Zachraň MFF Praha – Febiofest, staň se FebioHero

Co kdyby zanikl film? Poslední měsíce ukázaly, že to není sci-fi, komedie se mění v horor a Batman se přestěhoval do Wu-chanu. Současný svět potřebuje více než dříve své hrdiny. Staňte se FebioHero a zachraňte Febiofest, největší filmový festival v Praze.

 • Jedinečný vizuál Cinema Lover s podpisy osobností

 • Osudový Febiofest zápisník s osobním vzkazem

 • Febiofest triko s podpisy známých osobností

 • Febiofest triko s podpisy známých osobností

 • Jedinečný vizuál pokřtěný Ivou Janžurovou

 • Blankytná taška Jsem unešena

 • Unikátní Febiofest ponožky

 • Designový Febiofest batoh

 • Stylové Febiofest lahve pro vzorný pitný režim

 • České trenky Styx s Febiofest pečetí

 • Program Febiofestu 2020 - Korona Edice

 • Unikátní Febiofest ponožky

 • Osudový Febiofest zápisník s osobním vzkazem

 • České trenky Styx s Febiofest pečetí

 • Febiofest deštník Kamarád do deště

 • Jedinečný vizuál FF kočka s podpisy osobností

 • Jedinečný vizuál FF kočka s podpisy osobností

EUR 2,215
pledged of EUR 27,373

8%

8% completed

91 contributors pledged

Film, Art

Praha, Hlavní město Praha, Česko

All or nothing. Project finished on Jul 17, 2020 at 16:28.

Show all rewards

Proč je MFF Praha – Febiofest na HitHitu?

Aktuální situace zasáhla životy nás všech. Jako každý rok jsme se těšili na start našeho Mezinárodního filmového festivalu Praha – Febiofest, ale jen pár dní před zahájením se zastavilo vše a zastavil se tak i Febiofest. Tisíce vytištěných programů a dalších tiskových materiálů, spousta billboardů, rádiových spotů a mnoho dalších nákladů zmizelo ve vzduchoprázdnu a nikdo nám je už nevrátí. My se však nevzdáváme a jako jedni z prvních jsme ohlásili náhradní podzimní termín a pevně věříme, že se v tyto dny všichni setkáme a podpoříme kvalitní festival. Abychom však vše mohli zvládnout dle našich představ, potřebujeme i vaši pomoc. Staňte se FebioHero, podpořte kulturu v Praze, podpořte kvalitní festival a filmy.

Staň se #FebioHero

My vám moc děkujeme a těšíme se, že se na podzim všichni sejdeme v kině a užijeme si kvalitní filmovou zábavu. 

Příběh MFF Praha – Febiofest

MFF Praha – Febiofest je exkluzivní přehlídka nejkvalitnější světové kinematografie již od roku 1993. Festival vyhledává a podporuje talentované začínající tvůrce. Díky bohatému programu, kvalitním projekcím a známým hostům, přitahuje festival každý rok stále početnější publikum všech věkových kategorií a vzbuzuje zájem domácí kritiky a tisku. Každý rok tak Praha díky Febiofestu ožívá filmem a všichni fanoušci kultury, umění a kvalitní zábavy si přijdou na své.

Comments

Choose reward for your contribution

 • sold 10
  Prostě jen tak

  Prostě jen proto, že nás milujete, a to vám i nám k životu stačí. A taky milujete kulturu a filmy a víte, že si musíme pomáhat. My vám za to krásně virtuálně poděkujeme na našich stránkách.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 8.21
  (CZK 200)
 • sold 5
  Febiofest v Brně ani omylem

  Začalo to jako nevinný aprílový žert, ale protože víme, že sranda musí být a také víme, že jste škodolibí, pojďme si udělat virtuální průzkum, kdo z vás by chtěl Febiofest v Brně a kdo v Praze. Pro všechny, kterým se nechce jezdit na Febiofest do zahraničí, řešit očkování, neprůjezdnost D1 a učit se cizí jazyk, máme tady možnost hlasovat pro zachování Febiofestu v Praze. Protože Praha – to je to město! A my vám za to krásně virtuálně poděkujeme na našich stránkách.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 8.21
  (CZK 200)
 • sold 1
  Chci Febiofest v Brně

  Začalo to jako nevinný aprílový žert, ale protože víme, že sranda musí být a také víme, že jste škodolibí, pojďme si udělat virtuální průzkum, kdo z vás by chtěl Febiofest v Brně, aby už Nuda v Brně skončila, a kdo v Praze. Za tento průzkum si nezaplatíme my, ale vy! Za Brno se samozřejmě platí víc, tož to je děcka jasné, ne? A my vám za to krásně virtuálně nepoděkujeme na našich stránkách.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 10.26
  (CZK 250)
 • remaining 1488 from 1500
  ​Program 27. MFFP – Febiofest 2020 - původní vydání aneb Korona Edice

  Vytiskli jsme tisíce kusů programů, byly – a vlastně stále jsou – opravdu krásné, ale tak trochu už je z pochopitelných důvodů na podzim nemůžeme použít. A jelikož jsou odrazem doby a situace, která tu vlastně ještě nebyla, stávají se sběratelskou edicí. Každý zakoupený kousek vám podepíše celý tým Febiofestu, možná napíšeme i nějaké to moudro, a samozřejmě vám krásně virtuálně poděkujeme na našich stránkách.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 12.32
  (CZK 300)
 • sold 18
  3 lístky + 1 zdarma na MFF Praha - Febiofest

  Tento rok je plný změn a nečekaných zvratů, které se nevyhnuly ani nám. Po mnoha měsících nejistoty můžeme s radostí oznámit, že náš Febiofest má nový domov. Celý MFF Praha - Febiofest se stěhuje do Slovanského domu do Cinema City. Takže vypouštíme zvýhodněnou nabídku prvních lístků 3 + 1 zdarma do našeho nového domova a pevně věříme, že se vám tato změna bude líbit a že se na podzim všichni sejdeme a společně zachráníme filmovou kulturu a MFF Praha -  Febiofest. Krásná virtuální děkovačka na našich stránkách je samozřejmostí.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 13.43
  (CZK 327)
 • remaining 193 from 200
  Pohled s osobním vzkazem od celého Febiofest týmu

  Kdo by v dnešní elektronické době nechtěl dostat klasický papírový pohled. Ten moment, kdy ve schránce objevíte něco nečekaného, nevíte, kdo vám píše a co krásného si o vás přečte i váš pošťák Ondra, když nese Poštu pro Tebe, takže dle velikosti místa, kde bydlíte, to pak ví i spousta dalších lidí. A věřte, že si za celý tým Febiofestu dáme záležet, aby ten ručně psaný vzkaz, co vám pošleme, stál za to. :-) A to, že vám krásně virtuálně poděkujeme na našich stránkách, je snad jasný.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 14.37
  (CZK 350)
 • sold 7
  Limitovaná edice placek FebioHero

  Tak pojďme si říct, kdo ve skrytu duše netouží být superhrdina. Kdo má najetý všechny Marvelovky, kdo se marně snaží o blízký kontakt s pavouky či netopýry (na ty netopýry bacha, ti se teď neukázali jako dobrej směr), ale super síla stále nikde? S námi teď máte jedinečnou možnost stát se FebioHero a zachránit nejen náš festival, ale i film, herectví a kulturu obecně. A až potkáte někoho s plackou FebioHero na hrudi, budete vědět, že má tu největší superpower – dobré srdce! Virtuální děkovačka na našich stránkách je jasná věc.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 14.37
  (CZK 350)
 • sold 6
  Speciální edice FebioHero roušek

  Víme, že roušky byly super a teď už jako super nejsou, ale faktem prostě je, že ještě nějakou dobu budou součástí našeho outfitu. A když už v roušce, tak stylově samozřejmě. Naše edice roušek FebioHero je v klasickém černožlutém provedení, ze 100 % bavlny, takže praní, žehlení, vaření, sámoška, mhd, zkrátka vše můžete provádět společně. A nemusíte se bát, s naší rouškou o svůj názor nepřijdete a my vám ještě krásně virtuálně poděkujeme na našich stránkách.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 20.53
  (CZK 500)
 • remaining 6 from 11
  Stylové Febiofest lahve pro vzorný pitný režim

  Pro všechny milovníky pravidelného pitného režimu zde máme pouze několik unikátních kousků skleněných lahví na vodu, které jsou v krásném designu 25. MFFP – Febiofest z roku 2018. Tedy opět sběratelský kousek a už si je nikdo, nikdy a nikde nemůže pořídit. K tomu samozřejmě virtuální děkovačka na našich stránkách.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 26.69
  (CZK 650)
 • remaining 4 from 4
  Blankytná taška Jsem unešena

  Kdo by někdy nechtěl být unešen do světa filmu a je už na vás, zda to bude romantika, horor či nějaká akce. Naše taška v něžném modrém odstínu s nápisem Jsem unešena je z biobavlny a udělá radost každému, kdo vyznává udržitelnost. S touto taškou si můžete naplánovat dovolenou v Chorvatsku, chatu, automobil, a pak už jen samá pozitiva a sociální jistoty, protože tato taška opravdu není jen na jedno použití. Limitovaná edice z 25. MFFP – Febiofest z roku 2018, pouze 4 kusy a samozřejmě krásná virtuální děkovačka na našich stránkách.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 32.85
  (CZK 800)
 • remaining 3 from 4
  Febiofest deštník Kamarád do deště

  Pokud jste snad ještě nenašli toho správného kamaráda do deště, tak to rozhodně není vámi, ale tím, že jste neměli ten správný deštník! S tímto krásným modrým deštníkem z festivalového ročníku 2018 to totiž bude raz dva. Špatná zpráva je, že jsou jen čtyři, takže dešťová romance bude jen v limitované nabídce. Ale myslíme, že promluvíme za nás za všechny, když řekneme: „Nemusí pršet, jen když kape.“ K tomu samozřejmě krásná virtuální děkovačka na našich stránkách.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 41.06
  (CZK 1,000)
 • remaining 3 from 10
  Unikátní Febiofest ponožky

  Ponožky jsou základ šatníku – my Češi je milujeme hlavně v sandálech nebo nazí. Proto, když už mají být dominantním prvkem, tak ať jsou alespoň krásné. Za nás jednoznačně žlutá, černá, dokonalý vzor a k tomu ještě podpis herců z Dejvického divadla! Kdo by nechtěl ponožky, které měly možnost pobýt třeba s Hynkem Čermákem? Pouze 10 kusů pro ty nejrychlejší z vás a krásná virtuální děkovačka na našich stránkách.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 41.06
  (CZK 1,000)
 • sold 2
  Unisex triko – limitovaná FebioHero edice

  Pokud je pro vás placka s nápisem FebioHero málo, vykřičte své hrdinství do světa díky tričku FebioHero. Tričko je unisex stejně jako mnoho z nás v dnešní době:-) a fakt nevíme, jak to to triko dělá, ale prostě dělá krásná těla. A aby to nebyl takový prvoplán, ten zásadní nápis je na zádech! My věříme, že se k nám zády neotočíte a když už, tak že na nich bude nápis FebioHero. Krásná virtuální děkovačka na našich stránkách je samozřejmostí.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 41.06
  (CZK 1,000)
 • remaining 2 from 11
  Osudový Febiofest zápisník s osobním vzkazem

  Febiofest zápisník – není jen zápisník jedné lásky, ale je to vlastně takové osudové setkání. Tento zápisník je krásný sám od sebe, ale navíc vám do něj vepsala skryté poselství známá osobnost Dejvického divadla. Nemůžete si vybrat, čí osobní vzkaz preferujete, protože jen tam nahoře ví, co k vám má dorazit v tu správnou chvíli a třeba vám to zcela změní život – anebo taky ne:-) Krásná virtuální děkovačka na našich stránkách je samozřejmostí.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 41.06
  (CZK 1,000)
 • remaining 10 from 10
  České trenky Styx s Febiofest pečetí

  Originální české trenky Styx, které pro vás již od roku 1996 šijí české švadlenky, pro vás máme opět v krásném černo žlutém designu. Když si k nim zakoupíte ještě Febiofest ponožky, budete mít krásný komplet, který již není zapotřebí rušit jakýmkoliv jiným doplňkem jako je třeba tričko či snad kalhoty. Prostě jen vaše krásné tělo a trenýrky! Jejich kvalitu vyzkoušely osobnosti Dejvického divadla a svým podpisem ji zpečetily! 10 kusů only a my vám k nim přidáme jedno krásné virtuální poděkování na našich stránkách.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 49.27
  (CZK 1,200)
 • remaining 10 from 10
  Dámské Febiofest triko s podpisy známých osobností - velikost M

  Naše klasické dámské Febiofest triko není jen tak nějaké obyčejné triko. Díky podpisům herců z Dejvického divadla je kouzelné. Jejich podpisy na triku mu dodávají zvláštní moc a propůjčují jeho majiteli vlastnosti herců, kteří na něm svůj podpis zanechali. Takže nastudujte si herecké výkony Simony Babčákové, Zdeničky Žádníkové, Lukáše Příkazského či Hynka Čermáka, ať víte, do čeho jdete. Krásná virtuální děkovačka na našich stránkách je samozřejmostí.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 61.59
  (CZK 1,500)
 • remaining 10 from 10
  Pánské Febiofest triko s podpisy známých osobností - velikost L/XL

  Naše klasické pánské Febiofest triko není jen tak nějaké obyčejné triko. Díky podpisům herců z Dejvického divadla je kouzelné. Jejich podpisy na triku mu dodávají zvláštní moc a propůjčují jeho majiteli vlastnosti herců, kteří na něm svůj podpis zanechali. Takže nastudujte si herecké výkony Simony Babčákové, Zdeničky Žádníkové, Lukáše Příkazského či Hynka Čermáka, ať víte, do čeho jdete. Krásná virtuální děkovačka na našich stránkách je samozřejmostí.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 61.59
  (CZK 1,500)
 • remaining 2 from 2
  Designový Febiofest batoh

  Stylový batoh je již dneska takový základ šatníku. Ocení jej především ti, co si již pořídili Febiofest lahev, tričko, ponožky, dále si na něj můžete připnout placku FebioHero a můžete s ním vyrazit na výlet do Brna či Prahy – dle preferencí. Batoh je pozdní sběr 2018, tudíž unikát a pouze ve dvou provedeních. Krásnou virtuální děkovačku na našich stránkách samozřejmě také přibalíme.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 61.59
  (CZK 1,500)
 • remaining 1 from 1
  Jedinečný vizuál Cinema Lover s podpisy osobností a týmu Febiofestu

  Jeden jediný unikát pro opravdového Cinema lovera! Tento vizuál pochází z 25. MFFP – Febiofest z roku 2018 a Dejvičáci jej ozdobili svými krásnými podpisy. Vizuál je vhodný do garsonky i do vily, záleží, jak jej chcete nechat vyniknout. A protože s vámi chceme být jedna filmová rodina, podepíšeme se taky, ať už chcete či nechcete. :-) Krásná virtuální děkovačka na našich stránkách je samozřejmostí.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 205.30
  (CZK 5,000)
 • remaining 1 from 1
  ​Jedinečný vizuál Febiofest kočka s podpisy osobností a týmu Febiofestu

  Přátelé, tento vizuál je maličko delší, takže na jeho zavěšení nemůžete mít 150 cm, ale to se dá samozřejmě řešit (schůdky, židle, stůl, chůdy, žebřík atd.). Nicméně je jak pro milovníky filmu a kultury, tak i pro milovníky koček! Pochází z  23. ročníku MFFP – Febiofest z roku 2016, takže již archivní kousek a opět jsme jej obohatili o podpisy osobností z Dejvického divadla a samozřejmě hlavně o ty naše – víme, že po těch toužíte nejvíce a máte je mít! Krásná virtuální děkovačka na našich stránkách je samozřejmostí.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 205.30
  (CZK 5,000)
 • remaining 1 from 1
  Jedinečný vizuál pokřtěný Ivou Janžurovou s podpisy osobností a týmu Febiofestu

  Do třetice zde máme vizuál, kterým jsme chtěli zahájit letošní Corona ročník a trochu se to nepovedlo. Nicméně jej pokřtila samotná Iva Janžurová, osobnosti Dejvického divadla jej obohatily o své úchvatné podpisy a náš Febiofest tým se samozřejmě vetřel taky! Takže tato hot limited edition pouze v jednom provedení čeká na svého nového majitele. Krásná virtuální děkovačka na našich stránkách je samozřejmostí.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 287.42
  (CZK 7,000)
 • remaining 4 from 5
  Pozvání na slavnostní zahájení Mezinárodního filmového festivalu Praha – Febiofest pro dvě osoby

  Slavnostní zahájení MFFP Febiofest v Obecním domě, hvězdy filmového nebe, červený koberec, krásné róby, alkohol, chlebíčky, chlebíčky, alkohol, zkrátka, co více si člověk může přát. Pokud jste si koupili i černý Febiofest batoh, budete mít více místa na chlebíčky! Pozvánka samozřejmě platí pro dvě osoby, abyste ten krásný zážitek měli s kým sdílet. My se na vás moc těšíme a krásná virtuální děkovačka na našich stránkách je samozřejmostí.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 410.59
  (CZK 10,000)
 • remaining 1 from 1
  Kafe s ředitelem MFFP – Febiofest

  Setkání s ředitelem Febiofestu Kamilem Spáčilem je nezapomenutelný zážitek, který je dostupný pouze pro jednu jedinou osobu. Takže pokud vás zajímá historie Febiofestu, proč, kdo, s kým, kde a za kolik, tak to vše, a možná i více, vám Kamil poví. Pozve vás do Cafe~Cafe Praha a nemusíte se obávat, že na konci zjistí, že zapomněl peněženku. Vše je samozřejmě na nás, nejsme žádní šarlatáni! Kromě toho, že vám Kamil poděkuje osobně, obdržíte také krásné virtuální poděkování na našich stránkách.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 410.59
  (CZK 10,000)
 • remaining 1 from 1
  Kafe s uměleckou ředitelkou MFFP – Febiofest

  Pokud jste někdy toužili být uměleckým ředitelem filmového festivalu, tak kafe s naší úžasnou Martou Švecovou Lamperovou je pro vás jedinečnou příležitostí. Koho jiného se zeptat, jak se běžný smrtelník dostane k této práci snů? Kolik filmů Marta za rok vidí? Kolik zahraničních festivalů musí navštívit, jaký má filmový přehled? Chcete znát odborný pohled na váš filmový vkus nebo možná radši ne? Každopádně vám můžeme zaručit, že to bude velmi obohacující setkání v Cafe~Cafe Praha a k tomu obdržíte jedno krásné virtuální poděkování na našich stránkách.

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 410.59
  (CZK 10,000)
 • remaining 4 from 4
  COVID 19 Partnerství MFFP – Febiofest

  Unikátní Covidové partnerství je nejlepší obrana proti pandemii. Jeho zakoupením získáte:
  • skvělou imunitu
  • 4x triko FebioHero
  • 4x placka FebioHero
  • 4x rouška FebioHero
  • logo na stránkách Febiofestu v sekci partnerů
  • 10 lístků na libovolné představení
  • 1x vstup pro dvě osoby na závěrečné slavnostní zakončení festivalu

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 2,052.97
  (CZK 50,000)