Čajovna pod Moruší

4 ŽENY tvoří v Benešově komunitu lidí se zájmem o alternativu, ekologii, duchovno, pro dospělé i pro děti. 4 DOHODY jim pomohou založit čajovnu - zázemí pro všechny skvělé nápady!

The author haven't filled any FAQ yet. If you have any doubts, do not hesitate to ask!

EUR 2,028
pledged of EUR 1,858

109%

109% completed

90 contributors pledged

Community, Theater

Benešov, Středočeský kraj, Česko

Choose reward for your contribution

 • 6 Otisk ruky v budoucí čajovně

  Chcete zanechat svůj otisk v budoucí čajovně, ale hmotné odměny vás nelákají? Přispějte symbolickou částku 100 Kč, připojte svůj emailový kontakt a my Vás pozveme na naši otevíračku. Pokud budete chtít, můžete si pak obtisknout ruku na naši budoucí "zeď slávy".

  Reward delivery: In over a year

  EUR 3.72
  (CZK 100)
 • Sold out!! Vegeobídek v Góvindě

  Máte chuť na něco božského? Zkuste zdravé a vyvážené meníčko Góvindy Benešov. Tuhle příjemnou restauraci najdete nedaleko nádraží, které je zase nedaleko našeho malebného zámku Konopiště. Pro místňáky fajn zpestření, pro návštěvníky lákavý výlet, což?
  Za příspěvek 130 Kč Vám s radostí zašeme či v Benešově osobně předáme poukázku právě v této hodnotě, za kterou si v restauraci pořídíte báječné tříchodové meníčko.

  Reward delivery: In a month

  EUR 4.83
  (CZK 130)
 • Sold out!! Handmade výrobek pro radost od Betula Vendula

  První mezi lidmi, kteří dýchají pro Moruši, je i tato žena, srdce a duše celého projektu a tvůrčí bytost, která se ráda podělí o své dílo s každým, kdo zatouží budovat s námi.
  Je možné si vybrat mezi náušnicemi, lapačem snů, drahokamenem na krk či látkovou taškou s motivem stromu. Několik inspiračních fotek k nahlédnutí v galerii projektu.
  Po domluvě zašeme dárek poštou, případně Vám ho autorka předá v Benešově osobně - společně s tím nejsladším úsměvem:)

  Reward delivery: In a month

  EUR 5.57
  (CZK 150)
 • 16 Volný vstup pro dva na akci Pod moruší dle vlastního výběru

  Přiveďte děti na tvořivou dílničku, zúčastněte se přednášky, zameditujte si, zatančete... Pošleme Vám poukázku na vstup na některou z našich báječných komunitních aktivit, dáme vědět, co se chystá, a budeme se těšit na setkání.

  Reward delivery: In a month

  EUR 7.43
  (CZK 200)
 • Sold out!! Je libo sushi?

  Poukázka v hodnotě 300 Kč na sushi nebo čerstvé ryby a další lákavý sortiment dle vlastního výběru z rybárny Fish´n´Tyrš přímo v centru Benešova. Už jste zkusili třeba islandského lososa z volného chovu? Voucher na nákup k Vám připlave poštou, nebo se domluvíme na osobní předávce. 

  Reward delivery: In a month

  EUR 11.15
  (CZK 300)
 • 4 from 10 Volný vstup na akci Pod moruší + náramek

  Přiveďte děti na tvořivou dílničku, zúčastněte se přednášky, zameditujte si, zatančete si... Pošleme Vám poukázku, dáme vědět, co se chystá, a budeme se těšit na setkání. A k tomu navíc přidáme krásný náramek z minerálů z dílny místní jogínky (viz foto v galerii). Harmonie v duši zaručena!

  Reward delivery: In a month

  EUR 13.00
  (CZK 350)
 • Sold out!! Procházka s oslíkem

  Jedinečná příležitost prohlédnou si malebné okolí Českého Šternberka v doprovodu chlupaté oslice Mimi. Průvodkyní Vám bude jedna z žen Pod moruší, milovnice čaje a oslíků.

  Reward delivery: In a year

  EUR 16.72
  (CZK 450)
 • Sold out!! Poukázka na obuv z Barefootmanie v hodnotě 500Kč

  Chcete stát nohama na zemi? "Bosonohé" boty jsou to pravé a zdravé pro děti i pro dospělé. Přijeďte si je vybrat a vyzkoušet z báječné nabídky Barefootmanie v Týnci nad Sázavou, nebo pohodlně přes eshop www.barefootmanie.cz.
  S radostí Vás za pomoc našemu projektu obdarujeme poukázkou v hodnotě 500 Kč, a to prostřednictvím pošty či osobně. Děkujeme!

  Reward delivery: In a week

  EUR 18.58
  (CZK 500)
 • Sold out!! Podkova se stromem štěstí

  Podkova je symbolem štěstí od nepaměti. V kombinaci se stromem štěstí z korálků a polodrahokamů se z ní stává přímo talisman rodinného hnízda.
  Krásné dílo od umělkyně z Ateliéru Zaječí (foto v galerii projektu) Vám zašleme poštou či předáme osobně.

  Reward delivery: In a month

  EUR 18.58
  (CZK 500)
 • 2 from 3 Půjčení lodí od Samby

  Půjčovna lodí Samba věnuje poukázku na půjčení lodí v hodnotě 1000 Kč každému, kdo chce popřát šťastnou plavbu naší čajovně:) Připojte se k nám na palubu!

  Reward delivery: In a month

  EUR 37.15
  (CZK 1,000)
 • Sold out!! Dva lístky na 4 DOHODY v Benešově + čaj a dobrota od Moruší

  Pořiďte si dva lístky na Čtyři dohody Jaroslava Duška a podpořte naši rodící se čajovnu. Zážitek z představení můžete nechat doznít nad šálkem některé z našich čajových specialit a něčím dobrým na zub - třeba lososovým chlebíčkem Fish´n´Tyrš nebo dortíkem z Góvindy Benešov. Těšíme se na setkání a popovídání před či po představení!
  Lístky i s poukázkou na občerstevní pro dva k Vám připutují poštou či osobně.

  Reward delivery: In a week

  EUR 44.58
  (CZK 1,200)
 • Sold out!! Tetování

  Nechte si vyrýt prožitek pod kůži díky handspoke tetování od mladé benešovské taterky. Ráda vám ho navrhne na míru, nebo šikovně ztvární Vaše vlastní nápady. Velikost do 10 cm.

  Reward delivery: In a month

  EUR 55.73
  (CZK 1,500)
 • Sold out!! Dva lístky DO PRVNÍ ŘADY na 4 DOHODY v Benešově + čaj a dobroty od Moruší

  Pohodlně se usaďte vedle toho pravého společníka, a to přímo pod podium, a vychutnejte si nikým nerušený, nezapomenutelný zážitek. Jako pozornost Vám do balíčku přidáme ještě dvě poukázky na občerstvení dle vlastního výběru ve foyer, které bude otevřeno hodinu před a dvě hodiny po představení. Bude nám ctí se s Vámi seznámit a pohostit vás!
   

  Reward delivery: In a week

  EUR 59.45
  (CZK 1,600)
 • 1 from 1 Jogamatka Formata - rozkvět tvořivosti od Yoga Feel Energy

  Překrásná jogamatka v originálním autorském designu se speciálním přilnavým povrchem a z přírodních, biologicky odbouratelných materiálů. To chcete!
  Mrkněte do naší galerie a zamilujete se do ní.
  Tento dar od české firmy Yoga Feel Energy k Vám připutuje poštou, nebo Vám ho osobně předá Aditi, jogínka našeho morušového týmu.

  Reward delivery: In a month

  EUR 66.88
  (CZK 1,800)
 • 1 from 1 Obraz Svatá Brigita pod stromem života od Koudelky

  Nechte se prozářit proudem inspirace vyzařujícím z díla renesanční bytosti: překladatelky, kreslířky, včelařky, arteterapeutky, básnířky, zpěvačky, basačky, frontmanky reggae kapely ExtBand a zářné ženy, maminky a kamarádky Jarky Koudelky. Tvůrkyně morušového loga a veškeré naší grafiky nabízí dobrodějcům čajovny jedinečný obraz, který je k nahlédnutí v galerii fotek projektu.

  Reward delivery: In a month

  EUR 371.54
  (CZK 10,000)
 • 0 Staňte se nejlepším přítelem Čajovny pod moruší a užívejte si u nás celoživotní čaj a kávu zdarma

  Chcete se stát součástí našeho týmu a investovat do projektu, který má smysl? Tady je příležitost! Budete váženým hostem na všech akcích Pod moruší a doživotně si budete moci dopřávat naše čajové či kávové speciality zdarma. Těšíme se na setkání a na spolupráci!
   

  Reward delivery: In over a year

  EUR 1,857.70
  (CZK 50,000)