Český discgolf na mistrovství světa v Estonsku

Česká discgolfová reprezentace vyráží v srpnu na Mistrovství světa týmů v discgolfu do Estonska. Z loňského ME jsme přivezli 1. místo v juniorech a 4. místo v kategorii žen. Nyní vyrážíme pro další úspěchy a potřebujeme vaší finanční pomoc. Podpoř nás!

Autor: ČADG

 • Bohdan Bílek na loňském ME

 • Bohdan získal zlatou medaili mezi Juniory

 • Trénink pro věřejnost s reprezentanty

 • Trénink pro věřejnost s reprezentanty

 • Trénink pro věřejnost s reprezentanty

 • Trénink pro věřejnost s reprezentanty

 • Trénink pro věřejnost s reprezentanty

 • Trénink pro věřejnost s reprezentanty

1 098 €
vybrané z 5 476 €

20%

20% splnené

52 ľudí prispelo

Šport

Zobraziť všetky odmeny

Kdo jsme?

Jsme reprezentační tým České republiky v discgolfu. Každý z nás je z jiné části Česka, ale všichni máme společnou lásku ke sportu a zvláště k discgolfu. Jsme hrdí, že můžeme zastupovat ČR a jsme odhodlaní přispět k dobrému jménu naší vlasti. 

Náš cíl

Jsme hrdí češi  a máme v krvi úspěch. Z loňského Mistrovství Evropy jsme přivezli díky Bohdanovi Bílkovi první místo v juniorké kategorii a překvapili jsme tak discgolfový svět. Mezi dámami jsme získali v zastoupení Evy Králové 4. místo a jen kousíček Evu dělil od bedny. Ani ostatní reprezentanti se neztratili. 

Tento rok chceme úspěch zopakovat jako tým a ukázat Česko ve světe. Třeba cinkne i medaile.

Kam jedeme a proč vás potřebujeme?

21. - 24. srpna 2019 se v Estonsku koná Mistrovství světa týmů v discgolfu. Prostředky, které se nám podaří vybrat, budou využity na zajištění ubytování a dopravu. V místě mistrovství budeme celý týden, abychom se dokázali dobře připravit na místní podmínky  a seznámili jsme se s hřištěm. Část prostředků poskytne Česká asociace discgolfu, ale jsem malý sport a potřebujeme i vaši podporu.

Discgolf v Česku 

Discgolf je v současnosti nejrychleji rostoucí sport v Evropě. V ČR se za posledních 7 let postavilo více než 100 hřišť a s tím začala růst i hráčská základna. Česko v tomto sportu patří mezi nejrozvinutější. V minulém roce jsme pořádali jediný turnaj kategorie Major (nejvyšší úroveň turnaje) mimo USA a pravidelně do ČR jezdí světová špička z USA i dalších zemí. Pravidla jsou podobná golfu, pouze se hraje speciálními frisbee a jako cíl se trefuje speciální koš. Většina hřišť se nachází ve veřejných parcích a jsou tak dostupná široké veřejnosti.

Discgolf není nijak náročný a je vhodný pro všechny věkové kategorie. Hrají s námi malé děti i zkušení matadoři v důchodovém věku. Všichni si rozumíme a jsme jedná velká rodina. Při hře trávíme čas v přírodě a díky discgolfu jsme poznali spoustu nových přátel.

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 986 z 1000 Do(mi)nátor

  Tvoje aura zaplesá a dobrý pocit tě zahřeje u srdce. Není nad to, udělat nezištný dobrý čin :) A my si toho vážíme :).

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  7,82 €
  (200 Kč)
 • 193 z 200 Čumkarta z Estonska

  Když už tam budeme, pošleme ti pohled s podpisy všech hráčů. Fajn záložka do knížky, nebo do cestovatelského alba.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  9,78 €
  (250 Kč)
 • 1 Videopozdrav z Estonska

  Osobní pozdrav s poděkováním z Estonska od našich hráčů. Video zašleme a navíc ho dáme na náš FB profil, aby každý věděl, jaký si dobrák.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  13,69 €
  (350 Kč)
 • 2 Wallpaper s hráči nároďáku

  Pro ty, co ještě mají volné místo na zdi nad postelí. Společné foto reprezentatů s podpisy, které ti i ve snech připomínat, jak si nám pomohl.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  15,65 €
  (400 Kč)
 • 4 Ručník České asociace discgolfu

  Ručník do ringu rozhodně nehážeme. Máme jich proto dost. Ručník se vždy hodí, třeba na utírání disků, pokud jseš disgolfista. Ale i pokud nejsi, najdeš pro něj využití.
   

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  19,56 €
  (500 Kč)
 • 4 Discgolfový trénink s reprezentantem

  Pokud nevíš co je discgolf a jak se hraje, nebo jen potřebuješ zlepšit svojí techniku, tak tohle je dárek pro tebe. Budou tě učit ti nejlepší z nejlepších. Nemusíš nic řešit, prostě se jen potkáme a ukážeme si, jak být další discgolfovou hvězdou :).

  Místa tréninků: Praha, Brno, České Budějovice, Brno, Nový Jičín, Ostrava. Případně dle dohody

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  21,71 €
  (555 Kč)
 • 95 z 100 Disk České asociace discgolfu

  Tvůj první disk na discgolf. Získáš hezký disk s potiskem České asociace discgolfu. Jedná se o sběratelskou limitovanou edici, kterou jen tak někdo nemá.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  25,43 €
  (650 Kč)
 • 2 Láhev na pití s logem ČADG

  Stylová lahev na pití s potiskem České asociace discgolfu. Praktická věc na výlet a ještě ukážeš, že podporuješ tenhle krásný sport.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  29,34 €
  (750 Kč)
 • 5 Tričko ČADG

  Ukaž světu, že podporuješ český discgolf. Bavlněné tricko s logem České asociace discgolfu a pochvalou za podporu. Do poznámky nám napiš velikost a jestli chceš pánské nebo dámské.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  33,25 €
  (850 Kč)
 • 7 Individuální trénink s reprezentantem

  Trénink s profíkem, který se bude věnovat jen tobě. Jak se správně postavit, minimalizovat pohyby a maximalizovat výsledek. Až budeš odcházet, budes o pořádný kus lepší hráč. Trénink můžeš věnovat jako dárek kamarádovi, nebo v rodině.

  Místa tréninků: Praha, Brno, České Budějovice, Brno, Nový Jičín, Ostrava. Případně dle dohody.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  39,12 €
  (1 000 Kč)
 • 1 Dres národního týmu

  Podporovatelská edice národního týmu českých reprezentantů. Budeš se cítit jako jeden z nás. Napiš nám, jakou chceš velikost a jestli jsi muž/dáma/dítě.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  60,63 €
  (1 550 Kč)
 • 0 Soustředění s nároďákem

  Příští rok budeme pořádat Mistrovství Evropy v discgolfu. Na to je třeba se pořádně připravit a budeme mít soustředění. Buď na něm s námi a zažij, jak se psychicky připravujeme, pracujeme s fyzioterapeutem a stanovujeme taktiku. U toho všeho můžeš být s námi a prožít to. Navíc tě rádi uvidíme na ME jako našeho fanouška.

  Místo: Hostačov

  Doručenia odmeny: Do roka

  195,58 €
  (5 000 Kč)
 • 0 Spolu s námi na MS v Estonsku

  Bude to na rychlo, ale proč bys nejel s námi. Budeme rádi, když budeme mít sebou své fanoušky, kteří s námi prožijí naše emoce a úspěchy. Zajistíme ubytování a cestu a ty budeš v centru dění.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  1 955,80 €
  (50 000 Kč)