Největší dar

Největší dar je pohádkou o boji dobra a zla v dobách, kdy zemi ovládali slovanští bohové. Zahráli si v ní Bolek Polívka, Zuzana Slavíková, Jiří Dvořák, Petr Čtvrtníček a mnoho dalších. Pomozte nám dostat film do kina a získejte jedinečné filmové ceny.

Author: Wallachia, z.s.

Odměny HITHIT

Nov 14, 2022

🙏Naši milí, na základě některých komentářů a podnětů z vaší strany jsme si všimli, že zde trošku zaúřadoval bůh svárů Černobog. Proto bychom rádi deklarovali, že ☝️všichni, kteří nám pomohli (a my si toho neskutečně vážíme🙏🙏👏) prostřednictvím příspěvku do kampaně na Hit Hit budou odměněni tak, jak jim bylo slíbeno, dohlíží na to samotný Radegast, který je tu odjakživa přes hojnost a dary. Bohužel zatím ne všechny odměny🎁 už jsou připravené, plakát je v tisku, premiéry ladíme, některé dary se vyrábí. Prosíme moc o trpělivost, již brzy se všichni dočkáte! Myslíme na vás!

🤍 Poslední šance získat originální filmové ceny 🤍

Aug 10, 2020

Děkujeme za váš zájem o záchranu pohádky Největší dar. Jen díky vám jsme vybrali cílovou částku a tímto potvrzujeme, že pohádka v kinech BUDE! 🙌

Stále nám zbývají atraktivní filmové odměny, tak využijte poslední příležitosti a pořiďte si třeba celý film online, svíčku života z Moreniny jeskyně nebo si zajistěte místo na slavnostní předpremiéře. V odměnách je toho ale ještě víc, tak se mrkněte a pořiďte si tu svou. 😉

🎉 Už jen 4 dny do konce, přidali jsme další odměny! 🎉

Aug 6, 2020

Projekt sice za 4 dny končí, ale ještě jsme stihli probrat sklady a máme dobrou zprávu! 🎉 Objevili jsme další Moreniny svíčky 🕯️ i božské poháry! 🏆 Přidali jsme je proto znovu do odměn a těšíme se, až si najdou své nové majitele - vás. 🙏

Stejně tak uvolňujeme další místa na slavnostních premiérách, tak neváhejte a rezervujte si to své po boku hereckých bohů. 😊

A závěrem chceme všem poděkovat za vaši podporu a přízeň, které si neskutečně vážíme! 🙏 Jste skvělí a jen díky vám už zbývá vybrat jen 10 % celkové částky. Tak prosím, pojďme společně doběhnout do cílové rovinky a potkejme se v kinech na Největším daru. 🙏 🎉

📣📣Pozor!! 🎁🎉Narozeninové videopřání od Jiřího Dvořáka a Radima Fialy jen pro Vás!!!

Aug 3, 2020

📣📣Pozor!! 🎁🎉Narozeninové videopřání jen pro Vás nebo Vámi zvolenou osobu od Radima Fialy nebo Jiřího Dvořáka?!? Ne, to není sen, pár vyvolených má nově možnost zvolit si právě tuto odměnu za podporu pohádky Největší dar! Buďte rychlí!!!

  

Skvělý dárek pro Vás či Vaše blízké!!! Oblíbené pomněnky do uší jsou ZPĚT!!!

Aug 3, 2020

🌸Pomněnkové náušnice hrají v naší pohádce velmi důležitou roli. I tímto filmovým artefaktem se můžete ozdobit, bude vám nosit štěstí a nebo se může stát největším darem pro někoho blízkého. Děkujeme za Vaši pomoc, nesmírně si ji vážíme!!!

https://youtu.be/Mmuvo4IXJTE

Oblíbené odměny jsou ZPĚT!!!

Jul 31, 2020

A je to tady, pokud se na Vás nedostalo s oblíbenými odměnami, vrátili jsme Vám je zpět. Od teď je znovu k mání Největší dar online a filmový plakát s věnováním a podpisy. Děkujeme Vám všem, kteří nám pomáháte. I malý dar je pro nás ten největší!!!

Přidána nová odměna - CD s věnováním

Jul 16, 2020

🎵 Dyby byla Moraaava, jako je Vííídeň... 🎵

Připomeňte si známé lidové písně společně s režisérkou Největšího daru Martou Santovjákovou Gerlíkovou. Ta společně s cimbálovou muzikou Valašsko nahrála CD Valašská cérka, které teď můžete získat s originálním věnováním přímo od paní režisérky.

Podívejte se s námi na Zlín Film Festival!

Jul 10, 2020

Zažijte pravou festivalovou atmosféru! Do odměn jsme přidali možnost podpořit nás a získat 2 lístky na speciální předpremiéru Největšího daru, která se bude konat 5. září za účasti herců a tvůrců na Zlín Film Festivalu. Největší dar byl zvolen organizátory jako zahajovací a odbude si tak svou světovou premiéru. Buďte u toho s námi. :)

Zlín Film Festival

Největší dar online!

Jul 9, 2020

Největší dar u vás v obýváku. A několikrát. Zní to jako pohádka?  Získejte film k online zhlédnutí a užívejte si boj dobra a zla na vaší obrazovce⬇️⬇️.
https://www.hithit.com/nejvetsi_dar

! Přidali jsme novou odměnu !

Jul 3, 2020

V úvodu chceme poděkovat všem, kdo pohádku Největší dar podpořili. Tohle jsou pro nás těžké časy a budeme se z nich vzpamatovávat dlouho, ale vaše pomoc nás moc těší. Proto jsme se rozhodli dopřát vám novou odměnu - podívejte se na Největší dar online! Hezky v klidu domova, opakovaně, se svými dětmi nebo třeba s přáteli. Boj Vesny s Morenou se totiž nikdy neomrzí. :)

Novou odměnu najdete v sekci "Odměny".

Hithitu fandí i Sabina Rojková

Jul 1, 2020

Děkujeme všem, kteří pomáhají pohádce Největší dar být o krůček blíž v kinech. 5 dnů kampaně za námi, vybráno máme zatím necelých 40 000 korun a jedeme dál. Přispěli jste už na nás? Sdílejte to prosím na facebooku, označujte pohádku Největší dar (@nejvetsidar) a dejte tak o nás vědět svým známým.

Kampaň na hithitu bedlivě sleduje představitelka bohyně jara, Sabina Rojková, která by vám ráda poděkovala za přízeň a bude se na vás těšit v kinech! Podívejte se do odměn, se Sabinou se můžete společně potkat a dát si drink na slavnostní premiéře filmu. Nenechejte si tuto příležitost utéct. :)

EUR 20,888
pledged of EUR 20,092

103%

103% completed

462 contributors pledged

Film

All or nothing. Project finished on Aug 10, 2020 at 20:47.

Choose reward for your contribution

 • sold 71
  Dobrý pocit a mailové poděkování

  I malá finanční pomoc pomůže. Vážíme si každého vašeho daru. Za tento vám do mailu pošleme upřímné poděkování.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 6.03
  (CZK 150)
 • remaining 42 from 100
  Největší dar online

  Největší dar u vás v obýváku. A několikrát. Zní to jako pohádka? :) Získejte film k online zhlédnutí a užívejte si boj dobra a zla na vaší obrazovce.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 20.09
  (CZK 500)
 • remaining 17 from 20
  Svíčka života z Moreniny jeskyně

  Zhasínající svíčka dává signál Smrťákovi, aby si k sobě vzal jednu duši. Získejte originální svíčku z Moreniny jeskyně. A nebojte, tato už žádnou lidskou duši nestřeží, takže ji můžete bez výčitků zapálit. ;)

  Doručíme ji na vámi zvolenou adresu.

  Fotografii svíčky naleznete ve fotogalerii.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 32.15
  (CZK 800)
 • remaining 5 from 10
  Účast na slavnostní premiéře v Brně/Zlíně/Ostravě

  Celebrity, červený koberec a pohádkový zážitek. Jako poděkování pozveme vás a váš doprovod na slavnostní premiéru Největšího daru v jedné z moravských metropolí (brzy upřesníme). Premiéra se uskuteční v průběhu října.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 40.18
  (CZK 1,000)
 • remaining 6 from 10
  Narozeninové video přání

  Chcete, aby bohyně jara Vesna popřála všechno nejlepší vašemu blízkému, dětem nebo třeba vám samotným? Zakupte si odměnu a Sabina Rojková vám natočí originální video přání.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 60.28
  (CZK 1,500)
 • remaining 7 from 10
  Narozeninové video přání od Radima Fialy

  Chcete, aby pohádkový tatínek Radim Fiala popřál všechno nejlepší vašemu blízkému, dětem nebo třeba vám samotným? Zakupte si odměnu a Radim Fiala vám natočí originální video přání.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 60.28
  (CZK 1,500)
 • remaining 14 from 20
  Zkrácená verze Největšího daru online

  Vypravěčkou našeho příběhu je bohyně jara Vesna, která si pro vás připravila také kratší verzi pohádky. Tu můžete pouštět svým dětem pořád dokola, nikdy se neomrzí. :)

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 80.37
  (CZK 2,000)
 • remaining 4 from 10
  Pomněnkové náušnice

  Vesna, bohyně jara má svou životní sílu ukrytou v pomněnkových náušnicích. Získejte jeden pár i vy a načerpejte tak novou energii.

  Doručíme je na vámi zvolenou adresu.

  Fotografii náušnic naleznete ve fotogalerii.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 160.74
  (CZK 4,000)
 • remaining 2 from 7
  Pobyt v penzionu

  Už jste někdy bydleli Na kraji lesa? :) Herci z naší pohádky ano a říkali, že se tam spalo přímo božsky! Získejte pobyt pro dva na dvě noci v srdci valašské divočiny. Termín se odvíjí dle aktuální obsazenosti penzionu.

  Více informací najdete na webových stránkách penzionu.

  Reward delivery: not specified

  EUR 200.92
  (CZK 5,000)
 • remaining 5 from 5
  Cimbálová muzika na vaší oslavě

  Co zaručeně rozproudí vaši oslavu? Cimbálová muzika VALAŠSKO! Užijte si 2 hodiny moravských lidovek v podání jedné z nejlepších cimbálek u nás. Kapela za vámi přijede kamkoliv po České republice.

  Více informací o cimbálové muzice najdete na jejích webových stránkách.

  Reward delivery: not specified

  EUR 602.77
  (CZK 15,000)
 • remaining 5 from 5
  Soukromá projekce

  Objednejte si soukromou projekci Největšího daru v jednosálovém kině kdekoliv v republice. Ideální jako poděkování vašim zaměstnancům nebo partnerům.

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 1,607.39
  (CZK 40,000)
 • remaining 4 from 6
  Partner filmu

  Staňte se partnerem Největšího daru a poděkujeme vám v závěrečných titulcích filmu (pro firmy logem). Zároveň získáte 6 vstupů na slavnostní premiéru a welcome drink.

  Vyhrazujeme si možnost dar odmítnout, bude-li v rozporu s našimi hodnotami.

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 2,009.24
  (CZK 50,000)
 • remaining 2 from 2
  Hlavní partner filmu

  Hlavní partner získává stejné výhody jako partner filmu a k tomu se navíc stane naším čestným hostem na slavnostní premiéře, kde mu osobně poděkujeme a nabídneme možnost vlastní prezentace. Součástí odměny je také soukromá projekce pohádky v jednosálovém kině kdekoliv v republice.

  Vyhrazujeme si možnost dar odmítnout, bude-li v rozporu s našimi hodnotami.

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 10,046.21
  (CZK 250,000)
 • Sold out!!
  Filmový plakát s věnováním a podpisy herců

  Oživte svůj domov a pořiďte si originální filmový plakát. Každý vám ho bude závidět, protože vám ho podepíšou herci, kteří připojí i originální věnování! Bohužel vám teď plakát nemůžeme ukázat, právě ho totiž vytváříme. Ale stejně jako pohádka samotná bude veselý, barevný a plný známých herců.

  Plakát doručíme na vámi zvolenou adresu.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 12.06
  (CZK 300)
 • Sold out!!
  Podepsaná fotka herce/herečky

  Radim Fiala, Sabina Rojková nebo Pavel Nový už se nemůžou dočkat, až vám pošlou jako poděkování svou podepsanou fotku. Nenechejte je čekat. :) Vyberte si, od koho chcete podpis a napište nám do poznámky.

  Fotku s věnováním doručíme na vámi zvolenou adresu.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 12.06
  (CZK 300)
 • Sold out!!
  Filmový plakát s věnováním a podpisy herců

  Oživte svůj domov a pořiďte si originální filmový plakát. Každý vám ho bude závidět, protože vám ho podepíšou herci, kteří připojí i originální věnování! Bohužel vám teď plakát nemůžeme ukázat, právě ho totiž vytváříme. Ale stejně jako pohádka samotná bude veselý, barevný a plný známých herců.

  Plakát doručíme na vámi zvolenou adresu.
   

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 12.06
  (CZK 300)
 • Sold out!!
  Skica nakreslená hercem

  Bohyně jara nebo bůh hromu a blesku Perun. Máte svého oblíbence? Zjistěte, jak jej nakreslí herec, který postavu ztvárnil. Získejte originální podobiznu i s věnováním. Dejte nám vědět do poznámky, o kterou kresbu máte zájem.

  Skicu vám zašleme buď e-mailem (v případě, že byste si ji chtěli vytisknout sami) nebo na křídovém papíru na vámi zvolenou adresu.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 16.07
  (CZK 400)
 • Sold out!!
  CD Valašská cérka s věnováním

  Režisérka Marta Santovjáková Gerlíková se kromě filmu věnuje také hudbě a s cimbálovou muzikou Valašsko nahrála CD plné lidových valašských písní. Získejte ho i s originálním věnováním.

  CD Vám zašleme poštou přímo k Vám domů.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 16.07
  (CZK 400)
 • Sold out!!
  CD Valašská cérka s věnováním

  Režisérka Marta Santovjáková Gerlíková se kromě filmu věnuje také hudbě a s cimbálovou muzikou Valašsko nahrála CD plné lidových valašských písní. Získejte ho i s originálním věnováním.

  CD Vám zašleme poštou přímo k Vám domů.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 16.07
  (CZK 400)
 • Sold out!!
  Největší dar online

  Největší dar u vás v obýváku. A několikrát. Zní to jako pohádka? :) Získejte film k online zhlédnutí a užívejte si boj dobra a zla na vaší obrazovce.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 20.09
  (CZK 500)
 • Sold out!!
  Svíčka života z Moreniny jeskyně

  Zhasínající svíčka dává signál Smrťákovi, aby si k sobě vzal jednu duši. Získejte originální svíčku z Moreniny jeskyně. A nebojte, tato už žádnou lidskou duši nestřeží, takže ji můžete bez výčitků zapálit. ;)

  Doručíme ji na vámi zvolenou adresu.

  Fotografii svíčky naleznete ve fotogalerii.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 32.15
  (CZK 800)
 • Sold out!!
  Účast na slavnostní premiéře v Praze

  Celebrity, červený koberec a pohádkový zážitek. Jako poděkování pozveme vás a váš doprovod na slavnostní premiéru Největšího daru v Praze, která se bude konat v říjnu. Uvidíte se tak s tvůrci i herci a dalšími známými osobnostmi.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 40.18
  (CZK 1,000)
 • Sold out!!
  Účast na slavnostní premiéře v Brně/Zlíně/Ostravě

  Celebrity, červený koberec a pohádkový zážitek. Jako poděkování pozveme vás a váš doprovod na slavnostní premiéru Největšího daru v jedné z moravských metropolí (brzy upřesníme). Premiéra se uskuteční v průběhu října.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 40.18
  (CZK 1,000)
 • Sold out!!
  Účast na slavnostní projekci v rámci Zlín Film Festivalu

  Staňte se čestným hostem Zlínského filmového festivalu a získejte 2 vstupenky na speciální předpremiéru Největšího daru, která se uskuteční za účasti herců a tvůrců 5. září.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 40.18
  (CZK 1,000)
 • Sold out!!
  Účast na slavnostní premiéře v Praze

  Celebrity, červený koberec a pohádkový zážitek. Jako poděkování pozveme vás a váš doprovod na slavnostní premiéru Největšího daru v Praze, která se bude konat v říjnu. Uvidíte se tak s tvůrci i herci a dalšími známými osobnostmi.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 40.18
  (CZK 1,000)
 • Sold out!!
  VIP účast na slavnostní premiéře v Praze

  Zúčastněte se říjnové slavnostní premiéry v Praze a získejte přístup do zákulisí, kde si můžete promluvit s herci a tvůrci, vyfotit se a dát si s nimi drink.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 60.28
  (CZK 1,500)
 • Sold out!!
  Narozeninové přání od Jiřího Dvořáka

  Chcete, aby pohádkový Černobog Jiří Dvořák popřál všechno nejlepší vašemu blízkému, dětem nebo třeba vám samotným? Zakupte si odměnu a Jiří Dvořák vám natočí originální video přání.

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 60.28
  (CZK 1,500)
 • Sold out!!
  Filmový pohár

  Bohové se ve filmu sejdou na oslavě narozenin Radegasta. Aby si nepletli pití, každý z nich má svou originální sklenici. A tu právě teď můžete získat. Všechny jsou ručně vyrobené ze skla a drinky z nich chutnají přímo božsky.

  Doručíme ho na vámi zvolenou adresu.

  Fotografii poháru naleznete ve fotogalerii.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 120.55
  (CZK 3,000)
 • Sold out!!
  Filmový pohár

  Bohové se ve filmu sejdou na oslavě narozenin Radegasta. Aby si nepletli pití, každý z nich má svou originální sklenici. A tu právě teď můžete získat. Všechny jsou ručně vyrobené ze skla a drinky z nich chutnají přímo božsky.

  Doručíme ho na vámi zvolenou adresu.

  Fotografii poháru naleznete ve fotogalerii.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 120.55
  (CZK 3,000)
 • Sold out!!
  Pomněnkové náušnice

  Vesna, bohyně jara má svou životní sílu ukrytou v pomněnkových náušnicích. Získejte jeden pár i vy a načerpejte tak novou energii.

  Doručíme je na vámi zvolenou adresu.

  Fotografii náušnic naleznete ve fotogalerii.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 160.74
  (CZK 4,000)