První vzdělávací centrum v ČR s emočně-výsledkovou typologií

Tradiční systém u nás je zaměřený primárně výsledkově. To způsobuje u mnohých lidí totální nezájem, frustraci, až odpor k učení. Pojďte se proto s námi vzdělávat pro reálný život, který je a tady teď a pomozte nám otevřít naše první prostory v Brně.

 • Energetické obrazy

 • Školení lektorů

 • Reiki masáže

140 €
vybrané z 18 925 €

0%

0% splnené

11 ľudí prispelo

Vzdelávanie

Brno, Jihomoravský kraj, Česko

Zobraziť všetky odmeny

Jak to začalo

Kateřina je bývalý zdravotník v oblasti neurochirurgie a Nikoleta je vystudovaná pedagožka a lektorka jazyků. Každá jsme se několik let pohybovaly ve své oblasti. Jedna v oblasti zdravotnictví a druhá v oblasti školství.

Myslíme si, že mezery, které v obou oblastech v dnešní době stále jsou, vidí již téměř každý - a nemusí se v dané oblasti vůbec pohybovat. Stačí mu přístup a výsledky, které nejsou vždy takové, jak si lidé představují. Avšak když se člověk v dané oblasti i pohybuje, vidí do toho ještě hlouběji. Vidí i možnosti, které mohou vést ke zlepšení a skutečně mu záleží na tom, aby se do obou oblastí vrátily ty skutečně hodnoty, neboť nemůže zůstat pasivní.

Také však nutno podotknout, že ne všechno je takové černé, jak se zdá. V obou oblastech máme mnoho špičkových odborníků, kteří svou práci odvádějí skvěle a dosahují excelentních výsledků. Problémem však je to, že v každé státní instituci jich je jen pár.
Z dlouhodobého hlediska je jejich nasazení velmi vyčerpávající, protože se potýkají s větším nepochopením, místo aby náchazeli podporu.

Totéž jsme zažívaly i my. Měly jsme odhodlání, měly jsme vizi, měly jsme plán. Avšak samy jsme v léta zaběhnutém systému nic nezmohly.

Jak se říká, zdravý člověk nemůže zůstat zdravým mezi nemocnými. Proto jsme se rozhodly založit si vlastní instituci, kde jsme spojili efektivní vzdělávání s osobním rozvojem a terapeutickou činností. Rovněž vytváříme prostor pro všechny lidi, kteří to cítí stejně a už nechtějí zůstat jen pasivními pozorovateli systému, ale chtějí konečně lidi přivést ke vzdělávání, které pro ně bude naplněním, a ne trestem, a k emočnímu a fyzickému zdraví bez zbytečné utlumující chemie.

Co je náš cíl?

Vzdělávat Česko a Slovensko ve všech oblastech tak, aby v tom člověk viděl smysl. Aby věděl, proč se učí, co se učí, kde a jak to využije, a hlavně, aby se vzdělával pro reálný život, který je tady a teď. A také je pro nás důležité, aby se člověk vzdělával jak rozumově, tak osobnostně, proto v našem centru pomáháme i terapeutickou činností.

Detaily

Mnoha lidem se stává, že se učili ve škole několik let např. cizí jazyk, ale v zahraničí měli problém se domluvit. Nebo se jazyk učili soukromě v jazykové škole, nebo se soukromým lektorem a výuka či samotný lektor jim vůbec nesedli.

Ze své praxe pedagožky a lektorky jazyků, jsem získala mnoho zkušeností a vyvinula jsem metodu založenou na principu emočně-výsledkových typů. Výrazně napomáhá vyučovacímu procesu učení se cizím jazykům. Tím pádem se vám už více nestane, že se dlouhá léta učíte cizí jazyk, a přitom se v zahraničí vůbec nedomluvíte. Zároveň mnoho lidí v době základní školní docházky získá  nefunkčnímu systému mnoho bloků, strachů, zdravotních problémů apod. Proto pomáháme lidem i terapeutickou činností.

Peníze potřebujeme na otevření prostorů, protože poskytovat naše služby jenom online nestačí. Vyčlenili jsme částku 500.000 Kč, do které jsme zahrnuly - vstupní financování prostorů, kompletní vybavení od nábytku, vzdělávacích a terapeutických potřeb, technické vybavení prostorů, interaktivní technika apod.

... a ještě něco navíc

K typologii emočně výsledkových typů jsme vytvořili test, který si můžete zdarma udělat na naší webové stránce a zjistit tak, jak je vaše osobnost motivována do akce. Náš test se dá aplikovat do všech oblastí každodenního života a vy tak dokážete pochopit, že vše, co se ve vašem životě doposud dělo, není tak úplně o vás, ale hlavně o nastavení systému, ve kterém žijeme.

Kdo jsme?

Jsme Vzdělávací centrum ALTYA. Pomáháme se vzdělávat tak, abyste se naučili jazyk, který skutečně využijete v praxi. S pomocí terapeutické činnosti, pomáháme odstranit nahromaděné bloky, se kterými se mnozí potýkáme už od základních škol.

Jde o to, aby se člověk nejen vzdělával rozumově, ale i osobnostně. Z počátku jsme na to vše byly jenom sami dvě a z našeho obýváku se stala naše pracovna, nahrávací studio, meditační místnost a učebna na výuku jazyků. Nyní máme v našem týmu jednak certifikované terapeuty, špičkově hovořící lektory, kteří žili přímo v zahraničí, a rodilé mluvčí, kteří vás naučí jazyk tak, jak ho vstřebávali od dětství.

Proč to děláme?

Naším posláním, cílem a splněným snem je poskytnout lidem efektivní vzdělávání a osobní růst, který si může dovolit každý. Věříme, že když dokážeme změnit staré nastavení systému - spoustě lidem dokážeme pomoci, vneseme do vzdělávání nové hodnoty a ztracenou jedinečnost, kterou si zaslouží.

Díky vaší podpoře a vybraným penězům to dokážeme změnit a otevřít své první prostory v Brně.

Moc si vážíme vaší pomoci. S úctou k vaší jedinečnosti, tým Vzdělávacího centra ALTYA <3

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 5 Fandím centru a odměnu nepotřebuji

  Staňte se naším fanouškem a přispějte částkou 100 Kč :)

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  3,79 €
  (100 Kč)
 • 1 E-book První pomoc v situacích, s nimiž si nevíte rady

  Tato miniknížečka vám  poskytne rychlou a velmi účinnou pomoc (tzv. „první“ pomoc) v situacích, s nimiž si nevíte rady, které jsou pro vás těžké, bolestné, všelijak nesnesitelné, nebo jednoduše nepříjemné.

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  5,68 €
  (150 Kč)
 • 1 E-book Možná jste celý život žili v omylu

  • Možná chodíte do práce, která vás nebaví, protože vás v ní nikdo dostatečně neocení či nedocení.
  • Možná celý život od lidí ve svém okolí slýcháte, že nejste dost dobří.
  • Možná vás celý život podceňovali vaši rodiče, učitelé ve škole a dnes vám možná nerozumí šéf nebo kolegové v práci.
  • Možná nevíte, proč se vám v životě děje to, co se děje, a chcete to změnit .
  • …a možná je toho, co vás trápí ještě mnohem víc…
  Tento e-book vám dokáže odpovědět na to, proč v mnohých oblastech váš život vypadá tak, jak vypadá.  Zjistíte, že to v mnohých případech ani vůbec není o vás. Prostě do toho, co chcete dělat, jste vnitřně jinak motivovaní než vaše okolí. 
  Tento e-book vás bude také držet za ruku a podpoří vás ve všech rozhodnutích a krocích, které se odhodláte udělat, abyste už nikdy nepociťovali to, na co jste si v úvodu odpověděli: ano.

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  7,57 €
  (200 Kč)
 • 10 z 10 2 reiki terapie na dálku

  Přispějte částkou 470,-Kč a získejte  2 reiki terapie na dálku. 

  Reiki je životní síla, která slouží k léčení a zachování zdraví, lidí, zvířat a rostlin.  Je to bezpečná a jemná metoda praktického uzdravování. 
  • zvyšuje energii
  • zmírňuje bolest
  • uklidňuje
  • umožňuje hlubokou relaxaci 
  • navozuje pocit harmonie 

  BONUSY:
  + vstup do uzavřené skupiny na facebooku
  + praktický návod, jak si udržet energii

   

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  17,79 €
  (470 Kč)
 • 1 Sada e-booků

  • E-book - Možná jste celý život žili v omylu
  • E-book - Očista těla a zlepšení životní energie + Sedmidenní plán na očistu od slazených nápojů, alkoholu, kávy a kouření
  • E-book - Průvodce rostlinnou stravou
  • E-book - První pomoc v situacích, s nimiž si nevíte rady
  Při výběru této odměny, získate všechny
  4 e-booky dohromady v hodnote 853 Kč za 500 Kč. 

  BONUSY:
  + vstup do uzavřené skupiny na facebooku
  + konzultace k tématu osobního rozvoje
   

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  18,93 €
  (500 Kč)
 • 1 Video návody metod učení se slovní zásoby v cizím jazyce

  Video návody efektivních metod učení se nové slovní zásoby v jakémkoliv cizím jazyce. Konec biflování se slovíček :) Díky  těmto metodám se budete všechnu novou slovní zásobu učit do dlouhodobé paměti. Při výběru této odměny získáte detailní video návod:
  • Metody Goldlist,
  • Metody zpětných překladů,
  • Kartičkové metody
  • Práce s aplikací Anki
  • Iversenové metody

  BONUSY:
  + vstup do uzavřené skupiny na facebooku
  + pracovní sešit

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  22,71 €
  (600 Kč)
 • 20 z 20 Andělský seminář pro začátečníky

  Přispějte částkou 750,- Kč a získejte vstup na 6 hodinový andělský seminár pro začátečníky v našich nově otevřených prostorech v Brně. 

  Na semináři sa dozvíte mnoho praktických rad a tipů, jak pracovat s anděly. Dozvíte se, jak s nimi komunikovať, jak je vnímať, či poslouchat. Naučíte sa, se kterým andělem nebo archandělem pracovat v určité situaci, jak si ho k sobě zavolat. Taky se dozvíte, jak můžete vidět auru, a závěr semináře bude patřit společné meditaci.  

  Součástí semináře bude i několik praktických cvičení, kde si všechny nabyté poznatky budete moci vyzkoušet v praxi.

  Celý seminář povede Kateřina Havlíčková 

  BONUSY:
  + pauza na oběd 
  + občerstvení
  + pracovní sešit 
  + prostor na diskuzi  
  + praktický návod, jak si udržet energii 
  + vstup do uzavřené skupiny na facebooku

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  28,39 €
  (750 Kč)
 • 19 z 20 Seminář pro samouky - Jak na cizí jazyky

  Přispějte částkou 750,- Kč a získejte vstup na 6 hodinový seminár v našich nově otevřených prostorech v Brně na téma - Jak na cizí jazyky? 

  Seminář bude plný praktických rad, tipů a cvičení, jak si vkládat novou slovní zásobu do dlouhodobé paměti - naučíte se, jak efektivne pracovat metodou zpětných prekladů, metodou Goldlist, aplikací Anki a Iversenovou metodou. Seznámíte sa i s naší metodou učení se cizím jazykům, která je založená na koncepci emočne-výsledkových typů. Rovněž se naučíte, jak si správne vybrat tu nejlepší jazykovou knihu a jak ji využít na maximum. Kromě toho se na semináři zaměříte i na výslovnost, gramatiku, mluvení. Na to, kolik času denne věnovat cizímu jazyku a hlavně, jak si ten čas najít, a mnoho dalšího.
  Celý seminář povede Nikoleta Manduchová.

  BONUSY:
  + pauza na oběd 
  + občerstvení
  + pracovní sešit 
  + prostor na diskuzi
  + test a e-book k naší koncepci 
  + vstup do uzavřené skupiny na facebooku

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  28,39 €
  (750 Kč)
 • 2 z 3 Individuální reiki masáž - 2 permanentní vstupy

  Přispějte částkou 920,- Kč a získejte 2 individuální reiki masáže. 

  Reiki má blahodárné účinky na léčení fyzického těla a psychiky. Pomocí energetických masáží se tělo zbavuje nahromaděného stresu, únavy a fyzických bolestí. Masáž se provádí stimulací spánkových bodů, poté masáže postupují na konečky prstů a dlaně a ukončují se stimulací chodidel. 

  Reiki masáže můžete využít v našich nově otevřených prostorech v Brně. 

  BONUSY:
  + konzultace
  + praktický návod jak si udržet energii
   

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  34,82 €
  (920 Kč)
 • 10 z 10 5 reiki terapií na dálku

  Přispějte částkou 1150,- Kč a získejte 5 reiki terapií na dálku. 

  Reiki je životní síla, která slouží k léčení a zachování zdraví, lidí, zvířat a rostlin. Je to bezpečná a jemná metoda praktického uzdravování. 
  • zvyšuje energii 
  • zmírňuje bolest
  • uklidňuje 
  • umožňuje hlubokou relaxaci 
  • navozuje pocit harmonie 

  BONUSY:
  + vstup do uzavřené skupiny na facebooku
  + praktický návod jak si udržet energii
  + videonávod jak začít s vědomým uzdravováním
  + konzultace 

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  43,53 €
  (1 150 Kč)
 • 5 z 5 Energetický obraz rozměr 50x50

  Přispějte částkou 1350,- Kč a získejte energetický obraz o rozměrech 50x50 s výběrem barev dle vašich představ.

  Obrazy jsou jedinečné a unikátní v tom, že mají v sobě energii Reiki. Tento obraz, může čistit energetické pole člověka, na takové úrovni, která je potřeba. Po nějaké době může člověk, který obraz vlastní také lépe spát a probouzet se s větší energií.

  Kromě toho obraz harmonizuje čakry a pozvedá náladu.

  BONUSY:
  + konzultace 
  + pdf návod jak s obrazem pracovat 

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  51,10 €
  (1 350 Kč)
 • 2 z 2 Individuální skype výuka účetnictví - 4 lekce

  Přispějte částkou 1600,- Kč (běžná cena 2080,- Kč) a získejte 4 individuální lekce účetnictví vyučované naší metodou. 

  Každá lekce trvá 60 min.
  • Naučíme vás základy daňové evidence 
  • Zájemce o účetnictví a začínající podnikatele naučíme, jak nahlédnout do problematiky účetnictví s.r.o.
  • Doučíme studenty středních a vysokých škol učivo z účta, kterému úplně neporozuměli

  BONUSY:
  + výukové materiály 
   

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  60,56 €
  (1 600 Kč)
 • 2 z 2 Individuální skype výuka arabského jazyka 4 lekce

  Přispějte částkou 1600,- Kč (běžná cena 2080,- Kč) a získejte 4 individuální lekce arabského jazyka vyučované naší metodou. 

  Každá lekce trvá 60 min.

  Co pro vás máme?
  • moderní spisovná arabština (fushaa) pro  úrovně A1, A2, B1, B2
  • doučování pro studenty 

  BONUSY:
  + vstup do uzavřené skupiny na facebooku
  + výukové materiály 
   

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  60,56 €
  (1 600 Kč)
 • 10 z 10 Individuální výuka cizího jazyka 4 lekce

  Přispějte částkou 1600,- Kč (běžná cena 2080,- Kč) a získejte 4 individuální lekce libovolného cizího jazyka vyučované naší metodou. 


  Na výběr u této možnosti máte z těchto jazyků a můžete si zvolit výuku přes skype nebo osobně v nově otevřených prostorech v Brně:
  • anglický jazyk
  • německý jazyk
  • španělský jazyk 
  • ruský jazyk 

  Každá lekce trvá 60 min.

  Co pro vás máme?
  • obecný cizí jazyk pro všechny úrovně
  • konverzace
  • příprava na přijímací zkoušky na SŠ a VŠ
  • obchodní cizí jazyk,
  • příprava na pracovní pohovor,
  • doučování pro studenty ZŠ, SŠ a VŠ

  BONUSY:
  + vstup do uzavřené skupiny na facebooku
  + výukové materiály 
   

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  60,56 €
  (1 600 Kč)
 • 3 z 3 Individuální reiki masáž - 5 permanentních vstupů

  Přispějte částkou 2200,- Kč a získejte 5 individuálních reiki masáží. 

  Reiki má blahodárné účinky na léčení fyzického těla a psychiky.  Pomocí energetických masáží se tělo zbavuje nahromaděného stresu, únavy a fyzických bolestí. Masáž se provádí stimulací spánkových bodů, poté masáže postupují na konečky prstů a dlaně a ukončují se stimulací chodidel. 

  Reiki masáže můžete využít v našich nově otevřených prostorech v Brně. 

  BONUSY:
  + konzultace
  + praktický návod jak si udržet energii
  + videonávod jak začít s vědomým uzdravováním

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  83,27 €
  (2 200 Kč)
 • 10 z 10 Individuální výuka cizího jazyka 10 lekcí

  Přispějte částkou 3750,- Kč (běžná cena 5200,- Kč) a získejte 10 individuálních lekcí libovolného cizího jazyka vyučované naší metodou.

  Na výběr u této možnosti máte z těchto jazyků a můžete si zvolit výuku přes skype nebo osobně v nově otevřených prostorech v Brně:
  • anglický jazyk
  • německý jazyk
  • španělský jazyk 
  • ruský jazyk 

  Každá lekce trvá 60 min.

  Co pro vás máme?
  • obecný cizí jazyk pro všechny úrovně
  • konverzace
  • příprava na přijímací zkoušky na SŠ a VŠ
  • obchodní cizí jazyk,
  • příprava na pracovní pohovor,
  • doučování pro studenty ZŠ, SŠ a VŠ

  BONUSY:
  + vstup do uzavřené skupiny na facebooku
  + výukové materiály 
  + jednou týdně obdržíte shrnutí toho, co jste během týdne na lekcích probrali 
  + video návody metod učení se slovní zásoby v cizím jazyce

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  141,94 €
  (3 750 Kč)
 • 1 z 1 Individuální skype výuka arabského jazyka 10 lekcí

  Přispějte částkou 3750,- Kč (běžná cena 5200,- Kč) a získejte 10 individuálních lekcí arabského jazyka vyučované naší metodou.

  Každá lekce trvá 60 min.

  Co pro vás máme?
  • moderní spisovná arabština (fushaa) pro  úrovně A1, A2, B1, B2
  • doučování pro studenty 

  BONUSY:
  + vstup do uzavřené skupiny na facebooku
  + výukové materiály 
  + jednou týdně obdržíte shrnutí toho, co jste během týdne na lekcích probrali 
  + video návody metod učení se slovní zásoby v cizím jazyce

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  141,94 €
  (3 750 Kč)
 • 2 z 2 Individuální skype výuka účetnictví - 10 lekcí

  Přispějte částkou 3750,- Kč (běžná cena 5200,- Kč) a získejte 10 individuálních lekcí účetnictví vyučované naší metodou.

  Každá lekce trvá 60 min.
  • Naučíme vás základy daňové evidence 
  • Zájemce o účetnictví a začínající podnikatele naučíme, jak nahlédnout do problematiky účetnictví s.r.o.
  • Doučíme studenty středních a vysokých škol učivo z účta, kterému úplně neporozuměli

  BONUSY:
  + výukové materiály 
  + jednou týdně obdržíte shrnutí toho, co jste během týdne na lekcích probrali 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  141,94 €
  (3 750 Kč)
 • 0 Roční vstup na všechny přednášky našeho týmu v Brně

  Přispějte částkou 5.000 Kč a jako odměnu získáte roční vstup na všechny naše přednášky a semináře týkající se osobního rozvoje a vzdělávání, které se budou konat v našich nově otevřených prostorech v Brně. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  189,25 €
  (5 000 Kč)
 • 0 Patron projektu

  Peníze pro vás nejsou problém a zároveň taktéž cítíte potřebu zlepšení přístupu a kvality služeb v oblasti vzdělávání?

  Přispějte částkou 10.000 Kč a staňte se naší součástí. Jako odměnu získáte roční vstup 
  na naše přednášky týkající se osobního rozvoje a vzdělávání, které se budou konat v našich nově otevřených prostorech v Brně a také získáte video návody efektivních metod učení se nové slovní zásoby.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  378,50 €
  (10 000 Kč)
 • 5 z 5 Partner projektu

  Rádi byste přispěli na dobrou věc, a zároveň přitom zviditelnili Vaše jméno nebo jméno Vaší firmy?
  Tato odměna Vám zajistí reklamu Vašeho jména anebo jména Vaší firmy na našem webu po celý rok.

  Na našem webu poskytujeme služby z oblasti, vzdělávání, osobního rozvoje, účetnictví. Přidáváme aktuální informace o budoucích seminářích, workshopech či jiných akcích.  Reklamu  tak uvidí mnoho lidí z různých oborů a odvětví.

  Přispějte částkou 25.000 Kč a staňte se naší součástí.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  946,25 €
  (25 000 Kč)
 • 2 z 2 Sponzor projektu

  Rádi byste přispěli na dobrou věc a zároveň přitom zviditelnili Vaše jméno nebo jméno Vaší firmy?

  Tato odměna Vám zajistí reklamu Vašeho jména anebo jména Vaší firmy na našem webu po celý rok a také přímo v našich nově otevřených prostorech po celý rok.

  Mimo pravidelné výuky jazyků tam budou i pravidelné semináře týkající se vzdělávání, osobního rozvoje, marketingu, účetnictví apod. V prostorách budeme taktéž pořádat různé workshopy a tvořivé dílny. ​ Reklamu  tak uvidí mnoho lidí z různých oborů a odvětví.

  Přispějte částkou 50.000 Kč a staňte se naší součástí.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  1 892,51 €
  (50 000 Kč)
 • 2 z 2 Hlavní partner projektu

  ​Rádi byste přispěli na dobrou věc a zároveň přitom zviditelnili Vaše jméno nebo jméno Vaší firmy?

  Tato odměna Vám zajistí reklamu Vašeho jména anebo jména Vaší firmy na našem webu po celý rok, také přímo v našich nově otevřených prostorech po celý rok a využívaní našich prostorů na Vaše akce, přednášky a semináře 1x měsíčně po celý rok.

  Mimo pravidelné výuky jazyků tam budou i pravidelné semináře týkající se vzdělávání, osobního rozvoje, marketingu, účetnictví apod. V prostorách budeme taktéž pořádat různé workshopy a tvořivé dílny. ​  Reklamu  tak uvidí mnoho lidí z různých oborů a odvětví.

  Přispějte částkou 100.000 Kč a staňte se naší součástí.
   

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  3 785,01 €
  (100 000 Kč)