Pošlete Děti krve na pulty knihkupectví!

Jmenuji se Jitka Moody a v poslední době jsem napsala několik knih. Vydavatelé se bojí neznámých jmen, i když oceňují můj styl a talent. To mi je ovšem k ničemu. Píšu, aby z toho měl někdo radost. Vybírám peníze na tisk 1 000 ks knihy. To je jen začátek.

Autor: Jitka Moody

257 €
vybrané z 3 371 €

7%

7% splnené

12 dní do konca

9 ľudí prispelo

Umenie, Literatúra

Prispieť

Všetko alebo nič. Tento projekt bude úspešný iba v prípade, že dosiahne aspoň cieľovú čiastku do 9.4.2023 do 08:59.

Zobraziť všetky odmeny

Třebaže psaní byl můj sen odjakživa, doopravdy jsem si sedla a začala psát knihy až po třicítce. V letech 2008 a 2009 jsem ve spolupráci s XYZ napsala na zakázku pro Bonton 3 knihy plné humoru a erotiky. Dnes si je můžete koupit na mém webu.

Trvalo několik let, než jsem napsala Děti krve. Respektive, než jsem je napsala tak, abych s nimi byla spokojená. Dílem to bylo dané tím, že jsem žila v Sydney, studovala byznys a měla 3 práce. Naučit se anglicky tak, abych mohla v angličtině psát knihy byl můj sen a když něco chci, jdu si za tím a dělám vše proto, abych toho dosáhla. Dnes mám v angličtině napsané dvě knihy, erotický thriller a detektivku o sériovém vrahovi.

Když jsem obeslala největší české nakladatele s nabídkou publikace Dětí krve, dostalo se mi vesměs kladných a potěšujících reakcí na mé psané, je čtivá, je vidět, že mám talent... ale na závěr byla vždy ona větička, že se jim to nehodí do plánu. A tak jsem si řekla, že to tak možná má být. Já se tak snadno nevzdávám.

Jako bývalý artdirector jsem si udělala grafiku obálky i zlom knihy a k tomu celé webovky na adrese Deti Krve a vydala knihu v elektronické podobě. Jenže já chci a potřebuji, aby se knoha ocitla na pultech knihkupectví. Abyste si ji tam mohli osahat, listovat v ní, namátkou přečíst pár řádků a natěšeni ji donesli k pokladně. Aby se o Dětech krve vědělo, aby okolo ní vznikla základna fanoušků, kteří se nebudou moci dočkat druhého dílu. A k tomu mi chybí poslední krok. Dát knihu vytisknout. Papír šíleně podražil a vybraných 70 000 Kč (po zaplacení poplatků za zveřejnění zde) bude právě tak akorát stačit na tisk 1 000 výtisků. To by měl být jen začátek a vše, co vydělám následně při prodeji toho tisíce kusů knihy, investuji do tisku dalších výtisků. Úmyslně jsem sem dala tu nejnižší možnou částku, abych měla co největší šanci na to, že cíle dosáhnu a peníze se tak nebudou nevyužity vracet k vám. Čím víc vyberu, tím větší náklad si budu moci dovolit.

Je to správná cesta? Netuším. Doufám. Chci tou cestou jít, ovšem.

Řekli o Dětech krve

"Jde mi z toho hlava kolem. Četba téhle knihy je šílená jízda, jako kdyby vás v kafilérii hodili do drtičky hovězích kostí, pod tím odpálili plamenomet a o výsledek by se porval Lucifer s kocourem doktora Fausta proměněným do Černého pantera.
Pozor, ministerstvo duševního zdraví varuje: četba je návyková."

Ondřej Neff, Spisovatel

"Je to knížka, při které mozek odpočívá, aniž by člověk zíral do blba. Prostě se necháváte unášet proudem neotřelých nápadů, fantazií, erotických polechtání a užíváte si to. Autorka dokázala vytvořit až neuvěřitelně silnou atmosféru, takže vás četba úplně vtáhne a s každým odstavcem přijde něco úplně nového a nečekaného."

Petr Hampl, Spisovatel

O čem kniha Děti krve vlastně je

Úplně jinak psaná fantasy. Celý text je velmi barevně popisný a především protkán sarkastickým humorem, který vás bude bavit.

Michal, obyčejný týpek z našeho světa, trochu nudný markeťák, se dostane do paralelního světa. Tam vše vypadá podobně, a přesto je velmi jiné – Praha, kde místo technologií používají magii a kabalu a jako domácí mazlíčky mají draky. Svět plný iluzí, intrik, kde sice mají stovky kouzel jak zlepšit sex, a ani tušení o humanitě či demokracii.

Náš hrdina zjistí, že je prvorozený velmi urozené rodiny s nároky na trůn. To je problém v mnoha ohledech, tento svět netrpí skrupulemi použít jed či meč nebo černou magii, když na to přijde. A tak ho pochopitelně chce kdekdo zabít nebo alespoň unést.

Ale abyste ho jen tak nelitovali, on se z něj vyklube taky pěkný zmetek. Vypadá to, že má být Ničitelem světů. Podle proroctví je Michalovi souzeno přijmout svůj osud a stane se Antikristem i Spasitelem. To podle toho, co se mu bude zamlouvat víc. V jeho jméně umírají tisíce sotva narozených dětí, Děti krve.

Příběh je místy hravý, pak temný a stále krvavější.

Co je to za bláznivou realitu? Ten zásadní zvrat nastal ještě v době Rudolfa II a jeho kouzelném světě mágů a alchymistů. V této knize se jim to totiž povedlo, našli onen mýtický kámen mudrců a z obav před Rudolfovou nevyzpytatelností tento zásadní vynález před svým vladařem zatajili. Aby ho skryli, nechtěně vytvořili paralelní svět tomu našemu, ten jejich ale není ovládán technologiemi, nýbrž magií a kouzly.

Magické bitvy, nepřátelství vládců tohoto světa, intriky i zrady a všudypřítomný kouzelný a drsný sex i mnoho krvavých dobrodružství. Dá se říct, že by se vám ta realita měla líbit o dost víc než chudákovi Michalovi.

Nedoporučujeme pro čtenáře mladší 15 let.

Přečtěte si ukázky

Magie a kouzla

Fauna a flora

Sarkasmus a humor

Paralelní svět

Sex a erotika

Pomůžete mi? Nezapomenu vám to.

V poznámce u svého příspěvku k mé konečné částce mi napište co si přejete, aby autorka knih dělala pro své věrné čtenáře.

Věřte mi! Věřte mému psaní! Děkuji!

Komentáre

Vyberte si odmenu za váš príspevok

 • predané 0
  Jdu kolem a chci pomoci

  Pokud knihu vlastně nechcete, ele rádi byste pomohli... Částku můžete navýšit tak, jak to cítíte.

  Děkuji za pomoc.
   

  Doručenia odmeny: do týždňa po ukončení projektu na Hithitu

  Prispieť 6,32 €
  (150 Kč)
 • predané 6
  Kniha mne zaujala, chci svůj výtisk

  Dáváte knize šanci a rádi byste si ji přečetli celou? Fajn, nic snazšího. S touhle odměnou obdržíte svůj výtisk hned jak bude kniha vytištěná a dostanete ji prostřednictvím Zásilkovny na Vámi zadanou adresu prostřednictvím služby Zásilkovna, prosím o upřesnění, zda si ji vyzvednete v nějaké konkrétní pobočce nebo dáváte přednost doručení domů. Poštovné je započítané v ceně.

  Díky moc!
   

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  Prispieť 21,07 €
  (500 Kč)
 • predané 2
  Právě jste získala nového fanouška, chci i podpis a dáreček

  Do svého výtisku Dětí krve ode mne dostanete věnování s podpisem (Zásilkovna v ceně, prosím o upřesnění, zda výtisk vyzvednete v nějaké konkrétní pobočce nebo dáváte přednost doručení domů.) Ale to by bylo málo. Zároveň si můžete na mém e-shopu vybrat jakoukoliv knihu a dostanete její elektronickou verzi jako poděkování. Nezapomeňte mi do poznámky napsat, pokud věnování chcete pro jinou osobu než pro vás či pokud tam toužíte mít něco konkrétního.

  Vážím si vaší podpory!

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  Prispieť 33,71 €
  (800 Kč)
 • predané 1
  Miluji váš styl a chci 2 knihy a dárek

  Obdržíte Děti krve s věnováním a podpisem a k tomu výtisk další jedné tištěné knihy (rovněž s podpisem, může být jiné osobě) a jedné elektronické knihy z mého e-shopu, vybírat můžete i z těch teprve připravovaných. Knihy budou zaslány prostřednictvím služby Zásilkovna, prosím o upřesnění, zda si ji vyzvednete v nějaké konkrétní pobočce nebo dáváte přednost doručení domů.

  A já miluji vás!
   

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  Prispieť 63,20 €
  (1 500 Kč)
 • zostáva 5 z 5
  Chci být patronem knihy

  V knize, kterou obdržíte s milým věnováním a podpisem, bude jedna strana věnovaná jen vám. Co tam budete chtít napsat je na vás. K tomu obdržíte libovolný počet elektronických knih z mého e-shopu zdarma.
  Balíček bude odeslaný prostřednictvím služby Zásilkovna, prosím o upřesnění, zda si ji vyzvednete v nějaké konkrétní pobočce nebo dáváte přednost doručení domů.

  Pojďme do toho spolu!

  Doručenia odmeny: Zásilkovna, do štvrť roka po ukončení projektu na Hithitu

  Prispieť 421,32 €
  (10 000 Kč)
 • predané 0
  Chci erotickou fantasii na míru v rozsahu asi 1 300 slov

  Kniha Děti krve ani ostatní mé knihy vám moc neříkají, ale dostala jsem vás svými erotickými pasážemi? Nechci se chlubit, opravdu je umím. Umím se vcítit skoro do každého. Máte fantasii, kterou chcete prožít opakovaně tak jako jste kdysi četli v nějaké knize jednu pasáž znovu a znovu, ale tahle bude úplně přesně podle toho nejvzrušivějšího, co znáte? Už jsem to dělala, zatím pro zábavu. Ale umím to. A o mužské sexualitě vím opravdu vše, ničím mne nepřekvapíte, nic není tabu, viz má kniha Prvotní instinkt, kde jsou střípky toho nejroztodivnějšího, o čem muži sní a holky to pro ně natáčí v krátkých klipech na míru.

  Sem budu postupně přidávat fantazie. Tak si je přečtěte, ať víte, do čeho jdete.

  Máte dotaz? Nechte mi tu vzkaz, ráda odpovím na cokoli. Podrobnosti fantazie pak dohodneme prostřednictvím e-mailu.

  Pojďme si hrát!
   

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  Prispieť 421,32 €
  (10 000 Kč)
 • zostáva 15 z 15
  Chci celou povídku s mou erotickou fantazií okolo 3 000 slov

  Platí totéž co jsem popsala u erotické fantazie za desítku. Ale tahle bude delší, bude v ní zápletka a rozuzlení. Třeba máte nějakou erotickou představu a říkáte si, jak by to asi dopadlo. Tak se to dozvíte. Konec si můžete objednat nebo ho nechat na mně.

  Osvoboď svou fantazii a prožij ji!

  Doručenia odmeny: do pol roka po ukončení projektu na Hithitu

  Prispieť 758,37 €
  (18 000 Kč)
 • zostáva 3 z 3
  Chceme být sponzorem knihy

  Jste firma, která má zaměření zacílené na stejné zákazníky jako jsou čtenáři této knihy? Chcete reklamu v samotné knize formou inzerce? Chcete, abych na web napsala úryvek, kdy bude vaše firma a její produkt zmíněný v ději? K tomu propagace vaší firmy na mém webu www.detikrve.cz. Samozřejmostí je, že dostanete k dispozici 50 výtisků nebo dle dohody. Další forma spolupráce možná po domluvě.

  Autorka má ovšem právo odmítnout a mou odměnu vrátit.

  Pojďme rozmazlit své společné zákazníky.
   

  Doručenia odmeny: na adresu, do roka po ukončení projektu na Hithitu

  Prispieť 4 213,19 €
  (100 000 Kč)
 • zostáva 1 z 1
  Chci být partnerem a součástí příštího dílu

  Chci, aby se mé jméno nebo jméno mojí firmy objevilo ve druhém díle Dětí krve minimálně na deseti stranách, a to přirozeně ve formě děje. Příslušné strany dostanu předem ke schválení a před napsáním je s autorkou projdeme, abych jí vysvětlil/a svůj záměr. Autorka má ovšem právo odmítnout a mou odměnu vrátit.

  Pojďme spolu přinést čtenáři více zábavy.
   

  Doručenia odmeny: na adresu, dlhšie než rok po ukončení projektu na Hithitu

  Prispieť 6 319,78 €
  (150 000 Kč)