Desetiminutová maturita

Desetiminutová maturita je projekt, který slouží k výuce maturantů pomocí přehledných video kurzů a jednoduchých krok-za-krokem cvičebnic.

Jak si mám sestavit kánon?

Jestli Vám vyhovuje koncept videí na Desetiminutové maturitě, zkuste co nejvíc knih vybrat tak, aby korespondovaly s videi v obchodu. Každý měsíc se náš kánon rozšiřuje a snažíme se vybírat knihy co nejuniverzálnější a nejoblíbenější.

Jak probíhá maturita pro rok 2017?

Celkové shrnutí jsme pro vás připravili na odkaze http://maturita.net/maturita-2017/ přímo z oficiálního zdroje novamaturita.cz.

Budete dělat videa i z jiných předmětů?

Pokud se ukáže, že výuková videa z literatury mají smysl a skutečně lidem pomáhají, tak rozhodně další předměty přidáme. Přestože děláme, co můžeme, vytváření animací je velmi časově náročné a nedá se odfláknout. V současné době pracujeme na kurzu z literatury a připravujeme kurz z matematiky.

Na co využijete peníze?

Pokud se podaří peníze na hithit.cz vybrat, investujeme je hlavně do rozšiřování portfolia knih a vytváření nových kurzů pro maturanty. Část výdělku také půjde na propagaci projektu, aby z něho mohlo benefitovat co nejvíc lidí.

EUR 477
pledged of EUR 2,021

23%

23% completed

8 contributors pledged

Literature, Education

All or nothing. Project finished on Mar 29, 2017 at 19:02.

Choose reward for your contribution

 • sold 5
  Minimecenáš

  Líbí se mi, co pro ty ubohé študáky děláte. Tady máte kilo a ukažte, co umíte. Za vaše dobrodiní vás uvedeme na stránkách mezi naše mecenáše.

  Reward delivery: not specified

  EUR 4.04
  (CZK 100)
 • sold 0
  E-kniha Desetiminutová matika

  Praktická příručka pro maturitu z matematiky, kde jsou  všechny typy příkladů jednoduše vysvětleny, naleznete zde testy z minulých let s vypracovaným postupem a dále testy určené k samostatnému počítání s řešením na konci. Tato kniha vám bude zaslána v elektronické podobě a vy budete uvedeni na začátku v poděkování.

  Reward delivery: not specified

  EUR 10.11
  (CZK 250)
 • sold 1
  All You Can Watch

  Za tuto částku získáte roční přístup ke všem videím z literatury. Můžete si je pouštět,  kdy chcete a kolikrát chcete. Videa pravidelně aktualizujeme a vytváříme nová. K tomu budete uvedeni na našich stránkách v poděkování.

  Reward delivery: not specified

  EUR 10.11
  (CZK 250)
 • sold 0
  Literatura +matika

  Získáte veškerá videa z literatury a k tomu ještě e-knihu Desetiminutová matika. S těmito zbraněmi se již z maturity nemusíte stresovat!

  Reward delivery: not specified

  EUR 18.19
  (CZK 450)
 • sold 0
  Jeden za všechny...

  Skupina pěti kamarádů získá roční přístup ke všem videím z literatury. To vychází na  160 korun na jednoho, míň už to nejde!

  Reward delivery: not specified

  EUR 32.34
  (CZK 800)
 • sold 1
  Doživotí

  Tato odměna obsahuje veškeré kurzy, videa, učebnice a jiné materiály, které jsme v rámci Desetiminutové maturity vydali (nebo kdy vydáme) na doživotí v elektronické podobě. K tomu získáte celou stránku v knize Desetiminutová matika, do které můžete napsat, co jen chcete (v rámci morálních mezí).

  Reward delivery: not specified

  EUR 40.42
  (CZK 1,000)
 • sold 1
  Přístup pro celou třídu

  No Man Left Behind! Domluvte se se třídou a naučte se na maturitu spolu. Touto investicí získáte roční přístup k videím z literatury až pro 30 lidí.

  Reward delivery: not specified

  EUR 80.84
  (CZK 2,000)