AMERICAN DREAM aneb dobrej hokej se nehraje jenom v zámoří

Jsou mladí, jsou nadějní, jsou úspěšní, ale teď potřebují pomoc! Inline hokejový tým Labeda Shakers vyráží v červenci do USA (Indiana) na nejprestižnější turnaj ve svém sportu STATE WARS! Posaď je na letadlo a sleduj, jak si plní svůj American Dream!!!

Author: Labeda Shakers

 • Labeda Shakers

 • Labeda Shakers

 • Labeda Shakers

 • Labeda Shakers

 • Labeda Shakers

 • Labeda Shakers

 • Labeda Shakers

 • Labeda Shakers

 • Tácek LS .... docela cool ne?

 • Samolepič!

 • Labeda Shakers

EUR 3,683
pledged of EUR 3,683

100%

100% completed

41 contributors pledged

Sport

Praha, Hlavní město Praha, Česko

Show all rewards

Jak to začalo

Jak je v posledních letech zvykem spousta mladých hokejistů končí své kariéry v juniorském věku, kdy se nedokázali prosadit mezi dospělými. Je to případ i několika kamarádů ze všech koutů naší republiky, kteří se ale nesmířili s osudem a našli cestu, jak si s hokejem užít ještě pár hezkých zážitků a úspěchů. Začali se věnovat hokeji na kolečkových bruslích, tzv. Inline hokeji. Kromě úspěchů, jak v domací extralize, tak i v zahraničních soutěžích se rozhodli spojit síly a založili společný tým Labeda Shakers, se kterým se rozhodli ovládnout největší a nejprestižnější turnaje po celém světě! Po 5 letech poctivého snažení je tady vrchol!

STATE WARS je bez nadsázky ten nejprestižnější a nekvalitnější turnaj v inline hokeji pro 12 POZVANÝCH týmů pořádaný v USA. Letos je to v červenci od 24. - 29. Dvanáct vyvolených dostane jednou za rok šanci zmeřit síly! My tuhle pozvánku dostali letos! 

Co je náš cíl?

Náš cíl je ukázat v zámoří, že mají sice NHL – nejlepší hokejovou ligu na světě, ale hokej v Evropě je na vysoké úrovni a to platí i pro Inline hokej. Chceme ukázat těm nabubřelým amíkům, že zas nejsou takoví bohové, a že jim mohou nakopat pr… i obyčejní kluci z Evropy!!!

Detaily

Chtělo by se po 5 letech společného křižování všech koutů Evropy a sbírání úspěchů (někdy i neúspěchů) zaradovat, když vám direktoriát turnaje pošle pozvánku na ten nejprestižnější turnaj, kde máte šanci zmeřit síly i proti borcům, co v sezóně válí v NHL! Avšak při prvním letmém propočtu, co budou 2 týdny v USA stát peněz, nám úsměv ze rtů rychle sešel. Jelikož nespadáme pod jakýkoliv svaz nebo zastřešující organizaci, shaníme si peníze na naše cesty, kde se dá! Teď jsme tady a ty máš jedinečnou šanci nám pomoci s letenkami, které jsou nejnákladnější položkou celého projektu a vyslat vstříc našemu AMERICAN DREAM. 

... a ještě něco navíc

Aby bylo jasno, o čem se tady bavíme! State Wars je turnaj pro 12 nejlepších týmů, které jsou pečlivě vybíráni především z Amerického kontinentu. Letos se ale organizátoři rozhodli pozvat i to nejlepší z Evropy! A naše soukromé “Nagano” začalo mít jasnější obrysy! 

Kdo jsme?

Jsme inline hokejový tým Labeda Shakers. Jednoduše parta hokejistů, kteří jsou každý jiný, ale jedno mají společné. Chtějí dál vítězit, poznávat svět a ukázat, že nejsou jenom nějací odpadlíci. Všechny nás spojuje podobný osud. Místo možná marného prosazování se mezi seniorskou hokejovou elitu, jsme si našli svoji cestu, jak se dál věnovat na vysoké úrovni sportu, který milujeme. Honza Andrýsek, Martin Fiala, Adam Přibyl, Martin Gremlica, Petr Školoud, Miky Zbořil, Jakub Cik, Lukáš Langer, ... každý z nás měl cestu trošku jinou, ale Shakers nás všechny spojuje!!! Evropu jsme úspěšně dobyli a je čas se ukázat v zámoří!

Proč to děláme?

Nejde jen o touhu ukázat za mořem, že jsme “setsakramensky” dobří, ale chceme šířit dobré jmého naší republiky, kde se hraje výbornej hokej a žíjí zde fajn lidi. Taky doufáme, že i kdyby naše sbírka nevyšla, tak se náš projekt dostane k co nejvíce mladým sportovcům, kteří třeba neměli tolik štěstí a jsou v podobné situaci a dodá jím sebevědomí nebo inspiraci pro to, aby na svůj sport nezanevřeli a našli si svojí cestu, jak se dál sportem bavit, tak jako jsme ji našli my! Tak co, jdeš do toho s náma? 

Comments

Choose reward for your contribution

 • 8 Nakláněč karmy

  Zdá se ti, že tvůj život postrádá trošku toho pomyslnýho štěstíčka? Chceš s tím seriózně něco dělat? Nakláněč karmy je to pravé pro tebe! Přispěj nám a karma se k tobě zaručeně otočí čelem a čeká tě život plný štěstí!

  Doporučení: Po přispění spěchej vsadit v loterii!!!

  Reward delivery: In a week

  EUR 7.37
  (CZK 200)
 • 2 Fotidlo pravých sympaťáků

  Znáte ten pocit, když se ráno probouzíte, pomalu otevíráte oči a v duchu si přejete ať ten první ranní pohled je něco pěkného! Pro někoho přítelkyně, manželka, pes, kočka nebo třeba děti, ale tohle není nic proti Fotidlu! Řekněte sami, jestli není lepší otevřít oči a na nočním stolku spatřit týmovou fotku, kde zářivá aura jednoho usměvavého sympaťáka přebíjí tu druhou! Nebo si ji můžete dát třeba na ledničku nebo tím podpálit v létě na grilu, jak chcete.

  Upozornění: Držte dál od mladých nezletilých dívek! Mohly by se bezhlavě zamilovat!

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 9.21
  (CZK 250)
 • 5 Samolepič

  Postrádá tvoje pouzdro, notebook, kryt na mobil, auto, manželka, atd. šmrnc? Tak si ho vytuň naším Samolepičem ve tvaru našeho loga!

  Prosba: Lepte na dobře viditelná místa, aby bylo pokud možno co nejvíce vidět aaaaa, aby to prostě všichni viděli no!

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 11.05
  (CZK 300)
 • 1 Videjko s poděkováním

  Unikátní video pouze pro tebe! A ruku na srdce, kdo by nechtěl dostat v létě videjko z prosluněné Ameriky? Navíc nikdy nevíš, jestli náhodou ti kluci nebudou  ještě slavní …. To by si potom na tom videu oči vyčuměl! 

  Upozornění: Po shlednutí mohou nastat pocity závisti, agrese a nutkání někam vyrazit na dovolenou!

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 14.73
  (CZK 400)
 • 48 from 50 Tričko na Míru

  Nemáš tričko na doma? Nemáš tričko pro svojí přítelkyni nebo milenku, když jde k tobě přespat? Nemáš tričko na kopání zahrady u dědy v Zaběhlicích? Tak to ti vytrhnem trn z paty kámo! Tričko na Míru je přesně to Xlko co hledáš!

  Otázka: Jelikož nestojí moc, tak ti ho nebude ani líto ne?

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 18.42
  (CZK 500)
 • 45 from 50 Tácek

  Snoop Dogg: “Horste chceš být ten nejoriginálnější týpek v tvojí bandě? Už tě nebaví ty pořád stejný čepice s Nkem a Yčkem,”
  Horst Fuchs: “Snoop Doggu to opravdu chci!!!”
  Snoop Dogg: “No tak se staň tím nejvíc cool cápkem a nos s hrdostí náš tácek LS! Díky variabílnímu zapínání padne na každou hlavu! A to není všechno Horste! Když zakoupíš tuto jedinečnou čepici ještě dnes, můžeš si být jistý, že tě začně brzo hřát u srdíčka!
  Horst Fuchs: “Tak to je neuvěřitelné!!!! Zakoupím ještě dnes!!!”

  Rada: Bacha v létě, ať se vám v té černé neuvaří mozek! 

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 29.47
  (CZK 800)
 • 5 Trénink do paciny

  Pokud máš chuť dostat nadýchanou příhrávečku do paciny od našich borců, tak doraž na trénink! Pujčíme ti výstroj a můžeš si to strčit s náma! Hodinku potrénujem, zakončíme to blafákama a jdem na pivo!
  Místo: Praha, Přerov, Olomouc

  Upozornění: Tato hodina může být návyková! 

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 36.83
  (CZK 1,000)
 • 8 from 10 Udělení hodnosti "true fan" alias dres LS

  Tato hodnost je v našem odvětví udělována pouze zřídka a uchazeč musí splňovat přesně danou podmínku stejnokroje (čti: dres Labeda Shakers)! Pokud uchazeč tuto podmínku zakoupením stejnokroje splní, nebrání nic tomu, aby se stal nositelem hodnosti “true fan” a byl oslovován pane Srdcaři!!!

  Upozornění: Na kardiologii jakékoliv nemocnice se snažte být takto NEOSLOVOVÁN! Mohlo by se na vás snést dav lidí s vážnými problémy, které neumíte řešit! 

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 55.25
  (CZK 1,500)
 • 2 Kurz: Jak nebýt tučňákem?

  Máš rád v létě vyjížďky na inline bruslích? Jenže kdykoliv nazuješ brusle, vypadáš spíš jako polomrtvej tučňák uprostřed ledové pláně? Tak tohle skončilo! Uděláme z tebe bruslaře, za kterým se budou lidi otáčet! Jedno odpoledne se jeden z našich hráčů postará, aby vaše ježdění vypadalo jako od profesionála! 
  Místo: Praha, Přerov, Olomouc

  Heslo: Minimálně 95% výkonu je design! 

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 73.66
  (CZK 2,000)
 • 3 from 4 Hokejka mnoha legend

  Chceš mít doma něco o čem budeš moci před návštěvou hodiny a hodiny mluvit? Něco co zaujme všechny hned na první pohled? Co takhle naše Hokejka mnoha legend? Stačí ji umístit na dobře viditelné místo a pouze čekat na to až se někdo z hostů dotáže, co to tady máš za hokejku? Pak už můžeš nechat pracovat svoji fantazii a vymyslet si, jak ti ji sám Dominátor věnoval před odletem, když si mu unavenému pomáhal v Japonsku do letadla!

  Doporučení: Zase ty storky moc nepřehánějte ať si nemyslí, že jste si to všechno vymysleli. 

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 92.08
  (CZK 2,500)
 • 2 from 4 Reprák

  Jo tak tohle už je pro opravdový fajnšmekry! Naši kluci to válí i za českou inlajnovou repre a s radostí vám věnují podepsaný reprezentační dres, ve kterém zvedali poháry mistrů světa nad hlavu! Martin Fiala, Adam Přibyl, Jakub Cik, Martin Gremlica a další ….. to chceš!

  Doporučení: Zarámovat a čekat na zhodnocení investice.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 110.50
  (CZK 3,000)
 • 2 from 5 Randíčko

  Pro osoby mužského pohlaví se může na první pohled zdát tato odměna poněkud nezajímavá, ale nenechme se ošálit názvem! Jeden ze sympatických hráčů vás vezme na vynikající večeři o několika chodech, po které váš knoflík od kalhot vystřelí číšníkovi tác z ruky! Pro pány můžeme nabídnout vynikající točené pivo a chlapskou konverzaci, pro dámy zase přiléhavou slimfit košili a slib, že na 5min hodíme řeč i o šmínkách!
  Místo: Praha 

  Poznámka: Výběr společníka je pouze na vás! 

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 147.33
  (CZK 4,000)
 • Sold out!! Pán prstenů

  Je to střelec, jak mezi mantinely, tak i v osobním životě! Martin Fiala žije naplno a tak neměl problém obětovat pro svůj sen i unikátní prsten pro mistry světa z roku 2016!!! Teď máš jedinečnou možnost mít doma tento artefakt!

  Rada: Je to jeho milááááášek, tak na něj dávej pozor!

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 368.32
  (CZK 10,000)
 • 2 Vaše logo/naše radost

  Víme, že se to už moc nenosí, ale přece jenom nedá nám to. Jelikož se jedná o velice sledovaný turnaj, můžete se skrz nás zviditelnit v USA. Prostě si plácnem to vaše logo na květák a budu se rvát i za vaše dobré jméno!

  Přání: Hlavně ať to není nějakej supermarket :D, ... ehm ... ehm ... vtip!

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 552.49
  (CZK 15,000)
 • 3 from 3 US Trip

  Chceš být u toho, jak válcujeme jednoho soupeře za druhým? Trošku si protáhnout kosti a jet se ohřát do US? No tak vyraž s náma! Letenky a ubytko máš zajištěný! Kustoda jsme vždycky chtěli!! Podpoř nás a zažij to pravé dobrodružství!

  Bonus: Trička, čepice, reklama na dresech je samozřejmostí!

  Reward delivery: In a month

  EUR 3,683.24
  (CZK 100,000)