MyCello - violoncello z 3D tiskárny

Unikátní violoncello s jedinečným zvukem, tichým i hlasitým. Originální design, barevnost a zážitek ze hry!

Expedujeme vyrobená MyCella zákazníkům

Aug 31, 2021

Jak jsem slíbili, tak činíme. I přes všechny peripetie, které nás během léta postihly (od celosvětového nedostatku materiálu přes potíže s dodavatelem obalového materiálu až po další vývojové úpravy) plníme náš slib a dodáváme MyCella v měsíčním předstihu. Řada z vás dostala MyCello již během prázdnin, všechny ostatní jsme průběžně vyráběli a nyní, když nám konečně dorazil obalový materiál, můžeme MyCella posílat do celého světa.

Již brzy vám zavolá náš kurýr a domluví si s vámi přesný termín dodání.

Děkujeme za vaši podporu a jsme rádi, že jste nám pomohli uskutečnit náš sen!

Bez vás by to nešlo!

Honza z týmu MyCello

Dokončili jsme vývoj a zahájili jsme výrobu!

Jul 2, 2021

Uplynul nějaký čas a my se hlásíme s aktuálními informacemi o MyCelle.

1. 7. 2021 jsme podle harmonogramu začali vyrábět MyCella pro všechny přispěvatele v kampani na Hithit! Všichni, kteří jste nás podpořili a zakoupili si své MyCello, se můžete brzy těšit na svá MyCella!

V rámci kampaně jsme také měli speciální odměnu „Úplně první MyCello", která jak název napovídá obsahovala to úplně první vyrobené MyCello včetně veškerého příslušenství a také první lekce hry na violoncello s Ondrou. Tuto odměnu si zakoupil pan Bohumil Kratochvíl a i díky němu se nám podařilo prolomit magickou hranici 1 milion Kč vybraných zde na HitHitu. Za to mu patří velký dík nejen jemu, ale také vám všem ostatním přispěvatelům. ❤
Ke slavnostnímu předání došlo dne 2. 7. 2021 ve 14.00 v našem novém Showroomu spojeném s nahrávací a školicí místností.
Další aktuální informace o MyCelle včetně fotografií z předání a první lekce najdete na našich sociálních sítích ( Facebook, Instagram).
Váš Tým MyCello. ❤

Projekt „MyCello - violoncello z 3D tiskárny“ byl úspěšně dokončen!

Mar 22, 2021

Tak se stalo to, co jsme vážně nečekali. Podařilo se dosáhnout nejen cílové částky (200 000 Kč), ale povedlo se vybrat neuvěřitelný 1 milion Kč! Za to vám chceme poděkovat, dodali jste nám finance a hlavně energii k další práci. 

Je tedy jasné, že se výroba MyCell rozjede, dokonce díky vybrané částce navíc dostanete řadu bonusů: příslušenství zdarma, možnost mít MyCello na míru zdarma, svá MyCella dostanete dříve než za původně plánovaného půl roku a vybudujeme showroom, kde si budete moct různá MyCella vyzkoušet, a dokonce si i pořídit svou nahrávku.

Ti, kteří si MyCello vyzkoušeli, z něj byli nadšeni. Přesto máme několik nápadů, jak ho ještě vylepšit. Proto se budeme ještě následující měsíce intenzivně věnovat vývoji. Po něm bude následovat samotná výroba. Expedici prvních MyCell plánujeme na začátek července. Dostanete je v pořadí, jak jste si je zakoupili.

Nyní pro vás zpracováváme dotazník (na velikost, barvu a další všetečné dotazy), který vám v nejbližších dnech zašleme. 

Budeme s vámi i nadále v kontaktu. Můžete sledovat další důležité aktuální informace také na Facebooku (https://www.facebook.com/MyCello.cz) a Instagramu (https://www.instagram.com/mycello.cz), případně v médiích. :)

Už zbývá jen pár hodin!

Mar 17, 2021

Do konce kampaně zbývá už jen pár hodin. 

Pokud jste si zakoupili jen samotné MyCello a plánujete s ním i cestovat či ho někam přenášet, pak se vám určitě bude hodit krásný batoh za super cenu 2 999 Kč (sleva 25 %). Má spoustu skvělých vychytávek (kapsu na noty, další kapsu na drobnosti, taštičku na kalafunu, ladičku, podložku pod bodec atd., pouzdro na smyčec). Díky reflexním prvkům vás bude vidět už z dálky a je velmi pohodlné na nošení.

Ocenili byste rady a doporučení od samotného tvůrce MyCella? K tomu je skvělá odměna „Lekce hry na violoncello od profesionála“, kde získáte oficálně celých 99 minut, a jak známe Ondru, určitě vám pár minut přidá. :) Zdokonalte svou techniku a získejte cenné rady zkušeného učitele a hráče v jednom.

Až za pár hodin kampaň na HITHITu skončí, bude cca 2 měsíce odmlka a koupit MyCella nepůjde. Jen si poznačíme kontakt na zájemce. Od května do června totiž bude probíhat kampaň na Kickstarteru, i tam budou zvýhodněné ceny, ale protože se jedná především o zahraniční trh s mnohem vyššími náklady na překlady a uvedení na trh, budou o několik tisíc Kč vyšší než nyní na HITHITu. Po skončení kampaně na Kickstarteru spustíme e-shop, kde nebudou tak výrazné slevy, jako na těchto crowdfundingových platformách. Je zde opravdu poslední možnost získat MyCello za skvělé ceny. 

Řekněte o tom svým známým či dalším hráčům na violoncello. Pokoříme hranici 800 000 Kč, abyste měli všichni (přispěvatelé) úpravu MyCella na míru zdarma?

Meta 600 000 Kč dosažena a narodilo se nám osminové miminko!

Mar 9, 2021

Jak jsme slíbili, tak splníme. Dosáhli jsme spolu s vámi mety 600 000 Kč, a proto všichni dostanete své MyCello v dřívějším termínu, než za půl roku od skončení kampaně! Těšíte se?

Vy, kdo nás sledujete na Facebooku či Instagramu, tak už víte tu malou velkou novinu. Máme malého krasavečka, osminkové cello. :)

Více informací a fotek naleznete zde:

https://www.facebook.com/MyCello.cz/posts/188389133086334

MyCello 1/8

Co je nového?

Mar 5, 2021

Uplynul nějaký čas, za který se stala celá řada událostí.

Intenzivně se věnujeme vývoji MyCella a podařilo se nám vyřešit celá řada záležitostí. MyCello má kompletně přepracovaný svěrák bodce neboli žalud, vymysleli a zrealizovali jsme skvělý držák na mobil, vylepšili jsme tuhost konstrukce a spoustu dalších drobných vychytávek. Vytvořili jsme 1/8 velikost, kterou již brzy ukážeme světu a začínáme pracovat na dalších velikostech MyCella!

Ve světě médií se o nás začal zajímat Český rozhlas, který s námi natočil 2 reportáže - jedna již běžela 24. 2. 2021 na Českém rozhlase Olomouc a druhý, hodinový pořad poběží na stejné stanici v neděli 14. 3. 2021 mezi 9 a 10 hodinou. Tak nezapomeňte poslouchat. :)

MyCello si mimo jiné zahrálo ve videklipu k písniččce „Jsi tu blízko“ od Pavla Nováka a jeho dcery. Píše se o nás v Mladé frontě Dnes ze dne 4. 3. 2021 a v pondělí 15. 3. 2021 jedeme natáčet do České televize.

Všechny odkazy na reportáže či články najdete zde https://www.sensio.cz/mycello

A pokud chcete vidět nejnovější srovnávací videa či videa se zkušenostmi učitelů a hráčů na MyCello, navštivte náš YouTube kanál, případně sociální sítě Facebook či Instagram.

Už zbývá jen 12 dní do konce kampaně. Řekněte o MyCelle svým kamarádům a známým, další meta čeká na zdolání!

Dosáhli jsme hranice půl milionu korun a doplňujeme odměny!

Feb 16, 2021

Překvapili jste nás svým zájmem o MyCello, opravdu jsme to nečekali v takové rychlosti. Během 24 hodin jsme dosáhli cílové částky a za 15 dní jsme díky vám dosáhli na magickou hranici půl milionu korun. Další meta 600 000 Kč je opět velmi blízko dosažení. Jste neskuteční! Díky moc. Vaše reakce na MyCello jsou plné pozitivní energie, která nám pomáhá v naší práci. Je to pro nás velká motivace a zároveň závazek! Jste neskuteční! Díky moc. ❤️👍 A protože je většina MyCell téměř vyprodaných, a také jste volali po možnosti dokoupit si polstrovaný batoh, doplnili jsme další odměny… Kam až nás vystřelíte? :)

Co na MyCello říkají lidé? Podařilo se nám tabu u violoncella opravdu zbořit?

Feb 15, 2021

Nejlepší je osobní zkušenost. Poskytli jsme MyCello profesionálním muzikantům či učitelům základních uměleckých škol a vznikla prozatím tato dvě videa, abyste i vy alespoň měli zprostředkované jejich bezprostřední reakce.

Pavel Čadek - písničkář a youtuber:

https://youtu.be/DgDfBd0jyOU

Andrea Kovářová - učitelka hry na violoncello:

https://youtu.be/jcXAtoi1hb4

Někteří z vás nechtějí být na videozáznamu, což samozřejmě respektujeme, tak alespoň takto textově předáváme pocity či postřehy našich návštěvníků.

Jedna mladá slečna se nám svěřila, že když hraje doma na své klasické cello, tak jí nedělá dobře, když ji při cvičení poslouchají ostatní členové rodiny. S MyCellem se prý bude cítit mnohem lépe, protože ji nikdo neuslyší, jen ona sama. I ona už má své MyCello koupené.

Tichost je ale jen jedno z mnoha tabu, která jsme u violoncella zbořili. 

Violoncello musí hrát nahlas, ale na pódiu stejně nebude slyšet / MyCello je tiché (na cvičení) i jakkoli hlasité (na koncerty).

Violoncello musí být drahé / MyCello je cenově dostupné pro každého.

Violoncello musí být velké, těžké, obtížně přenosné / MyCello unese dítě a vleze se do každého auta.

Violoncello musí mít jen danou barvu a tvary / Chcete cello modré, růžové, svítící ve tmě… a moderní?

Violoncello musí být dřevěné / Dřevo je náchylné na poškození a opravy jsou drahé, MyCello přichází s lepším řešením.

Violoncello musí být takové, jaké je, se vším, co mi každodenně přidělává vrásky / MyCello má celou řadu vychytávek, které si zamilujete.

Violoncello je vhodné jen pro klasickou hudbu / Chcete si zahrát pop, rock, metal? MyCello má díky nejrůznějším efektům úžasné zvukové možnosti.

Musím koupit, co je, nemůžu mít violoncello přesně, jaké chci / MyCello je Vaše cello, nástroj Vašich snů, originál, kterým zaujmete na první pohled i poslech.

Mluví se o nás v televizi! :)

Feb 5, 2021

V rámci reportáží se můžete podívat do zákulisí naší firmy a zjistit, jak vlastně MyCello vzniklo, jak dlouho probíhá tisk komponentů, jaké vychytávky na MyCelle jsou a další zajímavosti.

Televize Přerov - reportáž v Přerovských aktualitách ze dne 3. 2. 2021

Přerovská internetová televize - díl v rámci cyklu PŘEROV DNES

Krátký dovětek ke sponám: stále je možné požádat o zaslání spon, stačí vyplnit tento formulář a spony vám podle našich aktuálních možností zašleme.

Cílová částka dosažena do 24 hodin!

Feb 2, 2021

MyCellu jsme věřili, ale netušili jsme, jak velký zájem způsobí. Za pouhých 24 hodin se podařilo dosáhnout vytyčené cílové částky. Podle informací z HITHITu jako jednomu z mála projektů. Teď už víme, že MyCello je trefou do černého a úspěšně projekt zrealizujeme. Chceme poděkovat všem přispěvatelům jednak za podporu finanční, ale také za nadšené vzkazy, které nám píšete.  

Ptáte se nás, jestli máme k MyCellu nějaké příslušenství. Plánovali jsme ho prodávat zvlášť, ale když bude přispěvatelů ještě více, budeme si moct dovolit vám ho přibalit zdarma. Stanovujeme si proto metu 400 000 Kč. Pomůžete nám ji dosáhnout? Sdílejte, povězte o MyCellu svým přátelům, odměnu získáte všichni.

Spuštění kampaně

Feb 1, 2021

Datum 1. 2. 2021 ma v sobě ukryto krásnou symetrii, stejně jako naše MyCello ve svém tvaru. Proto jsme kampaň stylově spustili v pondělí 1. 2. 2021 ve 12.20:21. Máme totiž rádi pěkná čísla. :-)
Už se to rozjíždí, zveřejnili jsme příspěvky na FB a IG, budeme rádi za sdílení. Víte, že již v předstihu vyšel v novinách článek o MyCelle? Podívejte se do Přerovských listů, najdete nás na straně 15 - 
https://www.prerov.eu/filemanager/files/60148.pdf

EUR 40,649
pledged of EUR 8,097

502%

502% completed

87 contributors pledged

Music, Design

Přerov, Olomoucký kraj, Česko

All or nothing. Project finished on Mar 18, 2021 at 12:20.

Choose reward for your contribution

 • remaining 975 from 999
  Skvělý nápad!

  MyCello sám nevyužiji, ale ta myšlenka mě nadchla a rád přispěji na rozjetí výroby, protože to bude pecka!
  A protože si Vaší nezištné podpory vážíme, bude Vaše jméno zveřejněno na webu MyCello na čestném místě!

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 4.01
  (CZK 99)
 • remaining 95 from 99
  Lekce hry na violoncello od profesionála

  Jste začátečník a chcete se na violoncello naučit hrát? Můžete to zkusit sami nebo se přihlásit k soukromému učiteli. Pokud však chcete poradit od toho nejpovolanějšího, který MyCello vymyslel, můžete s ním strávit 99 minut s garancí, že se naučíte minimálně 1 skladbu hned zahrát!
  Lekce proběhne v plně vybavené učebně (našem showroomu) v Přerově nebo online.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 40.45
  (CZK 999)
 • remaining 60 from 66
  Ještě krásné pouzdro

  Objednali jste si MyCello jen s přepravním obalem? Nevadí, rádi Vám ho vyměníme za mnohem hezčí a praktičtější polstrovaný batoh se skvělou cenou. Neváhejte a ušetřete 1 000 Kč (sleva 25 %).
  Doprava po ČR je zdarma.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 121.42
  (CZK 2,999)
 • remaining 8 from 20
  MyCello - AKČNÍ CENA!

  Nebyli jste mezi nejrychlejšími? Nevadí. Stále můžete mít MyCello za jedinečnou akční cenu! Získáte nástroj v požadované velikosti (4/4, 3/4...), barvě, v přepravním obalu (kartonový tubus). Neváhejte a ušetřete 10 000 Kč (sleva 40 %).
  Doprava po ČR je zdarma. Velikost a barvu MyCella si vyberete po skončení kampaně.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 607.25
  (CZK 14,999)
 • remaining 15 from 20
  MyCello Komplet - AKČNÍ CENA!

  Nebyli jste mezi nejrychlejšími? Nevadí. Stále můžete mít MyCello za jedinečnou akční cenu! Získáte nástroj v požadované velikosti (4/4, 3/4...), barvě, se smyčcem, v krásném obalu (polstrovaný batoh). Neváhejte a ušetřete 11 464 Kč (sleva 38 %).

  Doprava po ČR je zdarma. Velikost a barvu MyCella si vyberete po skončení kampaně.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 742.23
  (CZK 18,333)
 • Sold out!!
  MyCello - pro NEJRYCHLEJŠÍ!

  Buďte mezi prvními a předobjednejte si MyCello za jedinečnou cenu! Získáte nástroj v požadované velikosti (4/4, 3/4...), barvě, v přepravním obalu (kartonový tubus). Neváhejte a ušetřete 12 000 Kč (sleva 48 %).
  Doprava po ČR je zdarma. Velikost a barvu si vyberete po skončení kampaně.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 526.28
  (CZK 12,999)
 • Sold out!!
  MyCello - pro RYCHLÍKY!

  Nebyli jste mezi nejrychlejšími? Nevadí. Stále můžete mít MyCello za jedinečnou cenu! Získáte nástroj v požadované velikosti (4/4, 3/4...), barvě, v přepravním obalu (kartonový tubus). Neváhejte a ušetřete 11 000 Kč (sleva 44 %).
  Doprava po ČR je zdarma. Velikost a barvu si vyberete po skončení kampaně.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 566.76
  (CZK 13,999)
 • Sold out!!
  MyCello Komplet - pro NEJRYCHLEJŠÍ!

  Buďte mezi prvními a předobjednejte si MyCello za jedinečnou cenu! Získáte nástroj v požadované velikosti (4/4, 3/4...), barvě, se smyčcem, v krásném obalu (polstrovaný batoh). Neváhejte a ušetřete 13 464 Kč (sleva 45 %).
  Doprava po ČR je zdarma. Velikost a barvu si vyberete po skončení kampaně.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 661.26
  (CZK 16,333)
 • Sold out!!
  MyCello Komplet - pro RYCHLÍKY!

  Buďte mezi prvními a předobjednejte si MyCello za jedinečnou cenu! Získáte nástroj v požadované velikosti (4/4, 3/4...), barvě,  se smyčcem, v krásném obalu (polstrovaný batoh). Neváhejte a ušetřete 12 464 Kč (sleva 42 %).
  Doprava po ČR je zdarma. Velikost a barvu si vyberete po skončení kampaně.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 701.74
  (CZK 17,333)
 • Sold out!!
  2x MyCello Komplet

  Domluvili jste se, že si MyCello koupí i Váš kamarád? Spolu ušetříte!
  Buďte mezi prvními a předobjednejte si 2 MyCella za jedinečnou cenu! Získáte 2 nástroje v požadované velikosti (4/4, 3/4...), barvě,  se 2 smyčci, v krásných obalech (polstrovaných batozích). Neváhejte a ušetřete 27 595 Kč (sleva 46 %).
  Doprava po ČR je zdarma. Velikosti a barvy si vyberete po skončení kampaně.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 1,295.51
  (CZK 31,999)
 • Sold out!!
  2x MyCello Komplet II

  Domluvili jste se, že si MyCello koupíte Vy i Váš kamarád a nestihli jste odměnu MyCello Komplet? I tak spolu ušetříte! Předobjednejte si 2 MyCella za jedinečnou cenu! Získáte 2 nástroje v požadované velikosti (4/4, 3/4...), barvě, se 2 smyčci, v krásných obalech (2 polstrovaných batozích). Neváhejte a ušetřete 26 595 Kč (sleva 45 %).
  Doprava po ČR je zdarma. Velikosti a barvy MyCell si vyberete po skončení kampaně.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 1,335.99
  (CZK 32,999)
 • Sold out!!
  Úplně první MyCello

  Klidně si připlatím, ale chci mít úplně první MyCello, které půjde do prodeje. Věřím, že se záhy stane sběratelským unikátem, protože první MyCello je jen jedno!
  Samozřejmostí je plná palba (veškeré příslušenství, možnost se podívat do výroby i soukromá lekce od Ondry).

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 2,699.03
  (CZK 66,666)