Podpořte hendikepované kalendářem Gábiny Koukalové

Jedna z nejhezčích žen českého sportu, Gabriela Koukalová, nafotila s lifestylovým magazínem Playboy stylový kalendář. Výtěžek z prodeje kalendářů zamíří do Fondu Gábi v rámci nadace Konto Bariéry na podporu lidí s poruchami příjmu potravy.

 • Limitovaný kalendář Gabriely Koukalové

 • Limitovaný kalendář Gabriely Koukalové

 • Limitovaný kalendář Gabriely Koukalové

 • Limitovaný kalendář Gabriely Koukalové

 • Gabriela Koukalová moderuje Showtime na Primě

 • Střípky naděje od Gabriely Koukalové

 • Olejomalba Střípky naděje 100 x 100 cm

EUR 22,165
pledged of EUR 10,107

219%

219% completed

548 contributors pledged

Media, Photography

Česko

All or nothing. Project finished on Jan 9, 2021 at 18:00.

Show all rewards

Sympatická, usměvavá bojovnice, která se nikdy nevzdává a vždy skvěle vypadá. Tak zná celý český národ Gabrielu Koukalovou, která i po mnohakilometrových závodech s náročnou střelbou lámala srdce fanoušků svou vizáží, srovnatelnou s filmovou hvězdou. Gabriela ale ukázala i ohromnou osobní sílu, když dokázala ze sportovního světa odejít, vyrovnat se se svou minulostí a uspět nejen jako designérka, ale taky jako moderátorka pořadu SHOWTIME na Primě a CNN Prima NEWS. Nově se Gábina nechala smyslně vyfotit známou fotografkou Lenkou Hatašovou, aby podpořila dobrou věc a pomohla nemocným lidem s poruchami příjmu potravy. Z těchto fotek vznikl stylový kalendář, který má limitovaný počet výtisků, a i časem tak rozhodně na své ceně neztratí. Kromě možnosti osobního věnování a podpisu Gabriely Koukalové je možné si dopřát i speciální zážitky – večeři s oblíbenou moderátorkou nebo se osobně zúčastnit natáčení pořadu SHOWTIME.

Výtěžek z tohoto unikátního kalendáře bude věnován Nadačnímu fondu Gábi, který funguje v rámci nadace Konto Bariéry. Ta od roku 2018 pomáhá mladým sportovcům ve věku 12 až 16 let, kteří se potýkají s fyzicky i psychicky náročnými tréninky a závody. Ve spolupráci s psychology, sportovci a nutričními specialisty se snaží poukázat na důležitost správné výživy a psychické pohody, jejichž absence může vést až k vážným problémům.

„Nabídka na focení smyslných snímků mě nejdřív zaskočila. Ale přesvědčil mě její dobročinný podtext. Fotky totiž nepotěší jen čtenáře, ale zároveň podpoří i lidi s hendikepem nebo poruchou příjmu potravy, se kterou jsem se sama potýkala. Rádi bychom vybrali půl milionu korun, které pomohou podpořit činnost mé nadace a pomohou i nemocným mladým sportovcům,“ říká Gabriela Koukalová.

Nadační Fond Gábi v minulosti například podpořil hendikepovaného chlapce Péťu Kašpara 100 000 Kč, medializací příběhu Péti navíc Gabriela Koukalová inspirovala mnoho lidí a celková pomoc přesáhla 1 000 000 Kč. Významně Fond podpořil také sbírku pro Maximka Čejkovského, který trpí vzácnou nevyléčitelnou metabolickou poruchou. Prostředky z Fondu Gábi v celkové výši 350 000 Kč podpořily Centrum Anabell, které pomáhá lidem s poruchami příjmu potravy, a neziskovou organizaci Nevypusť duši, která se věnuje péči o duševní zdraví. Radu Fondu Gábi tvoří Gabriela Koukalová, Božena Jirků (ředitelka Konta Bariéry) a Evžen Lev Hart (místopředseda správní rady nadace).

Lenka Hatašová prošla s fotoaparátem v ruce válečným bojištěm na Balkáně, zeměmi Severní a Střední Ameriky či tenisovými kurty slavného grandslamu. Svět reportáží a dokumentaristiky opustila v devadesátých letech ve chvíli, kdy začala fotografovat pro média známé osobnosti kultury, sportu či politiky. Více než akce a adrenalin ji pohltil stylizovaný portrét, kterému se v posledních letech věnuje již výhradně. Její fotografie zdobí titulní stránky magazínů, přebaly autobiografických knih, kalendáře, obaly desek českých zpěváků či kapel nebo například fotografické vizuály k televizním kampaním.

Project links

Comments

Choose reward for your contribution

 • sold 94
  Kartička Gabriely Koukalové s jejím osobním podpisem

  Pro vášnivé sběratele i pro radost, že podpoříte dobrou věc, je tu podpisová kartička s osobním podpisem Gabriely Koukalové, která patří mezi hvězdy světového biatlonu a momentálně září v pořadu SHOWTIME na Primě a CNN Prima NEWS.

  Doručení kartičky je v ceně.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 4.49
  (CZK 111)
 • remaining 7 from 10
  Limitovaný kalendář Gabriely Koukalové s osobním věnováním

  Jedinečný kalendář představuje dvanáct decentních aktů někdejší hvězdy světového biatlonu Gabriely Koukalové. Krásu, ženskost, ale přitom křehkost sportovkyně zachytila uznávaná fotografka Lenka Hatašová při focení pro lifestylový magazín Playboy. Kalendář pro rok 2021 bude v prodeji pouze v limitovaném počtu množství.

  Kalendář s osobním věnováním může být stylovým dárkem pro každého.


  Doručení kalendáře je v ceně.

   

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 449.20
  (CZK 11,111)
 • remaining 1 from 1
  Jen jedna unikátní příležitost: Účast na natáčení SHOWTIME s Gabrielou Koukalovou

  Jen jeden jediný šťastlivec pronikne do tajů a kouzel televize a osobně se zúčastní natáčení pořadu SHOWTIME ve studiu CNN Prima NEWS, který Gabriela Koukalová moderuje. Krásná moderátorka mu navíc osobně předá kalendář s vlastnoručním věnováním.

  Doručení voucheru je v ceně.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 1,347.60
  (CZK 33,333)
 • remaining 2 from 5
  ​Nevšední zážitek: Večeře s Gabrielou Koukalovou

  Věnujte unikátní zážitek – večeři s krásnou moderátorkou Primy a někdejší úspěšnou biatlonistkou Gabrielou Koukalovou, která, ač působí křehce, dokáže ohromit osobní silou i kreativitou. Gábina se na základě vlastního prožitku rozhodla založit Nadační fond Gábi, který podporuje lidi s poruchami přijmu potravy. Kromě večeře dostanete stylový kalendář nafocený Lenkou Hatašovou s osobním věnováním Gabriely Koukalové.

  Doručení kalendáře i voucheru je v ceně.

  Večeře platí pro jednu osobu a konzumace je zahrnuta v ceně. Místo večeře bude zvoleno po vzájemné domluvě obdarovaného s Gabrielou Koukalovou.


   

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 2,246.01
  (CZK 55,555)
 • Sold out!!
  Limitovaný kalendář Gabriely Koukalové

  Jedinečný kalendář představuje dvanáct decentních aktů někdejší hvězdy světového biatlonu Gabriely Koukalové. Krásu, ženskost, ale přitom křehkost sportovkyně zachytila uznávaná fotografka Lenka Hatašová při focení pro lifestylový magazín Playboy. Kalendář pro rok 2021 bude v prodeji pouze v limitovaném množství.

  Doručení kalendáře je v ceně.
   

  Reward delivery: on address, in a week after the Hithit project end

  EUR 22.44
  (CZK 555)
 • Sold out!!
  Dvakrát Gábina: Limitovaný kalendář Gabriely Koukalové i magazín Playboy

  Získejte jedinečný kalendář s dvanácti decentními akty někdejší hvězdy světového biatlonu Gabriely Koukalové i lednový výtisk magazínu Playboy s Gabrielou Koukalovou na titulní straně a pictorialem. Její krásu, ženskost, a přitom křehkost sportovkyně zachytila pro magazín i kalendář uznávaná fotografka Lenka Hatašová. Kalendář pro rok 2021 je v prodeji pouze v limitovaném množství.

  Doručení kalendáře a lednového výtisku magazínu Playboy je v ceně

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 31.41
  (CZK 777)
 • Sold out!!
  Střípky naděje od Gabriely Koukalové i kalendář Playboy

  Jen jeden unikát – dárek pro milovníky umění. Olejomalba na plátně 100 x 100 cm s názvem Střípky naděje, jejíž autorkou je sama Gabriela Koukalová. „Miluji minimalismus a abstrakci v umění,“ říká Gábina. „Žlutá barva na obraze pro mne symbolizuje naději a očekávání, bílá místa pak představují střípky.“ Kromě obrazu, který se stane nepřehlédnutelným kouskem v každém interiéru, dostanete stylový kalendář nafocený Lenkou Hatašovou s osobním věnováním Gabriely Koukalové.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 898.40
  (CZK 22,222)