si, že je špatné brát si nafukovací pannu jako svůj doprovod do společnosti? Nesnášíte motorkáře a vlastně ani nevíte proč? Myslíte si, že je správné trávit své přátele projímadlem, jen proto, aby od Vás neodcházeli? Prodělal/a jste v poslední době umělé oplodnění? Přijde Vám fér kupovat kokain v Mexiku dráž, než od vašeho lokálního dodavatele? Líbí se Vám příběhy, ve kterých dobro nakonec poráží zlo, neřádi dostanou, co si zaslouží, láska zvítězí a všichni žijí šťastně až do smrti?

Pak jste klikli na špatnou knihu...

Jak to začalo

Před dvěma lety spatřila světlo světa brožura Poslední pomoc. Její úspěšnost a oblibu u čtenářů nemohl autor jen tak ignorovat a proto se rozhodl vyslyšet prosby fanoušků, vzít do ruky pero a hnát se za dalšími neuvěřitelnými příběhy. Ty pak po nocích sepisoval na starém psacím stroji, až do nynější podoby. Do podoby čtyř set stránkové bichle plné humoru, sarkasmu a ilustrací, nad kterými zůstává rozum stát.

O autorovi:

Martin Pospíšil

Narozen 30. 6. 1988 v Olomouci. Absolvent lékařské fakulty Ostravské univerzity, katedry urgentní medicíny. Nyní působí jako profesionální voják, záchranář vzdušných odsunů zdravotnického pluku Armády České Republiky. S vášnivým motorkářem a flegmatickým světoběžníkem žijícím střídavě v Olomouci a Opavě se můžete setkat po vytočení čísla tísňové linky na Ostravsku, či v Olomoucké fakultní nemocnici. Prostořekého buřiče a věčného provokatéra baví, mimo plavání proti proudu, hra na kytaru a psaní hudebních textů.

Aktuality

1.10.2019 Díky Vám za projevenou důvěru a nevěšte hlavu, kniha bude tak jako tak!

Chtěl bych poděkovat všem, kteří se do kampaně zapojili, i když nedopadla přesně tak, jak jsme si představovali. To však jen potvrzuje tvrzení o Muži, co strašnou smůlu měl. Na řadě je plan B. Kniha sjede z výrobních pásů díky štědrým sponzorům 30.10. (tj. za 29 dní) Od tohoto termínu jí můžete…

Viacej

6.9.2019 Ochutnávka

Z dílny Lindy Machové, talentované grafičky knihy Muž, co strašnou smůlu měl, Vám přináším další ochutnávku textu, aby jste si udělali představu o obsahu knihy. Naleznete jí ve fotogalerii. Další budou brzo následovat. Nezapomeňte sdílet s co nejvíce přáteli!

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 3 Dobrý skutek

  Máte moc peněz a nevíte co s nimi?  Cítíte se nenaplnění a něco Vám v životě stále schází? V tom případě máte dnes svůj šťastný den! Američtí vědci zjistili, že lidé věří všemu, co Američtí vědci zjistili! Tuto propast prý nevyplní lépe nic jiného, než nezištná pomoc člověku v tísni. Zajímá Vás, jak se může do tak svízelné situace mladý, perspektivní, flexibilní člověk vůbec dostat? V tom případě investujte do některé z dalších odměn a dozvíte se více.

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  2,02 €
  (50 Kč)
 • 364 z 400 Kniha s věnováním až do domu

  Proč utrácet peníze za knihu v e-shopu, či docházet do několik metrů vzdáleného knihkupectví, když jí můžete získat přímo zde? Proč plýtvat drahocenným časem při stalkingu autora kvůli jeho autogramu, když ho teď my z hithit.com držíme na řetězu ve sklepě? Nechejte špinavou práci na nás. Jakmile kniha sjede z pásu, ještě za tepla Vám jí odešleme i s autorovým srdceryvným poděkováním přímo na Vaší adresu! Takže ji budete  mít doma dokonce dříve, než se vůbec dostane na stánky knihkupců! (září/říjen 2019) 

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  12,06 €
  (299 Kč)
 • 193 z 200 Pár knih s věnováním až do domu

  Nechce se Vám o knihu dělit s pomalejším čtenářem? Potřebujete originální dárek pro někoho, koho fakt nemusíte? Sháníte zarážku do dveří, nebo podestýlku morčeti? Neváhejte a investujte své peníze do této odměny! Ihned po získání prostředků nutných k zhmotnění autorových pseudo-myšlenek Vám doručíme dva výtisky i s jeho vlastnoručním věnováním. Nač kupovat knihu v e-shopu, či knihkupectví, když si můžete své vlastní výtisky rezervovat přímo zde a bez dalších starostí si jen sednout a počkat si, až Vám je doručíme přímo do Vašich rukou?

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  20,13 €
  (499 Kč)
 • 75 z 100 Celoživotní autorova duologie i s věnováním

  Rádi byste věděli, jak to vlastně všechno začalo? V tom případě je pro Vás tato odměna jako dělaná! Ke knize   Muž, co strašnou smůlu měl dostanete autorovu prvotinu Poslední pomoc, abyste se na vlastní oči přesvědčili o tom, že uvěřitelné věci se dají vymyslet, ale ty neuvěřitelné se musejí stát!

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  20,17 €
  (500 Kč)
 • 2 z 3 Osobní setkání s autorem

  Stal/a jste se jednou z obětí poškozených autorovou tvorbou, či mu chcete ublížit ze zcela jiného důvodu? Nedaří se Vám jej odchytit standardními metodami? V tom případě je pro vás tato odměna jako dělaná! Nechejte se od něj pozvat na dobrou večeři, projít se po parku, či se společně projeďte na motorce a užijte si v jeho rádoby vtipné společnosti. Odměnu je možno vybrat v Ostravě, Opavě, Olomouci, či Hradci Králové.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  201,65 €
  (5 000 Kč)
 • 3 z 3 Autorské čtení s Happyendem

  Konec dobrý, všechno dobré... (K vyzvednutí v Olomouci)

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  604,96 €
  (15 000 Kč)