Bohemia JazzFest 2019

Bohemia JazzFest uprostřed příprav na 14. ročník přišel o generálního partnera Czech Tourism. Aby přežil i letošní ročník a mohl dál přivážet světové jazzové koncerty zdarma, bude potřebovat i vaši obětavou pomoc.

Autor: Rudy Linka

Pojďme to dotáhnout s Hendrixem

3.7.2019

Ahoj a krásnej den, i když vlastně už je to den poslední před ukončením sbírky. Zkusíme to dotáhnout? Všem moc děkujeme za pomoc a tady je malá ochutnávka toho, co byste mohli na festivalu slyšet. Je to Jimi Hendrix. Možná v takovém hebčejším podání. Zázračné americké manželské duo Tuck & Patti uvidíte v Praze, Plzni a Liberci. Tak dorazte! Nakonec, kde jinde než na festivalu byste si vybrali ty odměny, že jo... Díky moc a těšíme se!

8 913 €
vybrané z 8 488 €

105%

105% splnené

103 ľudí prispelo

Hudba

Česko

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 19 Program a dobrý pocit

  Za 99 korun získáte nejen skvělý pocit, že jste přispěli na špičkovou hudbu ve skvělé atmosféře, ale v ceně je i program, který běžně stojí 20 korun! A to už přece stojí za to... Program si vyzvedněte na kterémkoli z koncertů.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  3,79 €
  (99 Kč)
 • 34 Nákupní taška s logem

  Kvalitní nákupní ekologická bavlněná a trvale udržitelná taška s logem letošního ročníku Bohemia JazzFestu. S jinou vlastně už nebudete chtít nakupovat. Budete přitom eko a ještě si připomenete echo z festivalu. Pozor máme jen 50 kousků! Tašku si vyzvedněte na kterémkoli z koncertů.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  11,47 €
  (300 Kč)
 • 17 CD Rudy Linka - RE:connect

  Pro obětavé fajnšmekry tu máme cédéčko Rudyho Linky Re:connect. Až pojedete z jednoho z koncertů Bohemia JazzFestu, doporučujeme jako relaxaci do auta. Jo a cédéčko bude samozřejmě s podpisem hlavního protagonisty. Pozor, je tu jen 30 kousků! Cédéčko si vyzvedněte na kterémkoli z koncertů.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  19,12 €
  (500 Kč)
 • 18 Taška plná CD, plakátu a programu

  A pozor, je tu takový kompilační festivalový set. To znamená, že nákupní tašku naplníme cédéčkem Re:connect s Rudyho podpisem, plakátem letošního ročníku a samozřejmě i pestrým programem festivalu. Přemýšleli jsme i o pláštěnce, ale ono bude hezky... Plnou tašku si vyzvedněte na kterémkoli z koncertů. Máme 30 kusů!

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  38,23 €
  (1 000 Kč)
 • 6 LP a Rudyho koncert v říjnu

  A zde ještě něco pro majitele gramofonů a milovníky koncertů v Městské knihovně!  Na jakémkoli koncertu Bohemia JazzFestu si můžete vyzvednout Rudyho LP American Trailer a dva lístky na koncert jazzové formace Rudy Linka Trio, který proběhne 23. října právě v Městské knihovně v Praze.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  114,70 €
  (3 000 Kč)
 • 4 2x VIP pass na Staromák

  No a tady už jde fakt, chtělo by se říct, do tuhého. Za více než tučný příspěvek nabízíme dva VIP pasy na úvodní koncerty Bohemia JazzFestu, které proběhnou na Staroměstském náměstí 8. a 9. července. VIP pasy vám zajistí nejlepší místa k sezení (pokud vydržíte sedět) v první řadě pod pódiem a občerstvení v našem stanu. Pasy si vyzvědněte přímo na Staromáku. Pozor, počet ve VIP je omezen na 30 míst, tak spěchejte...

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  382,34 €
  (10 000 Kč)
 • 5 4x VIP pass a díky na obrazovce

  Nevíme, jestli o to budete stát, ale my jo. Poslední a největší odměnou bude vaše jméno s poděkováním na obrazovce Bohemia JazzFest ve všech městech, kam se letos vydáme. No a taky 4x VIP pass na Staroměstské náměstí v termínu od 8. do 9. července. VIP pasy vám zajistí nejlepší místa k sezení (pokud vydržíte sedět) v první řadě pod pódiem a občerstvení v našem stanu. Pasy si vyzvědněte přímo na Staromáku. Pozor, počet ve VIP je omezen na 30 míst, tak spěchejte... Už se těšíme!

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  955,84 €
  (25 000 Kč)