Doskoková jáma Sokol Kladno

DOSKOKOVÁ JÁMA představuje nezbytnou součást nácviku akrobatických prvků v širokém spektru sportů. Podpoř projekt její obnovy v kladenském Sokole a pomoz tak zvýšit úroveň tréninků včetně nutného zajištění odpovídající BEZPEČNOSTI NAŠICH SVĚŘENCŮ!

Autor: Sokol Kladno

PROJEKT FINIŠUJE...!!!

30.6.2018

...v posledním týdnu se náš projekt začal plnit závratným tempem...!!! Nastal tak nejlepší čas pro ty, kteří by nás chtěli ještě podpořit a doteď to nestihli, aby nějakou tu korunku na účet právě teď poslali... Pokud víte o někom, kdo stále váhá, prosíme o předání této informace...:)

HLAVNĚ VŠAK ZDE DĚKUJEME VŠEM, KTERÝM NEBYLA NAŠE SNAHA LHOSTEJNÁ A NÁŠ PROJEKT JIŽ PODPOŘILI - VELICE SI TÉTO AKTIVITY VÁŽÍME...!!!

Neuvěřitelné, úžasné, ale spravedlivé...!!!

19.6.2018

O víkendu se uskutečnily nejprestižnější závody gymnastů, Mistrovství republiky ve volných sestavách, letos k výročí 100 let založení republiky navíc rozšířenou o Sletovou soutěž, která celý závod výrazně zpestřila a přidala na zajímavosti.

Kladeňáci sice na závody vyráželi s vysokými ambicemi, nicméně výsledky překonaly všechna očekávání. Kladenská družstva soutěžila ve třech kategoriích a 3x "stála na bedně" - starší žáci bronz, mladší žáci stříbro, stejně tak i stříbro pro žáky nejmladší.

Náš triumf nakonec završil Honzík, který pro Kladno vybojoval trofej nejcennější - titul Mistra republiky - za poslední 2 roky v pořadí již čtvrtý titul pro naše kladno. 

Tento neuvěřitelný úspěch podpořila i celá řada dalších vynikajících výsledků v soutěži jednotlivců, v této aktualitě však prostor na všechna vyjmenování není, můžeme odkázat na www.gymfed.cz, kde jsou podrobné výsledky k dispozici.

Kromě vynikajících výsledků sportovních se však Kladeňákům dostalo i cenného ocenění morálního. A to když jeden z nejlepších trenérů z pražských Hradčan, které patří k absolutní špičce gymnastiky v ČR, poblahopřál našemu trenérovi s tím, že nejvíc oceňuje, že se kladenské výsledky zrodily v tak neporovnatelných podmínkách, kterými disponují jeho domovské Hradčany... Takového ocenění si naši činovníci velmi váží...

Takže výsledky kluků patří k těm nejlepším v republice. A jakých výsledků pak budou gymnasti dosahovat až budou mít k dispozici SVOJI DOSKOKOVOU JÁMU pro trénink...?

Nádherný víkend kladenské gymnastiky

12.6.2018

Uplynulý víkend přinesl pro kladenskou gymnastiku dvě velmi pozitivní zprávy...

Tou první je, že se naši kluci poprvé zúčastnili prestižního a v odborných kruzích ceněného závodu Ligy mládeže. A nešlo jen o účast, ale hlavně o výsledné umístění - kluci skončili na krásném čtvrtém místě a svoji premiéru tak zvládli v silné konkurenci starších borců na výtečnou. POMŮŽE JIM DO DALŠÍHO ROČNÍKU TRÉNINK VE VLASTNÍ DOSKOKOVÉ JÁMĚ k ještě lepšímu výsledku?

Tou druhou zprávou bylo překročeni 100000 hranice v příspěvcích na náš projekt. VŠEM DÁRCŮM MOC DĚKUJEME a věříme, že k aktuálnímu dnešnímu stavu se nám podaří zbylých 250 tis korunek ještě získat...:)!

Všechny však nadále prosíme - OSLOVUJTE, VYSVĚTLUJTE, PROSTĚ JAKÝMKOLIV ZPŮSOBEM POMOŽTE ZÍSKAT DALŠÍ PŘISPĚVATELE NA NÁŠ PROJEKT...!!! Děkujeme, děkujeme a přejeme krásné dny...:)!

K dnešnímu dni dětí - NOVÉ CENY, NOVÁ VIDEA...

1.6.2018

K dnešnímu dni dětí jsme na podporu projektu přidali některé další zajímavé ceny, které by mohly motivovat další zájemce o příspěvek a tak zpětně poslat dárek dětem, které se na jámu již velice těší...!!! Tentokrát se jedná o nové dárky ve vyšších cenových relacích. Připravujeme i další dárky v cenách nižších, zveřejníme již velmi brzy...

A také jsme do odkazové stránky přidali nová videa prezentující závodní cvičení a úspěchy našich borců... Tak hezké pokoukání...:)!

SUPÉÉÉR...!!! Už máme první týden za sebou...:)

31.5.2018

Tak než jsme se stačili pořádně rozkoukat, uběhl první týden, kdy se na stránkách hithitu objevil náš projejkt. A všichni jsme se shodli, že to byl týden úspěšný. 

Na jámu se podařilo vybrat již více jak 50tis korun a také jsme hned v prvních dnech zaznamenali více než 2000 sdílení na facebooku. To kdyby každý sdílející poslal dvě stovky, tak jsme už za vodou...:)! Ne, vážně, jsme trpěliví, děláme pro úspěch všechno co dokážeme a jsme plni optimismu...

Stávajícím dárcům upřímně za podporu děkujeme a jako takovou malou prémii vkládáme promo video, abyste všichni viděli, jak se naše drobotina na jámu těší...

Bez doskokové jámy to dále jednoduché nebude...

27.5.2018

V prvních dnech našeho hithit projektu byli kluci soutěžit na prestižních závodech Republikového přeboru České obce sokolské v Brně. Odjížděli s ambicemi nejvyššími, vždyť obhajovali zisk titulu z loňského i předloňského ročníku jak v jednotlivcích, tak i v družstvech. Kluci bojovali jak lvi, zacvičili nádherně a čistě, k jejich výkonu nebylo opravdu co vytknout. Nicméně na titul nakonec nedosáhli, první místo tentokrát bral TJ Sokol Zlín a naši byli druzí. Možná jsme z výsledku byli trošku zklamaní, ale rozbor byl jasný...:

Zlínští kluci zařadili do sestav již výrazně náročnější prvky, které naši kluci mohou nacvičovat jen příležitostně v pronajatých tělocvičnách s molitanovou jámou. A tak prostě tyhle prvky v sestavách ještě mít nemůžou, nemají je dostatešně zažité...

Jinými slovy - BEZ DOSKOKOVÉ JÁMY NÁS ZA CHVÍLI KONKURENCE PŘEVÁLCUJE...!!!

Hurááá! Projekt doskokové jámy je na světě...

23.5.2018

Tak se to nakonec povedlo...!!! Projekt obnovy naší doskokové jámy je tady! Spuštění sice proběhlo trošku živelně, ale hlavně, že vše již běží...! Prosíme všechny, PŘISPÍVEJTE, PROPAGUJTE, ŠIŘTE, VYSVĚTLUJTE, prostě se nám pokuste jakkoliv pomoci projekt úspěšně dotáhnout do konce... 

Stránky zde budeme stále vylepšovat a aktualizovat, můžete se těšit na další fotografie, promo video a videa z našich sportovních akcí...

Také budeme rádi za jakoukoliv konstruktivní připomínku nebo nápad jak zde vse zlepsit. Nápady můžete psát přímo zde, nebo zasílat mailem na adresu doskokovajama.sokolkladno@seznam.cz

15 522 €
vybrané z 15 275 €

101%

101% splnené

160 ľudí prispelo

Šport

Kladno, Středočeský kraj, Česko

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 55 Patriotský skok do jámy - prémiová odměna pro všechny přispěvatele

  Přijď si skočit do hotové jámy plné molitanu...:)! 

  Cena je určena všem přispěvatelům bez rozdílu výše příspěvku...!!!


  Odměnou chceme nejen poděkovat všem, kteří nám pomohli projekt realizovat, ale rádi bychom  výsledky projektu touto cestou všem přiblížili a pozvali vás do prostředí  přátelské atmosféry našeho Sokola.

  Termín je nutné předem domluvit

   

  Doručenia odmeny: Do roka

  3,87 €
  (100 Kč)
 • 11 Kuličkové pero s potiskem "Doskoková jáma Sokol Kladno"

  Získej kuličkové pero z recyklovaného kartonu,  dřevěným držátkem a s potiskem "Doskoková jáma Sokol Kladno".

  Tento drobný upomínkový předmět nemá vypovídací hodnotu jen o aktivitách obnovy naší doskokové jámy, ale má i upozornit na ekologický problém se znečišťováním přírody  zejména plastovými odpady.   

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  7,73 €
  (200 Kč)
 • 9 Reflexní přívěšek na klíče

  Upomínkový předmět - reflexní přívěšek na klíče s řetízkem a potiskem.

  Potisk se smajlíkem a logem doskokové jámy má připomenout každému, že přispěl na užitečný projekt, který bude generovat úsměv a dobrou náladu každému, kdo bude doskokovou jámu užívat.


   

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  7,73 €
  (200 Kč)
 • 5 Reflexní páska na ruku

  Reflexní páska na ruku s potiskem "Doskoková jáma Sokol Kladno".

  Tento drobný upomínkový předmět má mj. symbolizovat zájem kladenského Sokola o bezpečnost našich svěřenců.
   

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  7,73 €
  (200 Kč)
 • 7 Silikonový náramek s potiskem "Doskoková jáma Sokol Kladno"

  Silikonové náramky jsou opět v módě!

  Tento upomínkový předmět s potiskem "Doskoková jáma Sokol Kladno" má symbolizovat spolupatričnost k naší akci obnovy doskokové jámy.


   

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  11,60 €
  (300 Kč)
 • 29 Psací sada kuličkové pero - mikrotužka

  Tato psací sada složená z kuličkového pera a mikrotužky vyrobené z přírodního bambusu v kombinaci s kovem a s potiskem "Doskoková jáma Sokol Kladno" má sloužit jako užitečná pomůcka pro různé administrativní úkony každodenního života.   

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  19,33 €
  (500 Kč)
 • Vypredané!! Arteterapie - 1 lekce

  Pod vedením profesionální arteterapeutky  tříhodinová relaxace spojená s malováním.

  Proč malování? Relaxace je nedílnou součástí sportu a každodenního uspěchaného života. Při arteterapii bez vynaloženého volního úsilí a s potěšením z tvorby dosáhnete uvolnění, psychické pohody, posílíte pozitivní emoce a energie, zlepšíte duševní kondici a zneutralizujete působení stresu.

  Doručenia odmeny: Do roka

  38,67 €
  (1 000 Kč)
 • 3 Dětské tričko s potiskem loga doskokové jámy nebo kladenského parkouru

  Získej kvalitní dětské tričko s potiskem loga kladenské doskokové jámy nebo parkouru.

  Trička jsou možná získat v opravdu široké škále barevných provedení, stačí zde do poznámky pro tvůrce vyslovit své přání a požadovanou velikost a  pak vám bude tričko připraveno "na míru".

   

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  58,00 €
  (1 500 Kč)
 • 11 Volný trénink parkour nebo sportovní gymnastika

  Chceš si na vlastní kůži zkusit náročnost tréninků nebo vyzkoušet svoji šikovnost a fyzickou kondici?

  Zde si můžete domluvit jednorázový vlastní volný trénink buď s oddílem parkouru nebo sportovní gymnastiky! Vítáni jsou všichni - muži, ženy, dříve narození, kluci i holky v dětském věku /pro parkour děti starší 12 let nabo po dohodě s trenéry/

  Termín je potřebné předem domluvit a to od zahájení provozu jámy do přibližně jednoho roku.
   

  Doručenia odmeny: Do roka

  77,34 €
  (2 000 Kč)
 • 4 Tričko pro dospělé s potiskem loga doskokové jámy nebo kladenského parkouru

  Získej kvalitní sportovní tričko pro dospělé s potiskem loga kladenské doskokové jámy nebo parkouru.

  Trička jsou možná získat v široké škále barevných provedení, stačí zde do poznámky pro tvůrce vyslovit své přání a požadovanou velikost a  pak vám bude tričko připraveno "na míru".


   

  Doručenia odmeny: Do mesiaca

  96,67 €
  (2 500 Kč)
 • 3 Prostor pro váš reklamní banner v kladenském Sokole

  Umísti si svůj reklamní banner na veřejně přístupném ochozu velkého sálu kladenského Sokola. 

  Tato odměna je limitována měsíčním vystavením banneru. S ohledem na omezenou prostorovou kapacitu je však nutné termíny předem domluvit. Zde garantujeme, že termíny umístění budou nabízeny vždy v době plné sezóny  akcí Sokola.

  Získání této odměny není časově omezeno, lze ji získat již přibližně po týdnu od úspěšného ukončení akce HITHITu a bude pokračovat po celou dobu zájmu přispěvatelů


   

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  116,01 €
  (3 000 Kč)
 • 1 Přípravný kurz na sportovní talentové zkoušky specializovaných škol

  Pod vedením našeho hlavního a úspěšného trenéra Tomáše Podpěry pro vás zorganizujeme  dvouměsíční přípravný kurz, ve kterém vás  připravíme na talentové zkoušky z oblasti sportovní gymnastiky a s ní souvisejících pohybových aktivit.

  Sportovní talentové zkoušky jsou vyžadovány např. na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, na pedagogických fakultách nebo na jiných specializovaných školách a ze zkušeností víme, že bývají uchazeči velmi často podceňovány.   

  Doručenia odmeny: Nešpecifikované

  116,01 €
  (3 000 Kč)
 • 2 z 3 Zážitkový let nad krásami okolí Benešova - 20 minut

  Nabídka pro každého, kdo si chce užít let malým sportovním letadlem a pozorovat krajinu pod sebou, fotit si pro své vzpomínky a nechat se unášet pocitem, který mu dovolí zapomenout na starosti všedního dne. Pilotáž a ostatní starost o letadlo tak necháte na zkušené piloty

  Letiště Benešov

  Cena je určena pro 3 osoby / obsazenost letadla/
   

  Doručenia odmeny: Do roka

  162,41 €
  (4 200 Kč)
 • 1 Soustředění na naší akrobatické jámě

  Všechny oddíly a sportovní organizace, které budou chtít využít výhod tréninku s pomocí naší doskokové jámy si mohou po dohodě s vedením Sokola  naplánovat vlastní soustředění v kladenské tělocvičně..

  Týká se všech sportovních odvětví, které potřebují  bezpečně nacvičovat akrobatické prvky - jako např. gymnasté, krasobruslaři, akrobatičtí lyžaři, parkouristé a celá řada dalších.

  Přispěvatelé této ceny tak mohou vyzkoušet na vlastní kůži, že jimi investované finance nebyly zbytečné...:)

  Doručenia odmeny: Dlhšie než rok

  193,35 €
  (5 000 Kč)
 • 10 z 10 Arteterapie - půlroční kurz v uzavřené skupině

  Pod vedením profesionální arteterapeutky  půlroční kontinuální terapeutická skupinová relaxace spojená s malováním.

  Proč malování? Relaxace je nedílnou součástí sportu a každodenního uspěchaného života. Při arteterapii bez vynaloženého volního úsilí a s potěšením z tvorby dosáhnete uvolnění, psychické pohody, posílíte pozitivní emoce a energie, zlepšíte duševní kondici a zneutralizujete působení stresu.

  Skupina je uzavřená, schází se 1x za 14 dní, celkem 10 lekcí, 30 hodin

  Doručenia odmeny: Do roka

  232,02 €
  (6 000 Kč)
 • 2 z 3 Pilotem “NA CHVÍLI"”

  Vyzkoušejte si pilotáž letadla....

  Nevíte, zda by byl letecký výcvik právě pro Vás? Nejste-si jisti, zda by Vám pilotáž letadla šla a přinášelo Vám to ten pravý požitek? Chcete si jen tak vyzkoušet jak se takový stroj ve vzduchu řídí?
  Můžete si to vyzkoušet se  zkušenými instruktory na letadlech určených pro výcvik s dvojím řízením...

  Letiště Benešov

  Doručenia odmeny: Do roka

  232,02 €
  (6 000 Kč)
 • 1 Vystoupení oddílu Sportovní gymnastiky

  Na vaši firemní nebo soukromou akci pozvěte borce z oddílu Sportovní gymnastiky. Ti vám předvedou v krátkém vystoupení co všechno již dokázali nacvičit a s čím reprezentují Kladno na prestižních závodech nejen v naší zemi, ale i v zahraničí.

  Vystoupení je zpestřeno účastí obou našich Mistrů republiky...!!!

  Termín i místo je potřebné předem domluvit v průběhu přibližně jednoho roku od úspěšného ukončení akce hithitu.

  Doručenia odmeny: Do roka

  270,69 €
  (7 000 Kč)
 • 3 z 3 Akrobatický let - nevšední adrenalinový zážitek

  Jestliže máte rádi vzrušení a adrenalin, jistě neopominete možnost připoutat se pětibodovými pásy do výcvikového akrobatického letadla a nechat na sebe působit přetížení několika G při akrobatické sestavě s pilotem - instruktorem, mistrem republiky ve své kategorii.

  Dobrý zdravotní stav nutností.

  Letiště Benešov

  Doručenia odmeny: Do roka

  309,36 €
  (8 000 Kč)
 • 2 z 3 Zážitkový let nad krásami vltavského údolí - 1 hodina

  Povltaví patří k tomu nejkrásnějšímu, čím nás naše krajina může potěšit. Proto si přijďte užít let, pozorujte krajinu pod sebou, foťte si pro své vzpomínky a nechte se unášet pocitem, který vám dovolí zapomenout na starosti všedního dne.
  Pilotáž a ostatní starost o letadlo tak nechte na naše zkušené piloty a sami si užívejte tohoto jedinečného zážitku.

  Letiště Benešov

  Cena je určena pro 3 osoby  /obsazenost letadla/
   

  Doručenia odmeny: Do roka

  371,23 €
  (9 600 Kč)
 • 4 Vystoupení PARKOUR

  Na vaši firemní nebo soukromou akci pozvěte borce z oddílu parkouru. Ti vám předvedou v krátkém vystoupení co všechno je možné zdravým, i když trochu adrenalinovým stylem dokázat!

  Termín i místo je potřebné předem domluvit v průběhu přibližně jednoho roku od úspěšného ukončení akce hithitu.

  Doručenia odmeny: Do roka

  386,70 €
  (10 000 Kč)
 • 3 Sponzor projektu

  Umístěte svoji reklamu na viditelné místo, které vám po dobu jednoho roku od zahájení provozu  rezervujeme na stěně u doskokové jámy...

  Stěna s rezervovaným prostorem pro  reklamu je umístěna na ideálním místě proti ochozu hlavního sálu Sokola. Je tak na vše velmi dobrý výhled při všech akcích pořádaných Sokolem.

  Doručenia odmeny: Do roka

  773,40 €
  (20 000 Kč)
 • 5 z 5 Hlavní partner projektu

  Chcete se stát hlavním partnerem projektu obnovy doskokové jámy? Chcete se nesmazatelně zapsat do historie kladenského Sokola?

  Přispějte uvedenou částkou a po úspěšném skončení projektu HITHITu vám  na stěně u doskokové jámy umístíme velký reklamní banner  sponzora.

  Stěna s reklamou se nachází proti ochozu hlavního sálu Sokola a je tak na vše velmi dobrý výhled při všech akcích pořádaných Sokolem.

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  1 933,49 €
  (50 000 Kč)