Menstruační kalíšek Whoop·de·doo

Pomozte na svět českému menstruačnímu kalíšku, který bude krásný, funkční a laskavý k ženskému tělu i naší planetě. Čeká nás poslední krok k tomu, abychom mohli takový kalíšek vyrobit. S vaší podporou to zvládneme už letos na podzim.

Author: Anna Marešová

 • Menstruační kalíšek Whoop·de·doo bude červený!

 • Tak krásný, že se za něj žádná žena nebude stydět.

 • V ručně vyráběné krabičce a s textilním sáčkem.

 • Samostatně i ve výhodném duo packu obou velikostí.

 • Kalíšek je zakončený měkkou kuličkou.

 • Kalíšek bude vyrobený ze 100% lékařského silikonu.

 • Kalíšek testovala i burleska Miss Cool Cat.

 • A samozřejmě i kmotra Whoop·de·doo Tonya Graves.

 • Možná začneme s vývojem vlastní mobilní aplikace.

 • Děkujeme za vaši podporu, moc si jí vážíme.

EUR 46,251
pledged of EUR 17,554

263%

263% completed

1,240 contributors pledged

Ecology, Design

Praha, Hlavní město Praha, Česko

All or nothing. Project finished on Sep 4, 2020 at 17:42.

Show all rewards

První kalíšek, který přiznal barvu

Buďte u zrodu dalšího úspěšného produktu designérky Anny Marešové, která stojí za značkou intimních pomůcek pro ženy Whoop·de·doo. Už tento podzim může být na světě český menstruační kalíšek, který bude krásný, funkční, laskavý k ženskému tělu… a hlavně červený! 


Když se to podaří, máme další velké plány


Ještě nás čeká kus cesty

Máme za sebou měsíce náročného vývoje, během kterého jsme vytvořili několik prototypů kalíšků. Milimetr po milimetru jsme ladili tvar, zkoušeli různé tuhosti, typy zakončení… až jsme došli k finálnímu produktu, který má nyní za sebou úspěšné testování. 

Od cílové rovinky nás dělí poslední krok – nechat zhotovit výrobní formu. Pro malou lokální značku to ale představuje velkou investici, na kterou sami nestačíme. Proto jsme se rozhodli spustit crowdfundingový projekt a kalíšky vám nabídnout v předprodeji se spoustou krásných odměn. Moc nás potěší, pokud se vám některá zalíbí a rozhodnete se nás podpořit. 


1. milník splněn! Kalíšek Whoop·de·doo bude na světě

Za 445 000 Kč necháme zhotovit výrobní formu a kalíšky tak konečně uvedeme k životu. Ve dvou velikostech a se vší parádou, která k nim náleží, už na podzim 2020. Kalíšek vám dodáme v ručně vyráběné krabičce s textilním pytlíčkem ze 100% švýcarské bavlny. S podrobným návodem a podpisem autorky. 


 

2. milník splněn! Antibakteriální sprej Whoop·de·doo bude

Už dlouho toužíme po přípravku, který bude láskyplně pečovat o čistotu intimních produktů Whoop·de·doo. Jeden takový jsme vymysleli, spojili se s českým výrobcem a už brzy ho můžeme nabídnout i vám – v krásné skleněné lahvičce, s něžnou cotton vůní.


3. milník splněn! Podcast o ženské intimitě Whoop·de·doo natočíme

Máme v hlavě seriálový podcast, jaký u nás nemá obdoby. První sérii věnujeme menstruaci a ženskému intimnímu zdraví. Vyprávět si budeme o bolesti i slasti, cykličnosti i o tom, že menstruace není téma jenom pro holky. Pořadem vás bude provázet designérka Anna Marešová a mezi jejími hosty uslyšíte také patronky Whoop·de·doo.

Na podcastu budeme spolupracovat s DJ Mary C & Martinem Tvrdým alias Bonusem, který se podílí například na oceňovaném podcastu Vinohradská 12. Těšte se s námi na neobyčejný dramaturgický, zvukový i obsahový zážitek. A ještě letos si ho poslechněte u nás na webu nebo na Spotify či iTunes. 


4. milník splněn! Už brzy se pustíme do vývoje mobilní aplikace

Vysnili jsme si mobilní aplikaci menstruačního kalendáře, která bude opravdu krásná, minimalistická, funkční a jednou provždy bez reklam. Rádi bychom se vrhli do jejího vývoje po vlastní ose. A to je také velké sousto, se kterým potřebujeme pomoct. Chceme, aby vám mobilní aplikace dobře sloužila a chránila vaše intimní data před institucemi, které z podobných aplikací čerpají zdroje pro svůj byznys. I proto namísto investora oslovujeme přímo vás. 


Vytvořeno ženou pro ženy

Vznik menstruačního kalíšku a celé značky Whoop·de·doo má na svědomí produktová designérka Anna Marešová. Kromě intimních pomůcek má za sebou také návrh a realizaci tramvaje pro Prahu T3 Coupé, sérii svítidel či šperků.

Kalíšek nabízí řešení, které je šetrné jak k ženskému tělu, tak i k životnímu prostředí. Což je pro značku Whoop·de·doo, ale i pro mne osobně, velmi důležité. 
A věřím, že pro mnohé z vás také.“ 

Pod značkou Whoop·de·doo vznikají produkty, které s něhou a láskou pečují o ženské zdraví i její duši. O intimitě mluvíme otevřeně a stejně tak i menstruaci bereme takovou, jaká je. Krev není modrá, a proto jsme vytvořili červený kalíšek, který si na nic nehraje. Kalíšek, za který se žádná žena nebude stydět a možná se na menstruaci bude těšit. 


Kalíšek, který budete mít opravdu ráda

Neprotéká, netlačí, nešustí a navíc je tááák roztomilý! Máme radost, že se nám podařilo dosáhnout estetického a zároveň funkčního tvaru, který i při svých drobných rozměrech pojme stejný objem krve jako 3–4 standardní tampony. A navíc jej můžete používat znovu a znovu a znovu. 

Menstruační kalíšek bude vyroben férově v České republice ze 100% lékařského silikonu, který je příjemně sametový, nenarušuje pH, je antibakteriální a netoxický. Jeho údržba je velmi jednoduchá – stačí na pár vteřin vyvařit a můžete jej další měsíc opět použít.

Při správném zavedení kalíšek vůbec neucítíte a jeho výměna bude díky zakončení kuličkou snadná a velmi diskrétní. Ani při silné menstruaci, cvičení nebo spánku se nemusíte obávat nehody. 

Kalíšek Whoop·de·doo prošel důkladným testováním, ke kterému jsme přizvali naše kolegyně, kamarádky a patronky. Prošel také testem Státního zdravotního ústavu v Praze.


Jak vybrat správnou velikost?

Menstruační kalíšek Whoop·de·doo si můžete pořídit ve velikosti light nebo classic. Rozměr můžete porovnat se svým dosavadním kalíškem nebo se rozhodnout podle naší nápovědy. 

Nebo si objednejte výhodný duo pack a kombinujte během menstruace obě velikosti podle toho, jak zrovna budete potřebovat. 


Pojďte do toho s námi!Sdílejte, ptejte se a držte nám palce


Pokud se vám líbí naše práce, povězte o nás vašim přátelům nebo náš projekt pošlete do světa sociálních sítí, třeba s #kalisekwhoopdedoo. 

Nebojte se nás na cokoli zeptat přímo zde nebo nám napište na whoopdedoo@whoopdedoo.cz. Jsme pro vás také na Facebooku a Instagramu

Přejeme krásné prázdniny a moc děkujeme za každou podporu. 

Anna Marešová & celý tým Whoop·de·doo


Naše odměny

kapesní (možno využít i jako menstruační) kalendář Whoop·de·doo s autorskou grafikou od Adama Dvořáka

menstruační kalíšek Whoop·de·doo light Ø 42mm nebo classic Ø 45mm


duo pack menstruačních kalíšků Whoop·de·doo, v krabičce najdete light Ø 42mm i classic Ø 45mm a dva pytlíčky ze švýcarské bavlny


čisticí antibakteriální sprej Whoop·de·doo s něžnou cotton vůní


autorský plakát od ilustrátora, dvorního fotografa Whoop·de·doo a foodblogera Adama Dvořáka


voucher na nákup libovolného produktu Whoop·de·doo na e-shopu nebo v showroomu


konzultace vlastního projektu s produktovou designérkou Annou Marešovou


trenýrky Whoop·de·doo


ručně pletený kulich Whoop·de·doo


venušiny kuličky Whoop·de·doo s antibakteriálním čisticím sprejem


vibrátor Whoop·de·doo s antibakteriálním čisticím sprejem


vibrátor Whoop·de·doo musa edition


vibrátor Whoop·de·doo musa edition a autorská kresba Musy


večer s designérkou Annou Marešovou a projížďka v tramvaji T3 Coupé

a další pro vás chystáme!

News

Nov 5, 2020 Menstruační kalíšek Whoop·de·doo je oficiálně v prodeji!

Díky úspěšné hithitové kampani jsme mohli výrobu menstruačního kalíšku Whoop·de·doo dokončit již na podzim 2020. Nyní si ho můžete pohodlně zakoupit přímo na e-shopu www.whoopdedoo.me.  Menstruačnímu kalíšku jsme také pořídili vlastní web www.whoopdedoo.care, kde si o něm můžete přečíst více…

More

Sep 2, 2020 255 % splněno a poslední 2 dny před námi!

Ještě dva dny zbývají do konce kampaně, už teď ale víme, že se díky vám stanou úžasné věci ♥️ Menstruační kalíšek vznikne už letos na podzim a s ním i čisticí sprej na intimní pomůcky, náš vlastní podcast a mobilní aplikace, kterou uvedeme už příští rok. Na samý závěr jsme přidali mezi odměny…

More

Comments

Choose reward for your contribution

 • sold 16
  pusa pro Whoop·de·doo

  Baví vás Whoop·de·doo a práce designérky Anny Marešové a chcete nás podpořit. Jen tak. Na oplátku od nás máte jednu sladkou pusu a poděkování, že pomáháte na svět českému designovému produktu.   

  Reward delivery: in a quarter after the Hithit project end

  EUR 3.94
  (CZK 100)
 • sold 15
  kapesní kalendář Whoop·de·doo

  Roztomilý kapesní kalendář na rok 2021 na zaznamenávání (nejen) menstruace s autorskou grafikou od Adama Dvořáka. Velikost je přesně do peněženky.

  Osobní odběr či doručení zdarma. 

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 5.92
  (CZK 150)
 • remaining 236 from 300
  příspěvek na vývoj mobilní aplikace menstruačního kalendáře a možnost ji otestovat jako první

  Pokud se nám podaří vybrat dostatek financí na vývoj mobilní aplikace, vyzkoušíte ji jako první! 

  Designovou, minimalistickou a dokonale funkční aplikaci menstruačního kalendáře budete mít k dispozici jednou provždy zdarma a bez reklam.

  Když se tolik peněz nevybere, pošleme vám alespoň kapesní kalendář s osobním poděkováním.

  Reward delivery: on address, in a year after the Hithit project end

  EUR 5.92
  (CZK 150)
 • remaining 15 from 100
  #earlybird čisticí antibakteriální sprej Whoop·de·doo

  Pomocník pro láskyplnou péči o váš menstruační kalíšek nebo další intimní pomůcky Whoop·de·doo. Spolehlivě ničí bakterie a užijete ho doma i na cestách. V krásné skleněné lahvičce, s něžnou cotton vůní. 

  Osobní odběr či doručení zdarma.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 9.86
  (CZK 250)
 • remaining 293 from 300
  čisticí antibakteriální sprej Whoop·de·doo s věnováním Anny Marešové

  Pomocník pro láskyplnou péči o váš menstruační kalíšek nebo další intimní pomůcky Whoop·de·doo. Spolehlivě ničí bakterie a užijete ho doma i na cestách. V krásné skleněné lahvičce, s něžnou cotton vůní. 

  Osobní odběr či doručení zdarma.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 12.62
  (CZK 320)
 • remaining 19 from 20
  autorský plakát od ilustrátora Adama Dvořáka

  Limitovaná edice risotiskových autorských plakátů. Design menstruačního kalíšku Whoop·de·doo od ilustrátora Adama Dvořáka.

  Osobní odběr či doručení zdarma. 

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 27.61
  (CZK 700)
 • remaining 13 from 20
  trenýrky Whoop·de·doo

  Stylové trenýrky klasického a generacemi ověřeného střihu. Opravdu špičkově ušité v české šicí dílně ze 100% švýcarské bavlny, s vyšívanou etiketou Whoop·de·doo.  

  Na výběr varianta s šedým či červeným proužkem v konfekčních velikostech S, M a L. Vámi požadovanou variantu připište do poznámky a necháme ji pro vás ušít na míru.

  Osobní odběr či doručení zdarma.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 29.59
  (CZK 750)
 • remaining 196 from 300
  menstruační kalíšek Whoop·de·doo s věnováním Anny Marešové

  Menstruační kalíšek Whoop·de·doo ve velikosti, o kterou si napíšete do poznámky.

  Menší velikost  light (ø 42 mm) je vhodná pro ženy s posíleným pánevním dnem nebo na dny slabší menstruace, zatímto  classic (ø 45 mm) pro ženy po porodu nebo na dny silnější menstruace. 

  100% lékařský silikon, v ručně vyráběné krabičce s textilním sáčkem a osobním věnováním designérky Anny Marešové.

  Osobní odběr či doručení zdarma. 

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 35.11
  (CZK 890)
 • remaining 2 from 5
  ručně pletený kulich Whoop·de·doo

  Kulich? Kulíšek? Nebo… menstruační kulíšek? Ze srandy jsme si vymysleli vlastní menstruační kulíšky. Díky jedné šikovné mamince vznikne opravdu limitovaná kolekce o pouhých pěti kusech a jeden z nich může už letos hřát právě vás. Upleteme vám ho na míru, stačí do poznámky poslat obvod vaší ctěné hlavinky. 

  Ručně upletený ze 100% akrylu, s vyšívanou etiketou Whoop·de·doo. 

  Osobní odběr či doručení zdarma.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 37.48
  (CZK 950)
 • remaining 189 from 200
  menstruační kalíšek Whoop·de·doo a příspěvek na vývoj mobilní aplikace menstruačního kalendáře

  Kalíšek Whoop·de·doo ve velikosti, o jakou si napíšete do poznámky. 100% lékařský silikon, v ručně vyráběné krabičce s textilním sáčkem a podpisem designérky Anny Marešové.

  Nákupem odměny nám rovněž přispějete na vývoj krásné, minimalistické a dokonale funkční mobilní aplikace menstruačního kalendáře, která bude jednou provždy bez reklam.

  Když se tolik peněz nevybere, pošleme vám spolu s kalíškem alespoň kapesní kalendář s osobním poděkováním. 

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 39.05
  (CZK 990)
 • remaining 8 from 20
  menstruační kalíšek Whoop·de·doo a možnost být u zrodu mobilní aplikace menstruačního kalendáře

  Kalíšek Whoop·de·doo ve velikosti, o jakou si napíšete do poznámky. 100% lékařský silikon, v ručně vyráběné krabičce s textilním sáčkem a podpisem designérky Anny Marešové.

  Nákupem odměny nám rovněž přispějete na vývoj krásné, minimalistické a dokonale funkční mobilní aplikace menstruačního kalendáře, která bude jednou provždy bez reklam. Pokud budete chtít, přizveme vás k jejímu vývoji a vyzkoušíte ji jako první.

  Když se tolik peněz nevybere, pošleme vám spolu s kalíškem alespoň kapesní kalendář s osobním poděkováním

  Reward delivery: on address, in a year after the Hithit project end

  EUR 39.05
  (CZK 990)
 • sold 29
  menstruační kalíšek Whoop·de·doo a antibakteriální sprej s věnováním Anny Marešové

  Menstruační kalíšek Whoop·de·doo ve velikosti, o jakou si napíšete do poznámky, spolu s čisticím antibakteriálním sprejem Whoop·de·doo za výhodnou cenu a osobním věnováním designérky Anny Marešové.

  Osobní odběr či doručení zdarma.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 43.00
  (CZK 1,090)
 • remaining 174 from 300
  duo pack menstruačních kalíšků Whoop·de·doo s věnováním Anny Marešové

  Výhodné balení obou velikostí menstruačního kalíšku Whoop·de·doo, které můžete během menstruace kombinovat dle potřeby.

  100% lékařský silikon, v ručně vyráběné krabičce s textilním sáčkem a osobním věnováním designérky Anny Marešové.

  Osobní odběr či doručení zdarma. 

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 50.89
  (CZK 1,290)
 • remaining 7 from 100
  ​#earlybird duo pack menstruačních kalíšků Whoop·de·doo a čisticí antibakteriální sprej

  Výhodné balení obou velikostí menstruačního kalíšku Whoop·de·doo, které můžete během menstruace kombinovat dle potřeby, spolu s čisticím antibakteriálním sprejem Whoop·de·doo pro láskyplnou péči o intimní pomůcky. 

  Earlybird limitované množství za opravdu výhodnou cenu. 

  Osobní odběr či doručení zdarma.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 54.83
  (CZK 1,390)
 • remaining 190 from 200
  duo pack menstruačních kalíšků Whoop·de·doo a čisticí antibakteriální sprej

  Výhodné balení obou velikostí menstruačního kalíšku Whoop·de·doo, které můžete během menstruace kombinovat dle potřeby, spolu s čisticím antibakteriálním sprejem Whoop·de·doo pro láskyplnou péči o intimní pomůcky. 

  Osobní odběr či doručení zdarma.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 58.78
  (CZK 1,490)
 • sold 34
  dva menstruační kalíšky Whoop·de·doo "jeden pro mě, druhý pro ni"

  Pro kamarádku, maminku, dceru, sestru, vaši milou, šéfovou… zkrátka ženu, které udělá radost. Za výhodnou cenu vám pošleme dva menstruační kalíšky Whoop·de·doo ve velikostech, o jaké si napíšete do poznámky.

  Ze 100% lékařského silikonu, v ručně vyráběné krabičce s textilním sáčkem.

  Osobní odběr či doručení zdarma. 

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 59.17
  (CZK 1,500)
 • remaining 18 from 20
  pozvánka na launch party Whoop·de·doo

  V září plánujeme oslavu v opravdu velkém stylu, na které pokřtíme naše menstruační kalíšky a zároveň oslavíme 7. narozeniny Whoop·de·doo. Přijměte pozvání mezi naše přátele, ambasadory, múzy, podporovatele a známé osobnosti.

  Datum, místo i kompletní program upřesníme brzy.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 59.17
  (CZK 1,500)
 • remaining 49 from 50
  dárkový voucher na nákup Whoop·de·doo v hodnotě 1 500 Kč

  Chcete pořídit Whoop·de·doo jako dárek, ale nejste si jistí, jaký produkt zvolit? Dárkový voucher to vyřeší za vás. Pošleme vám ho vytištěný poštou nebo elektronicky na e-mail. 

  Obdarovaná si poté vybere to pravé na e-shopu nebo u nás ve studiu na Kamenické v Praze 7. Samozřejmě je možné zvolit produkt vyšší hodnoty a rozdíl doplatit.

  Voucher je platný do konce roku 2021. 

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 59.17
  (CZK 1,500)
 • remaining 17 from 20
  menstruační kalíšek Whoop·de·doo a pozvánka na launch party s osobním předáním od Anny Marešové

  V září plánujeme oslavu v opravdu velkém stylu, na které pokřtíme naše menstruační kalíšky a zároveň oslavíme 7. narozeniny Whoop·de·doo. Přijměte pozvání mezi naše přátele, ambasadory, múzy, podporovatele a známé osobnosti.

  Datum, místo a program upřesníme brzy.

  Napište nám do poznámky, jakou velikost menstruačního kalíšku pro vás máme nachystat. Na místě vám ho osobně předá designérka Anna Marešová.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 78.90
  (CZK 2,000)
 • remaining 9 from 10
  venušiny kuličky Whoop·de·doo light 41 g a antibakteriální sprej

  Designové venušiny kuličky Whoop·de·doo light 41 g pro posilování pánevního dna v kombinaci s čisticím sprejem pro jejich údržbu. 

  Kuličky light jsou nejlehčí z celé kolekce, vytvořeny byly na míru ženám po porodu či se zesláblým pánevním dnem. Jsou ideální, pokud s posilováním pánevního dna začínáte, například kvůli zdravotním komplikacím, jako je třeba inkontinence. 

  Kuličky si můžete pořídit v bílé nebo červené, požadovanou variantu napište do poznámky. Více si o venušiných kuličkách můžete přečíst na https://whoopdedoo.me/produkty/venusiny-kulicky.

  Osobní odběr či doručení zdarma.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 94.67
  (CZK 2,400)
 • remaining 50 from 50
  dárkový voucher na nákup Whoop·de·doo v hodnotě 2 500 Kč

  Chcete pořídit Whoop·de·doo jako dárek, ale nejste si jistí, jaký produkt zvolit? Dárkový voucher to vyřeší za vás. Pošleme vám ho vytištěný poštou nebo elektronicky na e-mail. 

  Obdarovaná si poté vybere to pravé na e-shopu nebo u nás ve studiu na Kamenické v Praze 7. Samozřejmě je možné zvolit produkt vyšší hodnoty a rozdíl doplatit.

  Voucher je platný do konce roku 2021. 

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 98.62
  (CZK 2,500)
 • remaining 9 from 10
  venušiny kuličky Whoop·de·doo noir heavy 102 g a antibakteriální sprej

  Designové venušiny kuličky Whoop·de·doo noir heavy 102 g pro posilování pánevního dna v kombinaci s čisticím sprejem pro jejich údržbu. 

  Kuličky noir heavy jsou nejtěžší z celé kolekce a jsou vhodné tehdy, pokud toužíte po opravdu dokonale posíleném pánevním dnu. Jejich nošení přináší intenzivní prožitek a spoustu příjemných výhod, jako je například snazší dosažení orgasmu.  

  Více si o venušiných kuličkách můžete přečíst na https://whoopdedoo.me/produkty/venusiny-kulicky

  Osobní odběr či doručení zdarma.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 102.56
  (CZK 2,600)
 • remaining 2 from 3
  konzultace vlastního projektu s produktovou designérkou Annou Marešovou

  Nezávislý pohled na váš vlastní produktový design či ideu zkušeným okem Anny Marešové, která má za sebou celou řadu úspěšných projektů. Od návrhu intimních pomůcek, které získaly několik prestižních ocenění, přes luxusní tramvaj T3 Coupé, až po sérii luxusních svítidel či šperků.

  Anna Marešová se zaměřuje zejména na udržitelný a užitný design, ráda vám předá své mnohaleté zkušenosti s návrhem i vývojem produktu či budování vlastní designové značky.  

  To vše bychom měli stihnout do 60–90 minut, ideálně někde u kávy nebo u nás ve studiu Anna Marešová designers na Kamenické v Praze 7. 

  Pokud máte Prahu z ruky, můžeme to zkusit online.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 118.34
  (CZK 3,000)
 • remaining 49 from 50
  dárkový voucher na nákup Whoop·de·doo v hodnotě 6 500 Kč

  Chcete pořídit Whoop·de·doo jako dárek, ale nejste si jistí, jaký produkt zvolit? Dárkový voucher to vyřeší za vás. Pošleme vám ho vytištěný poštou nebo elektronicky na e-mail. 

  Obdarovaná si poté vybere to pravé na e-shopu nebo u nás ve studiu na Kamenické v Praze 7. Samozřejmě je možné zvolit produkt vyšší hodnoty a rozdíl doplatit.

  Voucher je platný do konce roku 2021. 

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 256.41
  (CZK 6,500)
 • remaining 10 from 10
  vibrátor Whoop·de·doo a antibakteriální sprej

  Vibrátor Whoop·de·doo ve výhodné kombinaci s čisticím antibakteriálním sprejem s něžnou cotton vůní. 

  Minimalistický a dokonale funkční vibrátor Whoop·de·doo, který posbíral celou řadu tuzemských i mezinárodních designérských ocenění. Plný něhy, respektu a lásky k ženskému tělu i její duši. Vyrobený ze 100% lékařského silikonu, voděodolný a ohebný po celé jeho délce. Se třemi základními módy a chytrým nabíjením. Pro vaši absolutní blaženost. 

  Více si o vibrátoru můžete přečíst na https://whoopdedoo.me/produkty/vibrator/

  Osobní odběr či doručení zdarma. 

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 262.33
  (CZK 6,650)
 • remaining 1 from 1
  vibrátor Whoop·de·doo musa edition

  Sběratelská edice vibrátorů je výsledkem spolupráce produktové designérky Anny Marešové a umělce Lukáše Musila neboli Musy. V rámci kolekce vibrátorů Whoop·de·doo s kresbou Musy bylo vyrobeno zatím pouze 28 originálních kusů, z nichž poslední tři si můžete pořídit právě zde. 

  Více si o něm můžete přečíst na  https://whoopdedoo.me/obchod/vibrator/vibrator-musa-edition/.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 390.53
  (CZK 9,900)
 • remaining 1 from 3
  mecenáš Whoop·de·doo

  Podpořte vznik krásného produktu, který bude vyráběn čistě lokálně, za férových podmínek a bude laskavý k ženskému tělu i naší planetě.

  Za vaši štědrost vás pozveme i s doprovodem na launch party, kde vám za účasti známých osobností a tisku osobně poděkuje designérka Anna Marešová. Poděkování také umístíme na naše sociální sítě či do newsletteru.

  Pokud budete chtít, ukážeme vám naše designérské studio na Letné, kde se rodí všechny produkty Whoop·de·doo.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 788.95
  (CZK 20,000)
 • remaining 1 from 1
  vibrátor Whoop·de·doo musa edition a kresba Lukáše Musila

  Unikátní kousek ze sběratelské edice vibrátorů Whoop·de·doo s kresbou Lukáše Musila neboli Musy s jeho autorskou kresbou v bílém rámu s podpisem autora. 

  Kolekce vibrátorů Whoop·de·doo musa edition je výsledkem spolupráce produktové designérky Anny Marešové a umělce Lukáše Musila. Vibrátorů na pomezí uměleckého díla a intimní pomůcky bylo zhotoveno zatím pouze 28 kusů na základě originálních kreseb Musy. 

  Více si o něm můžete přečíst na  https://whoopdedoo.me/obchod/vibrator/vibrator-musa-edition/

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 982.25
  (CZK 24,900)
 • remaining 1 from 1
  vibrátor Whoop·de·doo musa edition a dvě kresby Lukáše Musila

  Unikátní kousek ze sběratelské edice vibrátorů Whoop·de·doo se dvěma kresbami Lukáše Musila neboli Musy s jeho autorskou kresbou v bílém rámu s podpisem autora. 

  Kolekce vibrátorů Whoop·de·doo musa edition je výsledkem spolupráce produktové designérky Anny Marešové a umělce Lukáše Musila. Vibrátorů na pomezí uměleckého díla a intimní pomůcky bylo zhotoveno zatím pouze 28 kusů na základě originálních kreseb Musy. 

  Více si o něm můžete přečíst na  https://whoopdedoo.me/obchod/vibrator/vibrator-musa-edition/

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 1,495.07
  (CZK 37,900)
 • remaining 1 from 1
  večer s designérkou Annou Marešovou a projížďka v tramvaji T3 Coupé

  Zažijte neobyčejný večer ve společnosti oceňované designérky Anny Marešové. Společně vyrazíme na zážitkovou projížďku designovou tramvají T3 Coupé, kterou Anna Marešová pro Prahu navrhla, s panoramatickým výhledem na naši stověžatou metropoli.

  Součástí bude i bohaté občerstvení a zákulisní informace o vzniku tohoto jedinečného dopravního prostředku. Na projížďku můžete vyrazit bez doprovodu nebo klidně s celou rodinou či přáteli.

  A na památku dostanete od Anny signovaný autorský poster T3 Coupé.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 1,577.91
  (CZK 40,000)
 • remaining 1 from 1
  host a mecenáš podcastu Whoop·de·doo o ženské intimitě s Annou Marešovou

  Ve spolupráci s Martinem Tvrdý alias Bonusem plánujeme natočit zážitkový podcast, jaký u nás nemá obdoby. První sérii věnujeme menstruaci a ženskému intimnímu zdraví a vy můžete být u toho. Pozveme vás jako hosta jednoho z dílů podcastu, na což do konce života rozhodně nezapomenete. Stanete se také naším váženým mecenášem a sponzorem. 

  Součástí odměny je také pozvánka pro vás a váš doprovod na launch párty, kde vám za účasti známých osobností a tisku Anna Marešová osobně poděkuje.

  Podcast bude volně k poslechu na Spotify či iTunes.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 1,972.39
  (CZK 50,000)
 • Sold out!!
  #earlybird menstruační kalíšek Whoop·de·doo

  Menstruační kalíšek Whoop·de·doo ve velikosti, o kterou si napíšete do poznámky.

  Menší velikost  light (ø 42 mm) je vhodná pro ženy s posíleným pánevním dnem nebo na dny slabší menstruace, zatímto  classic (ø 45 mm) pro ženy po porodu nebo na dny silnější menstruace. 

  100% lékařský silikon, v ručně vyráběné krabičce s textilním sáčkem a podpisem designérky Anny Marešové.

  Osobní odběr či doručení zdarma. 

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 27.61
  (CZK 700)
 • Sold out!!
  #earlybird menstruační kalíšek Whoop·de·doo a antibakteriální sprej

  Menstruační kalíšek Whoop·de·doo ve velikosti, o jakou si napíšete do poznámky, spolu s čisticím antibakteriálním sprejem Whoop·de·doo za opravdu výhodnou cenu.

  Osobní odběr či doručení zdarma.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 39.05
  (CZK 990)
 • Sold out!!
  #earlybird duo pack menstruačních kalíšků Whoop·de·doo

  Výhodné balení obou velikostí menstruačního kalíšku Whoop·de·doo, které můžete během menstruace kombinovat dle potřeby.

  100% lékařský silikon, v ručně vyráběné krabičce s textilním sáčkem a podpisem designérky Anny Marešové.

  Osobní odběr či doručení zdarma. 

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 43.00
  (CZK 1,090)
 • Sold out!!
  venušiny kuličky Whoop·de·doo classic 65 g a antibakteriální sprej

  Designové venušiny kuličky Whoop·de·doo classic 65 g pro posilování pánevního dna v kombinaci s čisticím sprejem pro jejich údržbu. 

  Kuličky classic jsou nejprodávanější z celé kolekce a zároveň takovou zlatou střední cestou pro ideální posílení pánevního dna a udržení v kondici. Jejich nošení přispívá k intenzivnějšímu intimnímu prožitku, mohou také pomoci od bolestivé menstruace či potížemi s inkontinencí. 

  Kuličky si můžete pořídit v bílé nebo červené, požadovanou variantu napište do poznámky. Více si o venušiných kuličkách můžete přečíst na https://whoopdedoo.me/produkty/venusiny-kulicky

  Osobní odběr či doručení zdarma.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 94.67
  (CZK 2,400)