Zachraň klub Jilská 22

Prostřednictvím projektu chceme poprosit o finanční podporu klubu Jilská 22, kde se snažíme podporovat v rámci pražské klubové scény alternativu.

Author: Marek Sokol

EUR 7,059
pledged of EUR 6,855

102%

102% completed

264 contributors pledged

Music, Antivir

Česko

Show all rewards

Příběh číslo 22

Po mnohaletém působení v různých pražských klubech (Roxy, Opposite, Uhelna, Le Valmont, Tresor) jsem plánoval skončit v tomto oboru a svou pracovní činnost směřovat jiným směrem. Hlavním důvodem, proč jsem se tenkrát rozhodl na nabídku lidí kolem klubu Jilská 22 reagovat a jít se tam podívat, byl hlavně jeho název. Číslo 22 je v datu mého narození a moje šťastné číslo, což jsem přirozeně považoval za něco jako znamení osudu. Klub mi hned po první návštěvě přirostl k srdci a kdyby měl nyní skončit, smiřoval bych se s tím jen velmi těžko.

Undergroundem již od devadesátek!

V prostoru dnešního klubu Jilská 22 se již v 90. letech neoficiálně scházeli představitelé tehdejšího kulturního undergroundu, včetně pozdějšího prezidenta Václava Havla. I my se zaměřujeme na podporu alternativní hudební produkce vybočující mimo mainstream. Když jsem na začátku roku 2019 poprvé do těchto prostor vstoupil, ucítil jsem okamžitě silný potenciál na tuto myšlenku navázat a nabídnout lidem alternativu ke komerční produkci ostatních klubů v centru Prahy. 

Nové projekty vítáme se stejně otevřenou náručí jako ty známé.

Zveme k nám již známé projekty, ale zároveň chceme podporovat i ty, které jsou teprve na začátku, a přitom mají co říct. Důležitá je pro nás kvalitní hudební produkce! Proto by lidé na scéně měli vědět, že v Jilské 22 najdou místo, kde mohou realizovat svoji hudební vizi. Cílem je vytvořit "otevřený" prostor, kde se budeme společně podílet na aktuálním hudebním trendu napříč různými žánry elektronické hudby.

Místo slibů sledujte streamy!

Aktuálně jsme spojili síly s Acid Techno Family crew, a protože nemáme ve zvyku stagnovat a nechceme jen čekat s nataženou rukou, natáčíme společně s nimi v prostoru klubu pravidelné streamy, v nichž na naši podporu vystupují se svými sety známí djs a live akty. Pro představu zmíním jména jako např. Cirkus Alien, NSK djs, Suburbass, Strahov, Rotor a další.. Chceme Vám tím zpříjemnit čekání na znovuotevření a současně nabídnout jakousi okamžitou protislužbu za poskytnutou pomoc, které si velmi vážíme.

Buďte Jilskou 22 i Vy.

Moje rezervy, díky nimž náš klub zvládl minulou vlnu, nejsou bohužel bezedné, a aktuální další vlnu vládních opatření už klub není schopen bez cizí finanční pomoci zvládnout. Proto jsem se rozhodl pro tuto kampaň. Potřebujeme především pokrýt náklady na nájem, které jsou poměrně vysoké. A proto veškeré peníze, které vybereme díky HitHit kampani poputují do nájmu a nákladů spojených s provozem klubu i v době jeho uzavření. Dejte nám, prosím, šanci přežít, podpořte tím hudební alternativu a přijďte se k nám potom osobně přesvědčit, že to celé mělo smysl. A staňte se součástí klubu Jilská 22. 

Rád bych taky tímto způsobem poděkoval lidem, kteří nás podporovali již v období první vlny pandemie. Tedy všem umělcům, kteří se za účast na akcích pro podporu klubu vzdali svých honorářů.

Comments

Choose reward for your contribution

 • 72 Dobrý pocit za kilčo

  Jen tak pro lepší pocit.. :)

  Reward delivery: In a year

  EUR 3.86
  (CZK 100)
 • 48 Vstup na dvě akce

  Vstup na dvě libovolné akce a k tomu 1x pivo nebo 1x víno pro lepší rozjezd párty.

  Reward delivery: In a year

  EUR 7.71
  (CZK 200)
 • 20 Vstup na tři akce

  Vstup na 3 libovolné akce a k tomu 1x pivo nebo 1x víno pro lepší rozjezd párty.

  Reward delivery: In a year

  EUR 11.57
  (CZK 300)
 • 39 Lístek na baru v hodnotě 500 Kč

  Zaplať 400, vyber si cokoliv na našem baru a propij 500!

  Reward delivery: In a year

  EUR 15.42
  (CZK 400)
 • 13 DJ room na 2 hodiny

  Přijď si k nám zahrát na 2 hodiny jen tak pro radost a nebo si zatrénovat v prostředí našeho klubu. Na termínu se domluvíme osobně. :)

  Reward delivery: In a year

  EUR 19.28
  (CZK 500)
 • 10 from 20 Backstage pass na stream

  Chceš se zúčastnit jednoho z online streamů, které v klubu točíme? Je to easy, pořiď si jeden z našich backstage passů a vyber si stream. Zbytek už nech na nás.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 19.28
  (CZK 500)
 • 18 Vstup na jednu akci a lístek na baru v hodnotě 600 Kč

  Rozjeď to na jednom mejdanu dle tvého výběru s lístkem na baru v hodnotě 600 Kč. 
   

  Reward delivery: In a year

  EUR 23.13
  (CZK 600)
 • 7 from 10 Nákup v hodnotě 900 Kč ve Vapeshopu

  Za jakékoliv zboží v hodnotě 900,- Kč z obchodu Vapestar (na stejné adrese jako náš klub) zaplať pouze 800,- Kč a využij slevu v hodnotě 100,- Kč.  
   

  Reward delivery: In a year

  EUR 30.85
  (CZK 800)
 • 14 DJ room na 4 hodiny

  Přijď si k nám zahrát na 4 hodiny jen tak pro radost a nebo si zatrénovat v prostředí našeho klubu. Na termínu se domluvíme osobně. :)

  Reward delivery: In a year

  EUR 38.56
  (CZK 1,000)
 • 7 from 10 Pánský střih v Premium private barber shopu

  Chvilka pro pány v The Barber from Old Town Prague, kde interiér odkazuje na tradici holičského řemesla a staré dobré časy, ve kterých se můžete bez obav na moment zastavit během hektického dne a užít si prvotřídní péči, výborný rum, kožená křesla, krb a ruce jednoho z nejlepších holičů v Praze. Rezervaci pro kompletní péči si udělejte na www.thebarber.cz

  Reward delivery: In a year

  EUR 57.84
  (CZK 1,500)
 • 12 Pronájem VIP salónku

  Pronájem VIP salónku na libovolnou akci dle dostupnosti. Maximální kapacita je 25 osob.
   

  Reward delivery: In a year

  EUR 96.39
  (CZK 2,500)
 • 5 Online Stream

  Zajistíme ti profesionální zázémí pro tvůj stream. K dispozici budeš mít veškerou techniku klubu a vybavení. Člověk, který ti tvůj stream odbaví tam bude po celou dobu stream s tebou. Celková doba streamu bude max. 6 hodin.

  Reward delivery: In a year

  EUR 115.67
  (CZK 3,000)
 • 3 Celoroční vstup pro jednoho

  Po znovuotevření klubu platí vstup po 365 dní od první zúčastněné akce, ke každé akci otevřený účet na baru v hodnotě 100 Kč po dobu platnosti celoroční vstupenky.
   

  Reward delivery: In a year

  EUR 192.79
  (CZK 5,000)
 • 3 Mejdan na 24 hodin

  Pronájem klubu (včetně veškeré techniky a vybavení) na dobu 24 hodin pro max. 120 lidí.

  Reward delivery: In a year

  EUR 385.58
  (CZK 10,000)
 • 1 Celoroční vstup pro dva

  Po znovuotevření klubu platí vstup po 365 dní od první zúčastněné akce, ke každé akci otevřený účet na baru v hodnotě 200 Kč po dobu platnosti celoroční vstupenky.

  Reward delivery: In a year

  EUR 385.58
  (CZK 10,000)