Tady Havel, slyšíte mě?

Odcházení. A stále potřebná přítomnost dramatika, vězně svědomí, občana, státníka i plachého režiséra vlastního života. Nevídaný příběh, dosud nezveřejněné záběry, absolutní otevřenost. A vaše podpora, která nám umožní dokončit film bez kompromisů. Díky.

Hana Kubíková

59 903 €
vybrané z 15 764 €

380%

380% splnené

1 471 ľudí prispelo

Film

Všetko alebo nič. Projekt skončil 6.4.2019 v 02:42.

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 236
  LÍSTEK NA ON-LINE PREMIÉRU DOKUMENTU pro studenty a seniory

  Podpoříte dobrou věc a uvidíte film jako první
  v exkluzivní  on-line premiéře v listopadu 2019.

  ​Vstupenku (přístupový kód na server s filmem) dostanete na mail, který jste uvedli na HitHitu.

  Pár dní před uvedením vám (také mailem) připomeneme, že máte lístek a že se můžete podívat na náš dokument o skvělém, zajímavém a významném člověku. 
   

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  3,90 €
  (99 Kč)
 • predané 599
  LÍSTEK NA ON-LINE PREMIÉRU DOKUMENTU

  Podpoříte dobrou věc a za cenu klasického lístku do kina uvidíte nový dokument o Václavu Havlovi mezi prvními v on-line premiéře filmu v listopadu 2019.

  Vstupenku (přístupový kód na server s filmem) dostanete na mailovou adresu, kterou jste uvedli na HitHitu.

  Pár dní před zpřístupněním filmu si Vám dovolíme připomenout, že máte  v poště kód a že už se můžete těšit.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  6,31 €
  (160 Kč)
 • predané 73
  JEDNORÁZOVÝ VSTUP DO CENTRA SOUČASNÉHO UMĚNÍ DOX a lístek na on-line premiéru

  Jako poděkování za podporu filmu získáte vstupenku do  Centra současného umění DOX v Holešovicích a samozřejmě možnost vidět náš film mezi prvními.

  Voucher na vstup do DOXu a přístupový kód na server s uloženým filmem dostanete na mail, který jste uvedli na HitHitu. S návštěvou výstav v DOXu ale do listopadu čekat nemusíte... 

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  15,76 €
  (400 Kč)
 • zostáva 49 z 200
  BALÍČEK LAHODNÉ BRAZILSKÉ KÁVY a vstupenka na on-line premiéru

  Dejte si k filmu "Tady Havel, slyšíte mě?" skvělou brazilskou kávu. Za Vaši podporu vám doručíme na fyzickou adresu balíček lahodné Kávy s příběhem z Rodinné pražírny   Mamacoffe.

  Lístek na on-line premiéru dostanete mailem. A  na našich stránkách (v sekci Podpora projektu) najdete také informace a zajímavosti z voňavého světa kávy a férového obchodu s ní.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  17,73 €
  (450 Kč)
 • zostáva 33 z 40
  PROJEKCE UKÁZEK Z FILMU PRO VOZÍČKÁŘE, beseda s autory a vstupenka na on-line premiéru filmu

  Toto je odměna pro příznivce našeho dokumentu, kteří se z jakýchkoli důvodů nemohou dostat do vzducholodi Gulliver nad střechy Holešovic a shlédnout film tam.  VSTUP  PRO VÁŠ DOPROVOD JE SAMOZŘEJMĚ VOLNÝ.

  V Auditoriu Centra současného umění DOX vám promítneme ukázky z filmu ještě před jeho online premiérou. Projekce bude doplněna besedou s autory filmu a projekcí krátkého dokumentu o tom, jak vznikal unikátní prostor nad DOXem -  vzducholoď Gulliver. Termín oznámíme v dostatečném předstihu.

  Vstupenku (přístupový kód na server s filmem) a voucher na projekci s besedou pro Vás i Váš doprovod dostanete na mail, který jste uvedli na HitHitu. 

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  19,70 €
  (500 Kč)
 • zostáva 184 z 240
  PROJEKCE UKÁZEK Z FILMU VE VZDUCHOLODI GULLIVER, beseda s autory a vstupenka na on-line premiéru

  Jako poděkování za podporu filmu Vám promítneme ukázky z filmu v unikátním prostoru vzducholodi Gulliver nad střechami Holešovic.

  Následovat bude beseda s autory dokumentu a projekce krátkého dokumentu o tom, jak vznikala vzducholoď, poletující nad  Centrem současného umění DOX. Odměnu si budete moci vybrat ze tří termínů (kapacita jedné projekce je 80 osob).

  Vstupenku (přístupový kód na server s filmem) na on-line premiéru a voucher na projekci s besedou dostanete na mail, který jste uvedli na HitHitu. 

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  23,65 €
  (600 Kč)
 • zostáva 42 z 50
  Vstupenky na MEZINÁRODNÍ DIVADELNÍ STUDIO FARMA V JESKYNI a on-line premiéru filmu

  Za vaši podporu filmu budete moci navštívit představení Mezinárodního divadelního studia FARMA V JESKYNI (z repertoáru roku 2019) v novém multifunkčním sále  DOXu a samozřejmě vidět náš film mezi prvními v on-line předpremiéře.

  Voucher na jedno z představení FARMY a vstupenku (přístupový kód) na film  dostanete na mail, který jste uvedli na HitHitu. Vstup je bezbariérový a vstupenka platí i pro jednu doprovázející osobu.
   

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  31,53 €
  (800 Kč)
 • predané 53
  VSTUP DO CENTRA SOUČASNÉHO UMĚNÍ DOX PRO 4 OSOBY a vstupenka na on-line premiéru filmu

  Užijte si film a zajímavé výstavy současného umění s přáteli nebo s rodinou. Za vaši podporu získáte možnost zúčastnit se unikátní on-line premiéry filmu v listopadu 2019 a zajít společně do Centra současného umění DOX.

  Vstupenku (přístupový kód na server) a voucher na vstup do DOXu pro rodinu nebo 4 osoby dostanete na mail, který jste uvedli na HitHitu. S návštěvou výstav v Holešovicích nemusíte čekat do listopadu, ale film vám určitě pár dní před jeho uvedením připomeneme.
   

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  39,41 €
  (1 000 Kč)
 • predané 45
  UVEDENÍ VAŠEHO JMÉNA NA ZDI PŘÍZNIVCŮ FILMU a vstupenka na on-line premiéru

  Budete se ještě víc podílet na dobré věci a uvidíte film mezi prvními v listopadu 2019. Vaše jméno navíc vepíšeme na virtuální zeď díků na našich stránkách  www.tadyhavel.cz.

  Lístek (přístupový kód na server s filmem) dostanete na mail, který jste uvedli na HitHitu, pro jistotu vám pár dní před uvedením filmu připomeneme, že máte lístek a můžete si užít dokument... Ale Vaše jméno se na webové zdi s poděkováním ocitne daleko dřív. 

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  47,29 €
  (1 200 Kč)
 • zostáva 42 z 60
  NA VÍNO S REŽISÉREM, s projekcí ukázek z filmu a vstupenkou na jeho on-line premiéru

  Za vaši podporu si vás dovolíme po projekci ukázek z filmu (v auditoriu DOXu) pozvat na ochutnávku skvělých vín z moravského vinařství BZENIA, během níž bude možné se pobavit jak s filmaři, tak s vinaři. Samozřejmě dostanete také vstupenku (přístupový kód na server s filmem) na on-line premiéru dokumentu, na jehož vzniku budete mít svým příspěvkem podíl.

  Na webu najdete další informace nejen o našem dokumentu, ale také o vinařství z Bzence a jeho produktech. Termín oznámíme s dostatečným předstihem, abyste o parádní kombinaci vína s filmem v žádném případě nepřišli. Pár dní před uvedením filmu vám připomeneme, že máte lístek a můžete se těšit. Do skvělých sklepů vinařství Bzenia ale můžete vyrazit kdykoli, podrobnosti najdete na www.tadyhavel.cz v sekci Podpora projektu. 

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  51,23 €
  (1 300 Kč)
 • zostáva 17 z 20
  VSTUPENKA PRO DVA DO SLOVÁCKÉHO DIVADLA v Uherském Hradišti a na on-line premiéru filmu

  Za vaši podporu filmu budete moci s partnerkou nebo partnerem navštívit jedno z představení SLOVÁCKÉHO DIVADLA (jistě si z repertoáru probíhající sezóny vyberete) a samozřejmě také shlédnout náš film mezi prvními v on-line premiéře. 

  Voucher pro dva na divadelní představení a vstupenku (přístupový kód) na film dostanete na mail, který jste uvedli na HitHitu. Stejně jako spojení na příslušné oddělení Slováckého divadla, s nímž si domluvíte výběr představení a datum vaší návštěvy.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  55,17 €
  (1 400 Kč)
 • zostáva 8 z 10
  Představení FARMY V JESKYNI A SETKÁNÍ S REŽISÉREM A PERFORMERY

  Za vaši podporu filmu si užijte (a prožijete) představení  INFORMÁTOŘI Mezinárodního divadelního studia FARMA V JESKYNI v novém multifunkčním sále DOX+, po němž vás pozveme na skleničku s režisérem  Viliamem Dočolomanským a performery.

  Vstupenku na předpremiéru (přístupový kód na server s filmem) a pozvání na FARMU dostanete na mail, který jste uvedli na HitHitu. Datum představení s podrobnostmi bude uvedeno na webových stránkách filmu v sekci Novinky a média, vstup je bezbariérový a vstupenka platí i pro jednu doprovázející osobu). 

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  59,11 €
  (1 500 Kč)
 • predané 7
  PODÍVÁM SE NA FILM S PŘÁTELI A NECHÁME SE SPOLEČNĚ S NIMI ZAPSAT NA ZEĎ

  Společně s partičkou (čím víc vás bude, tím budeme radši) podpoříte doboru věc a získáte možnost shlédnout film mezi prvními při unikátní světové on-line premiéře v listopadu 2019 a navíc v dobré společnosti… Vaše partička pak  bude společně a nerozlučně zapsána na zeď díků na  webových stránkách filmu. 

  Vstupenku (přístupový kód na server s filmem) dostanete na mail, který jste uvedli na HitHitu. Pár dní před uvedením vám připomeneme, že už je čas obvolat kamarády, zkontrolovat, jestli držíme slovo se zdí, podívat se na film a třeba po projekci společně zapařit...

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  70,94 €
  (1 800 Kč)
 • zostáva 4 z 10
  DVD UŽ JE TO TADY - KONCERT KE 20.VÝROČÍ NĚŽNÉ REVOLUCE V PRAŽSKÉ KŘIŽOVATCE

  Za vaši podporu filmu dostanete poštou DVD se záznamem koncertu UŽ JE TO TADY, který uspořádal Václav Havel dne 14.listopadu 2009 v Pražské Křižovatce jako připomínku výročí významné dějinné změny v naší historii. 

  Vystupují: Joan BAEZ, Jiří BĚLOHLÁVEK, Renée FLEMING, Lou REED, Jiří STIVÍN, Suzanne VEGA a Pražská komorní filharmonie.

  DVD je unikátní nejen pro svůj obsah a světovou proslulost interpretů, ale také proto, že je pro vás v limitované sérii 10ti kusů vlastnosručně podepsala Dagmar Havlová.

  Doručenia odmeny: na adresu, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  78,82 €
  (2 000 Kč)
 • zostáva 9 z 20
  ROČNÍ ČLENSTVÍ V KLUBU PŘÁTEL DOXu a vstupenka na on-line premiéru filmu.

  Za podporu filmu získáte roční členství Klubu přátel Centra současného umění DOX, které obnáší vstup na všechny výstavy (s jedním hostem), pro Vás osobně pak ještě pozvánky na vernisáže, přístup na přednášky z oblasti umění, designu, architektury a na veřejné diskuze o aktuálních tématech (pro 1 osobu) a také na 
  komentované prohlídky (pro 1 osobu). K tomu budete mít 10% slevu v kavárně DOX a 25% slevu na roční předplatné časopisu Art & Antiques.

  Vstupenku (přístupový kód na server s filmem) a voucher na roční členství v klubu přátel DOX dostanete na mail, který jste uvedli na HitHitu. S návštěvou výstav a dalších skvělých akcí v DOXu ale nemusíte čekat do listopadu! 

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  86,70 €
  (2 200 Kč)
 • zostáva 5 z 10
  Divadlo SKLEP - mimořádné představení MLÝNY

  Za vaši podporu filmu budete moci navštívit 18. listopadu 2019 mimořádné představení Divadla SKLEP "MLÝNY" a to ve dvou. Samozřejmě také budete moci shlédnout náš dokument mezi prvními v on-line premiéře. 

  Voucher pro dva na divadelní představení a vstupenku (přístupový kód) na film dostanete na mail, který jste uvedli na HitHitu. Stejně jako spojení na příslušné oddělení divadla a instrukce, podle nichž si domluvíte detaily vaší návštěvy.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  98,52 €
  (2 500 Kč)
 • zostáva 9 z 10
  Divadlo RockOpera a on-line premiéra dokumentu

  Za vaši podporu filmu budete moci navštívit představení RockOpery a samozřejmě také shlédnout náš dokument mezi prvními v on-line premiéře. 

  Voucher na představení a vstupenku (přístupový kód) na film dostanete na mail, který jste uvedli na HitHitu. Stejně jako spojení na příslušné oddělení divadla, s nímž si domluvíte datum vaší návštěvy.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  130,05 €
  (3 300 Kč)
 • zostáva 3 z 10
  RYZLINK RÝNSKÝ ROČNÍK 1989. Láhev vína z archivu vinařství BZENIA

  Za vaši významnou podporu filmu dostanete lahev exkluzivního archivního vína odrůdy RYZLINK RÝNSKÝ symbolického ročníku 1989 z Vinařství BZENIA, samozřejmě s garancí roku a certifikátem vinařství (ve sklepích Bzenie se v tuto chvíli nachází pouhých 120 kusů tohoto unikátu). 
  Dovolíme si Vás také pozvat na slavnostní  českou premiéru filmu, která se uskuteční v listopadu 2019 v době připomínky 30.výročí Něžné revoluce a pádu komunismu v Evropě. 
  Pokud budete souhlasit, bude Vaše jméno uvedeno na zdi díků na našich webových stránkách.
  Lístek (a přístupový kód na server s filmem) na on-line premiéru filmu je pro Vás stejně jako pro všechny ostatní podporovatele filmu samozřejmostí.

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  295,57 €
  (7 500 Kč)
 • zostáva 51 z 80
  CHCI BÝT PARTNEREM DOKUMENTÁRNÍHO FILMU "TADY HAVEL, SLYŠÍTE MĚ?"

  Za Vaši mimořádnou podporu našeho projektu Vás uvedeme jako partnera filmu v závěrečných titulcích české verze a dovolíme si Vás (s doprovodem) pozvat na slavnostní českou premiéru filmu, která se uskuteční v listopadu 2019 v době připomínky 30.výročí Něžné revoluce a pádu komunismu v Evropě.

  Dále dostanete lahev exkluzivního archivního vína odrůdy RYZLINK RÝNSKÝ symbolického ročníku 1989 z Vinařství BZENIA, samozřejmě s garancí roku a certifikátem vinařství (ve sklepích Bzenie se v tuto chvíli nachází pouhých 120 kusů tohoto unikátu). 
   

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  591,13 €
  (15 000 Kč)
 • zostáva 1 z 1
  FOTO Roman Franc: VH a sklenička, Divadlo Na Zábradlí, 2009.

  Příležitost pro znalce a sběratele. Brněnský fotograf Roman Franc věnoval na podporu našeho projektu originální fotografii, nazvanou  VH a sklenička vína, Divadla Na Zábradlí, 2009.

  Náhled snímku je k dispozici zde v projektu v AKTUALITÁCH nebo večer na FB filmu.

  Jde o kvalitní archivní pigentový tisk velikosti 50x50cm v archivní paspartě, adjustovaný v ručně vyráběném subtilním dubovém rámu pod muzejním sklem, signovaný perem, číslovaný 4/13, se slepotiskovou značkou vpředu na obraze.

  Toto umělecké dílo splňuje nejvyšší nároky světových galerií. Jeho běžná cena je 2.500,- USD.

  Své dílo předá fotograf osobně v Praze nebo Brně, případně zajistí jeho bezpečné zaslání přepravní službou. 

  Z navržené ceny dostane Roman Franc pouze částku 6.500,-Kč, která pokrývá náklady na adjustaci fotografie, zbytek jde v plné výši na podporu našeho dokumentu.

  On-line vstupenka na premiéru filmu je samozřejmostí.


   

  Doručenia odmeny: nešpecifikované

  2 561,58 €
  (65 000 Kč)
 • zostáva 3 z 5
  MOHU PODPOŘIT DOKUMENT "TADY HAVEL, SLYŠÍTE MĚ?" JAKO SPONZOR

  Za Vaši mimořádnou a zásadní podporu  projektu Vás uvedeme jako sponzora filmu v závěrečných titulcích české i anglické verze filmu. A to včetně loga společnosti nebo firmy, pokud bude podpora poskytnuta jejím jménem.  

  Dovolíme si Vás (s doprovodem) pozvat na listopadovou slavnostní premiéru filmu v ČR a pokud budete mít zájem, i na premiéru zahraniční (v tomto případě nemůžeme, bohužel, hradit náklady na dopravu a ubytování). Termíny budou včas oznámeny.

  I Vy dostanete lahev exkluzivního archivního vína odrůdy RYZLINK RÝNSKÝ symbolického ročníku 1989 z Vinařství BZENIA, samozřejmě s garancí roku a certifikátem vinařství (ve sklepích Bzenie se v tuto chvíli nachází pouhých 120 kusů tohoto unikátu). 

  Předpokládáme osobní jednání bezprostředně po skončení kampaně na HitHit a smluvní administraci Vaší podpory. Pokud byste usoudili, že Vy nebo Vaše společnost mohou náš projekt podpořit ještě víc, rádi si poslechneme Vaše podmínky, za kterých by k tomu mohlo dojít.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  3 940,89 €
  (100 000 Kč)
 • Vypredané!!
  NA PIVO S REŽISÉREM a vstupenka na on-line premiéru filmu.

  Za vaši podporu si vás dovolíme počastovat skvělým plzeňským pivem za osobní přítomnosti tvůrců filmu. Kolik vypijete, záleží na Vás... Spolu s malým pohoštěním se to odehraje v salonku populární Restaurace U Bansethů, Táborská 49, Praha 4.

  Vstupenku (přístupový kód na server) na on-line premiéru a voucher na setkání U Bansethů dostanete na mail, který jste uvedli na HitHitu. Termín bude oznámen dlouho dopředu, aby nikdo o tu plzeňskou lahůdku nepřišel. Před uvedením filmu Vám připomeneme, že máte lístek a můžete vyrazit...

  Doručenia odmeny: do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  29,56 €
  (750 Kč)
 • Vypredané!!
  VSTUPENKA PRO DVA DO DIVADLA NA JEZERCE a na on-line premiéru filmu

  Za vaši podporu filmu budete moci navštívit jedno z představení DIVADLA NA JEZERCE (z repertoáru probíhající sezóny) a samozřejmě také shlédnout náš film mezi prvními v on-line premiéře.

  Voucher pro dva na divadelní představení a vstupenku (přístupový kód) na film dostanete na mail, který jste uvedli na HitHitu. Stejně jako spojení na obchodní oddělení DIVADLA NA JEZERCE, s nímž si domluvíte výběr představení a datum vaší návštěvy.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  70,94 €
  (1 800 Kč)
 • Vypredané!!
  DALŠÍ ODMĚNY Z DIVADLA NA JEZERCE

  Principál Jan Hrušínský přidal pro velký zájem další odměnu pro náš projekt - VSTUPENKU PRO DVA DO DIVADLA NA JEZERCE.
  Za vaši podporu filmu budete moci navštívit jedno z představení divadla z repertoáru probíhající sezóny a samozřejmě také shlédnout náš film mezi prvními v on-line premiéře. 

  Voucher pro dva na divadelní představení a vstupenku (přístupový kód) na film dostanete na mail, který jste uvedli na HitHitu. Stejně jako spojení na obchodní oddělení DIVADLA NA JEZERCE, s nímž si domluvíte výběr představení a datum vaší návštěvy.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  70,94 €
  (1 800 Kč)
 • Vypredané!!
  DEJVICKÉ DIVADLO - 2 x 2 lístky a vstupenka na on-line premiéru filmu

  Za vaši podporu filmu budete moci navštívit představení DEJVICKÉHO DIVADLA  "Zítra to spustíme aneb Kdo je tady gentleman" a samozřejmě také shlédnout náš dokument mezi prvními v on-line premiéře. 

  Voucher pro dva na divadelní představení a vstupenku (přístupový kód) na film dostanete na mail, který jste uvedli na HitHitu. Stejně jako spojení na příslušné oddělení divadla, s nímž si domluvíte datum vaší návštěvy.

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  86,70 €
  (2 200 Kč)
 • Vypredané!!
  Exkluzivní výtisk knihy "VÁCLAV HAVEL, TOMKI NĚMEC, FOTOGRAFIE"

  Za podporu filmu dostanete číslovaný výtisk jedinečné knihy černobílých snímků Václava Havla od  jeho dlouholetého osobního fotografa Tomkiho Němce. Každý exemplář bude podepsán autorem publikace a doplněn poděkováním a podpisem  režiséra filmu. K dispozici je jen 100 kusů, které budou očíslovány a zaslány poštou v pořadí podle doručení podpory do systému HitHit.

  Doručenia odmeny: na adresu, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  118,23 €
  (3 000 Kč)