AETERIO - nano nátěr, který čistí ovzduší i vlastní povrch

AETERIO je nanotechnologický nátěr, který čistí ovzduší i svůj vlastní povrch. Zapojte se do této kampaně i vy a pomozte nám dramaticky zlepšit kvalitu životního prostředí.

Author: AETERIO

EUR 8,721
pledged of EUR 8,701

100%

100% completed

20 contributors pledged

Community, Technology

Česko

Show all rewards

AETERIO - změna, kterou ucítíte.

Žijeme v úžasné době plné možností. Za pokrok však platíme znečištěním celé planety. Naše česká nanotechnologická společnost nyní přináší přelomové řešení, které může změnit svět. AETERIO je nano nátěr, který čistí ovzduší i vlastní povrch. Napomáhá tak životnímu prostředí i samotným lidem. Díky fyzikálnímu procesu se natřené povrchy samočinně udržují dlouhodobě čisté. Plochy zároveň eliminují jedy, alergeny a všemožnou špínu v ovzduší. AETERIO využívá procesu fotokatalýzy. Nanokrystalky oxidu titaničitého spolu se světelnou energií vytvoří prostředí, které likviduje zdraví škodlivé látky. Pouhých 15m2 nátěru pak zhruba vyčistí zplodiny vzniklé za celý život osobního dieselového auta. AETERIO funguje také v interiéru, kde odstraňuje alergeny, toxiny či všemožné pachy. Účelem projektu je vytvořit síť uživatelů, kteří čistí ovzduší. Aby náš nátěr mohl naplnit svůj ekologický potenciál, musíme ho nejprve rozšířit. Nasbírané prostředky použijeme k účinnějšímu šíření produktu a rozvíjení dalších aktivit naší společnosti

Kdo jsme?

Jsme česká nanotechnologická společnost. Posouváme hranice toho, čeho je možné dosáhnout pomocí nanotechnologie. Mezi naše další chystané projekty patří čištění vody od hormonů, antibiotik, pesticidů a dalších jedů, které se v pitné vodě vyskytují. Naším výstavním projektem je však bez debat AETERIO. Nyní máme v rukou nástroj, který může v dohledné době přinést změnu, kterou každý z nás ucítí. Pokud se nás zapojí dostatek, jistě proměníme možnost ve skutečnost.

Proč to děláme?

Cílem této kampaně je nashromáždit prostředky potřebné k tomu, abychom mohli expandovat a vybudovat tak obsáhlou síť lidí, kteří se připojí k hnutí za čisté ovzduší. Technologie, kterou vyžaduje výzkum i příprava nanonátěru, je velmi nákladná. Vytvořili jsme si pracovní prostředí, kde jsme schopni pracovat v určité míře. Abychom však mohli AETERIO začít vyrábět efektivněji a ve velkém, neboli jinými slovy - abychom umožnili pozitivní změnu ve velkém měřítku - potřebujeme se posunout dál. Vaše přispění nám umožní dofinancovat rozšíření techniky a tedy i zefektivnění výrobní technologie.
Náš nátěr čistí vzduch, který dýchá každý z nás - a citelně tak ozdravuje životní prostředí. Abychom však využili a naplnili jeho potenciál, musíme AETERIO nejprve rozšířit mezi vás, uživatele. Každý, kdo se zapojí, udělá dobrý skutek pro sebe, pro nás, ale i pro všechny ostatní.

Jak nás můžete podpořit?

Pokud Vás náš projekt zaujme a rozhodnete se připojit k hnutí za čisté ovzduší, v první řadě vám chceme z celého srdce poděkovat a tleskáme vám za to, že vám záleží na tom, jaký vzduch dýcháme. Připravili jsme pro vás řadu odměn, jejichž nákupem podpoříte naše aktivity. Základním a vlastně tím nejlepším způsobem, jak se zapojit, je nákup samotného nátěru AETERIO. Jakmile jej aplikujete, začínáte čistit ovzduší od jedů a špíny a stáváte se tak součástí hnutí. Počítejte, že jedním litrem nátěru AETERIO natřete ve třech vrstvách cca 7 metrů čtverečních. Pokud nedisponujete plochami k natření, můžete také zafinancovat natření veřejných ploch - ty sami obstaráme, postaráme se o aplikaci nátěru a zašleme vám fotografii i geografickou polohu daných ploch. Dále vztyčíme pamětní stěnu, která bude celá natřená nátěrem AETERIO (bude tedy výrazně čistit ovzduší) a ponese jména všech, kteří nás v kampani podpořili nákupem konkrétních odměn. Dále nás můžete podpořit nákupem merche a dalšího reklamního zboží, stát se partnerem kampaně se vším všudy, nebo si dokonce pořídit odměnu královskou - setkáme se s vámi osobně v Praze, pozveme vás na oběd a spolu s celým  týmem - včetně vynálezce a zakladatele projektu, panem Janem Procházkou - strávíte příjemné odpoledne, kdy vás s celým projektem do hloubky seznámíme a zodpovíme všechny vaše dotazy.

News

Dec 12, 2019 ZVLÁDLI JSME TO! :)

Rádi bychom vám z celého srdce poděkovali. Podařilo se nám totiž vybrat cílovou částku a kampaň je tedy zdárně dokončená. Ukázali jste nám, že vám záleží na kvalitě vzduchu, který dýcháme, z čehož máme opravdu nesmírnou radost. Díky vám budeme nyní moct naplnit naše cíle - jsme jim o pořádný krok…

More

Comments

Choose reward for your contribution

 • 0 Držím vám palce - podpořím hnutí za čistý vzduch!

  Zaujal vás náš vynález, naše video či něco dalšího? I díky vašemu přispění může náš projekt růst!

  Reward delivery: Not specified

  EUR 3.95
  (CZK 100)
 • 1 Pohlednice, která čistí vzduch

  Poštou vám zašleme malý kousek nanotechnologické revoluce, která čistí vzduch, s věnováním a podpisy celého týmu.

  Reward delivery: In a week

  EUR 11.86
  (CZK 300)
 • 58 from 60 Snapback (limitovaná edice #zacisteovzdusi)

  Zašleme Vám stylovou kšiltovku s naším logem. Jako bonus vám přidáme náš náramek.

  Reward delivery: In a week

  EUR 23.73
  (CZK 600)
 • 59 from 60 Kulich (limitovaná edice #zacisteovzdusi)

  Stylový beanie AETERIO se postará o to, aby vaší hlavě nebylo zima a vaše myšlení mohlo být čisté jako ozvduší v okolí našeho nátěru. Jako bonus vám přidáme náš náramek.

  Reward delivery: In a week

  EUR 23.73
  (CZK 600)
 • 58 from 60 Tričko (limitovaná edice #zacisteovzdusi)

  Dejte světu najevo, že naši technologickou revoluci berete vážně. Naše tričko řekne víc, než tisíce slov. Jako bonus vám přidáme náš náramek. Do poznámky prosím uveďte vaše pohlaví a velikost (S, M, L, XL).

  Reward delivery: In a week

  EUR 25.71
  (CZK 650)
 • 0 Vaše jméno na AETERIO pamětní stěně

  Vzduch je nás všech a je na čase jednat. Postavíme ve veřejném prostoru velkou pamětní stěnu natřenou nátěrem AETERIO, která bude čistit vzduch. Jako důkaz díků za vaši podporu na ní zvěčníme vaše jméno či logo vaší firmy. Svět se tak dozví, díky komu změna započala. 

  Reward delivery: In a year

  EUR 31.64
  (CZK 800)
 • 60 from 60 Mikina (limitovaná edice #zacisteovzdusi)

  Ať už máte lepší či horší den, díky naší mikině vám alespoň bude teplo. Jako bonus vám přidáme náš náramek. Do poznámky prosím uveďte vaše pohlaví a velikost (S, M, L, XL).

  Reward delivery: In a week

  EUR 33.62
  (CZK 850)
 • 2 AETERIO 1l (pokrytí 7m2)

  Nejlepší způsob, jak kampaň podpořit, je zapojit se aktivně samotnou koupí a následným využitím nátěru AETERIO. Aplikaci zvládnete hravě. Odzdravíte vlastní životní prostor a začnete soustavně čistit ovzduší pro sebe i pro všechny. Nakupte již nyní za zvýhodněnou cenu a nedejte špíně šanci.

  Reward delivery: In a week

  EUR 37.57
  (CZK 950)
 • 60 from 60 Tričko + snapback nebo kulich (limitovaná edice #zacisteovzdusi)

  Oblečení je nejlepší vhodně sladit. Naše stylová sada přesně tohle umí. Aby toho nebylo málo, jako bonus vám přidáme náš náramek. Do poznámky prosím uveďte vaše pohlaví a velikost (S, M, L, XL).

  Reward delivery: In a week

  EUR 41.53
  (CZK 1,050)
 • 59 from 60 Mikina + snapback nebo kulich (limitovaná edice #zacisteovzdusi)

  Oblečení je nejlepší vhodně sladit. Naše stylová sada přesně tohle umí. Aby toho nebylo málo, jako bonus vám přidáme náš náramek. Do poznámky prosím uveďte vaše pohlaví a velikost (S, M, L, XL).

  Reward delivery: In a week

  EUR 47.46
  (CZK 1,200)
 • 2 Nechám zmizet 1 dieselový motor (+ zápis na pamětní stěně)

  Nemáte k dispozici vlastní povrchy k natření, ale přesto chcete napomoci očistné revoluci? Tleskáme vám a nabízíme možnost zafinancovat natření veřejné plochy 15m2, která z ovzduší eliminuje škodliviny vyprodukované jedním dieselovým autem za celý jeho životní cyklus. Zařídíme vhodnou plochu ve znečištěném prostředí - konkrétní realizaci vám zašleme na fotografii i s její polohou. Navíc z vděčnosti zvěčníme Vaše jméno či logo vaší firmy na natřené pamětní stěně. Navíc vám doručíme exkluzivní certifikační samolepku, které značí, že svým úsilím eliminujete zplodiny z jednoho vozidla.

  Reward delivery: In a year

  EUR 98.87
  (CZK 2,500)
 • 25 from 25 AETERIO ultimátní merch balíček (limitovaná edice #zacisteovzdusi)

  Pro vás stylová výbava pro skvělou atmosféru (a to i doslova!), pro nás potřebné prostředky, které pomůžou, abychom mohli celý projekt postavit na nohy. Balíček, který obdržíte ve stylovém vaku, který si rádi samotný vezmete do města, obsahuje: triko, mikinu, snapback, kulich, poznámkový blok s propiskou, hrnek a náramek. Jako dárek za projevenou důvěru zároveň zvěčníme Vaše jméno či logo vaší firmy na natřené pamětní stěně. Do poznámky prosím uveďte vaše pohlaví a velikost (S, M, L, XL).

  Reward delivery: In a week

  EUR 170.06
  (CZK 4,300)
 • 0 Aeterio 5l (pokrytí 35m2) + zápis na pamětní stěně

  Chcete aplikovat AETERIO na váš dům či chalupu a víte již, kolik nátěru budete potřebovat? Sáhněte po této odměně, pořiďte si naši nanotechnologii za výhodnou cenu a podpořte zároveň dobrou věc. Navíc vám doručíme exkluzivní certifikační samolepky, které značí, kolik zplodin z kolika aut díky vám zmizí.

  Reward delivery: In a week

  EUR 187.86
  (CZK 4,750)
 • 0 Nechám zmizet 3 dieselové motory (+ zápis na pamětní stěně + 3 snapbacky nebo kulichy)

  Nemáte k dispozici vlastní povrchy k natření, ale přesto chcete napomoci očistné revoluci? Tleskáme vám a nabízíme možnost zafinancovat natření veřejné plochy 45m2, která z ovzduší eliminuje škodliviny vyprodukované třemi dieselovými auty za celý jejich životní cyklus. Zařídíme vhodnou plochu ve znečištěném prostředí - konkrétní realizaci vám zašleme na fotografii i s její polohou. Také vám doručíme exkluzivní certifikační samolepky, které značí, kolik zplodin z kolika aut díky vám zmizí. Navíc z vděčnosti zvěčníme Vaše jméno či logo vaší firmy na natřené pamětní stěně a jako dárek z vděčnosti pro vás máme 3 čepice dle vašeho výběru.

  Reward delivery: In a year

  EUR 296.62
  (CZK 7,500)
 • 0 Aeterio 10l (efektivní pokrytí 70m2) + zápis na pamětní stěně + tričko

  Deset litrů nátěru AETERIO už udělá dost muziky - nebo spíš čistého vzduchu, který je radost cítit a dýchat! Stanete se tvůrci silného prospěšného efektu. Zároveň vaše jméno či logo vaší firmy rádi zvěčníme na naší natřené pamětní stěně. Navíc vám doručíme tričko a exkluzivní certifikační samolepky, které značí, kolik zplodin z kolika aut díky vám zmizí. Do poznámky prosím uveďte vaše pohlaví a velikost (S, M, L, XL).

  Reward delivery: In a week

  EUR 375.72
  (CZK 9,500)
 • 8 Aeterio 20l (efektivní pokrytí 140m2) + zápis na pamětní stěně + balíček merche

  Vzal vás náš projekt za srdce a chcete si natřít větší plochy? Aplikujte na ně nátěr AETERIO a začněte čistit vzduch ve velkých dávkách. Dostanete od nás zároveň balíček dárkových předmětů (tričko, snapback, poznámkový blok a propiska, hrnek, náramek) a vaše jméno či logo vaší firmy zvěčníme na speciální natřené pamětní stěně. Navíc vám doručíme exkluzivní certifikační samolepky, které značí, kolik zplodin z kolika aut díky vám zmizí. Do poznámky prosím uveďte vaše pohlaví a velikost (S, M, L, XL).

  Reward delivery: In a week

  EUR 751.43
  (CZK 19,000)
 • 4 from 4 Sponzor kampaně + zápis na pamětní stěně

  Staňte se sponzorem kampaně AETERIO. Vaše logo přidáme k našim grafickým materiálům a budeme jej dále prezentovat spolu s produktem na veletrzích a dalších akcích. Samozřejmostí je osobní dopis se srdečným poděkováním a možnost zapojení se do projektu. Vaše jméno či logo vaší firmy také zvěčníme na pamětní stěně.

  Reward delivery: In a week

  EUR 790.98
  (CZK 20,000)
 • 1 from 1 Setkání a oběd s celým týmem (1+1)

  Král může být jen jeden - a i naše kampaň má svého krále. Za vaši mimořádnou podporu pro Vás máme připravené neformální setkání s celým naším AETERIO týmem. Strávíme spolu příjemný den - pozveme vás v Praze na dobrý oběd, představíme vám zákulisí celého projektu i naše vize do budoucna, popovídáme si o čemkoliv, co vás zajímá a rádi vám zodpovíme všemožné dotazy o našeho vynálezu. Aby toho nebylo málo, čeká na vás také exkluzivní dárkový balíček a zápis vašeho jména či loga vaší firmy na pamětní stěnu.

  Reward delivery: In a week

  EUR 1,186.47
  (CZK 30,000)
 • 1 from 1 Hlavní partner kampaně

  Staňte se hlavním partnerem kampaně AETERIO. Vaše logo přidáme ve velkém formátu na web i k našim grafickým materiálům a budeme jej dále prezentovat spolu s produktem na veletrzích a dalších akcích. Za vaši mimořádnou podporu se vaše jméno či subjekt spojí s prezentací našeho vynálezu. Osobně Vám poděkujeme a vaše jméno či logo firmy také zvěčníme na pamětní stěně. 

  Reward delivery: In a week

  EUR 1,977.46
  (CZK 50,000)