NAUČNÁ STEZKA O ČESKOSLOVENSKÉM GULAGU A KONCERT PRO MUKLY

Dobrovolníci ze sdružení Političtí vězni.cz opraví naučnou stezku po jáchymovských dolech a projekt zakončí unikátním koncertem skupiny THE TAP TAP pro politické vězně.

V poločase v cíli !

Nov 27, 2014

Před třemi týdny jsme vám děkovali za parádní start kampaně a tři týdny před jejím vypršením jsme v cíli. Je jasné, že stezka v Jáchymově dostane nový web, informační tabule i koncert TTT!

Poděkování patří nejen všem přispěvatelům/kám, ale také těm, kdo nabídli pomoc „in kind“. Dostáváme nabídky na fyzickou výpomoc přímo na stezce, překladatelské služby, doporučení naší iniciativy do různých soutěží, podnikových nadací, médií atd. Okolo stezky vzniká spontánní parta podporovatelů a dobrovolnictví plodí další dobrovolníky.

Díky vašemu zájmu se pouštíme do nové projektové kapitoly: zveme instituce i jednotlivce k aktivnímu vývoji nového webu, který shrne dosavadní vědění o jednotlivých zastaveních a propojí je s terénem i mapovými podklady.

a

Skvělé skóre kampaně může nyní završit spolupráce, o které tu ještě před měsícem nikdo ani nesnil! Nápady pište na: info@politicalprisoners.eu

EUR 5,637
pledged of EUR 5,182

108%

108% completed

115 contributors pledged

Community, Education

Jáchymov, Karlovarský kraj, Česká republika

All or nothing. Project finished on Dec 15, 2014 at 09:28.

Choose reward for your contribution

 • sold 44

  Podporovatel

  Pocit, že jste pomohli dobré věci.

  Reward delivery: in a week after the Hithit project end

  EUR 4.01
  (CZK 99)
 • remaining 131 from 150

  Lístek na koncert The Tap Tap PRO DVA

  Vstupenka na unikátní koncert kapely The Tap Tap v Jáchymově pro dvě osoby.

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 16.15
  (CZK 399)
 • remaining 143 from 150

  Film o "K.Ch." a vstpenka na koncert

  DVD s dokumentárním portrétem o bývalé politické vězeňkyni "K.Ch.", která byla 28. října 2014 vyznamenána Cenou Příběhů bezpráví při společnosti Člověk v tísni. K tomu vstupenka na unikátní koncert kapely The Tap Tap v Jáchymově. BONUS PRO EARLY BIRDS! Sledujte aktuality!

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 20.20
  (CZK 499)
 • remaining 45 from 50

  Vemte si nás na triko!

  Tričko z limitované edice o. s. Političtí vězni.cz a k tomu dostanete vstupenku na unikátní koncert kapely The Tap Tap v Jáchymově i DVD s dokumentárním portrétem o bývalé politické vězeňkyni "K.Ch.", která byla 28. října 2014 vyznamenána Cenou Příběhů bezpráví při společnosti Člověk v tísni.

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 28.30
  (CZK 699)
 • sold 17

  Jméno na zdi slávy

  Jednorázová podpora projektu a basta. Dobrý pocit fyzické osoby a její jméno na webu a konkrétní ceduli na stezce.

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 40.49
  (CZK 1,000)
 • remaining 7 from 10

  Zařiďte nezapomenutelný zážitek pro rodinu nebo přátele

  Vstupenka na unikátní koncert kapely The Tap Tap v Jáchymově až pro 4 osoby. DVD s dokumentárním portrétem o bývalé politické vězeňkyni "K.Ch.", která byla 28. října 2014 vyznamenána Cenou Příběhů bezpráví při společnosti Člověk v tísni. Komentovaná prohlídka bývalých jáchymovských táborů a dolů s výkladem a s využitím obnovené naučné stezky.

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 60.69
  (CZK 1,499)
 • remaining 8 from 10

  Dva dny na stezce a kalíšek s pamětníkem

  Vstupenka na unikátní koncert kapely The Tap Tap v Jáchymově až pro 4 osoby. DVD s dokumentárním portrétem o bývalé politické vězeňkyni "K.Ch.", která byla 28. října 2014 vyznamenána Cenou Příběhů bezpráví při společnosti Člověk v tísni. Tričko z limitované edice o. s. Političtí vězni.cz Dvoudenní skupinová prohlídka bývalých jáchymovských táborů a dolů s výkladem a využitím obnovené naučné stezky v celé délce trasy včetně návštěvy skanzenu dolové štoly a muzea. Setkání s pamětníkem kombinovatelné s neformálním večerem u kalíšku něčeho dobrého v autentickém prostředí Jáchymovska.

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 202.39
  (CZK 4,999)
 • sold 5

  Korporátní jméno na zdi slávy

  Jednorázová podpora projektu a basta. Dobrý pocit firmy nebo podnikatele a jméno (logo) na webu a na konkrétní ceduli na stezce.

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 202.43
  (CZK 5,000)
 • remaining 7 from 10

  Staňte se hlavním partnerem projektu!

  Vstupenka na unikátní koncert kapely The Tap Tap v Jáchymově. DVD s dokumentárním portrétem o bývalé politické vězeňkyni "K.Ch.", která byla 28. října 2014 vyznamenána Cenou Příběhů bezpráví při společnosti Člověk v tísni. Tričko z limitované edice o. s. Političtí vězni.cz. Původní vydání knihy 17ti muklovských příběhů s názvem "Českoslovenští političtí vězni. Životní příběhy." s věnováním autorů. Dvoudenní prohlídka bývalých jáchymovských táborů a dolů s výkladem v délce trvání 6 hodin s využitím obnovené naučné stezky v celé délce trasy včetně návštěvy skanzenu dolové štoly a muzea. Setkání s pamětníkem kombinovatelné s neformálním večerem u kalíšku něčeho dobrého. Hlavní partnerství projektu, publikace loga či jména přispěvatele na webu naučné stezky, na fyzických cedulích na naučné stezce a na Facebooku + medializace podpory projektu (bude-li vítána).

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 607.25
  (CZK 14,999)
 • Sold out!!

  Knížka Českoslovenští političtí vězni: Životní příběhy s věnováním

  Původní vydání knihy 17ti muklovských příběhů s názvem "Českoslovenští političtí vězni. Životní příběhy." s věnováním autorů. A k tomu dostanete:

  - Vstupenku na koncert kapely The Tap Tap v Jáchymově.

  - DVD s dokumentárním portrétem o bývalé politické vězeňkyni "K.Ch."

  - Tričko z limitované edice o. s. Političtí vězni.cz.

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 40.45
  (CZK 999)