Jarda Mayer ve štychu - Kavárna Jarda Mayer potřebuje pomoc

Podpořte pandemií zmítanou, ikonickou, artovou a velmi smíchovskou kavárnu Jarda Mayer. Koupí některého z blyštivých dárečků nám pomůžete překlenout těch několik smutných měsíců, kdy jsme museli mít opakovaně zavřeno.

Velký dík a nové odměny!

Apr 22, 2021

Kamarádi, máme obrovskou radost!
Mockrát děkujeme všem, co Jardu nenecahli ve štychu a podpořili nás, je vás už víc než 130. Díky vám se můžeme znova nadechnout.
Za týden jsme vybrali víc než dvakrát tolik, co jsme si na začátku zadali a upřímně, nečekali jsme to. Fakt jsme to nečekali. Nastavili jsme si laťku poměrně nízko a naším cílem bylo to aspoň nějak přežít. Ale teď se ukázalo, že to asi děláme ne úplně špatně a že je tu spousta lidí, co mají Jardu fakt rádi.
Takže – máme ještě víc než měsíc na to posunout to ještě o kousek dál, tak proč ne. Upřímně a bez eufemismů - Jardu jsme celou zimu dotovali z vlastních zásob a peníze, co jsme vybrali doteď navíc, použijeme na doplnění našich fondů, protože fakt v týhle nepřehledný době nevíme, co bude za měsíc a už vůbec ne co bude za půl roku. Na druhou stranu nejsme hamouni a pokud se nám podaří vybrat ještě nějakou tu kačku k tomu, tak jí vrazíme do úpravy Jardy tak, aby se vám u nás líbilo ještě víc. Takže, pokud vybereme:
I. 150 tisíc, tak to tu celý vymalujeme, ať si u nás můžete dělat selfíčka co se nebudete bát poslat mámě
II. 200 tisíc, tak koupíme klimatizaci, ať se k nám můžete v létě přijít schovat před globálně otepleným létem
III. 260 tisíc, tak zrekonstruujeme záchody, ať si u nás můžete dělat selfíčka co se nebudete bát poslat mámě
Dejte vědět dalším kamarádům a kamarádům kamarádů, aby nás podpořili. Budeme tak schopni připravit a vymazlit Jardu na znovuotevření se vším všudy tak, abyste se u nás cítili líp než doma a abychom mohli společně a důstojně oslavit těch krásných deset let na Smíchovském paloučku.
Přidali jsme pár dalších odměn, ať máte na výběr, tak se koukněte a utrácejte.
A kamarádi, máme otevřené žíznivé okénko, tak se stavte na drink v pytlíku.
Jo a ještě nám přišlo, že jsou možná ty dvě nálepky ve Vykopávce takový prťavý, tak až si je k nám přijdete vyzvednout, tak vám dáme kafčo na cestu zadarmo. Jupijou!
S hřejivým pocitem pod žebry zdraví a ještě jednou mnohokrát děkuje Kavárna Jarda Mayer

EUR 4,250
pledged of EUR 1,615

263%

263% completed

153 contributors pledged

Antivir, Food

Česko

All or nothing. Project finished on May 28, 2021 at 11:10.

Choose reward for your contribution

 • sold 10
  Základka

  Chceš pomoct, ale nic za to necheš? Takhle to u nás úplně nefunguje, za tvou stovku chtě nechtě dostaneš dobrý pocit a náš velký dík.

  Reward delivery: in a week after the Hithit project end

  EUR 4.04
  (CZK 100)
 • remaining 32 from 50
  Vykopávka

  Malá, ale přitom velká pomoc. Za dvě stovky dostaneš dvě bezva nálepky s logem Kavárny Jarda Majer, kterou každou jednu pohladila paní majitelka.

  Cena obsahuje celkem 2 ks nálepek, které obdržíš na baru při své první návštěvě u nás.

  Reward delivery: in a week after the Hithit project end

  EUR 8.08
  (CZK 200)
 • sold 35
  This is SPARTAAAAAAA!

  Tři kila za tři kila, nejférovější nabídka. Prostě si předplatíš svou další návštěvu u nás 1:1.

  Cena obsahuje celkem 3 vouchery, každý za sto korun. Můžeš je využít buď samostatně, anebo všechny najednou, to je na tobě. Vouchery dostaneš v papírové podobě při své první návštěvě u nás po skončení kampaně.

  Reward delivery: in a week after the Hithit project end

  EUR 12.11
  (CZK 300)
 • sold 31
  Boženka Němcová

  Za 450 korun dostaneš pětset Jardových. A to je ještě férovější nabídka. Voucherů je dohromady pět po stokoruně, takže si návštěvy můžeš nadávkovat.

  Vouchery můžeš využít buď samostatně, anebo všechny najednou, to je na tobě. Dostaneš je v papírové podobě při své první návštěvě u nás po skončení kampaně.

  Reward delivery: in a week after the Hithit project end

  EUR 18.17
  (CZK 450)
 • remaining 6 from 20
  Saudek

  Voják Přátelství putoval s Jardou instagramem celý jeden rok. Ty teď můžeš za svých šestsetpadesát dostat originální fotografii z výstavy, která v Jardě probíhala minulý rok. A k tomu ještě kapesné 100 Kč na drink. BEST DEAL!

  Cena obsahuje 1ks zarámované fotografie z výstavy a jeden papírový voucher v hodnotě 100 Kč. Obojí dostaneš u nás na baru, nejpozději do měsíce od konce sbírky.

  Reward delivery: in a month after the Hithit project end

  EUR 26.25
  (CZK 650)
 • remaining 8 from 15
  Militarista

  Chceš něco unikátního z Jardy? Kromě voucheru 100 Kč na kafíčko ti věnujeme originální autorskou postavičku vojáčka vytištěnou na 3d tiskárně. Limitovaná edice, co se už nikdy opakovat nebude.

  Cena obsahuje jednoho vojáčka a jeden papírový voucher na 100 Kč. Obojí k vyzvednutí u nás na baru, stačí nám prozradit tvé jméno a my si tě odškrtneme. Připraveno k vyzvednutí bude do měsíce.

  Reward delivery: in a month after the Hithit project end

  EUR 30.28
  (CZK 750)
 • sold 18
  Thausendberk

  Za 850 kaček si buď koupíš něco za 850 kaček, anebo něco za 1000 v Jardovi. I absolvent vysoké školy života ví, že tohle je příležitost k nezaplacení. Ber dokud jsou.

  Voucherů je dohromady deset po stokoruně. Můžeš si je vyzvednout u nás na baru, budou připravené do týdne od konce kampaně. Použít je můžeš jak je libo, buď jeden po druhém, anebo se utrhnout ze řetězu a pustit je všechny naráz. Jak chceš.

  Reward delivery: in a week after the Hithit project end

  EUR 34.32
  (CZK 850)
 • remaining 30 from 30
  Popelář

  Špinavá ulice není pěkná ulice. A tak abychom tomu předcházeli, dáme ti na venkovní popovídání popelník v designu Jarda Mayer. Vejde se do kapsy a spasí svět. Fakt. A i když náhodou naštěstí nekouříš, tak poslouží třeba jako dárek pro kámoše. Dárky k Vánocům tak budeš mít vyřešený už na jaře. Cena obsahuje 1ks popelníku a k tomu ještě 2ks voucherů po 100 Kč.

  Reward delivery: in a month after the Hithit project end

  EUR 40.38
  (CZK 1,000)
 • remaining 29 from 30
  Pokrývač

  Kup si tašku z Jardy a oslň. Tašku lze použít na sto způsobů a ještě budeš šik. Vejde se do ní třeba patnáct baget, anebo sto dalších tašek, prostě pomocník k nezaplacení. A až si pro ní k nám přijdeš, dostaneš navíc něco na konzumaci. Neváhej! Cena obsahuje jeden kus plátěné tašky s Jarda designem a dva kusy papírových voucherů po 100 Kč.

  Reward delivery: in a month after the Hithit project end

  EUR 40.38
  (CZK 1,000)
 • remaining 3 from 8
  Podpásovec

  Na spaní, na běhání, na milování, na pracovní meetingy dole skoro bez. Na to všechno můžeš využít originální jardovské trenýrky. Konzumace za dvě stovky k tomu je samozřejmost. Doporučujeme kombinovat.

  Trenky a dva stokorunové vouchery dostaneš osobně u nás i s poděkováním.

  Reward delivery: in a month after the Hithit project end

  EUR 60.57
  (CZK 1,500)
 • remaining 18 from 20
  Kafeinoholik

  Kafe zadarmo na rok v Jardě je levnější než roční legitka do mhdčka. Co si vybereš? Kafe si vybereš. Platí na jedno kafe na den, zase jako pomalu tady... Začátek si ale zvolíš podle sebe, takže dobrý.

  Cena obsahuje poukaz na jednu kávu denně po dobu 365 dní. Kávy nelze přesouvat a kumulovat (jakože včera jsem neměl, tak dneska dvě), ani věnovat (poukaz je nepřenosný). Platí ale na všechny kávy bez alkoholu, takže klidně jen presso, ale i flat white se počítají. Datum začátku si zvolíš sám při své první návštěvě po skončení kampaně, my si to někam zapíšeme.

  Reward delivery: in a week after the Hithit project end

  EUR 121.14
  (CZK 3,000)
 • remaining 2 from 3
  Osvícenec

  Ultimativní cíl každého...kvalitního člověka. Staň se naším mecenášem a získej výjimečné postavení mezi veškerou veřejností. Odměnou ti bude hluboký dokonalý dík od celého týmu Kavárny Jarda Mayer a osobní dopis od majitelky. K tomu potom dostaneš nejenže fotku na tablo, ale bude navíc o pár pixelů větší než ty ostatní a bude se trochu víc třpytit. A abys měl dostatek času se na sebe vynadívat, přidáme k tomu kafe zadarmo na celý rok, vouchery v hodnotě 1000 Kč a ještě 2, ano dva unikátní kávové hrnky s tvým osobním cejchem v designu Jarda Mayer. Jeden do kavárny a jeden domů. Už teď ti to závidíme!

  Cena obsahuje: 2x hrnek na kávu s originálním potiskem s logem Jarda Mayer a cejchem dle tvého výběru, grafiku zařídíme my. K tomu deset papírových stokorunových voucherů a jeden kus dopisu od majitelky. To vše ti připravíme k vyzvednutí na baru u nás, nejpozději do měsíce od skončení sbírky. A až si to přijdeš vyzvednout, tak tě vyfotíme na tablo. Anebo nám pošleš nějakou svou oblíbenou fotku, to je už jen na tobě.

  Reward delivery: in a month after the Hithit project end

  EUR 302.85
  (CZK 7,500)
 • Sold out!!
  Zachránce

  Chceš, aby tě lidi na ulici poznávali a říkali si, "To je ten co zachránil Kavárnu Jarda Mayer..."? Pak kup balíček Zachránce. Dostaneš nějaký drobný na limču (celkem pětset), fotku v rámečku z výstavy Přátelství, ale hlavně se tvá podobizna s poděkováním objeví na tablu za barem, a to na věky věků. Zařiď si nesmrtelnost u nás!

  Cena obsahuje: pět stokorunových papírových voucherů, zarámovanou fotku z výstavy. Obojí k vyzvednutí u nás na baru. Fotku na tablo buď můžeš vybrat sám/sama, anebo se domluvíme na společném focení u nás. Není problém.

  Reward delivery: in a month after the Hithit project end

  EUR 80.76
  (CZK 2,000)
 • Sold out!!
  Kapitán naděje

  Toužíš-li po umění, dočkal ses. Za směšný obnos získáš krásnou sochu vojáka Přátelství v živostní velikosti od autora výstavy, výtvarníka a spoluautora prostoru kavárny Josefa Lepši. Ideální investice v době nejistých měn, cena díla půjde jen a jen nahoru. Vojáka si můžeš přijít vyzvednout v Jardovi kdykoli až se otevře a rovnou tam můžeš pustit chlup, protože budeš mít plnou prkenici voucherů (celkem pět kusů po stokoruně). A aby toho nebylo málo, tak kafe na rok zadarmo k tomu (jedno na den a nepřenosný, to stačí).

  Cena obsahuje sochu vojáka (je dutá, dá se odvézt tramvají), pět voucherů po stokoruně a poukaz na kafe zadarmo na jeden rok. Vše si můžeš vyzvednout do týdne po skončení kampaně u nás na baru. Pravidla pro kafe na rok zdarma viz odměna "Kafeinoholik".

  Reward delivery: in a week after the Hithit project end

  EUR 161.52
  (CZK 4,000)