Zdraví a prevence masážemi - dodávkou až k vám

Chceme navštěvovat různá místa, informovat ohledně prospěšnosti masáží pro všechny bez výjimky, k čemuž bychom využili dodávku, kterou upravíme dle potřeb. K masážím poslouží stanový altán, či interiér vozidla. Přispějte a pomozte nám ozdravit populaci.

 • Masírovat můžeme ve stanovém altánu

 • K masážím poslouží i interiér vozidla

 • Přijedeme kamkoliv s potřebným vybavením

 • Chceme cestovat a dělat osvětu ohledně masáží

0 €
vybrané z 9 242 €

0%

0% splnené

0 ľudí prispelo

Komunita

Police nad Metují, Královéhradecký kraj, Česko

Zobraziť všetky odmeny

Jak to začalo

Naši profesi v masérském oboru bereme vážně a dělá nám radost, když vidíme spokojené tváře lidí, kterým jsme nějakým způsobem pomohli. Občas se ale setkáme i s názorem "já masáž nepotřebuji". Tento náhled na věc právě chceme změnit. Umění masáží je známé již od starověku. Účinek pravidelných masáží se odrazí nejen po stránce fyzické, ale i psychické, estetické a zdravotní. Jsou známy případy, kdy např. lymfatické masáže dokázaly zbavit rakoviny. Láska k naší profesi, zájem pomáhat a cestování je to, co nás vede k myšlence tohoto projektu. 

Co je náš cíl?

Našim cílem je cestovat a zdostupnit tak masáže všem bez omezení. Osvěta, pomoci lidem tím, že ukážeme, jak málo stačí k celkovému zdraví, kráse a fyzické i psychické pohodě. Chceme ukázat, že masáže jsou jednou z nejpřirozenějších a nejsnazších cest k celkovému zdraví, dokáží předejít stresu, nemocem, civilizačním a jiným chorobám, mimo to mají také velmi pozitivní estetický účinek. Chtěli bychom tak navštěvovat různá místa v naší republice i v zahraničí, informovat, masírovat, snažit se zařadit masáže do režimu populace a zkvalitnit tak kvalitu života.

Detaily

K realizaci našeho projektu potřebujeme dodávku, kterou bychom navštěvovali různá místa, kde bychom šířili informace o výhodách masáží slovem i pomocí bannerů. V přistaveném stanovém altánu můžeme masírovat kdykoliv a kdekoliv a za nepříznivého počasí poslouží interiér vozidla upravený dle potřeb. Tímto projektem chceme ukázat, jak moc jsou masáže prospěšné v oblasti fyzické, psychické a estetické. Pomozte nám zkvalitnit zdraví a kvalitu života populace. 

... a ještě něco navíc

Masírujeme oba najednou, čili 4 rukama. Tím je masáž/terapie intenzivnější a výsledek efektivnější. 

Kdo jsme?

Jsme pár masérů/terapeutů. Jeden se zaměřením na terapeutické, relaxační a lymfatické masáže, druhý se zaměřením na reiki, sportovní, medové a rekondiční masáže. Masírujeme společně 4 rukama a vytvořili jsme si tak svůj originální styl masírování, kdy kombinujeme mužský a ženský energetický element a masážní techniky tak, abychom co nejlépe pomohli našim klientům.

Chceme ukázat, že pravidelné masáže mají smysl a měly by být součástí zdravého životního stylu.

Aktuality

17.5.2019 Já masáž nepotřebuji?

Setkáváme se s názory "já masáž nepotřebuji". A to je ta chyba.. Každý potřebujeme a nejlépe preventivně. Kromě estetických účinků, má i blahodárný efekt na naše celkové zdraví po fyzické i mentální stránce. Nejen, že nás masáže pomáhají udržet fit, ale zbavují stresu a bystří mysl. Dokážeme tak…

Viacej

15.5.2019 Naše "tour"

Naši "masérskou šňůru" bychom přizpůsobili tak, abychom navštívili z počátku zejména místa, kde se nacházejí naši investoři a podporovatelé. Dále bychom sestavili náš program dle akcí, festivalů a jiných událostí tak, že bychom začali v Královéhradeckém kraji.

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 0 Dobrý pocit z pomoci

  Dobrý pocit z pomoci kreativním masérům, kteří milují svoji profesi a chtějí pomoci populaci k větší psychické i fyzické vitalitě a zdraví.

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  7,39 €
  (200 Kč)
 • 0 Masáž zad 4 rukama

  Nabízíme jednorázovou terapeutickou nebo relaxační masáž zad 4 rukama, která trvá přibližně 30 minut. Poukaz s věnováním a Vaším jménem, můžete uplatnit v našem studiu. Další možností je, že na facebookových stránkách budete sledovat naše" tour". Až budeme ve Vašem okolí, navštivte nás a poukaz uplatněte.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  14,79 €
  (400 Kč)
 • 0 Masáž zad pro páry

  Nabízíme jednorázovou terapeutickou nebo relaxační masáž zad pro páry, kde jedna masáž trvá přibližně 30 minut. Poukaz s věnováním a Vaším jménem, můžete uplatnit v našem studiu. Další možností je, že na facebookových stránkách budete sledovat naše" tour". Až budeme ve Vašem okolí, navštivte nás a poukaz uplatněte.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  29,57 €
  (800 Kč)
 • 0 Masáž celého těla 4 rukama

  Nabízíme jednorázovou terapeutickou nebo relaxační masáž celého těla 4 rukama, která trvá přibližně 70 minut a zahrnuje masáž horních končetin, dolních končetin a zad. Poukaz s věnováním a Vaším jménem, můžete uplatnit v našem studiu. Další možností je, že na facebookových stránkách budete sledovat naše" tour". Až budeme ve Vašem okolí, navštivte nás a poukaz uplatněte.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  36,97 €
  (1 000 Kč)
 • 0 Masáž celého těla pro páry

  Nabízíme jednorázovou terapeutickou nebo relaxační masáž celého těla  pro páry, která trvá přibližně 70 minut a zahrnuje masáž horních končetin, dolních končetin a zad. Poukaz s věnováním a Vaším jménem, můžete uplatnit v našem studiu nebo u Vás doma. Další možností je, že na facebookových stránkách budete sledovat naše" tour". Až budeme ve Vašem okolí, navštivte nás a poukaz uplatněte.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  73,94 €
  (2 000 Kč)
 • 0 Masáž celého těla pro Vás a 4 další osoby

  Nabízíme jednorázovou terapeutickou nebo relaxační masáž celého těla pro Vás a další 4 osoby, která trvá přibližně 70 minut a zahrnuje masáž horních končetin, dolních končetin a zad. Poukaz s věnováním a Vaším jménem, můžete uplatnit v našem studiu nebo u Vás doma. Další možností je, že na facebookových stránkách budete sledovat naše" tour". Až budeme ve Vašem okolí, navštivte nás a poukaz uplatněte.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  184,84 €
  (5 000 Kč)
 • 0 Sportovní masáž

  Masáže pro sportovní akci, závod nebo soutěž. Přijedeme s veškerým potřebným vybavením a zájemce namasírujeme v našem stanovém altánu. Za nepřízně počasí poslouží interiér dodávky.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  369,69 €
  (10 000 Kč)
 • 0 Workshop pro firmy

  Nabízíme workshop pro firmy a její zaměstnance.  Firmy mohou být s menším i větším počtem zaměstnanců. Ve vaší školící místnosti či jinde v areálu firmy ukážeme, jak předejít bolestem způsobeným špatnou pozicí v průběhu vykonávání zaměstnání. Tento workshop zahrnuje ukázku protahování a cviků, samomasáží, masáž chodidel a Shiatsu terapie. Workshop trvá obvykle 2 až 4 hodiny. Lze se ale časově domluvit, či rozložit i do více termínů v závislosti na velikosti firmy.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  554,53 €
  (15 000 Kč)