Jevgenij Švarc: Drak

Pohádka o tom, že draka zabít nelze. Nadčasová pohádková hra ruského autora Jevgenije Švarce, která po dlouhá desetiletí patřila nejen v SSSR k "trezorovým" dílům, nyní v novém překladu z dílny skupiny překladatelů #anikdyjinak.

Autor: #anikdyjinak

Jak bude kniha vypadat?

Jde o divadelní hru, kniha tedy bude v menším formátu 115x175 mm, v brožované vazbě, obálka lamino Soft Touche, obrázky v knížce budou celostránkové a plnobarevné.

Bude edice opět číslovaná jako v případě Králíků a hroznýšů?

Ano, každý přispěvatel obdrží číslovaný výtisk s razítkem Úřadu purkmistra :).

3 122 €
vybrané z 1 910 €

163%

163% splnené

408 ľudí prispelo

Literatúra

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 293 Chci knihu!

  Za svůj příspěvek dostanu tištěnou knihu a originální pohled s ilustrací autora obrázků v knize. Poštovné a balné je zahrnuto v hodnotě příspěvku.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  3,78 €
  (99 Kč)
 • 93 Chci tři knihy!

  Za svůj příspěvek dostanu tři výtisky knihy a tři originální pohledy s ilustrací autora obrázků v knize. Poštovné a balné je zahrnuto v hodnotě příspěvku.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  11,08 €
  (290 Kč)
 • 13 Chci pět knih!

  Za svůj příspěvek dostanu pět výtisků knihy a pět originálních pohledů s ilustrací autora obrázků v knize. Poštovné a balné je zahrnuto v hodnotě příspěvku.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  18,34 €
  (480 Kč)
 • 9 Chci 10 knih!

  Za svůj příspěvek dostanu deset výtisků knihy a deset originálních pohledů s ilustrací autora obrázků v knize. Poštovné a balné je zahrnuto v hodnotě příspěvku.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  34,38 €
  (900 Kč)