Toulky s dětmi v báglu - Rakouské Alpy a okolí

Průvodce rakouskými Alpami určený (nejen) rodinám s malými dětmi. Obrovská dávka inspirace, tipy na výlety s kočárkem, místa, kde se celá rodina bude cítit jako v ráji! Napsáno s láskou a nadšením. Od rodičů rodičům.

EUR 18,142
pledged of EUR 7,912

229%

229% completed

870 contributors pledged

Literature

All or nothing. Project finished on Mar 21, 2019 at 00:13.

Show all rewards

KDO JSEM

Jsem máma dvou malých dětí, pracovně Brácháče (5) a Žloutkové (7), která se před třemi lety rozhodla na svém blogu www.sdetmivbaglu.cz sdílet s ostatními rodiči své cestovatelské zážitky. Sama vím, jak je plánování rodinných výletů a dovolených někdy obtížné, tak proč se o své zkušenosti nepodělit? Před rokem se mi podařilo díky hithitové kampani vydat svého prvního poctivě prochozeného průvodce "Toulky s dětmi v báglu - Českosaské Švýcarsko", čímž jsem si splnila svůj sen. Miluji výlety a turistické průvodce... a mít svého vlastního? To je prostě sen! Po úspěšné realizaci jsem se ale zařekla, že už nikdy více! :-) Jenže mi to nedalo. Však to Rakousko je tak krásné... Byla by věčná škoda nechat to ležet v šuplíku.  A tak jsem tu po roce zas. :-) Stejně nervózní, vykračujicí přes hranici své komfortní zóny. 

CO JE MŮJ CÍL

Ráda bych přinesla rodičům pořádnou dávku inspirace a usnadnila jim plánování dovolené s dětmi v nádherném Rakousku, resp. Alpách. A protože je v Alpách neodolatelných míst nespočet a jeden člověk na to nestačí, rozhodla jsem se, že tentokrát přizvu do svého průvodce i další rodiče! Zapojilo se jich víc než dvacet a já se tetelím blahem při pohledu na to, co vzniklo! Mým cílem není detailně informovat o geografickcých faktech, ale především inspirovat a nalákat, podat pomocnou ruku při plánování dovolené a poradit kudy kam, aby dovolená s dětmi byla prostě jedinečná. Mou ambicí není pokrýt všechna místa v Rakousku, to si ostatně najdete na internetu, ale sdílet to, co jsme si vyzkoušeli na vlastní kůži! Osobní zkušenost je neocenitelná. 

CO V PRŮVODCI NAJDETE 

Kromě mých vlastních zkušeností je to vlastně takový sborník rodinných dovolených a osobních zkušeností více než dvaceti rodin. Je psán srdcem a s chutí inspirovat. Nejsme Google ani Lonely Planet. :-) Jsme především rodiče, manažeři domácností, kouči dětí i sebe samých, které pojí velká láska k horám a výletům. Jsem moc ráda, že se mé zušenosti nabalily v takové míře, že se z běžného průvodce stane krásná kniha plná reálných zážitků. 

Cílem není cíl, cílem je cesta. Výlety v Toulkách s dětmi v báglu nejsou o zdolávání desítek kilometrů s dítětem v krosně na zádech nebo ve vozíku za kolem. Kniha zahrnuje poctivě vybrané a malými dětmi otestované trasy, které zvládne i ten nejmenší začínající turista, aniž by u toho půlku výletu brečel, že ho bolí nožičky. 

Najdete tu tipy ze Salzburska, Korutan, Tyrolska, Vorarlberska, Solných komor a dalších oblastí. 

PRO KOHO JE PRŮVODCE URČEN

Zejména pro rodiny s malými dětmi (0-10 let) a pro ty, kteří preferují kratší, nenáročné výlety o délce max. 5 km (výjimečně i o něco delší a náročnější, ale ty také vážně stojí za to). Je určen pro ty, kteří na svých cestách nepohrdnou nějakým tím hřišťátkem. Pro ty, kteří nemají s Rakouskem příliš velké zkušenosti a dovolená v Alpách s malými dětmi je pro ně snad až nepředstavitelná. Inspiraci však najdou i zkušení horalové!

PROČ JSEM PRŮVOCE NAPSALA

Protože jsem prostě musela! 

Protože Rakousko je nádherné. Ale je tam tolik míst, že člověk neví kam dřív a také možná tak trochu tápe, jestli daný výlet zvládne s kočárkem nebo začínajícím turistou s věčně bolavými nožičkami. 

NA CO PŮJDOU PENÍZE

Tisk: 130 000 Kč

Grafika: 30 000 Kč

Korektura: 10 000 Kč

Odměna HITHIT: 19 000 Kč

Pošta, poplatky činí rozdíl.

KDY PRŮVODCE VYJDE

Pracuji na něm dnem i nocí a pevně věřím tomu, že spatří světlo světa do léta. Byla by přeci veliká škoda, aby chyběl na vaší příští dovolené!

DĚKUJI ZA VAŠI PODPORU!

JANA

News

Jun 5, 2019 PRŮVODCE POSTUPNĚ ODESÍLÁM

Děkuji všem za vydatnou podporu na Hithitu. Průvodce postupně balím a odesílám. Tento týden odešla část balíčků, které šly na zásilkovnu. V příštím týdnu odešlu zbytek.  POZOR, balíčky, které odchází tento týden na zásilkovnu, jsou odesílány přes obchod Pro malé dobrodruhy. Budou vám chodit určitě…

More

Comments

Choose reward for your contribution

 • sold 11
  Za letmou vzpomínku z Alp

  Průvodce nepotřebujete, ale rád(a) podpoříte jeho vznik, protože... protože život je krásnější, když je okořeněný dobrými skutky. 

  Malý tip: Částku lze dle libosti i navyšovat.
   

  Reward delivery: in a week after the Hithit project end

  EUR 6.09
  (CZK 150)
 • sold 770
  Tištěná kniha Toulky s dětmi v báglu

  Tištěná kniha s více než stovkou výletních míst, zejména z oblasti Salzburska, ale také z Tyrolska, Korutan, Vorarlberska a dalších. 

  Všechny výlety jsou otestovány rodiči malých dětí a na většinu z nich se nemusíte bát vyrazit ani s kočárkem. A už vůbec se nemusíte bát, že by se někdo nudil! Tady vám syndrom bolavé nožičky nehrozí!

  Cena je včetně poštovného a balného. 

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 14.61
  (CZK 360)
 • sold 43
  Tištěná kniha Toulek, s věnováním

  Tištěná kniha s mou muří nohou čili vlastnoručně psaným věnováním a podpisem. Obrázky dětí neslibuji, prý co jsem si napsala, to mám, tak ať se starám. :-)

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 18.26
  (CZK 450)
 • sold 26
  Rakouský hattrick čili 3x průvodce

  Jeden pro sebe, jeden náhradní, kdyby se ten jeden ztratil, a jeden náhradní za toho náhradního. Přesně jako s náhradním oblečením dětí, náhradní za náhradní, no ne? 

  Prostě průvodců Rakouskem není nikdy dost a vy potřebujete rovnou tři, to je přeci jasné a chvályhodné!

  Cena je včetně poštovného.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 36.52
  (CZK 900)
 • sold 3
  Kniha Toulek a osobní konzultace

  Kromě jednoho průvodce vám nabídnu elektronickou konzultaci při plánovaní vaší dovolené v Rakousku.

  "Vyslechnu" si vás a na základě vašeho očekávání a věku vašich dětí vám navrhnu ten nejlepší mix výletů, ať si vaši dovolenou v Rakousku pořádně užijete. 

  ​Odměna je vhodná pro nováčky, kteří míří do Rakouska poprvé.

  Ráda vám poradím nejen tu nejvhodnější oblast právě pro vás, ale pomohu vám v případě zájmu i s komunikací v němčině s vámi vybraným ubytovacím zařízením.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 40.58
  (CZK 1,000)
 • sold 3
  Celý balík Toulek

  Jedna vám prostě nestačí. Chcete jich hnedle pět!

  Balík pěti průvodců, ať máte co rozdávat kamarádům a chudým pocestným okolo vás. Schvaluji a fandím vám!

  Cena je včetně poštovného a balného. 

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 58.84
  (CZK 1,450)
 • remaining 9 from 10
  Fanda projektu

  V knize umístím jako poděkování vaše logo, jméno, tel. číslo, krátký vzkaz, zkrátka co budete chtít (pokud to bude v souladu s etikou).

  Velikost věnovaného prostoru bude reflektovat můj upřímný vděk partnerům, nicméně bude zohledňovat případná technická omezení tisku, maximálně to bude 1/10 strany. 

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 243.46
  (CZK 6,000)
 • Sold out!!
  Vídeňská káva v Praze

  Pozvu vás s bandou dalších přispěvatelů na vídeňskou kávu v nějaké kavárně v Praze. Na přivítanou donesu tematické linecké kolečko.

  Každý si ze setkání odnese podepsaného průvodce a doufám, že i dobrou náladu. Společný čas využijeme pro vaše dotazy týkající se průvodců, cestování, Hithitu, blogování, dětí, školy... však nějaké téma určitě najdeme. Pozor - mluvit budeme všichni! 

  Kdo nemá rád kávu, znám ještě jeden bylinkový nápoj z jiné německy mluvící oblasti, stačí říct heslo "zum Wohl".

  Předpokládaný termín, který se samozřejmě ještě může změnit dle termínu tisku průvodce: 15. 5. 2019

  Délka kávového dýchánku: cca 1,5 hodiny   

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 32.46
  (CZK 800)
 • Sold out!!
  Prodloužený víkend v roubence

  Pozvu vás na prodloužený víkend k nám do roubenky v Českosaském Švýcarsku a místo uvítací bábovky vám naservíruji linecká kolečka a k večeři talíř šnitzlů! Dirndl sice nemám, ale zdravit grüß Gott se můžeme!

  Pomůžu vám naplánovat čyři nezapomenutelné dny plné nádherných výletů! 

  Pozvání platí ideálně pro 2 rodiny na čtyři noci (max. 10 osob ve 3 ložnicích).  

  V roubence budete jen vy. A pokud budete mít chuť, ráda vás navštívím a pro děti připravím speciální trasu Putování za Dřevánky.

  Odměnu můžete zrealizovat od června 2019.

  Pozn.: Postelí máme zatím jen sedm, ale kvalitní fungl nová matrace bude 100% pro každého. 

   

  Reward delivery: in a year after the Hithit project end

  EUR 568.07
  (CZK 14,000)
 • Sold out!!
  Velký fanda projektu

  V knize vám věnuji 1/2 strany pro umístění vaší reklamy, loga, vyznání či příběhu (pokud bude tematicky v souladu s obsahem knihy určené rodinám s malými dětmi) a zároveň vám poděkuji v rámci velké FB děkovačky.  

  Dále vám věnuji 10 výtisků průvodce s podpisem a věnováním.
   

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 608.64
  (CZK 15,000)
 • Sold out!!
  Rakouský týden v roubence

  Víkend je vám málo, vy chcete u nás v roubence prožít rovnou celý týden! Linecká kolečka na uvítanou budou samozřejmostí stejně jako  večer plný šnitzlů. :-) Nenásilná konverzace v němčině na požádání.  

  Odměna je určena spřáteleným rodinám, kterým stačí tři "cimry" na spaní a jsou pro každou špatnost. Čili když na ně nezbyde židle na sezení, posnídají v poloze čápa ve stoje, když nezbyde postel, vysvětlí dětem, že matrace na zemi je mnohem větší dobrodružství... Postelí máme zatím jen sedm, ale fungl nová matrace bude určitě pro každého! Rodinný stan též k zapůjčení!

  Kromě průvodce Rakouskem, vám bude k dispozici i průvodce Českosaským Švýcarskem a dětem věnuji i Výletníka. I Dřevánčí trasa bude, plán výletů bude, pecka to bude!

  Odměnu lze využít v období červenec-říjen. 
  Maximální počet osob: 12 (max. 6 dospělých)

  Počet nocí: 6   

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 811.52
  (CZK 20,000)
 • Sold out!!
  Fanda všech fandů, tzv. maxifanda!

  V knize vám věnuji celou stranu pro umístění vaší reklamy či loga (pokud bude tematicky v souladu s obsahem knihy určené rodinám s malými dětmi).

  Zároveň vám věnuji jeden článek na svém blogu a tři FB a IG posty o vašem záslužném činu. 

  Věnování do celkem 10 průvodců je samozřejmostí. 

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 1,014.40
  (CZK 25,000)