Tatra kolem světa 2

Navazujeme na cestovatelskou legendu, která v lidech před 30 lety zažehla touhu po cestování a po svobodě. S vaší pomocí převezmeme tuto štafetu a zrealizujeme největší expedici. Děkujeme, že jste toho součástí.

Expedice Tatra kolem světa 2 bude v roce 2021 objevovat Afriku Náš expediční vůz Tatra 815, zvaný Trajda, je na cestě do Afriky

5.1.2021

Přes veškeré obtíže způsobené pandemií projekt Tatra kolem světa 2 pokračuje! Na jaře odstartuje v Africe, z  Džibuti do Somalilandu, poté do Etiopie, Keni, Ugandy, Tanzanie, Malawi, a následně do Zambie, Zimbabwe, Jihoafrické republiky, Botswany a Namibie. V závislosti na tom, jak se bude vyvíjet celosvětová situace kolem COVID-19, projede expedice minimálně 10 zemí. Cestovatele nezastavily problémy s vynucenou přestávkou ani se složitým vyzvednutím zaparkovaných aut v Rusku. S pomocí ÚAMK a další celé řady srdcařů, jako například Standa Berkovec, Jaroslav Holík, jsme dokázali získat víza, auta dopravit do přístavu v Petrohradě. A odkud už Tatra lodí směřuje do Afriky. Aktuálně expedice dolaďuje svůj itinerář cesty. Původní plán procestovat Jižní Ameriku se uskuteční až v roce 2022.

„Bylo jasné, že pojedeme dál, jen nebylo jasné, zda projedeme dle upraveného plánu Asií do Vladivostoku. Několik posledních týdnů celý náš tým shromažďoval všechny dostupné informace, abychom se mohli zodpovědně rozhodnout, kudy se naše expedice nyní vypraví. Chtěl bych poděkovat organizačnímu týmu za nasazení a partnerům, donorům, sponzorům a v neposlední řadě věrným fanouškům a veřejnosti za podporu, pokračujeme hlavně kvůli nim,“ popisuje aktuální situaci Marek Havlíček, zakladatel a vedoucí projektu TKS2.

Z několika různých důvěryhodných zdrojů byli organizátoři informováni, že ruské hranice budou s velkou pravděpodobností uzavřené do konce dubna 2021. Stejně tak i některé země, jako třeba Mongolsko nebo Turkmenistán avizovaly, že hranice budou uzavřené do poloviny příštího roku. V takovém případě by samozřejmě původně plánovaný březnový start nebyl možný. „Bylo jasné, že bychom museli posouvat expedici o půl roku až o rok. Nicméně cestování je o hledání možných cest. Proto jsme i my zkoušeli najít varianty, které by nám umožnily pokračovat v naší cestě dál. Víc hlav víc ví, a tak i my jsme možné varianty průběžně konzultovali se všemi našimi dočasnými členy. Nakonec jsme po společné debatě dali přednost poznávání Afriky před pravděpodobným půlročním nebo ročním posunutím expedice. A přestože to rozhodně byla razantní změna plánu, ti, kteří se samotné expedice měli účastnit, se prakticky jednomyslně shodli, že v příštím roce budeme poznávat jeden z nejpestřejších a nejdobrodružnějších kontinentů planety, a to Afriku,“ vysvětluje změnu plánu Marek Havlíček.

A v ten okamžik se začala pomyslná kolečka expedice znovu roztáčet. „Abychom získali aktuální informace, kontaktovali jsme organizace operující přímo v Africe. Hlavní pro nás ale byly i samotné ambasády jednotlivých afrických zemí, které chceme na naší trase navštívit. Trochu s obavami jsme oslovili Džibutské velvyslanectví v Německu. Tam nám nicméně sdělili, že jsou všechny hranice otevřené. A pak už to pokračovalo dál s ambasádami zemí: Etiopie, Keňa, Tanzanie, Uganda, Malawi, Zambie, Zimbabwe, Botswana, Namibie, JAR. Všechno proto, abychom měli co nejpřesnější informace pro vytvoření našeho plánu na rok 2021,“ popisuje průběh plánování cesty Lucie Vonásková, organizátorka expedice.

A tak se teď celý plán cesty kolem světa pozměnil. V roce 2021 expedice projede Afriku. Z Afriky se koncem roku 2021 přepraví Trajda (expediční T815) do Jižní Ameriky, kterou je v plánu projet v roce 2022 spolu se Střední a Severní Amerikou. V roce 2023 se přepraví auto do Vladivostoku a z východu se cestovatelé budou vracet zpátky do České republiky.

A tak teď, když konečně máme všechny důležité informace potvrzené, bychom rádi informovali veřejnost, že kola expedice se točí dál! Pokud jste někdo trpěl nedostatkem informací, tak vězte, že jsme nechtěli zbytečně způsobovat informační šum uveřejňováním nepodložených informací, které by se následně měnily. V průběhu přípravy další etapy naší expedice jsme museli překonat mnoho překážek. A protože je naším cílem podávat pravdivé informace, neměnit naše stanoviska a snažit se být v naší komunikaci co možná nejvíce transparentní, rozhodli jsme se uveřejnit náš záměr až v okamžiku jeho uskutečňování. A to je právě teď,“ objasňuje nastalou situaci Havlíček a k tomu dodává: „Nový itinerář Tatry kolem světa 2 v roce 2021 povede z Džibuti do Somalilandu, poté do Etiopie, Keni, Ugandy, Tanzanie, Malawi, a následně do Zambie, Zimbabwe, Jihoafrické republiky, Botswany, Namibie. “V tuto chvíli je trochu složitější přístup do Lesotha, Svazijska, Mozambiku, Angoly, Rwandy, a tak se návštěvy těchto zemí případně zařadí operativně”.

Na webových stránkách  jsou uveřejněné možnosti, jak se stát členem expedice a společně s týmem TKS2 poznat Afriku. Svojí účastí tak lidé mohou podpořit tento unikátní projekt, který navazuje na stejnojmennou legendu konce osmdesátých let. 

https://www.tatrakolemsveta2.cz/kategorie-produktu/expedice/

118 800 €
vybrané z 87 506 €

135%

135% splnené

635 ľudí prispelo

Komunita, Vzdelávanie

Všetko alebo nič. Projekt skončil 13.6.2019 v 08:02.

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • zostáva 193 z 222
  Ohrom zvukem expediční Tatry kolem světa 2

  Když otočíš klíčkem v zapalování 12litrového osmiválce, rozezní se osobitý zvuk, který naši expedici bude doprovázet tři roky. A teď i tebe. Můžeš si ho dát jako vyzvánění, tón příchozí textovky nebo jako líbezný ranní budíček, co tě nastartuje na nový den. To, zda originálním vyzváněním ohromíš, či ochromíš, už ale záleží na tom, s kým sdílíš svou ložnici :)

  - vyzvánění ti zašleme ve formátu mp3 na tvůj email

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  9,92 €
  (252 Kč)
 • zostáva 83 z 102
  Plátěná taška s logem expedice

  Originální plátěná taška s logem expedice Tatra kolem světa 2.

  Cena včetně poštovného.


   

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  13,47 €
  (342 Kč)
 • zostáva 424 z 502
  Nalep a ukaž

  Samolepka s logem nové expedice Tatra kolem světa 2 je symbolem tvého sepjetí s tímto unikátním projektem. Tu jednoduše přilepíš třeba na auto a každý uvidí, komu fandíš! (-: 

  - samolepka vydrží víc než cestu kolem světa

  Poštovné v ceně.

  Doručenia odmeny: do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  13,86 €
  (352 Kč)
 • zostáva 47 z 102
  Kšiltovka s logem expedice

  Klasická kšiltovka s logem expedice Tatra kolem světa 2.

  Univerzální velikost.

  Cena včetně poštovného.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  14,25 €
  (362 Kč)
 • zostáva 472 z 502
  Pohled z exotických dálek

  Máš rád/a pohledy? My taky! Milujeme ten závan exotických krajin. Úplně nejradši pohledy dostáváme v době, kdy z různých důvodů nemůžeme cestovat, to se pak vzápětí přistihneme, že už zase lustrujeme akční letenky :) Právě pro tuhle radost nebo nakopnutí ti rádi z první etapy expedice pošleme pohled.

  Sehnat pohled a pak taky známku a pak najít i schránku – to je v těchto krajinách někdy až nadlidský úkol. Budeš tak doma mít opravdu unikátní kousek!

  Poštovné v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, dlhšie než rok po ukončení projektu na Hithitu

  15,83 €
  (402 Kč)
 • zostáva 24 z 92
  TRIČKO - Tatra pozná bratra

  Aneb měj týmové tričko.
  Klasické bílé tričko s krátkým rukávem. Velké logo TKS 2 na hrudi, na okraji rukávu levé ruky nápis Tatra kolem světa 2. UNISEX. Do poznámky napište, o jakou velikost máte zájem.
  Cena včetně poštovného.
  Foto trička v galerii.

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  21,74 €
  (552 Kč)
 • zostáva 478 z 502
  Daruj pastelky a školní potřeby

  Na palubě povezeme školní pomůcky a pastelky pro děti a budeme je dávat těm, které je potřebují (některé z nich dokonce nikdy tužku nedržely v ruce, je to pro ně nepředstavitelný luxus). Nedokážeme s jistotou říct, zda je rozdáme v Mongoslku, Kyrgyzstánu, Iránu nebo jinde, ale s jistotou říct můžeme, že je necháme tam, kde udělají nejvíce radosti a užitku.

  Balíček s pastelkami a školními pomůckami budeme vyměňovat za obrázky, které nám děti nakreslí (a my daný obrázek pak jako poděkování pošleme tobě). Proč právě takto? Nechceme přijet do škol nebo zapadlých vesniček, kde nemají ani tekoucí vodu, a hrát si na bůhvíco, chceme to pojmout normálně lidsky, jako dar za dar.

  Jako bonus ještě získáš:
  - samolepku s logem expedice
  - machršňůru na krk s logem expedice
  - propisku s logem expedice

  Poštovné v ceně.
   

  Doručenia odmeny: na adresu, dlhšie než rok po ukončení projektu na Hithitu

  31,58 €
  (802 Kč)
 • zostáva 497 z 502
  Polaroid: daruj radostnou vzpomínku

  Pro lidi, které v nejzapadlejších koutech světa na naší expedici potkáme, může být tou nejcennější vzpomínkou fotografie jejich rodiny či těch, které milují. My jejich blízké vyfotografujeme polaroidem, fotografii jim hned na místě darujeme a tu samou fotografii pošleme tobě, budeš tak mít památku, že jsi někomu udělal/a radost. Fotografie budou velikosti 9x13 cm nebo klasického polaroidového formátu.

  Jako bonus ještě získáš:
  - samolepku s logem expedice
  - machršňůru na krk s logem expedice
  - propisku s logem expedice

  Poštovné v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, dlhšie než rok po ukončení projektu na Hithitu

  31,58 €
  (802 Kč)
 • zostáva 34 z 102
  Limitovaná edice termo hrnků

  Ať už jsi, nebo nejsi nomád nebo tramp, horkou kávu, čaj nebo třeba svařák určitě oceníš. O to víc ti pak může nápoj chutnat, když ho budeš pít s myšlenkou, že jsi podpořil/a jedinečný projekt, který si vzal mimo jiné za cíl rozehřát srdce a duši každého dobrodruha. Co dodat: „Na zdraví!“ :)

  Jako bonus ještě získáš:
  - samolepku s logem expedice
  - machršňůru na krk s logem expedice
  - plátěnou tašku s logem expedice
  - propisku s logem expedice

  Poštovné v ceně.
   

  Doručenia odmeny: na adresu, do mesiaca po ukončení projektu na Hithitu

  35,52 €
  (902 Kč)
 • zostáva 77 z 102
  HUSKY poukaz v hodnotě 1350 Kč za cenu 1000 Kč

  ČESKÁ outdoorová značka HUSKY je naším hrdým prvním partnerem a díky němu pro tebe máme tenhle výhodný poukaz, který se jednoduše vyplatí si pořídit!

  Platné i na zlevněné a akční nabídky na zboží Husky, vyjma nákupu poukázek. K uplatnění na webu i v prodejnách. Jednotlivý nákup musí překročit hodnotu poukázky nebo poukázek. Poukázky se nedají vyměnit za peníze, ani se na ně peníze nevrací.

  - platnost do 31. 12. 2019

  Poštovné v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  39,38 €
  (1 000 Kč)
 • zostáva 261 z 302
  Sběratelský dřevěný model legendy TKS

  Tatra kolem světa z let 1987–1990 se stala legendou a její sláva by neměla být zapomenutá. Proto jsme se rozhodli pro novou limitovanou edici dřevěných modelů. Tento sběratelský kousek bude parádním kouskem každé nejen domácí kolekce.

  Jako bonus ještě získáš:
  - samolepku s logem expedice

  Poštovné v ceně.
   

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  39,46 €
  (1 002 Kč)
 • zostáva 168 z 202
  Jedeš v tom s námi

  Podpoř nás a tvé jméno napíšeme na náš vůz, bude zdobit náš speciál a bude s námi celé tři roky!
   

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  40,17 €
  (1 020 Kč)
 • zostáva 262 z 272
  (Nejen) pamětní strom - vysadíme po cestě

  Že při cestování Tatrou vzniká nesmazatelná uhlíková stopa? Ano, to je pravda. Proto chceme i k tomuto přistupovat příkladně a zodpovědně. Rádi bychom za každých ujetých 1000 km vysadili jeden strom. Jasně že ne bez rozmyslu, ale ve spolupráci s někým, kdo přírodě rozumí alespoň tak, jak my rozumíme cestování a motorům. (-:

  Naším cílem je vysadit v každé zemi, kterou budeme projíždět, jeden památeční strom, opatřený pamětní deskou, abychom v každé zemi, zanechali hmatatelnou i pozitivní stopu a dál mohlo růst naše poselství.

  Jedna odměna = jeden vysazený strom.

  Doručenia odmeny: dlhšie než rok po ukončení projektu na Hithitu

  40,24 €
  (1 022 Kč)
 • zostáva 2 z 10
  Kalendář TKS 1987 – 1990 s podpisem

  Kalendář, skládající se z třinácti dosud nezveřejněných fotografií z legendární expedice Tatra kolem světa z let 1987–1990 podepsaný jediným žijícím účastníkem celé této expedice.

  Poštovné v ceně.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  40,24 €
  (1 022 Kč)
 • zostáva 39 z 50
  HUSKY poukaz v hodnotě 2700 Kč za cenu 2000 Kč

  ČESKÁ outdoorová značka HUSKY je naším hrdým prvním partnerem a díky němu pro tebe máme tenhle výhodný poukaz, který se jednoduše vyplatí si pořídit!

  Platné i na zlevněné i akční nabídky na zboží Husky, vyjma nákupu poukázek. K uplatnění na webu i v prodejnách. Jednotlivý nákup musí překročit hodnotu poukázky, nebo poukázek. Poukázky se nedají vyměnit za peníze, ani se na ně peníze nevrací.

  Platnost do 31. 12. 2019

  Poštovné v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  78,76 €
  (2 000 Kč)
 • zostáva 483 z 502
  Klubové členství - víš víc a víš dřív

  Staň se členem našeho klubu!
  Zajímá tě cestování a dobrodružství? Díky tomuhle V.I.P. balíčku budeš právě ty vědět více o expedici Tatra kolem světa 2 a hlavně to budeš vědět dřív než všichni ostatní!

  2-4x do měsíce ti budeme posílat do e-mailu, co vše se nám přihodilo, a k tomu uvidíš víc fotek a videí, než bude kdekoliv jinde k vidění. Budeš dostávat i celou řadu nejen cestovatelských tipů a doporučení. O každé plánované akci, o každém našem plánovaném kroku budešeš vědět dřív než ostatní.

  Jako bonus ještě získáš:
  - samolepku s logem expedice
  - machršňůru na krk s logem expedice
  - plátěnou tašku s logem expedice
  - propisku s logem expedice
  - tvé jméno na autě


  Poštovné v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  87,50 €
  (2 222 Kč)
 • zostáva 50 z 50
  Krásný kus Země u tebe doma

  Taky všude, kde jsi, sbíráš různé kamínky a kameny? Vystavuješ si je pak doma a vzpomínáš na místa, kde jsi je našel? Nebo patříš k těm, kdo má pěkných kamenů tolik, že už nevíš, odkud jsou, ale stejně se na ně rád díváš a vzpomínáš?

  Chceš krásný kámen z naší expedice? Sníš o tom, že navštívíš nějakou zemi? Tak právě pro tebe je tato odměna. Pošleme ti pěkný kámen ze země, kterou si z první etapy vybereš.

  Poznámka: do zprávy nám prosím napiš, z jaké země si pěkný kámen přeješ. Dodání odměny: po ukončení dané etapy.

  Jako bonus ještě získáš:
  - samolepku s logem expedice
  - machršňůru na krk s logem expedice
  - plátěná taška s logem expedice
  - propiska s logem s logem expedice

  Poštovné v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, dlhšie než rok po ukončení projektu na Hithitu

  87,50 €
  (2 222 Kč)
 • zostáva 290 z 302
  Kalendář TKS a dřevěný model s PODPISEM legendy!

  NEVÁHEJ! Prvních 50 z vás bude mít kalendář i dřevěný model podepsaný jediným žijícím účastníkem celé původní expedice. Kalendář, skládající se z třinácti dosud nezveřejněných fotografií z legendární expedice Tatra kolem světa z let 1987–1990. Dřevěný model tohoto legendárního vozu.

  Jako bonus ještě získáš:
  - samolepku s logem expedice
  - machršňůru na krk s logem expedice
  - plátěnou tašku s logem expedice
  - propisku s logem s logem expedice

  Poštovné v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  87,50 €
  (2 222 Kč)
 • zostáva 42 z 50
  HUSKY poukaz v hodnotě 4050 Kč za cenu 3000 Kč

  ČESKÁ outdoorová značka HUSKY je naším hrdým prvním partnerem a díky němu pro tebe máme tenhle výhodný poukaz, který se jednoduše vyplatí si pořídit!

  Platné i na zlevněné i akční nabídky na zboží Husky, vyjma nákupu poukázek. K uplatnění na webu i v prodejnách. Jednotlivý nákup musí překročit hodnotu poukázky, nebo poukázek. Poukázky se nedají vyměnit za peníze, ani se na ně peníze nevrací.

  Platnost do 31. 12. 2019

  Poštovné v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  118,13 €
  (3 000 Kč)
 • zostáva 296 z 302
  Buď andělem a přispěj na expedici 1 dítěti ze sociálně slabší rodiny či z dětského domova

  Všichni si v našem týmu uvědomujeme, jak poznání světa může změnit náš život. Zároveň ale víme, že si toto poznání nemůže dovolit každý. Proto chceme, aby za námi jednou ročně přijely děti ze sociálně slabších rodin nebo dětských domovů, abychom jim ukázali, jak žijí jejich vrstevníci jinde. Během celé expedice bychom chtěli zrealizovat alespoň tři takovéto expedice pro děti.

  1 odměna = 1 den pro 1 dítě na cestě (zahrnuje leteckou dopravu, celodenní stravu, ubytování, program, dohled, vstupy)

  Doručenia odmeny: na adresu, dlhšie než rok po ukončení projektu na Hithitu

  126,88 €
  (3 222 Kč)
 • zostáva 99 z 102
  Jsi srdcař

  Jsi srdcař jako my?
  Nebo se ti líbí myšlenka navázání na největší cestovatelský počin naší země?
  Podpoř nás!

  Jako bonus získáš:
  - samolepku s logem expedice
  - machršňůru na krk s logem expedice
  - plátěnou tašku s logem expedice
  - propisku s logem expedice
  - klubové členství - víš víc a víš dřív!
  - odměnu: daruj pastelky a školní potřeby
  - odměnu: daruj radostnou vzpomínku
  - tvé jméno na našem autě

  Poštovné v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  196,97 €
  (5 002 Kč)
 • zostáva 98 z 102
  Děláš radost - podpoříš dobro-činnosti po cestě

  Podpoříš nás ve zrealizování všech našich podprojektů, na cestě.

  - vysadíš (nejen) pamětní strom
  - daruješ radostnou vzpomínku
  - daruješ pastelky a školní potřeby
  - přispěješ na expedici dítěti

  Jako bonus ještě získáš:
  - samolepku s logem expedice
  - machršňůru na krk s logem expedice
  - plátěnou tašku s logem expedice
  - propisku s logem s logem expedice
  - pohled z exotických dálek
  - tvé jméno na autě

  Poštovné v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  196,97 €
  (5 002 Kč)
 • zostáva 41 z 42
  Testovací jízda na polygonu aneb: „Kdo zvládne víc?!“

  Vyzkoušíš víc, než co vyzkouší jezdci v Peru, Kongu nebo Mongolsku. Na polygonu, na kterém testuje Tatra Trucks, a. s., všechny své speciály, budeš moct prověřit i ty své schopnosti na vlastní kůži. Bude to vodvaz, tomu věř a pojď do toho! Svěř se do rukou našeho řidiče a vychutnej si jízdu tak, jak si jí budou užívat členové expedice po dobu tří let.

  - jedna odměna = jízda pro 1 osobu

  Uskutečnění tohoto testu bude v říjnu 2019 na polygonu v Kopřivnici.

  Jako bonus ještě získáš:
  - samolepku s logem expedice
  - termo hrnek s logem expedice
  - dřevěný model původní TKS
  - poukázku na výrobky HUSKY v hodnotě 500 Kč
  - členství v klubu - Víš víc a víš dřív!

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  236,35 €
  (6 002 Kč)
 • zostáva 40 z 42
  Jízda po tankodromu (ne, teď opravdu nejde o test na naší slavné D1)

  Usedni s námi do naší expediční Tatry, se kterou se vydáme na cestu kolem světa! Vyzkoušíš si hardcore jízdu v terénu na vlastní kůži.

  Zážitkový balíček nejen pro otrlé crossaře.

  - v našem speciálu se sveze 6-8 lidí
  - jedna odměna = jízda pro 1 osobu
  - uskutečnění tohoto testu bude v říjnu/listopadu 2019

  Jako bonus ještě získáš:
  - samolepku s logem expedice
  - termo hrnek s logem expedice
  - dřevěný model původní TKS
  - poukázku na výrobky HUSKY v hodnotě 500 Kč
  - členství v klubu - Víš víc a víš dřív!

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  236,35 €
  (6 002 Kč)
 • zostáva 20 z 22
  Ukaž světu, co chceš - 222 cm2 prostoru na autě

  Na náš speciální vůz umístímě po domluvě tvé sdělení světu a spolu s ním objedeme svět!

  Poznámka: samozřejmě nemorální a neetické nebo politické sdělení nepřijímáme ;-)

  Jako bonus ještě získáš:
  - samolepku s logem expedice
  - machršňůru na krk s logem expedice
  - plátěnou tašku s logem expedice
  - propisku s logem expedice
  - jízdu na polygonu, nebo na tankodromu
  - kalendář
  - dřevěný model
  - termo hrnek s logem expedice

  Poštovné v ceně.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  875,05 €
  (22 222 Kč)
 • zostáva 3 z 6
  Kus expedice s námi – Mongolsko - Rusko

  Termín: září 2020 (přesné datum upřesníme po ukončení hithitu)
  Délka: 14 dní
  Počet najetých kilometrů: 2000 km
  Náročnost: 7/10

  Co nás nemine: prozkoumáš s námi východní a severní část Mongolska, zapadlé vesničky, tajemné chrámy  a přes kopečky a nekonečné lesy dojedeme až ke kolébce šamanismu a jednomu z největších a nejhlubších jezer světa, k Bajkalu.


  Ubytování: 70 % ve voze, 30 % v hotelech a jurtách
  Stravování: 30 % restaurace, 70 % Tatra "polní" kuchyně
  Nástup/Výstup: Ulambáta/Irkutsk

  Tuto část expedice s námi pojede zkušený průvodce a odborník na danou zemi. Příspěvek na náklady expedice formou účasti je na Hithitu o 30 % nižší, než bude později.

  Vše výše zmíněné je zahrnuto v odměně. Letenku, vízum, pojištění ti pomůžeme zajistit, i s ubytováním 1 noc  před startem a 1 noc po ukončení (letenka, vízum, pojištění, ani tyto 2 noci nejsou v ceně).

  Jako bonus získáš:
  - dřevěný model TKS
  - členství v klubu - Víš víc a víš dřív!
  - kolekci s logem expedice


   

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  1 182,20 €
  (30 022 Kč)
 • zostáva 1 z 2
  Kus expedice s námi - Tadžikistán

  Termín: červen 2020 (přesné datum upřesníme po ukončení hithitu)
  Délka: 12 dní
  Počet najetých kilometrů: 1500 km
  Náročnost: 8/10
  Hlavní aktivity: kratší treky, přejezd průsmyků, přírodní zajímavosti, jedinečný život na venkově
  Co nás nemine: největší atrakcí této části bude bezesporu Pamír, jezero Iskanderkul, místní kuchyně,
  Ubytování: 70 % ve voze, 30 % v hotelech
  Stravování: 30 % restaurace, 70 % Tatra "polní" kuchyně
  Nástup/Výstup: Dušanbe/Oš

  Tuto část expedice s námi pojede zkušený průvodce a odborník na danou zemi. Příspěvek na náklady expedice formou účasti je na Hithitu o 30 % nižší, než bude později.

  Vše výše zmíněné je zahrnuto v odměně. Letenku, vízum, pojištění ti pomůžeme zajistit, i s ubytováním 1 noc  před startem a 1 noc po ukončení (letenka, vízum, pojištění, ani tyto 2 noci nejsou v ceně).

  Jako bonus získáš:
  - dřevěný model TKS
  - poukázku na výrobky HUSKY v hodnotě 3000 Kč
  - členství v klubu - Víš víc a víš dřív!
  - kolekci s logem expedice


   

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  1 182,20 €
  (30 022 Kč)
 • zostáva 6 z 8
  Kus expedice s námi – Kyrgyzstán – Kazachstán – Rusko

  Termín: červenec/srpen 2020 (přesné datum upřesníme po ukončení hithitu)
  Délka: 15 dní
  Počet najetých kilometrů: 2400 km
  Náročnost: 8/10
  Co nás nemine: tato etapa bude náročná hlavně díky dlouhým přejezdům, ale o to více nabídne kontrastů.
  Ubytování: 70 % ve voze, 30 % v hotelech a jurtách
  Stravování: 30 % restaurace, 70 % Tatra "polní" kuchyně
  Nástup/Výstup: Biškek/Novosibirsk

  Tuto část expedice s námi pojede zkušený průvodce a odborník na danou zemi. Příspěvek na náklady expedice formou účasti je na Hithitu o 30 % nižší, než bude později.

  Vše výše zmíněné je zahrnuto v odměně. Letenku, vízum, pojištění ti pomůžeme zajistit, i s ubytováním 1 noc  před startem a 1 noc po ukončení (letenka, vízum, pojištění, ani tyto 2 noci nejsou v ceně).

  Jako bonus získáš:
  - dřevěný model TKS
  - členství v klubu - Víš víc a víš dřív!
  - kolekci s logem expedice


   

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  1 190,08 €
  (30 222 Kč)
 • zostáva 5 z 5
  Kus expedice s námi - START a zdolání legendární route D1

  Staneš se jedním z hrstky lidí, kteří se zapíší jako ti, kteří odstartovali expedici TATRA KOLEM SVĚTA 2!! Vyjedeš s námi ze Staroměstského náměstí na své dobrodružství. Vydáme se společně po nejnáročnější silnici světa, legendární D1, po které tě dopravíme do Brna, kde na tebe bude čekat v centru města skvělé ubytování a pohoštění a druhý den zpáteční lístek Pendolinem.

  Vše výše zmíněné v ceně odměny.

  Start expedice bude 02/2020

  Jako bonus ještě získáš:
  - samolepku s logem expedice
  - termo hrnek s logem expedice
  - dřevěný model původní TKS
  - poukázku na výrobky HUSKY v hodnotě 4000 Kč
  - tvé jméno na autě ve velikosti XL
  - testovací jízdu na polygonu
  - testovací jízdu po tankodromu
  - členství v klubu - Víš víc a víš dřív!
  - pohled z exotických dálek
  - machršňůru na krk s logem expedice
  - plátěnou tašku s logem expedice
  - propisku s logem expedice
  - kolekci s logem expedice

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  1 575,19 €
  (40 002 Kč)
 • zostáva 8 z 9
  Ukaž světu, co chceš - 622 cm2 prostoru na autě

  Na náš speciální vůz umístímě po domluvě tvé sdělení světu a spolu s ním objedeme zeměkouli!

  Poznámka: samozřejmě nemorální a neetické nebo politické sdělení nepřijímáme ;-)

  Jako bonus ještě získáš:
  - samolepku s logem expedice
  - machršňůru na krk s logem expedice
  - plátěnou tašku s logem expedice
  - propisku s logem expedice
  - jízdu na polygonu, nebo na tankodromu
  - kalendář
  - dřevěný model
  - termo hrnek s logem expedice
  - členství v našem klubu - Víš víc, víš dřív

  Poštovné v ceně.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  1 733,49 €
  (44 022 Kč)
 • zostáva 4 z 6
  Kus expedice s námi - Irán

  Termín: duben/květen 2020 (přesné datum upřesníme dle itineráře)
  Délka: 16 dní
  Náročnost: 7/10 
  Počet najetých kilometrů: 2200 km
  Hlavní aktivity: pěší túry, jedinečné historické památky, příroda, pohostinní lidé, neobčejné trhy
  Ubytování: 40 % ve voze, 60 % v hotelech
  Stravování: 3x denně, 50 % restaurace, 50 % Tatra "polní" kuchyně
  Nástup/Výstup: Teherán/Teherán

  Tuto část expedice pro váš lepší zážitek s námi pojede zkušený průvodce a odborník na danou zemi. Příspěvek na náklady expedice formou účasti na ní je zde na Hithitu o 40 % nižší, než bude později.

  Vše výše zmíněné je zahrnuto v odměně.
  Letenku, vízum, pojištění ti pomůžeme zajistit, spolu s ubytováním 1 noc  před startem a 1 noc po ukončení (ale letenka, vízum, pojištění, ani tyto 2 noci nejsou v ceně odměny).

  Jako bonus ještě získáš:
  - termo hrnek s logem expedice
  - dřevěný model původní TKS
  - členství v klubu - Víš víc a víš dřív!
  - poukázku na výrobky HUSKY v hodnotě 5000 Kč
  - kolekci s logem expedice

  Doručenia odmeny: do roka po ukončení projektu na Hithitu

  1 968,97 €
  (50 002 Kč)
 • zostáva 5 z 6
  Kus expedice s námi - Mongolsko

  Termín: červenec/srpen 2020 (přesné datum upřesníme dle itineráře)
  Délka: 22 dní
  Počet najetých kilometrů: 2800 km
  Náročnost: 9/10
  Hlavní aktivity: přejezdy nekonečnými krajinami, treky v pohoří Altaj
  Ubytování: 60 % ve voze, 40 % v hotelech či jurtách
  Stravování: 3x denně, 40 % v restauracích, 60 % Tatra "polní" kuchyně
  Nástup/Výstup: Novosibirsk/Ulánbátar

  Tuto část expedice pro váš lepší zážitek s námi pojede zkušený průvodce a odborník na danou zemi. Příspěvek na náklady expedice formou účasti na ní je zde na Hithitu o 40 % nižší, než bude později.

  Vše výše zmíněné je zahrnuto v odměně.
  Letenku, víza, pojištění ti pomůžeme zajistit, spolu s ubytováním 1 noc  před startem a 1 noc po ukončení (ale letenka, víza, pojištění, ani tyto 2 noci nejsou v ceně odměny).

  Jako bonus ještě získáš:
  - termo hrnek s logem expedice
  - dřevěný model původní TKS
  - členství v klubu - Víš víc a víš dřív!
  - poukázku na výrobky HUSKY v hodnotě 6000 Kč
  - kolekci s logem expedice

  Doručenia odmeny: na adresu, dlhšie než rok po ukončení projektu na Hithitu

  2 362,75 €
  (60 002 Kč)
 • zostáva 3 z 6
  Okruh Mongolskem s dakarskou legendou Martinem Kolomým

  Matin Kolomý je LEGENDA, stejně tak TATRA KOLEM SVĚTA. Sám Martin chtěl, abychom pro něj vybrali tu nejnáročnější etapu.
  S Martinem Kolomým za volantem uděláme okruh Mongolskem.

  Termín: červenec/srpnen 2020 (přesné datum upřesníme dle itineráře)
  Délka: 14 dní
  Počet najetých kilometrů: 2000 km
  Náročnost: 10/10
  Hlavní aktivity: jízda náročným terénem a poznávání opravdu odlehlých, nedostupných a neprobádaných koutů
  Co nás nemine: adrenalin
  Ubytování: 60 % ve voze, 40 % v hotelech a jurtách
  Stravování: 3x denně, 40 % restaurace, 60 % Tatra "polní" kuchyně
  Nástup/Výstup: Ulánbátar/Ulánbátar

  Vše výše zmíněné je zahrnuto v odměně. Letenku, vízum, pojištění ti pomůžeme zajistit, spolu s ubytováním 1 noc  před startem a 1 noc po ukončení (letenka, vízum, pojištění, ani tyto 2 noci nejsou v ceně odměny).

  Jako bonus ještě získáš:
  - termo hrnek s logem expedice
  - dřevěný model původní TKS
  - členství v klubu - Víš víc a víš dřív
  - poukázku na výrobky HUSKY v hodnotě 8000 Kč
  - kolekci s logem expedice

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  3 150,31 €
  (80 002 Kč)
 • zostáva 1 z 1
  Účast na celé první etapě - Staň se LEGENDOU

  Jedeš s námi do Vladivostoku! Staneš se členem expedice celé etapy I.

  Vyjedeš s námi ze Staroměstského náměstí v Praze a dojedeš s námi až do Vladivostoku. Tato etapa bude trvat 9 měsíců (na evropském kontinentu strávíme max. 2 měsíce), bude na ní ujeto přibližně 70 000 km a projedeme 22 zemí. Bude to jízda! Budeš členem posádky, co bude mít svá práva i povinnosti, kterému pomůžeme vyřídit všechny potřebné dokumenty k takovéhle cestě. Budeš dostávat jídelní příděly jako člen posádky :-) a letecky tě dostaneme do Prahy z Vladivostoku. Auto bude vybaveno toaletou, sprchou, kuchyní.
  Dodání odměny (start expedice): 02/2020

  Jako bonus ještě získáš:
  - týmové celoroční oblečení a vybavení v hodnotě 30.000 Kč

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  23 626,78 €
  (600 002 Kč)
 • Vypredané!!
  Kus expedice s námi - Gruzie

  Termín: březen/duben 2020 (přesné datum upřesníme dle itineráře)
  Délka: 10 dní
  Počet najetých kilometrů: 800 km
  Náročnost: 4/10
  Hlavní aktivity: krátké treky, návštěva památek a místních atrakcí dle itineráře
  Ubytování: 50 % ve voze, 50 % v hotelech
  Stravování: 3x denně, 60 % restaurace, 40 % Tatra "polní" kuchyně
  Nástup/Výstup: Tbilisi/Tbilisi

  Tuto část expedice s námi pojede zkušený průvodce a odborník na danou zemi, abyste z toho měli opravdu co nejvíce. Příspěvek na náklady expedice formou účasti na ní je zde na Hithitu o 30 % nižší, než bude později.

  Vše výše zmíněné je zahrnuto v odměně.
  Letenku, vízum, pojištění ti pomůžeme zajistit, spolu s ubytováním 1 noc  před startem a 1 noc po ukončení (ale letenka, vízum, pojištění, ani tyto 2 noci nejsou v ceně odměny).

  Jako bonus ještě získáš:
  - samolepku s logem expedice
  - termo hrnek s logem expedice
  - dřevěný model původní TKS
  - poukázku na výrobky HUSKY v hodnotě 2000 Kč
  - členství v klubu - Víš víc a víš dřív!
  - kolekci s logem expedice

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  875,05 €
  (22 222 Kč)
 • Vypredané!!
  Kus expedice s námi - Gruzie

  Termín: březen/duben 2020 (přesné datum upřesníme dle itineráře)
  Délka: 10 dní
  Počet najetých kilometrů: 800 km
  Náročnost: 4/10
  Hlavní aktivity: krátké treky, návštěva památek a místních atrakcí dle itineráře
  Ubytování: 50 % ve voze, 50 % v hotelech
  Stravování: 3x denně, 60 % restaurace, 40 % Tatra "polní" kuchyně
  Nástup/Výstup: Tbilisi/Tbilisi

  Tuto část expedice s námi pojede zkušený průvodce a odborník na danou zemi, abyste z toho měli opravdu co nejvíce. Příspěvek na náklady expedice formou účasti na ní je zde na Hithitu o 30 % nižší, než bude později.

  Vše výše zmíněné je zahrnuto v odměně.
  Letenku, vízum, pojištění ti pomůžeme zajistit, spolu s ubytováním 1 noc  před startem a 1 noc po ukončení (ale letenka, vízum, pojištění, ani tyto 2 noci nejsou v ceně odměny).

  Jako bonus ještě získáš:
  - samolepku s logem expedice
  - termo hrnek s logem expedice
  - dřevěný model původní TKS
  - poukázku na výrobky HUSKY v hodnotě 2000 Kč
  - členství v klubu - Víš víc a víš dřív!
  - kolekci s logem expedice

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  875,05 €
  (22 222 Kč)
 • Vypredané!!
  Kus expedice s námi - Arménie

  Termín: duben 2020 (přesné datum upřesníme dle itineráře)
  Délka: 10 dní
  Náročnost: 4/10 
  Počet najetých kilometrů: 1200 km
  Hlavní aktivity: pěší túry, jedinečné historické památky, příroda, pohostinní lidé, neobčejné trhy
  Ubytování: 60 % ve voze, 40 % v hotelech
  Stravování: 3x denně, 40 % restaurace, 60 % Tatra "polní" kuchyně
  Nástup/Výstup: Jerevan/Jerevan

  Tuto část expedice pro váš lepší zážitek s námi pojede zkušený průvodce a odborník na danou zemi. Příspěvek na náklady expedice formou účasti na ní je zde na Hithitu o 40 % nižší, než bude později.

  Vše výše zmíněné je zahrnuto v odměně.
  Letenku, vízum, pojištění ti pomůžeme zajistit, spolu s ubytováním 1 noc  před startem a 1 noc po ukončení (ale letenka, vízum, pojištění, ani tyto 2 noci nejsou v ceně odměny).

  Jako bonus ještě získáš:
  - termo hrnek s logem expedice
  - dřevěný model původní TKS
  - členství v klubu - Víš víc a víš dřív!
  - poukázku na výrobky HUSKY v hodnotě 2000 Kč
  - kolekci s logem expedice

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  906,56 €
  (23 022 Kč)
 • Vypredané!!
  Kus expedice s námi - Arménie - Gruzie - Ázerbájdžán

  Termín: duben/květen 2020 (přesné datum upřesníme dle itineráře)
  Délka: 12 dní
  Náročnost: 4/10 
  Počet najetých kilometrů: 1200 km
  Hlavní aktivity: jedinečné historické památky, příroda, pěší túry
  Ubytování: 60 % ve voze, 40 % v hotelech
  Stravování: 40 % restaurace, 60 % Tatra "polní" kuchyně
  Nástup/Výstup: Jerevan/Baku

  Tuto část expedice pro váš lepší zážitek s námi pojede zkušený průvodce a odborník na danou zemi. Příspěvek na náklady expedice formou účasti na ní je zde na Hithitu o 40 % nižší, než bude později.

  Vše výše zmíněné je zahrnuto v odměně.
  Letenku, vízum, pojištění ti pomůžeme zajistit, spolu s ubytováním 1 noc  před startem a 1 noc po ukončení (ale letenka, vízum, pojištění, ani tyto 2 noci nejsou v ceně odměny).

  Jako bonus ještě získáš:
  - termo hrnek s logem expedice
  - dřevěný model původní TKS
  - členství v klubu - Víš víc a víš dřív!
  - kolekci s logem expedice

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  945,93 €
  (24 022 Kč)
 • Vypredané!!
  Kus expedice s námi - Arménie - Gruzie – Ázerbájdžán

  Termín: duben/květen 2020 (přesné datum upřesníme dle itineráře)
  Délka: 12 dní
  Náročnost: 4/10 
  Počet najetých kilometrů: 1200 km
  Hlavní aktivity: jedinečné historické památky, příroda, pěší túry
  Ubytování: 60 % ve voze, 40 % v hotelech
  Stravování: 40 % restaurace, 60 % Tatra "polní" kuchyně
  Nástup/Výstup: Jerevan/Baku

  Tuto část expedice pro váš lepší zážitek s námi pojede zkušený průvodce a odborník na danou zemi. Příspěvek na náklady expedice formou účasti na ní je zde na Hithitu o 40 % nižší, než bude později.

  Vše výše zmíněné je zahrnuto v odměně.
  Letenku, vízum, pojištění ti pomůžeme zajistit, spolu s ubytováním 1 noc  před startem a 1 noc po ukončení (ale letenka, vízum, pojištění, ani tyto 2 noci nejsou v ceně odměny).

  Jako bonus ještě získáš:
  - termo hrnek s logem expedice
  - dřevěný model původní TKS
  - členství v klubu - Víš víc a víš dřív!
  - kolekci s logem expedice


   

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  945,93 €
  (24 022 Kč)
 • Vypredané!!
  Kus expedice s námi - Kyrgyzstánu

  Termín: květen/červen 2020 (přesné datum upřesníme dle itineráře)
  Délka: 12 dní
  Počet najetých kilometrů: 1400 km
  Náročnost: 5/10
  Hlavní aktivity: kratší treky, přejezd průsmyků, přírodní zajímavosti, jedinečný život na venkově
  Co nás nemine: jezero Issyk-kul a Sonkol, pohoří Ťan-šan, skalní útvary Skazka, místní kuchyně, posezení v domorodé jurtě
  Ubytování: 50 % ve voze, 50 % v hotelech a jurtách
  Stravování: 3x denně, 70 % restaurace, 30 % Tatra "polní" kuchyně
  Nástup/Výstup: Biškek/Biškek

  Tuto část expedice s námi pojede zkušený průvodce a odborník na danou zemi. Příspěvek na náklady expedice formou účasti je na Hithitu o 30 % nižší, než bude později.

  Vše výše zmíněné je zahrnuto v odměně. Letenku, vízum, pojištění ti pomůžeme zajistit, i s ubytováním 1 noc  před startem a 1 noc po ukončení (letenka, vízum, pojištění, ani tyto 2 noci nejsou v ceně).

  Jako bonus získáš:
  - dřevěný model TKS
  - poukázku na výrobky HUSKY v hodnotě 3000 Kč
  - členství v klubu - Víš víc a víš dřív!
  - kolekci s logem expedice

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  1 181,41 €
  (30 002 Kč)
 • Vypredané!!
  Kus expedice s námi - Kyrgyzstánu

  Termín: květen/červen 2020 (přesné datum upřesníme po ukončení hithitu)
  Délka: 12 dní
  Počet najetých kilometrů: 1400 km
  Náročnost: 5/10
  Hlavní aktivity: kratší treky, přejezd průsmyků, přírodní zajímavosti, jedinečný život na venkově
  Co nás nemine: jezero Issyk-kul a Sonkol, pohoří Ťan-šan, skalní útvary Skazka, místní kuchyně, posezení v domorodé jurtě
  Ubytování: 50 % ve voze, 50 % v hotelech a jurtách
  Stravování: 70 % restaurace, 30 % Tatra "polní" kuchyně
  Nástup/Výstup: Biškek/Biškek

  Tuto část expedice s námi pojede zkušený průvodce a odborník na danou zemi. Příspěvek na náklady expedice formou účasti je na Hithitu o 30 % nižší, než bude později.

  Vše výše zmíněné je zahrnuto v odměně. Letenku, vízum, pojištění ti pomůžeme zajistit, i s ubytováním 1 noc  před startem a 1 noc po ukončení (letenka, vízum, pojištění, ani tyto 2 noci nejsou v ceně).

  Jako bonus získáš:
  - dřevěný model TKS
  - poukázku na výrobky HUSKY v hodnotě 3000 Kč
  - členství v klubu - Víš víc a víš dřív!
  - kolekci s logem expedice

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  1 181,41 €
  (30 002 Kč)
 • Vypredané!!
  Kus expedice s námi - Tadžikistán

  Termín: červen 2020 (přesné datum upřesníme po ukončení hithitu)
  Délka: 12 dní
  Počet najetých kilometrů: 1500 km
  Náročnost: 8/10
  Hlavní aktivity: kratší treky, přejezd průsmyků, přírodní zajímavosti, jedinečný život na venkově
  Co nás nemine: největší atrakcí této části bude bezesporu Pamír, jezero Iskanderkul, místní kuchyně,
  Ubytování: 70 % ve voze, 30 % v hotelech
  Stravování: 30 % restaurace, 70 % Tatra "polní" kuchyně
  Nástup/Výstup: Dušanbe/Oš

  Tuto část expedice s námi pojede zkušený průvodce a odborník na danou zemi. Příspěvek na náklady expedice formou účasti je na Hithitu o 30 % nižší, než bude později.

  Vše výše zmíněné je zahrnuto v odměně. Letenku, vízum, pojištění ti pomůžeme zajistit, i s ubytováním 1 noc  před startem a 1 noc po ukončení (letenka, vízum, pojištění, ani tyto 2 noci nejsou v ceně).

  Jako bonus získáš:
  - dřevěný model TKS
  - poukázku na výrobky HUSKY v hodnotě 3000 Kč
  - členství v klubu - Víš víc a víš dřív!
  - kolekci s logem expedice

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  1 182,20 €
  (30 022 Kč)
 • Vypredané!!
  Kus expedice s námi - TURKMENISTÁN – UZBEKISTÁN

  Termín: červen 2020 (přesné datum upřesníme dle itineráře)
  Délka: 13 dní
  Náročnost: 7/10 
  Počet najetých kilometrů: 1950 km

  Trasa: Ašchabad, Kow Ata, Darvaza gas crater, Konya-Urgenč, Nukus, Chiva, Buchara, Samarkand, Taškend


  Ubytování: 70 % auto/stan, 30 % v hotelech
  Stravování: 3x denně, 30 % restaurace, 70 % naše kuchyně
  Nástup/Výstup: Ašchabad/Taškend  Tuto část expedice pro váš lepší zážitek s námi pojede zkušený průvodce a odborník na danou zemi. Příspěvek na náklady expedice formou účasti na ní je zde na Hithitu o 40 % nižší, než bude později.

  Vše výše zmíněné je zahrnuto v odměně.
  Letenku, vízum, pojištění ti pomůžeme zajistit, spolu s ubytováním 1 noc  před startem a 1 noc po ukončení (ale letenka, vízum, pojištění, ani tyto 2 noci nejsou v ceně odměny).

  Jako bonus ještě získáš:
  - termo hrnek s logem expedice
  - dřevěný model původní TKS
  - členství v klubu - Víš víc a víš dřív!
  - poukázku na výrobky HUSKY v hodnotě 3000 Kč
  - kolekci s logem expedice

  Doručenia odmeny: na adresu, dlhšie než rok po ukončení projektu na Hithitu

  1 339,71 €
  (34 022 Kč)
 • Vypredané!!
  Kus expedice s námi – Chile – Bolívie - Peru

  Termín: únor/březen 2021 (přesné datum upřesníme po ukončení hithitu)
  Délka: 21 dní
  Počet najetých kilometrů: 3100 km
  Náročnost: 9/10 náročné přejezdy, náročná část cesty kolem sedmi jezer, nadmořská výška až 5.000 m.n.m
  Hlavní aktivity: ty nejkrásnější střípky z Jižní Ameriky. Atacama, cesta sedmi jezer v Bolívii, Cuzco, kratší treky, přejezd průsmyků, přírodní zajímavosti, jedinečný život na venkově

  Ubytování: 80 % ve voze, 20 % v hotelech
  Stravování: 30 % restaurace, 70 % Tatra "polní" kuchyně
  Nástup/Výstup: Antofagasta/Cuzco

  Tuto část expedice s námi pojede zkušený průvodce a odborník na danou zemi. Příspěvek na náklady expedice formou účasti je na Hithitu o 30 % nižší, než bude později.

  Vše výše zmíněné je zahrnuto v odměně. Letenku, vízum, pojištění ti pomůžeme zajistit, i s ubytováním 1 noc  před startem a 1 noc po ukončení (letenka, vízum, pojištění, ani tyto 2 noci nejsou v ceně).

  Jako bonus získáš:
  - dřevěný model TKS
  - členství v klubu - Víš víc a víš dřív!
  - kolekci s logem expedice

  Doručenia odmeny: na adresu, dlhšie než rok po ukončení projektu na Hithitu

  1 497,22 €
  (38 022 Kč)
 • Vypredané!!
  Kus expedice s námi – Patagonie (Chile – Argentina)

  Termín: leden 2021 (přesné datum upřesníme po ukončení hithitu)
  Délka: 20 dní
  Počet najetých kilometrů: 3500 km
  Náročnost: 7/10
  Hlavní aktivity: národní parky, příroda, turistika

  Ubytování: 80 % ve voze, 20 % v hotelech
  Stravování: 70 % Tatra "polní" kuchyně
  Nástup/Výstup: Santiago/Ushuaia

  Tuto část expedice s námi pojede zkušený průvodce a odborník na danou zemi. Příspěvek na náklady expedice formou účasti je na Hithitu o 30 % nižší, než bude později.

  Vše výše zmíněné je zahrnuto v odměně. Letenku, vízum, pojištění ti pomůžeme zajistit, i s ubytováním 1 noc  před startem a 1 noc po ukončení (letenka, vízum, pojištění, ani tyto 2 noci nejsou v ceně).

  Jako bonus získáš:
  - dřevěný model TKS
  - poukázku na výrobky HUSKY v hodnotě 3000 Kč
  - členství v klubu - Víš víc a víš dřív!
  - kolekci s logem expedice

  Doručenia odmeny: na adresu, dlhšie než rok po ukončení projektu na Hithitu

  1 497,22 €
  (38 022 Kč)
 • Vypredané!!
  Kus expedice s námi – Patagonie (Chile – Argentina)

  Termín: leden/únor 2021 (přesné datum upřesníme po ukončení hithitu)
  Délka: 20 dní
  Počet najetých kilometrů: 3500 km
  Náročnost: 7/10
  Hlavní aktivity: národní parky, příroda, turistika

  Ubytování: 80 % ve voze, 20 % v hotelech
  Stravování: 70 % Tatra "polní" kuchyně
  Nástup/Výstup: Ushuaia/Santiago

  Tuto část expedice s námi pojede zkušený průvodce a odborník na danou zemi. Příspěvek na náklady expedice formou účasti je na Hithitu o 30 % nižší, než bude později.

  Vše výše zmíněné je zahrnuto v odměně. Letenku, vízum, pojištění ti pomůžeme zajistit, i s ubytováním 1 noc  před startem a 1 noc po ukončení (letenka, vízum, pojištění, ani tyto 2 noci nejsou v ceně).

  Jako bonus získáš:
  - dřevěný model TKS
  - poukázku na výrobky HUSKY v hodnotě 3000 Kč
  - členství v klubu - Víš víc a víš dřív!
  - kolekci s logem expedice

  Doručenia odmeny: na adresu, dlhšie než rok po ukončení projektu na Hithitu

  1 505,10 €
  (38 222 Kč)