Kniha Miminka v rovnováze - nošení dle poznatků fyzioterapie

Chcete si přečíst o prvních čtrnácti měsících života dítěte a nošení v šátcích a nosítkách z pohledu fyzioterapie? Sbíráme peníze na překlad a vydání knihy Miminka v rovnováze. Podpořte vydání první učebnice o nošení miminek a malých dětí v Česku!

 • Důležitější je kvalita pohybu než jeho kvantita.

 • Z návodu na úvaz: Dotahování šátku.

 • Hotový úvaz Kříž s kapsou uvnitř.

 • Rodiče reagují spontánně správně na potřeby dítěte

 • Ideální pozice nožiček novorozence při nošení.

 • Z odměn: eko-taška černá (ilustrační obrázek).

 • Z odměn: eko-taška přírodní (ilustrační obrázek).

 • Z odměn: klíčenka ze šátku (ilustrační foto).

 • Z odměn: památeční šátková myška (ilustrační foto)

 • Z odměn: hrneček bílý, 330 ml., č.1

 • Z odměn: hrneček bílý, 330 ml., č.2

 • Knihy o nošení :-)

 • Z odměn: taštička menší a větší

16 217 €
vybrané z 15 592 €

104%

104% splnené

231 ľudí prispelo

Literatúra, Vzdelávanie

Česko

Zobraziť všetky odmeny

Jak to začalo 

Jmenuji se Iva Gondeková a od roku 2009 se zabývám nošením dětí. Od začátku jsem intuitivně pátrala po potvrzení toho, že nošení prospívá dětské páteři a kyčlím.

Byla jsem vedena vizí a touhou, aby se erudované informace o přínosech nošení dětí dostaly k naší odborné veřejnosti, ale hlavně k samotným rodičům!

O rok později jsem si koupila první knihu o nošení – Ein Baby will getragen sein (Miminko se chce nosit). S obrovským nadšením jsem ji začala hned překládat do češtiny. Avšak ukázalo se, že moje překladatelské schopnosti nejsou příliš velké a výsledek mé práce je v podstatě nesrozumitelný, a tudíž i nepoužitelný! Tudy cesta nepovede…

V roce 2012 jsem založila stránku www.nosenivsatku.cz a začala intenzivně navštěvovat různé konference o nošení, pořizovala další a další knížky o nošení, hlavně z Německa. Důkladně jsem se v této problematice vzdělávala – mimo jiné i v tom , jak učit rodiče a odborníky nosit děti v šátcích a nosítkách. Vedle toho jsem samozřejmě vedla poradenství pro rodiče, učila je vázat miminka do šátků a nastavovat nosítka.

Vyhledávala jsem a vyhledávám odborníky na péči o matku a dítě, se kterými jsem vedla spoustu rozhovorů na téma nošení miminek v šátku. Byli mezi nimi příznivci i odpůrci – a především díky kritikům jsem pochopila, že nošení není pro každou matku to pravé, a naučila se své nadšení krotit. Podporovat vzájemné pouto a být přitom v kontaktu lze i mnoha dalšími způsoby. Současně jsem si stále jasněji uvědomovala, že zde chybí kniha, která by komplexní pozitivní účinky nošení v šátcích a nosítkách na dítě popisovala z vědeckého hlediska.

V následujících letech jsem v různých vydavatelstvích poptávala možnost nechat přeložit některé z cizojazyčných publikací věnovaných nošení, snažila jsem se i o překlady odborných přednášek o nošení – bez sebemenšího výsledku, většinou z finančních důvodů nebo se podle nakladatelů jednalo o okrajové téma ...

Přišel rok 2017 a s ním Babys im Gleichgewicht (Miminka v rovnováze). Viděla jsem, jak je oproti předchozím knihám propracovaná, ale zejména detailně propojuje nošení s poznatky fyzioterapie.

Opět jsem začala usilovat o její překlad a vydání, našla jsem překladatelku Kristýnu, která je současně jako máma také nadšená do nošení. A když mi poslala ukázku svého překladu z knihy, věděla jsem, že je ta pravá. 

První myšlenka byla vydat knihu pomocí HitHitu, to mi však připadalo příliš náročné a nemožné. Opět jsem tedy oslovila několik českých nakladatelství. Ovšem se stejným výsledkem – nošení dětí je natolik okrajové téma, že by kniha nenašla dostatečně velkou cílovou skupinu.

Když už jsem se svého snu opět vzdala, přišel impulz, ať přeci jen HitHit zkusím. Našla jsem skvělé spolupracovníky a podporovatele, kteří na projektu pracují, a nyní je všechno na překlad a vydání připraveno – až na finance.

Proč kniha Miminka v rovnováze?

Kniha se detailně věnuje nošení dětí v souvislosti s jejich psychomotorickým vývojem podle poznatků fyzioterapie – a právě propojením s tímto medicínským oborem je průkopnická, protože pozitivní účinky nošení dětí v šátcích a nosítkách nejsou dosud v dostatečné míře součástí výuky lékařství. Precizně propracovaná kniha Miminka v rovnováze založená na dlouhodobé osobní zkušenosti autorek tak oslovuje vedle rodičů i odborníky, kterým může posloužit jako učebnice.

Kniha sleduje pohybový vývoj dítěte od prenatálního období přes jednotlivé milníky až do 14 měsíce života. Rozlišuje kvalitu a kvantitu pohybu. Hlavní pozornost je zaměřena na pohyb a dotek jako centrální moment dětského vývoje. V každém období se také věnuje dítěti jako nošenci, popisuje, jak nošení podporuje vývoj a jak se způsoby nošení proměňují s růstem dítěte.  

Co je náš cíl?

Přejeme si, aby se rodičům dostaly odborné informace o nošení ze strany fyzioterapeutů, pediatrů, ortopedů a dalších specialistů.

Byli bychom rádi, kdyby se přestalo pochybovat o prospěšnosti nošení na vývoj dětské páteře a dozrávání kyčlí a také o pozitivním vlivu nošení na psychiku. A aby se hledalo vždy individuální řešení – pro konkrétní matku a dítě.

Vybrané  peníze použijeme na vydání 1000 ks knih.

Finance poputují na:

 • překlad,
 • korekturu,
 • redakci, 
 • grafiku, 
 • tisk,
 • provizi německému vydavatelství.

… a ještě něco navíc

Překlad knihy Babys im Gleichgewicht bychom rádi vydali vlastním nákladem. Proč? Jednáme přímo s autorkami knížky a s jejich německým vydavatelstvím Elsevier máme již předjednanou smlouvu. Nemusíme dělat kompromisy. Knížku přeloží profesionální překladatelka, která své děti nosí a problematiku zná. Překladatelka bude spolupracovat s profesionální redaktorkou, která umí německy a své děti také nosila. Proč je pro skvělý výsledek potřeba i práce redaktorky? Redaktorka čte překlad knihy současně s originálem, hlídá, aby překlad působil jako originál, kontroluje, zda odpovídá styl, zda se v textu nevyskytují nelogičnosti a nesrovnalosti. Zkrátka – víc očí víc vidí. Jejich dílo nakonec zkontroluje korektorka – ta už se nebude dívat na originál, bude opravovat případné pravopisné chyby, překlepy a stylistické drobnosti. Chceme Vám nabídnout nejen kvalitní obsah, nýbrž také krásný jazyk a profesionálně zpracovanou knihu.

Chcete nahlédnout do knihy?

Zde jsou medailonky autorek:

O autorkách

Sabine Hartzová je vystudovaná dětská zdravotní sestra a patnáct let vede Školu péče o nemocné děti při Altonské dětské nemocnici v Hamburku (Altonaer Kinderkrankenhaus) v Hamburku, zároveň také vyučuje pečovatelské profese. Pečovatelské profese nyní na částečný úvazek vyučuje také na Albertinské škole (Albertinen Schule) v Hamburku.
Od roku 2009 působí jako nezávislá trenérka kinestetiky, zaměřuje se na zdravé a postižené nebo nemocné děti. Znalosti z oborů kinestetika, plavání kojenců, výuka plavání, vazba mezi rodičem a dítětem, komunikační psychologie a nošení děti získané v různých programech dalšího vzdělávání předává profesionálům i rodičům ve svých kurzech a na svých workshopech. Bližší informace naleznete na www.keg-hamburg.de.

Ulrike Höwerová vystudovala filozofii (titul M.A.), hlavními tématy pro ni byla lékařská a rodinná etika, dále je vystudovanou zdravotní sestrou, laktační poradkyní a koučkou (Master Coach, DGfC).

V roce 1996 v Drážďanech založila a nadále vlastní Školu nošení „Die Trageschule®“ a školí lektorky nošení po celém světě. Bližší informace o této instituci naleznete na www.trageschule-dresden.de. Zorganizovala odborné kongresy Drážďanské dny nošení „Dresdner TrageTage“.
Autorka je matkou čtyř dětí. Bližší informace o Škole nošení „Die Trageschule“ naleznete na www.trageschule-dresden.de

Birgit Kienzle-Müllerová v roce 1981 úspěšně ukončila studium fyzioterapie na Škole fyzioterapie v Heidelbergu (Physiotherapieschule Heidelberg).
Od té doby absolvovala mnoho kurzů dalšího vzdělávání z oboru léčby kojenců a dětí (Vojta, Bobath, manuální terapie, osteopatie, terapie skolióz a hipoterapie). Od roku 1990 provozuje vlastní praxi v Bad Friedrichshallu. Má dvě děti.
Obzvláště podporuje přirozený vývoj dítěte. Bližší informace o její praxi naleznete na www.kienzle-mueller.de

 

Mezi odměnami najdete i tyto plakáty vytisknuté ve formátu A4:

Podpořte překlad a vydání knihy Miminka v rovnováze zde na HitHitu! Děkujeme!

Mediální partner:

 

Aktuality

20.12.2019 Kniha Miminka v rovnováze je na světě!

Milí příznivci! Novou knihu Miminka v rovnováze – nošení podle poznatků fyzioterapie si můžete koupit v Mokoshop.cz nebo objednat na www.nosenivsatku.cz 💌 Přeji Vám klidné Vánoce 🔔🎄🌺 Iva Gondeková

Viacej

4.12.2019 Křest knihy Miminka v rovnováze 21.1.2020

Vážení a milí přispěvatelé na vydání knihy Miminka v rovnováze! Srdečně Vás zveme na křest knížky Miminka v rovnováze – nošení podle poznatků fyzioterapie. Účast přislíbily dvě ze tří autorek, fyzioterapeutka Birgit Kienzle-Müller a vedoucí školy nošení Die Trageschule® Ulrike Höwer. Můžete se s…

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 15 Dobrý pocit

  Chcete podpořit vydání, ale knihu pro sebe nepotřebujete?
  • Díky Vám se odborné informace o nošení miminek dostanou k více rodičům, fyzioterapeutům, pediatrům, ortopedům a dalším specialistům!
  Částku můžete libovolně navýšit!

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  3,90 €
  (100 Kč)
 • 32 z 40 4x plakát „Tělesný kontakt a společný pohyb“

  Obrázek plakátu najdete v detailním popisu. Pošleme vám čtyři plakáty ve formátu A4. Používá se pro názorné vysvětlení častých otázek kolem nošení: 
  • Jaká je pozice miminka v šátku?
  • Nosítko nebo šátek?
  • Jaká je historie nošení?
  • Jak dlouho nosit?
  • atd. :-)
  Plakát je určen do ordinací specialistů i rodičům!
  Cena včetně poštovného!

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  5,07 €
  (130 Kč)
 • 34 z 40 4x plakát „Co svět světem stojí, děti se nosí“

  Obrázek plakátu najdete v detailním popisu. Pošleme vám čtyři plakáty ve formátu A4. Používá se pro názorné vysvětlení častých otázek kolem nošení: 
  • Jaká je pozice miminka v šátku?
  • Nosítko nebo šátek?
  • Jaká je historie nošení?
  • Jak dlouho nosit?
  • atd. :-)
  Plakát je určen do ordinací specialistů i rodičům!
  Cena včetně poštovného!

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  5,07 €
  (130 Kč)
 • 47 z 50 Drink na křtu

  Chcete podpořit vydání a knihu si případně pořídit později?
  • Přijďte na křest – budeme mít pro vás drink!

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  5,85 €
  (150 Kč)
 • 7 z 10 Vstupenka na akci Kouzlo nošení

  Získejte jako první vstupenku na  Kouzlo nošení:
  • 14.září 2019
  • Hotel International Praha
  • Jedinečná akce první svého druhu u nás
  • Vše o nošení v šátcích a nosítkách
  • Přednášky a workshopy
  • Tombola plná skvělých dárků - šátky, nosítka, doplňky...
  • Soutěž o šátky a nosítko pro nosící skupiny - Letní taneční výzva
  • Vstupenka umožňuje vstup na veletržní část akce. Vstupenky na edukační část budou k dostání v předprodeji.  
  Setkáte se s českými a zahraničními výrobci a prodejci nejen šátků, nosítek, nosícího oblečení a doplňků, ale i látkových plenek, barefoot obuvi atd. Zboží si můžete prohlédnout, vyzkoušet a nakoupit.

  Více na  http://www.facebook.com/kouzlonoseni nebo
  http://www.kouzlonoseni.cz

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  5,85 €
  (150 Kč)
 • 9 z 10 Hrneček s textem o nošení

  Keramický hrneček:
  • bílý
  • 330 ml
  • obrázek ve fotogalerii
  Na výběr dva druhy:
  • č.1: "Mámy své děti nosí jen chvíli.
   Nejprve pod srdcem, pak na srdci.
   V srdci je však nosí navždy.
   "
    
  • č.2 "Mateřská láska!
   Ach, ta nezná hranic!
   Je jako fontána,
   jejíž pramen nikdy nevyschne.
   "
  Vybrané číslo napište prosím do poznámky!

  Hrnečky jsou od www.hrdenosim.cz.

  Osobní odběr v Praze nebo zvolte do poznámky poštovné:
  Zásilkovna 70 Kč
  PPL 99 Kč
  Česká pošta 155 Kč

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  7,41 €
  (190 Kč)
 • 39 z 40 Taštička ze šátku na drobnosti

  12x9 cm  na mince, karty apod. 🙂

  Fotku najdete mezi obrázky projektu!
  • Ze šátku Didymos Aurora ❤️ 
  • Handmade
  • Každá je originál
  • Pouze pro tento projekt

  Do poznámky zvolte způsob doručení:
  • osobní odběr v Praze
  • Česká pošta 55 Kč
  • Zásilkovna 65 Kč

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  7,80 €
  (200 Kč)
 • 283 z 300 Klíčenka ze šátku

  Chcete podpořit vydání, ale knihu pro sebe nepotřebujete?
  • ​Nabízíme klíčenku ze šátku –třeba i jako vzpomínku na nošení, až děti šátku odrostou.
  • Ilustrační obrázek klíčenky najdete v galerii fotek. 
  • Včetně poštovného!

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  9,74 €
  (250 Kč)
 • 38 z 40 Taštička ze šátku kosmetická

  17,5x12cm na řasenku a krém 🙂

  Fotku najdete mezi obrázky projekty!
  • Ze šátku Didymos Aurora ❤️
  • Handmade  
  • Každá je originál
  • Pouze pro tento projekt
  Do poznámky zvolte způsob doručení:
  • osobní odběr v Praze
  • Česká pošta 55 Kč
  • Zásilkovna 65 Kč

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  10,91 €
  (280 Kč)
 • 79 z 80 ​Super EKO bio bavlněná taška černá nebo přírodní

  Nakupujte do vlastní tašky: 
  • Šetří přírodu, a navíc vypadá stylově. 
  • V černé nebo přírodní barvě –zvolenou barvu uveďte do poznámky.
  • 100% organická bavlna
  • 140 g/m²
  • S dlouhými uchy (cca 70 cm)
  • Křížové prošití pro větší nosnost 
  • Rozměry 38x42 cm
  Chcete-li tašku poslat poštou → připočtěte prosím k ceně odměny ještě 60 Kč za poštovné. 

  Děkujeme!

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  11,30 €
  (290 Kč)
 • Vypredané!! Kniha pro prvních 30 i s poštovným

  Kniha Miminka v rovnováze vám pomůže najít rovnováhu mezi rodičovskou intuicí, tradičními postupy a vědeckými poznatky v péči o miminko, zejména pak při nošení dětí v šátku a nosítku.
  • ​Jedna knížka vydá za nespočet internetových článků.
  • Obohaťte svou knihovnu!
  • Poštovné je v ceně :-)
  Cena knihy na trhu bez poštovného bude 420 Kč, tzn. nyní získáváte 29% slevu!
   

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  11,69 €
  (300 Kč)
 • 149 z 200 Kniha s osobním vyzvednutím v Praze

  Kniha Miminka v rovnováze vám pomůže najít rovnováhu mezi rodičovskou intuicí, tradičními postupy a vědeckými poznatky v péči o miminko, zejména pak při nošení dětí v šátku a nosítku.
  • Jedna knížka vydá za nespočet internetových článků.
  • Obohaťte svou knihovnu!
  • Cena knihy na trhu bez poštovného bude 420 Kč, tzn. nyní získáváte 17% slevu!
  • Knihu si vyzvedněte v Praze v obchodě Mokoshop.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  13,64 €
  (350 Kč)
 • 1 z 3 Památeční šátková myška

  Myšky jsou ušité podle vlastního originálního střihu a díky vzoru je vždy každá trochu jiná a jedinečná:
  • z nosícího šátku Yaro
  • plněná dutým vláknem
  • má bavlněný ocásek
  • 14cm bez oušek
  • akorát do ruky
  Odměnu věnovala Daridam - Pro radost a cena je včetně poštovného. 

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  15,59 €
  (400 Kč)
 • 491 z 550 Kniha s doručením

  Kniha Miminka v rovnováze vám pomůže najít rovnováhu mezi rodičovskou intuicí, tradičními postupy a vědeckými poznatky v péči o miminko, zejména pak při nošení dětí v šátku a nosítku.
  • Jedna knížka vydá za nespočet internetových článků.
  • Obohaťte svou knihovnu!
  • Cena knihy na trhu bez poštovného bude 420 Kč, tzn. nyní získáváte 17% slevu!
  • Poštovné v ceně!

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  16,57 €
  (425 Kč)
 • 52 z 60 Kniha na křtu + drink

  Kniha Miminka v rovnováze vám pomůže najít rovnováhu mezi rodičovskou intuicí, tradičními postupy a vědeckými poznatky v péči o miminko, zejména pak při nošení dětí v šátku a v nosítku.
  • Jedna knížka vydá za nespočet internetových článků.
  • Obohaťte svou knihovnu! 
  • Cena knihy na trhu bez poštovného bude 420 Kč, tzn. nyní získáváte 17% slevu!
  • Přijďte na křest!
  • Budeme pro Vás mít drink a vyzvednete si knihu!

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  17,54 €
  (450 Kč)
 • 3 z 3 52 ks plakátů o nošení – formát A4

  " Co svět světem stojí, děti se nosí" – 26 ks
  " Tělesný kontakt a společný pohyb“ – 26 ks
  • Obrázky plakátů najdete v detailním popisu. 
  • ​Používají se pro názorné vysvětlení častých otázek kolem nošení: 
  – Jaká je pozice miminka v šátku
  – Nosítko nebo šátek?
  – Jaká je historie nošení?
  – Jak dlouho nosit?
  – a podobně :-)
  • ​Plakát je určen do ordinací specialistů i rodičům! 
  Cena včetně poštovného!

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  21,44 €
  (550 Kč)
 • 13 z 25 2 knihy s doručením

  Kniha Miminka v rovnováze vám pomůže najít rovnováhu mezi rodičovskou intuicí, tradičními postupy a vědeckými poznatky v péči o miminko, zejména pak při nošení dětí v šátku a v nosítku. 
  • Jedna knížka vydá za nespočet internetových článků.
  • Obohaťte svou knihovnu!
  • Poštovné je v ceně!
  • Druhou knihu můžete věnovat čerstvým rodičům ve svém okolí!
  • Cena jedné knihy na trhu bez poštovného bude 420 Kč, tzn. nyní získáváte 23% slevu!

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  28,45 €
  (730 Kč)
 • 10 z 10 Individuální kurz nošení pro rodiče + kniha

  • Naučím Vás vybraný úvaz/y a nastavení nosítka
  • Vysvětlím fyziologickou pozici miminka v šátku
  • Účast partnera či jiné blízké osoby vítána
  • U Vás doma či u mě
  • Délka kurzu 2h
  • Vhodné i pro těhotné
  Více info na  https://nosenivsatku.cz/individualni-kurz/
  Knihu zašlu hned, jak bude vydaná, cca v říjnu 2019 :-)
  ​Těším se na Vás ❤️

   

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  46,77 €
  (1 200 Kč)
 • 15 z 20 5 knih s doručením

  Kniha Miminka v rovnováze vám pomůže najít rovnováhu mezi rodičovskou intuicí, tradičními postupy a vědeckými poznatky v péči o miminko, zejména pak při nošení dětí v šátku a v nosítku. 
  • Jedna knížka vydá za nespočet internetových článků.
  • Obohaťte svou knihovnu!
  • Poštovné je v ceně!
  • Cena jedné knihy na trhu bez poštovného bude 420 Kč, tzn. nyní získáváte 29% slevu!

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  64,31 €
  (1 650 Kč)
 • 8 z 8 Kurz nošení v šátku pro odborníky +kniha

  11.10.2019, Centrum Be Balanced, Praha 
  • úvaz kříž s kapsou uvnitř
  • elastický šátek
  • nastavení nosítek
  • psychologické a fyziologické aspekty nošení
  • časté otázky rodičů
  Určeno pro:
  • fyzioterapeut/ky
  • porodní asistentky
  • duly
  • laktační poradkyně
  • zdravotní sestry
  • instruktorky plavání s miminky
  • vedoucí předporodních kurzů
  • jiné zdravotnické nebo pedagogické  vzdělání či specializovaný kurz pro matku a dítě
  • majitele obchodu s potřebami pro matku a dítě
  https://nosenivsatku.cz/pro-odborniky/www.nosenivsatku.cz

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  116,94 €
  (3 000 Kč)
 • 6 z 6 Kurz nošení v šátku pro odborný personál

  24.9.2019 Hradec Králové
  • úvaz kříž s kapsou uvnitř
  • elastický šátek
  • nosítka
  • psychologické a fyziologické aspekty nošení
  • časté otázky rodičů
  Určeno pro:
  • porodní asistentky
  • laktační poradkyně
  • duly
  • zdravotní sestry
  • fyzioterapeutky
  • instruktorky plavání s miminky,
  • vedoucí předporodních kurzů
  • jiné zdravotnické, pedagogické vzdělání či specializovaný kurz pro matku a dítě
  • majitele obchodu s potřebami pro matku a dítě
  Více na  https://nosenivsatku.cz/pro-odborniky/
  nebo   https://www.facebook.com/events/2400548533510065/
   

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  124,73 €
  (3 200 Kč)
 • 2 z 3 12 knih s doručením

  Kniha Miminka v rovnováze – nošení dětí podle poznatků fyzioterapie vám pomůže najít rovnováhu mezi rodičovskou intuicí, tradičními postupy a vědeckými poznatky v péči o miminko, zejména pak při nošení dětí v šátku a nosítku.  

  Pro rodiče i odborníky! 

  Cena včetně poštovného! 

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  163,71 €
  (4 200 Kč)
 • 6 z 10 Jméno v knize

  Kniha vyjde v říjnu a za významnou finanční podporu v ní bude s díkem vytištěno Vaše jméno!
  • Platí jen pro fyzické osoby!

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  194,89 €
  (5 000 Kč)
 • 10 z 10 Jméno ordinace nebo poradenství pro rodiče v knize

  Za významnou finanční podporu bude s díkem vytištěno Vaše jméno, nebo jméno  Vašeho poradenského místa pro rodiče takto:

  Název organizace, web, město (místo působení)

  Platí pro:
  • ordinace fyzioterapeutů, pediatrů, ortopedů a dalších
  • poradkyně nošení, kojení, masáží, plavání miminek a další
  • porodní asistentky a duly​
  • nosících skupin
  • akce konající se na podporu nošení a kojení
  • jména fyzických osob
  Tento popis platí i pro předchozí odměnu v "Jméno v knize" v hodnotě 5000 Kč.

  Pro vysvětlení nejasností, prosím, pište nebo volejte na iva.gondekova@gmail.com, 737143021. Děkuji!
   

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  389,79 €
  (10 000 Kč)
 • 8 z 8 Lektorský kurz školy nošení Die Trageschule® + kniha

  27.-29.9.2019 v Praze

  OBSAH:
  • Uzly – ambulantní a posuvný
  • Úvazy na bok (krátký šátek, ring sling)
  • Úvazy na břicho s tkaným a elastickým šátkem
  • Úvazy na záda
  • Citlivé naslouchání a povzbuzující komunikace jako ústřední prvek pro doprovázení rodičů
  • Fyziologické a psychologické aspekty nošení
  • Nosítka – kritéria a nastavení
  • Základy metodické práce
  • Koncept vlastního individuálního poradenství
  Více info na  https://nosenivsatku.cz/lektorske-kurzy/zakladni-kurz/

  Knihu pošlu hned, jak vyjde, cca v říjnu 2019

  Těším se na Vás ❤️
   

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  467,75 €
  (12 000 Kč)
 • 1 z 1 200 ks knihy s doručením

  Kniha Miminka v rovnováze vám pomůže najít rovnováhu mezi rodičovskou intuicí, tradičními postupy a vědeckými poznatky v péči o miminko, zejména pak při nošení dětí v šátku a nosítku. 

  Pro rodiče i odborníky!

  Cena včetně poštovného! 
   

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  2 728,51 €
  (70 000 Kč)
 • Vypredané!! Kniha s doručením 300 ks

  Kniha Miminka v rovnováze vám pomůže najít rovnováhu mezi rodičovskou intuicí, tradičními postupy a vědeckými poznatky v péči o miminko, zejména pak při nošení dětí v šátku a nosítku.

  Pro rodiče i odborníky!

  Cena včetně poštovného!
   

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  4 092,77 €
  (105 000 Kč)
 • Vypredané!! 300 ks knihy s doručením

  Kniha Miminka v rovnováze vám pomůže najít rovnováhu mezi rodičovskou intuicí, tradičními postupy a vědeckými poznatky v péči o miminko, zejména pak při nošení dětí v šátku a nosítku.

  Pro rodiče i odborníky!

  Cena včetně poštovného!

   

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  4 092,77 €
  (105 000 Kč)