Jsme offline – Tišnov v pohybu

Týdenní festival v polovině září plný zábavy, nových příběhů a zajímavých setkání pro školáky z Tišnova a okolí zkombinuje to nejlepší z různých kulturních a gastronomických akcí. Swing, hudba, zahraniční kuchyně, výstava fotek s příběhy, kdo by odolal?

 • Točíme klip...

 • Natáčíme, co můžem!

 • Davovka :-)

 • Tišnov v pohybu!

2 019 €
vybrané z 1 946 €

103%

103% splnené

104 ľudí prispelo

Nadácia Vodafone

Tišnov, Jihomoravský kraj, Česká republika

Zobraziť všetky odmeny

Jak to začalo

Nežít je horší než být mrtvý. Že je dnešní mládež jen zástup zombíků pomalu emigrujících přes obrazovky do virtuálního světa? Nechte nás dokázat opak! Školákům z Tišnova a okolí chybí k zajímavějšímu trávení volného času především příležitost. Proto jim přesně takovou příležitost chceme dát.

Školáci po škole venku. Mladí, kteří se navzájem baví a seznamují. Ulice plné hudby, tance a jídla. Takto by alespoň na týden mohl vypadat Tišnov. Konkrétně už zanedlouho :-) - v týdnu od 12. do 17. září. Líbí se vám ta představa? Podpořte nás a pomozte nám uspořádat festival Jsme offline – Tišnov v pohybu plný nových zážitků.

Co je náš cíl?

TišnOFF X TišnON – rozsvítíme město! Tišnov je krásné místo, ale většinu roku se, co se týče akcí pro mladé, topí v kulturní temnotě. Chceme ho zbavit pavučin! Plánujeme na týden proměnit Tišnov v největší kulturní středisko od Hradčan až po Štěpánovice :-) Chceme vytáhnout školáky do ulic, tančit, ochutnávat jídlo a život, bavit se se zajímavými lidmi i spolu navzájem, ale hlavně – zahnat nudu a stereotyp.

Detaily

Program festivalu je nadupanější než přeplněná králíkárna. Protrénujme fyzičku, rozvlníme se v rytmu swingu, setkáme se se zkušeným cestovatelem, budeme promítat filmy na venkovní zdi, ochutnáme zahraniční kuchyni a popovídáme si s cizinci žijícími v Tišnově a okolí, poslechneme si hudební skupinu a ověříme si své znalosti prostřednictvím zábavného kvízu. 

... a ještě něco navíc

Celý festival bude také provázet open-air výstava Humans of Tišnov, inspirovaná projektem Humans of New York. Fotografie náhodných lidí se v ní pojí s jejich krátkými příběhy. Tak se dozvíme se o neobvyklých a často překvapivých osudech nejen našich babiček, ale i náhodných kolemjdoucích.

Kdo jsme?

Jsme studentky z tišnovského gymnázia. A protože nejen školou živ je člověk, chtěly bychom vyplnit svůj volný čas smysluplně. Rády bychom udělaly něco užitečného pro naše město i kamarády, zažily nové věci a poznaly nové lidi, což je také smyslem celého festivalu. 

Proč to děláme?

V Tišnově podobná akce citelně chybí. A než nad něčím naříkat, je lepší to změnit! Nedokážeme to však bez vaší pomoci. Společně můžeme dát školákům šanci trávit svůj volný čas novým, zajímavým způsobem a zároveň pozvednout Tišnov na úroveň kulturních svatostánků jako jsou Paříž, Vídeň, Benátky nebo Veverská Bítýška. 

Aktuality

10.9.2016 Spustili jsme přihlašování

Festival už se blíží, a tak je načase spustit přihlašování na úterní Tea Break Quiz plný zábavy, skvělých odměn a samozřejmě čaje Nestea a na páteční kulinářský workshop, kam můžete dorazit všichni, ale pouze prvních 15 bude mít možnost při přípravě zahraniční kuchyně pomáhat. Tak honem koukněte n…

Viacej

10.9.2016 Lineup - už je jasný, co s příštím týdnem! :)

Viacej

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • 7 Dobrý pocit

  Pomozte nám z prosté dobroty svého srdce a podívejte se pak do zrcadla na štědrého člověka.

  Doručenia odmeny: Do týždňa

  1,95 €
  (50 Kč)
 • 47 z 50 Popcorn zdarma k filmu

  Bez chroupání, šustění a padání popcornu všude kolem by to při našem venkovním promítání přece nebylo ono.

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  2,72 €
  (70 Kč)
 • 33 z 50 Placka

  Velkou placku s logem našeho projektu si můžete vyzvednout přímo na jedné z akcí festivalu nebo v TIC Tišnov. Můžete ji nosit do práce i na ples. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  3,89 €
  (100 Kč)
 • 49 z 50 Placka poštou

  Pokud nám chcete pomoct, ale nedostanete se do malebného tišnovského prostředí, pošleme Vám originální placku poštou.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  5,06 €
  (130 Kč)
 • 9 z 10 Písnička od RedHotů s věnováním

  Red Hot Chilli Peppers revival jsou skoro tak dobří jako originál a zahrají písničku s věnováním přímo pro Vás. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  5,84 €
  (150 Kč)
 • 92 z 100 Balón štěstí se jménem

  Na jedné z akcí vypustíme balón štěstí s Vaším jménem a Vaše štěstí tak bude zářit nad tišnovským nebem. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  7,39 €
  (190 Kč)
 • 4 z 10 Tetování nebo fotka

  Pamatujete na tetování ze žvýkaček? Pomůžeme Vám vrátit se do dětství a pořídíme Vám speciální nalepovací tetování s motivem našeho festivalu, případně ručně umělecky ztvárněné (!), pokud dorazíte na některou z našich akcí. Pakliže nejste tetovací typ, určitě Vás potěší stylová fotka z polaroidu s předkapelou Red Hot Chilli Peppers revival. 

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  7,78 €
  (200 Kč)
 • 92 z 100 Sada zahraničních receptů

  Pošleme Vám elektronicky jedinečnou sadu receptů z workshopu zahraničních kuchyní a Vy si tak pochutnáte jako nikdy předtím (a možná nikdy potom). 

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  9,73 €
  (250 Kč)
 • 9 z 10 Tetování/fotka + balon štěstí

  Nechte se potetovat nebo se vyfoťte s budoucími slavnými hudebníky. Navíc vypustíme balón štěstí s Vaším jménem.  

  Doručenia odmeny: Do štvrť roka

  11,67 €
  (300 Kč)
 • 71 z 100 Dva lístky do kina

  Zajděte si v tišnovském kině (které je podle 9 z 10 tišnováků nejlepší ve středním Brnu-venkově) na film dle vlastního výběru. 

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  13,62 €
  (350 Kč)
 • 11 z 15 Lístek na XIII. reprezentační ples města Tišnova

  Co takhle hodit se do gala? Na ples města je v posledních letech nesnadné získat lístky mimo jiné kvůli skvělému programu a nějaké té účinkující celebritě – a vy ho můžete mít rezervovaný už teď spolu s dobrým pocitem za přispění!

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  18,68 €
  (480 Kč)
 • 4 z 5 Pilates nebo taneční workshop podruhé!

  Díky nečekanému zájmu přidáváme na workshop další místa! :) 

  Doručenia odmeny: Do roka

  19,46 €
  (500 Kč)
 • Vypredané!! Pilates nebo taneční workshop

  Soukromý workshop pilates nebo tance s profesionálním lektorem Vás rozpohybuje tak, že nebudete moci přestat a tančit budete i v práci, ve spánku či v sedě. 

  Doručenia odmeny: Do roka

  19,46 €
  (500 Kč)
 • 17 z 20 Předplatné Kruhu přátel hudby (8 koncertů)

  Jste přítelem hudby? Přidejte se do kruhu a navštěvujte se speciálním předplatným ty nejlepší koncerty. Vaše uši si také zaslouží hýčkat. 

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  35,02 €
  (900 Kč)
 • 14 z 20 Divadelní předplatné (6 představení)

  Od listopadu do května se můžete se speciálním předplatným podívat nejen na ochotnická představení, ale také na známé tváře jako jsou Pavel Liška nebo Eva Holubová v prostorách Městského kulturního střediska.

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  42,80 €
  (1 100 Kč)
 • 19 z 20 Balíček toho nejlepšího

  Dva lístky do kina, placka s logem projektu, balón štěstí s Vaším jménem… a k tomu pověst granda. Děkujeme Vám, že jste se rozhodli podpořit právě náš projekt! 

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  58,37 €
  (1 500 Kč)
 • 4 z 5 Večeře s realizačním týmem

  Mladí, sympatičtí lidé a hromada jídla. To Vás čeká na společné večeři spolu s dojmy a zážitky z příprav projektu. Navíc si můžete vybrat jednu z výše zmíněných cen jako přídavek .

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  77,82 €
  (2 000 Kč)
 • 49 z 50 Přijde k vám po(h)lednice

  Blížíme se do finále! A náš vděk se stupňuje. Vy získáte ještě lepší než dobrý pocit, dále s námi můžete povečeřet, dostanete jednu z výše zmíněných cen dle vlastního výběru, ale hlavně speciální pohlednici s poděkováním na míru! 

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  194,55 €
  (5 000 Kč)
 • 4 z 5 EXTRA balíček toho nejlepšího

  Extra radost nám takovým příspěvkem uděláte a my se Vám extra odměníme! Oběd s realizačním týmem, dva lístky do kina, placka s logem projektu a vypuštění balónu štěstí s Vaším jménem + jedna z ostatních odměn dle vlastního výběru navrch. 

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  389,11 €
  (10 000 Kč)
 • 5 z 5 Akce na míru

  Spojíme vás s Městským kulturním střediskem Tišnov, které udělá maximum pro to, aby uspořádalo akci přesně podle Vašich představ - ​koncert, raut nebo teambuilding - cokoli Vás napadne, všechno umí zařídit! V ceně této odměny jsou schopní dramaturgové a produkční k ruce, kteří událost navrhnou, zprostředkují, s Vámi vyladí a celou akci zorganizují tak, abyste se mohli naplno oddat jen zábavě:-) Pochopitelně včetně prostor, které Vám budou též zdarma k dispozici. 
  Personál, prostor a zařízení veškeré dodavatelské agendy Vaší dokonalé akce - to se vyplatí! 

   

  Doručenia odmeny: Do pol roka

  778,21 €
  (20 000 Kč)