První transgender žena na LPGA Tour

Jsem hráčka a propagátorka golfu. Ráda bych se dostala na ženskou nejvyšší profesionální tour LPGA, která hostí ty nejlepší golfistky světa. To by pomohlo nejen mně, ale hlavně také českému golfu, kde by byl další vzor, který by mohli mladí následovat.

 • Podpisová akce k vydání knihy 2011

 • Křest knihy 2011

 • Křest knihy 2011 ještě jako muž

 • Poslední mužské profesionální vítězství 2013

EUR 0
pledged of EUR 4,852

0%

0% completed

0 contributors pledged

Sport, Games

Česko

All or nothing. Project finished on Mar 5, 2022 at 16:21.

Show all rewards

První transgender žena na LPGA tour v USA

Kdo jsem

Jmenuji se Anna Nicole Kučerová a jsem profesionální golfistka a propagátorka tohoto sportu. Ve svých 35 letech jsem začala s léčbou pro změnu pohlaví a v roce 2019 jsem tuto léčbu dokončila a stala se ze mě oficiálně žena. V minulosti, ještě před změnou pohlaví, jsem byl jedním z nejlepších golfových profesionálů v Čechách. V letech 2001 až 2011 se mi podařilo vyhrát mnoho profesionálních turnajů včetně dvou PGA mistrovství České republiky. Povedlo se mi zvítězit také v Repromeda cupu, který je dodnes nejlépe dotovaným turnajem České profesionální asociace. Tento turnaj, který se vžil pod názvem „Milionová Repromeda,“ jsem vyhrála dokonce s rekordem hřiště 65 úderů na golfu Konopiště.

Mezi lety 2002-2012 jsem hrála také pravidelně EPD Tour, která je třetí ligou European Tour. Účastnila jsem se také druhé nejvyšší evropské ligy Challenge Tour v letech 2007 a 2008. Moje mužská profesionální golfová kariéra skončila v roce 2011 úspěšným postupem kvalifikační školou, kde bohužel chybělo málo, abych se mohla kvalifikovat jako plnohodnotný člen evropské profesionální tour.

Co potřebuji pro úspěšnou kvalifikaci?

Jelikož profesionální sport je finančně velice náročný, golf nevyjímaje, chci poprosit o podporu zdejší donátory, aby mi pomohli s přípravou, cestou a zaplacením startovného do kvalifikační školy. Startovné v kvalifikační škole na LPGA Tour stojí neuvěřitelných 100 tisíc korun.

Peníze bych využila z 50 % na trénink a fyzickou přípravu, která je u golfu velice důležitá a mohla bych systematicky trénovat a připravovat se na kvalifikační školu, která probíhá vždy na podzim v USA.

Další náklady jsou spojené s cestováním, ubytováním a stravováním.

Jaký je můj cíl?

Jsem první transgender profesionální golfistka - žena  v ČR.  Na americké nejvyšší profesionílní soutěži LPGA je povolen od roku 2014 start i transgender ženám, mám tak možnost se na ni kvalifikovat i já. Na LPGA tour momentálně hraje naše nejlepší hráčka Klára Spilková a já bych ji ráda následovala. Stala bych se tak první transgender profesionálkou, která by se kvalifikovala z ČR a pokud se nepletu i první transgeder hráčka obecně.

V minulosti již transgender ženy hrály několik turnajů na tomto profesionálním okruhu, ale zatím žádná se nestala plnohodnotnou členkou.

Proč byste měli přispět?

Mojí představou není jen touha po úspěchu a slávě, ale také možnost podpořit tento sport v České republice. V případě, že bych se na LPGA tour dostala, měla bych možnost podporovat mladé a nadějné sportovce v cestě za jejich snem. Jako golfistka, která se v golfovém prostředí pohybuje již více než 30 let vidím, kde je třeba zapracovat na propagaci tohoto krásného sportu. Tím, že bych se kvalifikovala na americkou ženskou tour, bych měla možnost golf u nás podpořit.

Jak budu postupovat?

V první fázi bych ráda vybrala 120.000,- Kč, které bych použila na zaplacení startovného a tréninkových míčků.

V případě, že by se poadřilo vybrat více, tak bych to použila také na přípravu. Tedy kolem 300.000,- Kč. A v poslední řadě, kdyby se podařilo vybrat více jak 300.000,- Kč, použila bych peníze i na cestovní výdaje do USA.

Jak si můžete vyzvednout odměnu za podporu?

Ti, kteří mne  podpoří, získají jako odměnu soukromé lekce golfu nebo učebnici golfu „Cesta k perfektnímu švihu“. S učením golfu mám již 20 let zkušenosti a trénovala jsem jak začátečníky, tak závodní hráče. Poukaz na soukromé lekce bude platný po dobu 2 let od podpory mého projektu.

Golfové slevy dostanete do vašeho emailu. Dostanete unikátní kód, který můžete přímo u mě využít na slevu ze standardní ceny hodinové golfové lekce. Lekci golfu je nutné využít nejpozději do 12 měsíců od ukončení této sbírky. Golfové lekce, které dostanete za podporu mého projektu dostanete na email a stačí se objednat na lekci nejpozději do 12 měsíců od ukončení sbírky.

Comments

Choose reward for your contribution

 • sold 0
  Podporovačka

  Pokud mě podpoříte, tak budu vděčná a budu dělat maximum pro to abych uspěla a mohla vám pak poděkovat prostřednictvím medii a případně bychom se mohli vidět na golfu. Také bude emailem zaslána sleva (jedinečný kód) na golfové lekce v mé golfové akademii v hodnotě 300 Kč na hodinovou lekci golfu v ceně 900 Kč místo 1200 Kč.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 8.09
  (CZK 200)
 • sold 0
  Děkovačka

  Budu ráda, když mě podpoříte a pokud mě podpoříte, tak vám zašlu poděkování emailem a navíc slevu na golfové lekce 500 Kč u mě v mé golfové akademii. Slevu lze využít neomezeně na soukromé golfové lekce. Lekce vás tak vyjde na 700 Kč místo 1200 Kč. Získáte do emailu unikátní kód na slevu.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 20.22
  (CZK 500)
 • sold 0
  Učebnice golfu

  Golfová učebnice, která je první publikací českého autora, který napsal učebnici golfu. "Cesta k perfektnímu švihu".
  Knihu jsem napsala já v roce 2011 kdy jsem byla ještě mužem. Pokud budete chtít, mohu zaslat s poděkováním a věnováním v knize.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 40.44
  (CZK 1,000)
 • sold 0
  Lekce golfu 50 minut

  Lekce golfu s profesionální trenérkou golfu v Praze na Císařské louce. Pro začátečníky i pokročilé golfisty. Golfovou lekci budu vést já, jako trenérka s více jak 20letou praxí se začátečníky tak se závodními hráči golfu. Projdeme všechny aspekty golfové hry a zlepšíme vaše golfové dovednosti. Lekci lze využít do 12 měsíců od ukončení sbírky.

  Reward delivery: on address, in a year after the Hithit project end

  EUR 80.87
  (CZK 2,000)
 • sold 0
  3x 50 minut golfové lekce

  Chcete se v letošním roce zlepšit v golfu? Pak mám pro vás za přispění do mého projektu nabídku na tři hodinové golfové lekce golfu, které vedu já. Zkušená golfová profesionálka, která vám opravdu pomůže s vaším švihem. Lekce v Praze na Císařské Louce. Lekce je nutno vybrat do 12 měsíců od ukončení sbírky.

  Reward delivery: on address, in a year after the Hithit project end

  EUR 181.97
  (CZK 4,500)
 • sold 0
  Kurz golfu pro začátečníky

  Chcete se naučit hrát golf? Pak máte příležitost se naučit hrát golf během jednoho měsíce a to pod vedením zkušené profesionálky. 8x50 minut golfových lekcí zakončené testem pro hru na golfovém hřišti. Golfovou lekci budu vést já, jako trenérka s více jak 20 letou praxí se začátečníky tak se závodními hráči golfu. Projdeme všechny aspekty golfové hry a zlepšíme vaše golfové dovednosti. Golfový kurz lze využít během 12 měsíců od ukončení sbírky. Kurz bude probíhat v Praze na Císařské louce.

  Reward delivery: on address, in a year after the Hithit project end

  EUR 242.62
  (CZK 6,000)
 • remaining 20 from 20
  Soukromý sezónní golfový kurz

  Pro golfisty, kteří se chtějí opravdu zlepšit, mám speciální celosezóní tréninkový kurz, který obsahuje 20x50 minut golfových lekcí a je rozdělen do 6 měsíců. Zlepšíte se tak v golfu a získáte cenné zkušenosti, které se vám dlouhodobě osvědčí. Golfovou lekci budu vést já, jako trenérka s více jak 20letou praxí se začátečníky tak se závodními hráči golfu. Projdeme všechny aspekty golfové hry a zlepšíme vaše golfové dovednosti. Lekce je nutné vybrat do 12 měsíců od ukončení sbírky. Kurzy budou probíhat v Praze na Císařské louce, Praha 5.

  Reward delivery: on address, in a year after the Hithit project end

  EUR 1,010.92
  (CZK 25,000)