Svatební stodola

Ráda bych vrátila život na rodinný statek, a to tím, že zde v části jedné stodoly budu pořádat svatby. K tomu ale potřebuji zrealizovat pár stavebních úprav, aby prostory statku mohly kapacitně pojmout středně velké svatby do 50 hostů. Pomůžete mi?

 • Budoucí podoba stodoly

 • Budoucí podoba stodoly

 • Svatební stodola

 • Vnitřek stodoly

 • Dvůr

 • Posezení na dvoře

 • Ubytování

 • Ubytování

 • Společenský pokoj

 • Pohled na stodolu ze vsi

 • Mohutná lípa dotváří kouzlo místa

265 €
vybrané z 3 027 €

8%

8% splnené

6 ľudí prispelo

Komunita

Jindřichův Hradec, Jihočeský kraj, Česko

Zobraziť všetky odmeny

Jak to začalo

Začalo to přesně před rokem v lednu 2018. Rozhodla jsem se opustit zaměstnání, protože už jsem se nemohla dívat na to, jak rodinný statek po mých předcích chátrá a zeje prázdnotou. Kdybych se k tomuto kroku nepřinutila, asi bych si nadobro vyčítala, že mé babičky, prababičky, dědové a pradědové svou pílí a neskutečnou dřinou vybudovali velkou zemědělskou usedlost a já bych ji z titulu zachování svého pohodlí nechala zchátrat. Při dvou dětech a zaměstnaneckém poměru na plný úvazek mi bylo ale jasné, že věnovat se statku pouze ve volném čase nepřinese žádný efekt. Proto jsem se do toho vrhla po hlavě a do léta se mi podařilo upravit obytnou část chalupy tak, aby vzniklo ubytování pro 10 osob. Snažila jsem se přitom zachovat z původního vybavení maximum, aby si chalupa zachovala svou venkovskou tvář. Zrenovovala jsem staré postele, brousila a natírala stoly, židle, malovala zdi, vyklízela skříně, přesouvala nábytek z místa na místo a dokupovala potřebné vybavení, dokud jsem nebyla s výsledkem spokojená. O tom, že se mi to snad podařilo, svědčí pochvalné komentáře hostů, kteří si k nám v létě našli cestu. Chalupu jsme pojmenovali "Chalupa Na Bidýlku". Nyní bych ale ráda zašla ještě dál.  

    

Co je můj cíl? 

Ráda bych vrátila život na náš rodinný statek a začala ho celý využívat nejen pro ubytování, ale i pro pořádání svateb ve venkovském stylu. Statek se nachází v jižních Čechách, ve vesnici Otín, která je vzdálená 2 km od města Jindřichův Hradec. Kdo do Jindřichova Hradce ještě nikdy nezavítal, pak vězte, že město je proslulé svým nesporným historickým půvabem, třetím největším zámeckým komplexem v České republice a rybníkem Vajgar, který se nachází přímo uprostřed města a který dotváří jeho kouzelnou atmosféru. Svatebčané tak mohou chvíle volna využít pro prohlídku Jindřichova Hradce plného restaurací, kaváren, muzeí a romantických uliček. Náš statek svou polohou tedy umožňuje dokonale skloubit jak výhody typicky venkovského prožitku, tak lákadel malého historického města.  

SVATEBNÍ STODOLA. Pro hostinu jsem vyhradila část stodoly, která přímo navazuje na uzavřený dvůr. Stodola je opatřena posuvnými vraty, které se mohou do poloviny odsunout a vnitřní prostor propojit s dvorem. Slavit se tedy může jak pod střechou, tak pod širým nebem. Dvůr je z velké části zatravněn, takže děti se zde mohou zabavit různými hrami bez obav, že by dospělým zmizely z dohledu. Statek je ideální pro středně velké svatby do 50 hostů. Zároveň mohu nabídnout ubytování pro 10 svatebčanů. 

      ​

SVATEBNÍ OBŘAD. Může proběhnout přímo ve dvoře nebo po dohodě s budoucími manželi v okolí chalupy. Další variantou je využití některé z možností přímo v Jindřichově Hradci. Svatební obřady probíhají v zámeckém rondelu, Refektáři Muzea fotografie, Kapli sv. Maří Magdaleny nebo v kostele Nanebevzetí Panny Marie.

Detaily projektu

Ráda bych tímto způsobem oslovila všechny vdavku chtivé zájemce, kteří plánují svatbu v roce 2019 a kteří mají rádi jednoduchý, trochu nedbalý, rustikální styl, aby uspořádali svatbu na našem statku a přispěli tak k oživení místa, které má své kouzlo.

SVATEBNÍ KONCEPT mám nastavený tak, že statek budu pronajímat pouze na prodloužené svatební víkendy od května do září (jedná se o přibližně 20 víkendů), kdy teplé počasí přeje takovým oslavám. Statek budu pronajímat jako celek včetně ubytování, a to vždy na tři dny, od pátku do neděle. Pátek bude vyhrazený na přivezení potřebného vybavení, jídla, pití, květinové výzdoby, ubytování svatebčanů apod. Sobota bude vyhrazena na den D a neděle na posvatební poklidné dopoledne až odpoledne, balení a odvoz věcí s možností odjezdu ve večerních hodinách.

OBČERSTVENÍ. Bude záležet pouze na svatebčanech jak se rozhodnou. Možnosti jsou následující:

 1. Svatebčané si ve vlastní režii zařídí svůj catering, přivezou vlastní jídlo, pití, sladké dezerty, připraví vlastní květinovou výzdobu apod. V tomto případě svatebčané hradí pouze cenu základního pronájmu stodoly (viz. odměny).
 2. Nebo se budoucí manželé nebudou chtít těmito záležitostmi zabývat a já jim kompletní raut a květinovou výzdobu zajistím. V tomto případě hradí cenu základního pronájmu stodoly (viz. odměny) + další služby, které spolu domluvíme po ukončení kampaně na Hithitu a které budou vyúčtovány po uspořádání svatby. 

Co mi chybí?

K dotažení mého záměru do úplného konce mi ale chybí finanční prostředky. Svatební stodola se přitom neobejde bez drobných stavebních úprav a co mne trápí nejvíce je, naprosto nevyhovující hygienické zázemí. V celé obytné části se totiž nachází pouze jeden záchod a jedno umyvadlo v koupelně. Pro 50 hostů je to zcela nedostatečné. 

Na co použiji vybrané peníze?

Pokud mi dáte důvěru a prostřednictvím Hithitu si u mne objednáte termín svatby, pak pro vás do června zařídíme následující: 

 • vybudujeme pánské a dámské toalety v objektu, který je přístupný přímo ze dvora
 • opravíme vnitřní omítky a uděláme novou betonovou podlahu ve svatební stodole
 • provedeme novou elektroinstalaci ve svatební stodole
 • zrestaurujeme nábytek a selské dekorace, kterými ozdobíme vnitřek stodoly
 • zakoupíme 3 stoly a 12 židlí, abychom doplnili sezení pro 50 hostů

A takto bych si přála, aby během let vypadala konečná podoba Svatební stodoly:

   

Kdo jsem? 

Jsem nadšenec, který se po hlavě vrhl do záchrany rodinného dědictví, i když rozum spíše velel poslušně pracovat v zaměstnaneckém poměru a prožívat den za dnem, jeden jako druhý a sem tam plnit nesmyslné úkoly zaměstnavatele. Ale jelikož mám velkou oporu ve své rodině a ohlasy dosavadních hostů byly pozitivní, pak věřím, že když v sebe člověk věří, tak se nakonec všechno podaří.

Proč zkouším štěstí na Hithitu? 

První zájemci o svatbu, kteří se u nás už byli podívat, měli vesměs stejné pocity. Prostory se jim moc líbily, ale vzhledem k nedostatečnému hygienickému zázemí se nakonec rozhodli pro jiné místo. A to byl asi hlavní impuls, který mne donutil přemýšlet o způsobu, jak tuto slabinu před začátkem svatební sezóny odstranit. Hithit je pro mne v současné chvíli asi jediná šance, jak nashromáždit během krátké doby dostatek peněz na stavební úpravy, které bychom stihli zrealizovat ještě před začátkem sezóny a které těm, kteří mi dají důvěru a zamluví si u nás svatební termín, zajistí dostatečný komfort a ničím nerušený zážitek ze svého jedinečného svatebního dne a celého víkendu stráveného u nás. 

                 ZA KAŽDÝ PŘÍSPĚVEK VÁM MOC DĚKUJE

                                                 

Aktuality

21.3.2019 JDEME DO FINÁLE!

Všem moc děkujeme za příspěvky, ale i za slova podpory našeho projektu. I když už cílové částky nejspíš nedosáhneme, svěho záměru se nevzdáváme. Naopak. Na úpravách svatební stodoly se již čile pracuje, aby byla připravena pro svatebčany. Aktuální průběh prací můžete sledovat na www.facebook.com…

Viacej

7.2.2019 OBJEDNÁNÍ TERMÍNU NA MATRICE

POZOR, DŮLEŽITÉ! Před tím, než si zarezervujete termín pro uspořádání svatby u nás na statku, zavolejte, prosím, na jindřichohradeckou matriku a zamluvte si volný termín pro Vaše oddání nejdříve zde. Teprve poté si rezervujte termín v naší svatební stodole. Předejdete tak nepříjemnostem typu, že u…

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 2 Vdaná/ženatý už jsem

  Přispěji jen tak, protože se mi místo líbí a fandím tomuto projektu.

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  3,88 €
  (100 Kč)
 • 0 Magnetka s logem chalupy Na Bidýlku

  Kulatá magnetická placka, která vám bude připomínat, že jste přispěli na dobrou věc.

  Cena je včetně poštovného.

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  7,76 €
  (200 Kč)
 • 2 Ručně malovaná textilní taška

  Protože ráda maluji a hojně používám textilní tašky, tak vám namaluji přírodní motivy na bavlněnou tašku, aby vám při nákupech připomínala kus rozkvetlé louky z jižních Čech.

  Cena je včetně poštovného.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  13,58 €
  (350 Kč)
 • 0 Poukaz na ubytování s 5% slevou

  Pokud se vám naše chalupa zalíbila a rádi byste zde strávili dovolenou, pak vám po ukončení kampaně nabídnu volné termíny, které nebudou využity pro konání svatby. Jako poděkování ode mne dostanete poukaz na 5% slevu na celé ubytování. Poukaz zašlu v elektronické podobě na vaši e-mailovou adresu. 

  Nabídka ubytování platí od 1. 6. 2019 - 30. 9. 2020 při obsazenosti 6 až 10 osobami na minimálně 2 noci.  

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  19,41 €
  (500 Kč)
 • 0 Poukaz na ubytování s 10% slevou

  Pokud se vám naše chalupa zalíbila a rádi byste zde strávili dovolenou, pak vám po ukončení kampaně nabídnu volné termíny, které nebudou využity pro konání svatby. Jako poděkování ode mne dostanete poukaz na 10% slevu na celé ubytování. Poukaz zašlu v elektronické podobě na vaši e-mailovou adresu. 

  Nabídka ubytování platí od 1. 6. 2019 - 30. 9. 2020 při obsazenosti 6 až 10 osobami na minimálně 2 noci.  

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  29,11 €
  (750 Kč)
 • 1 Poukaz na ubytování s 15% slevou

  Pokud se vám naše chalupa zalíbila a rádi byste zde strávili dovolenou, pak vám po ukončení kampaně nabídnu volné termíny, které nebudou využity pro konání svatby. Jako poděkování ode mne dostanete poukaz na 15% slevu na celé ubytování. Poukaz zašlu v elektronické podobě na vaši e-mailovou adresu. 

  Nabídka ubytování platí od 1. 6. 2019 - 30. 9. 2020 při obsazenosti 6 až 10 osobami na minimálně 2 noci.  

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  38,81 €
  (1 000 Kč)
 • 14 z 15 Ptačí budka s překvapením - kinderBUDKA

  KinderBUDKU vyrábíme sami a jedná se o plně funkční ptačí budku, která v sobě ukrývá hned tři překvapení najednou.

  Využijte jedinečné příležitosti a pořiďte si naši kinderBUDKU o 100,- Kč levněji, než je běžná cena. Navíc nebudete platit poštovné, které je zahrnuté v ceně odměny. Více informací najdete na: www.kinderbudka.cz


  Budka může sloužit jako originální dárek k narozeninám, svátkům, svatbě nebo si ji můžete pořídit jen tak pro radost. A poté, co jsou dárky z budky vyjmuty, může být ihned zavěšena na strom, kde bude dělat radost ptáčkům po zbytek roku.

  Cena je včetně poštovného.
   

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  61,32 €
  (1 580 Kč)
 • 1 z 1 1. máj s partou přátel - ubytování za zvýhodněnou cenu

  Rezervujte si ubytování v termínu  1. - 3. května 2019 již nyní a oslavte první květnový svátek s partou přátel u nás Na Bidýlku. Odměna obsahuje poukaz na ubytování pro 6 až 10 osob na 2 noci za zvýhodněnou cenu (o 400,- Kč levněji než je běžná cena). Poukaz zašlu v elektronické podobě na vaši e-mailovou adresu. 

  Po domluvě lze pobyt prodloužit dle vašeho přání. 


   

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  170,77 €
  (4 400 Kč)
 • 1 z 1 Druhý májový svátek s partou přátel - ubytování za zvýhodněnou cenu

  Rezervujte si ubytování v termínu 8. - 10. května 2019 již nyní a oslavte druhý květnový svátek s partou přátel u nás Na Bidýlku.  Odměna obsahuje poukaz na ubytování pro 6 až 10 osob na 2 noci za zvýhodněnou cenu (o 400,- Kč levněji než je běžná cena).  Poukaz zašlu v elektronické podobě na vaši e-mailovou adresu. 

  Po domluvě lze pobyt prodloužit dle vašeho přání. 

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  170,77 €
  (4 400 Kč)
 • 1 z 1 Svatební víkend 27. - 29. září

  Využijte jedinečné nabídky pronájmu svatební stodoly za zaváděcí cenu, která se už nebude opakovat!

  Zakoupením této odměny si závazně rezervujete výše uvedený termín pro uspořádání vaší svatby v naší svatební stodole. Cena zahrnuje:
  • celé 3 dny (od pátku do neděle), kdy máte stodolu k dispozici
  • základní výzdobu stodoly (svíčky, drobné dekorace)
  • vnitřní zařízení stodoly (stoly, židle, lavice)
  • dekorace místa pro svatební obřad
  • k dispozici kuchyň, sociální zařízení a společenský pokoj uvnitř chalupy
  • posezení na dvoře
  • parkování na zahradě
  Během svatebního víkendu mohu nabídnout i ubytování pro 10 osob. Ubytování není součástí této odměny a bude řešeno individuálně po ukončení této kampaně. 

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  232,87 €
  (6 000 Kč)
 • 1 z 1 Svatební víkend 20. - 22. září

  Využijte jedinečné nabídky pronájmu svatební stodoly za zaváděcí cenu, která se už nebude opakovat!

  Zakoupením této odměny si závazně rezervujete výše uvedený termín pro uspořádání vaší svatby v naší svatební stodole. Cena zahrnuje:
  • celé 3 dny (od pátku do neděle), kdy máte stodolu k dispozici
  • základní výzdobu stodoly (svíčky, drobné dekorace)
  • vnitřní zařízení stodoly (stoly, židle, lavice)
  • dekorace místa pro svatební obřad
  • k dispozici kuchyň, sociální zařízení a společenský pokoj uvnitř chalupy
  • posezení na dvoře
  • parkování na zahradě
  Během svatebního víkendu mohu nabídnout i ubytování pro 10 osob. Ubytování není součástí této odměny a bude řešeno individuálně po ukončení této kampaně. 

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  232,87 €
  (6 000 Kč)
 • 1 z 1 Svatební víkend 13. - 15. září

  Využijte jedinečné nabídky pronájmu svatební stodoly za zaváděcí cenu, která se už nebude opakovat!

  Zakoupením této odměny si závazně rezervujete výše uvedený termín pro uspořádání vaší svatby v naší svatební stodole. Cena zahrnuje:
  • celé 3 dny (od pátku do neděle), kdy máte stodolu k dispozici
  • základní výzdobu stodoly (svíčky, drobné dekorace)
  • vnitřní zařízení stodoly (stoly, židle, lavice)
  • dekorace místa pro svatební obřad
  • k dispozici kuchyň, sociální zařízení a společenský pokoj uvnitř chalupy
  • posezení na dvoře
  • parkování na zahradě
  Během svatebního víkendu mohu nabídnout i ubytování pro 10 osob. Ubytování není součástí této odměny a bude řešeno individuálně po ukončení této kampaně. 

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  232,87 €
  (6 000 Kč)
 • 1 z 1 Svatební víkend 6. - 8. září

  Využijte jedinečné nabídky pronájmu svatební stodoly za zaváděcí cenu, která se už nebude opakovat!

  Zakoupením této odměny si závazně rezervujete výše uvedený termín pro uspořádání vaší svatby v naší svatební stodole. Cena zahrnuje:
  • celé 3 dny (od pátku do neděle), kdy máte stodolu k dispozici
  • základní výzdobu stodoly (svíčky, drobné dekorace)
  • vnitřní zařízení stodoly (stoly, židle, lavice)
  • dekorace místa pro svatební obřad
  • k dispozici kuchyň, sociální zařízení a společenský pokoj uvnitř chalupy
  • posezení na dvoře
  • parkování na zahradě
  Během svatebního víkendu mohu nabídnout i ubytování pro 10 osob. Ubytování není součástí této odměny a bude řešeno individuálně po ukončení této kampaně. 

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  232,87 €
  (6 000 Kč)
 • 1 z 1 Svatební víkend 31. květen - 2. červen

  Využijte jedinečné nabídky pronájmu svatební stodoly za zaváděcí cenu, která se už nebude opakovat!

  Zakoupením této odměny si závazně rezervujete výše uvedený termín pro uspořádání vaší svatby v naší svatební stodole. Cena zahrnuje:
  • celé 3 dny (od pátku do neděle), kdy máte stodolu k dispozici
  • základní výzdobu stodoly (svíčky, drobné dekorace)
  • vnitřní zařízení stodoly (stoly, židle, lavice)
  • dekorace místa pro svatební obřad
  • k dispozici kuchyň, sociální zařízení a společenský pokoj uvnitř chalupy
  • posezení na dvoře
  • parkování na zahradě
  Během svatebního víkendu mohu nabídnout i ubytování pro 10 osob. Ubytování není součástí této odměny a bude řešeno individuálně po ukončení této kampaně. 

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  232,87 €
  (6 000 Kč)
 • 1 z 1 Svatební víkend 7. - 9. červen

  Využijte jedinečné nabídky pronájmu svatební stodoly za zaváděcí cenu, která se už nebude opakovat!

  Zakoupením této odměny si závazně rezervujete výše uvedený termín pro uspořádání vaší svatby v naší svatební stodole. Cena zahrnuje:
  • celé 3 dny (od pátku do neděle), kdy máte stodolu k dispozici
  • základní výzdobu stodoly (svíčky, drobné dekorace)
  • vnitřní zařízení stodoly (stoly, židle, lavice)
  • dekorace místa pro svatební obřad
  • k dispozici kuchyň, sociální zařízení a společenský pokoj uvnitř chalupy
  • posezení na dvoře
  • parkování na zahradě
  Během svatebního víkendu mohu nabídnout i ubytování pro 10 osob. Ubytování není součástí této odměny a bude řešeno individuálně po ukončení této kampaně. 

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  232,87 €
  (6 000 Kč)
 • 1 z 1 Svatební víkend 14. - 16. červen

  Využijte jedinečné nabídky pronájmu svatební stodoly za zaváděcí cenu, která se už nebude opakovat!

  Zakoupením této odměny si závazně rezervujete výše uvedený termín pro uspořádání vaší svatby v naší svatební stodole. Cena zahrnuje:
  • celé 3 dny (od pátku do neděle), kdy máte stodolu k dispozici
  • základní výzdobu stodoly (svíčky, drobné dekorace)
  • vnitřní zařízení stodoly (stoly, židle, lavice)
  • dekorace místa pro svatební obřad
  • k dispozici kuchyň, sociální zařízení a společenský pokoj uvnitř chalupy
  • posezení na dvoře
  • parkování na zahradě
  Během svatebního víkendu mohu nabídnout i ubytování pro 10 osob. Ubytování není součástí této odměny a bude řešeno individuálně po ukončení této kampaně. 

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  232,87 €
  (6 000 Kč)
 • 1 z 1 Svatební víkend 21. - 23. červen

  Využijte jedinečné nabídky pronájmu svatební stodoly za zaváděcí cenu, která se už nebude opakovat!

  Zakoupením této odměny si závazně rezervujete výše uvedený termín pro uspořádání vaší svatby v naší svatební stodole. Cena zahrnuje:
  • celé 3 dny (od pátku do neděle), kdy máte stodolu k dispozici
  • základní výzdobu stodoly (svíčky, drobné dekorace)
  • vnitřní zařízení stodoly (stoly, židle, lavice)
  • dekorace místa pro svatební obřad
  • k dispozici kuchyň, sociální zařízení a společenský pokoj uvnitř chalupy
  • posezení na dvoře
  • parkování na zahradě
  Během svatebního víkendu mohu nabídnout i ubytování pro 10 osob. Ubytování není součástí této odměny a bude řešeno individuálně po ukončení této kampaně. 

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  232,87 €
  (6 000 Kč)
 • 1 z 1 Svatební víkend 28. - 30. červen

  Využijte jedinečné nabídky pronájmu svatební stodoly za zaváděcí cenu, která se už nebude opakovat!

  Zakoupením této odměny si závazně rezervujete výše uvedený termín pro uspořádání vaší svatby v naší svatební stodole. Cena zahrnuje:
  • celé 3 dny (od pátku do neděle), kdy máte stodolu k dispozici
  • základní výzdobu stodoly (svíčky, drobné dekorace)
  • vnitřní zařízení stodoly (stoly, židle, lavice)
  • dekorace místa pro svatební obřad
  • k dispozici kuchyň, sociální zařízení a společenský pokoj uvnitř chalupy
  • posezení na dvoře
  • parkování na zahradě
  Během svatebního víkendu mohu nabídnout i ubytování pro 10 osob. Ubytování není součástí této odměny a bude řešeno individuálně po ukončení této kampaně. 

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  232,87 €
  (6 000 Kč)
 • 1 z 1 Svatební víkend 23. - 25. srpen

  Využijte jedinečné nabídky pronájmu svatební stodoly za zaváděcí cenu, která se už nebude opakovat!

  Zakoupením této odměny si závazně rezervujete výše uvedený termín pro uspořádání vaší svatby v naší svatební stodole. Cena zahrnuje:
  • celé 3 dny (od pátku do neděle), kdy máte stodolu k dispozici
  • základní výzdobu stodoly (svíčky, drobné dekorace)
  • vnitřní zařízení stodoly (stoly, židle, lavice)
  • dekorace místa pro svatební obřad
  • k dispozici kuchyň, sociální zařízení a společenský pokoj uvnitř chalupy
  • posezení na dvoře
  • parkování na zahradě
  Během svatebního víkendu mohu nabídnout i ubytování pro 10 osob. Ubytování není součástí této odměny a bude řešeno individuálně po ukončení této kampaně. 

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  310,50 €
  (8 000 Kč)
 • 1 z 1 Svatební víkend 5. - 7. červenec

  Využijte jedinečné nabídky pronájmu svatební stodoly za zaváděcí cenu, která se už nebude opakovat!

  Zakoupením této odměny si závazně rezervujete výše uvedený termín pro uspořádání vaší svatby v naší svatební stodole. Cena zahrnuje:
  • celé 3 dny (od pátku do neděle), kdy máte stodolu k dispozici
  • základní výzdobu stodoly (svíčky, drobné dekorace)
  • vnitřní zařízení stodoly (stoly, židle, lavice)
  • dekorace místa pro svatební obřad
  • k dispozici kuchyň, sociální zařízení a společenský pokoj uvnitř chalupy
  • posezení na dvoře
  • parkování na zahradě
  Během svatebního víkendu mohu nabídnout i ubytování pro 10 osob. Ubytování není součástí této odměny a bude řešeno individuálně po ukončení této kampaně. 

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  310,50 €
  (8 000 Kč)
 • 1 z 1 Svatební víkend 12. - 14. červenec

  Využijte jedinečné nabídky pronájmu svatební stodoly za zaváděcí cenu, která se už nebude opakovat!

  Zakoupením této odměny si závazně rezervujete výše uvedený termín pro uspořádání vaší svatby v naší svatební stodole. Cena zahrnuje:
  • celé 3 dny (od pátku do neděle), kdy máte stodolu k dispozici
  • základní výzdobu stodoly (svíčky, drobné dekorace)
  • vnitřní zařízení stodoly (stoly, židle, lavice)
  • dekorace místa pro svatební obřad
  • k dispozici kuchyň, sociální zařízení a společenský pokoj uvnitř chalupy
  • posezení na dvoře
  • parkování na zahradě
  Během svatebního víkendu mohu nabídnout i ubytování pro 10 osob. Ubytování není součástí této odměny a bude řešeno individuálně po ukončení této kampaně. 

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  310,50 €
  (8 000 Kč)
 • 1 z 1 Svatební víkend 19. - 21. červenec

  Využijte jedinečné nabídky pronájmu svatební stodoly za zaváděcí cenu, která se už nebude opakovat!

  Zakoupením této odměny si závazně rezervujete výše uvedený termín pro uspořádání vaší svatby v naší svatební stodole. Cena zahrnuje:
  • celé 3 dny (od pátku do neděle), kdy máte stodolu k dispozici
  • základní výzdobu stodoly (svíčky, drobné dekorace)
  • vnitřní zařízení stodoly (stoly, židle, lavice)
  • dekorace místa pro svatební obřad
  • k dispozici kuchyň, sociální zařízení a společenský pokoj uvnitř chalupy
  • posezení na dvoře
  • parkování na zahradě
  Během svatebního víkendu mohu nabídnout i ubytování pro 10 osob. Ubytování není součástí této odměny a bude řešeno individuálně po ukončení této kampaně. 

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  310,50 €
  (8 000 Kč)
 • 1 z 1 Svatební víkend 26. - 28. červenec

  Využijte jedinečné nabídky pronájmu svatební stodoly za zaváděcí cenu, která se už nebude opakovat!

  Zakoupením této odměny si závazně rezervujete výše uvedený termín pro uspořádání vaší svatby v naší svatební stodole. Cena zahrnuje:
  • celé 3 dny (od pátku do neděle), kdy máte stodolu k dispozici
  • základní výzdobu stodoly (svíčky, drobné dekorace)
  • vnitřní zařízení stodoly (stoly, židle, lavice)
  • dekorace místa pro svatební obřad
  • k dispozici kuchyň, sociální zařízení a společenský pokoj uvnitř chalupy
  • posezení na dvoře
  • parkování na zahradě
  Během svatebního víkendu mohu nabídnout i ubytování pro 10 osob. Ubytování není součástí této odměny a bude řešeno individuálně po ukončení této kampaně. 

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  310,50 €
  (8 000 Kč)
 • 1 z 1 Svatební víkend 2. - 4. srpen

  Využijte jedinečné nabídky pronájmu svatební stodoly za zaváděcí cenu, která se už nebude opakovat!

  Zakoupením této odměny si závazně rezervujete výše uvedený termín pro uspořádání vaší svatby v naší svatební stodole. Cena zahrnuje:
  • celé 3 dny (od pátku do neděle), kdy máte stodolu k dispozici
  • základní výzdobu stodoly (svíčky, drobné dekorace)
  • vnitřní zařízení stodoly (stoly, židle, lavice)
  • dekorace místa pro svatební obřad
  • k dispozici kuchyň, sociální zařízení a společenský pokoj uvnitř chalupy
  • posezení na dvoře
  • parkování na zahradě
  Během svatebního víkendu mohu nabídnout i ubytování pro 10 osob. Ubytování není součástí této odměny a bude řešeno individuálně po ukončení této kampaně. 

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  310,50 €
  (8 000 Kč)
 • 1 z 1 Svatební víkend 9. - 11. srpen

  Využijte jedinečné nabídky pronájmu svatební stodoly za zaváděcí cenu, která se už nebude opakovat!

  Zakoupením této odměny si závazně rezervujete výše uvedený termín pro uspořádání vaší svatby v naší svatební stodole. Cena zahrnuje:
  • celé 3 dny (od pátku do neděle), kdy máte stodolu k dispozici
  • základní výzdobu stodoly (svíčky, drobné dekorace)
  • vnitřní zařízení stodoly (stoly, židle, lavice)
  • dekorace místa pro svatební obřad
  • k dispozici kuchyň, sociální zařízení a společenský pokoj uvnitř chalupy
  • posezení na dvoře
  • parkování na zahradě
  Během svatebního víkendu mohu nabídnout i ubytování pro 10 osob. Ubytování není součástí této odměny a bude řešeno individuálně po ukončení této kampaně. 

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  310,50 €
  (8 000 Kč)
 • 1 z 1 Svatební víkend 16. - 18. srpen

  Využijte jedinečné nabídky pronájmu svatební stodoly za zaváděcí cenu, která se už nebude opakovat!

  Zakoupením této odměny si závazně rezervujete výše uvedený termín pro uspořádání vaší svatby v naší svatební stodole. Cena zahrnuje:
  • celé 3 dny (od pátku do neděle), kdy máte stodolu k dispozici
  • základní výzdobu stodoly (svíčky, drobné dekorace)
  • vnitřní zařízení stodoly (stoly, židle, lavice)
  • dekorace místa pro svatební obřad
  • k dispozici kuchyň, sociální zařízení a společenský pokoj uvnitř chalupy
  • posezení na dvoře
  • parkování na zahradě
  Během svatebního víkendu mohu nabídnout i ubytování pro 10 osob. Ubytování není součástí této odměny a bude řešeno individuálně po ukončení této kampaně. 

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  310,50 €
  (8 000 Kč)
 • 1 z 1 Svatební víkend 30. srpen - 1. září

  Využijte jedinečné nabídky pronájmu svatební stodoly za zaváděcí cenu, která se už nebude opakovat!

  Zakoupením této odměny si závazně rezervujete výše uvedený termín pro uspořádání vaší svatby v naší svatební stodole. Cena zahrnuje:
  • celé 3 dny (od pátku do neděle), kdy máte stodolu k dispozici
  • základní výzdobu stodoly (svíčky, drobné dekorace)
  • vnitřní zařízení stodoly (stoly, židle, lavice)
  • dekorace místa pro svatební obřad
  • k dispozici kuchyň, sociální zařízení a společenský pokoj uvnitř chalupy
  • posezení na dvoře
  • parkování na zahradě
  Během svatebního víkendu mohu nabídnout i ubytování pro 10 osob. Ubytování není součástí této odměny a bude řešeno individuálně po ukončení této kampaně. 

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  310,50 €
  (8 000 Kč)