Jsme offline – Tišnov v pohybu

Týdenní festival v polovině září plný zábavy, nových příběhů a zajímavých setkání pro školáky z Tišnova a okolí zkombinuje to nejlepší z různých kulturních a gastronomických akcí. Swing, hudba, zahraniční kuchyně, výstava fotek s příběhy, kdo by odolal?

 • Točíme klip...

 • Natáčíme, co můžem!

 • Davovka :-)

 • Tišnov v pohybu!

EUR 1,974
pledged of EUR 1,903

103%

103% completed

104 contributors pledged

Vodafone Foundation

Tišnov, Jihomoravský kraj, Česká republika

Show all rewards

Jak to začalo

Nežít je horší než být mrtvý. Že je dnešní mládež jen zástup zombíků pomalu emigrujících přes obrazovky do virtuálního světa? Nechte nás dokázat opak! Školákům z Tišnova a okolí chybí k zajímavějšímu trávení volného času především příležitost. Proto jim přesně takovou příležitost chceme dát.

Školáci po škole venku. Mladí, kteří se navzájem baví a seznamují. Ulice plné hudby, tance a jídla. Takto by alespoň na týden mohl vypadat Tišnov. Konkrétně už zanedlouho :-) - v týdnu od 12. do 17. září. Líbí se vám ta představa? Podpořte nás a pomozte nám uspořádat festival Jsme offline – Tišnov v pohybu plný nových zážitků.

Co je náš cíl?

TišnOFF X TišnON – rozsvítíme město! Tišnov je krásné místo, ale většinu roku se, co se týče akcí pro mladé, topí v kulturní temnotě. Chceme ho zbavit pavučin! Plánujeme na týden proměnit Tišnov v největší kulturní středisko od Hradčan až po Štěpánovice :-) Chceme vytáhnout školáky do ulic, tančit, ochutnávat jídlo a život, bavit se se zajímavými lidmi i spolu navzájem, ale hlavně – zahnat nudu a stereotyp.

Detaily

Program festivalu je nadupanější než přeplněná králíkárna. Protrénujme fyzičku, rozvlníme se v rytmu swingu, setkáme se se zkušeným cestovatelem, budeme promítat filmy na venkovní zdi, ochutnáme zahraniční kuchyni a popovídáme si s cizinci žijícími v Tišnově a okolí, poslechneme si hudební skupinu a ověříme si své znalosti prostřednictvím zábavného kvízu. 

... a ještě něco navíc

Celý festival bude také provázet open-air výstava Humans of Tišnov, inspirovaná projektem Humans of New York. Fotografie náhodných lidí se v ní pojí s jejich krátkými příběhy. Tak se dozvíme se o neobvyklých a často překvapivých osudech nejen našich babiček, ale i náhodných kolemjdoucích.

Kdo jsme?

Jsme studentky z tišnovského gymnázia. A protože nejen školou živ je člověk, chtěly bychom vyplnit svůj volný čas smysluplně. Rády bychom udělaly něco užitečného pro naše město i kamarády, zažily nové věci a poznaly nové lidi, což je také smyslem celého festivalu. 

Proč to děláme?

V Tišnově podobná akce citelně chybí. A než nad něčím naříkat, je lepší to změnit! Nedokážeme to však bez vaší pomoci. Společně můžeme dát školákům šanci trávit svůj volný čas novým, zajímavým způsobem a zároveň pozvednout Tišnov na úroveň kulturních svatostánků jako jsou Paříž, Vídeň, Benátky nebo Veverská Bítýška. 

News

Sep 10, 2016 Spustili jsme přihlašování

Festival už se blíží, a tak je načase spustit přihlašování na úterní Tea Break Quiz plný zábavy, skvělých odměn a samozřejmě čaje Nestea a na páteční kulinářský workshop, kam můžete dorazit všichni, ale pouze prvních 15 bude mít možnost při přípravě zahraniční kuchyně pomáhat. Tak honem koukněte n…

More

Sep 10, 2016 Lineup - už je jasný, co s příštím týdnem! :)

More

Comments

Choose reward for your contribution

 • 7 Dobrý pocit

  Pomozte nám z prosté dobroty svého srdce a podívejte se pak do zrcadla na štědrého člověka.

  Reward delivery: In a week

  EUR 1.90
  (CZK 50)
 • 47 from 50 Popcorn zdarma k filmu

  Bez chroupání, šustění a padání popcornu všude kolem by to při našem venkovním promítání přece nebylo ono.

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 2.66
  (CZK 70)
 • 33 from 50 Placka

  Velkou placku s logem našeho projektu si můžete vyzvednout přímo na jedné z akcí festivalu nebo v TIC Tišnov. Můžete ji nosit do práce i na ples. 

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 3.81
  (CZK 100)
 • 49 from 50 Placka poštou

  Pokud nám chcete pomoct, ale nedostanete se do malebného tišnovského prostředí, pošleme Vám originální placku poštou.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 4.95
  (CZK 130)
 • 9 from 10 Písnička od RedHotů s věnováním

  Red Hot Chilli Peppers revival jsou skoro tak dobří jako originál a zahrají písničku s věnováním přímo pro Vás. 

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 5.71
  (CZK 150)
 • 92 from 100 Balón štěstí se jménem

  Na jedné z akcí vypustíme balón štěstí s Vaším jménem a Vaše štěstí tak bude zářit nad tišnovským nebem. 

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 7.23
  (CZK 190)
 • 4 from 10 Tetování nebo fotka

  Pamatujete na tetování ze žvýkaček? Pomůžeme Vám vrátit se do dětství a pořídíme Vám speciální nalepovací tetování s motivem našeho festivalu, případně ručně umělecky ztvárněné (!), pokud dorazíte na některou z našich akcí. Pakliže nejste tetovací typ, určitě Vás potěší stylová fotka z polaroidu s předkapelou Red Hot Chilli Peppers revival. 

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 7.61
  (CZK 200)
 • 92 from 100 Sada zahraničních receptů

  Pošleme Vám elektronicky jedinečnou sadu receptů z workshopu zahraničních kuchyní a Vy si tak pochutnáte jako nikdy předtím (a možná nikdy potom). 

  Reward delivery: In half a year

  EUR 9.51
  (CZK 250)
 • 9 from 10 Tetování/fotka + balon štěstí

  Nechte se potetovat nebo se vyfoťte s budoucími slavnými hudebníky. Navíc vypustíme balón štěstí s Vaším jménem.  

  Reward delivery: In a quarter

  EUR 11.42
  (CZK 300)
 • 71 from 100 Dva lístky do kina

  Zajděte si v tišnovském kině (které je podle 9 z 10 tišnováků nejlepší ve středním Brnu-venkově) na film dle vlastního výběru. 

  Reward delivery: In half a year

  EUR 13.32
  (CZK 350)
 • 11 from 15 Lístek na XIII. reprezentační ples města Tišnova

  Co takhle hodit se do gala? Na ples města je v posledních letech nesnadné získat lístky mimo jiné kvůli skvělému programu a nějaké té účinkující celebritě – a vy ho můžete mít rezervovaný už teď spolu s dobrým pocitem za přispění!

  Reward delivery: In half a year

  EUR 18.26
  (CZK 480)
 • Sold out!! Pilates nebo taneční workshop

  Soukromý workshop pilates nebo tance s profesionálním lektorem Vás rozpohybuje tak, že nebudete moci přestat a tančit budete i v práci, ve spánku či v sedě. 

  Reward delivery: In a year

  EUR 19.03
  (CZK 500)
 • 4 from 5 Pilates nebo taneční workshop podruhé!

  Díky nečekanému zájmu přidáváme na workshop další místa! :) 

  Reward delivery: In a year

  EUR 19.03
  (CZK 500)
 • 17 from 20 Předplatné Kruhu přátel hudby (8 koncertů)

  Jste přítelem hudby? Přidejte se do kruhu a navštěvujte se speciálním předplatným ty nejlepší koncerty. Vaše uši si také zaslouží hýčkat. 

  Reward delivery: In half a year

  EUR 34.25
  (CZK 900)
 • 14 from 20 Divadelní předplatné (6 představení)

  Od listopadu do května se můžete se speciálním předplatným podívat nejen na ochotnická představení, ale také na známé tváře jako jsou Pavel Liška nebo Eva Holubová v prostorách Městského kulturního střediska.

  Reward delivery: In half a year

  EUR 41.86
  (CZK 1,100)
 • 19 from 20 Balíček toho nejlepšího

  Dva lístky do kina, placka s logem projektu, balón štěstí s Vaším jménem… a k tomu pověst granda. Děkujeme Vám, že jste se rozhodli podpořit právě náš projekt! 

  Reward delivery: In half a year

  EUR 57.08
  (CZK 1,500)
 • 4 from 5 Večeře s realizačním týmem

  Mladí, sympatičtí lidé a hromada jídla. To Vás čeká na společné večeři spolu s dojmy a zážitky z příprav projektu. Navíc si můžete vybrat jednu z výše zmíněných cen jako přídavek .

  Reward delivery: In half a year

  EUR 76.10
  (CZK 2,000)
 • 49 from 50 Přijde k vám po(h)lednice

  Blížíme se do finále! A náš vděk se stupňuje. Vy získáte ještě lepší než dobrý pocit, dále s námi můžete povečeřet, dostanete jednu z výše zmíněných cen dle vlastního výběru, ale hlavně speciální pohlednici s poděkováním na míru! 

  Reward delivery: In half a year

  EUR 190.26
  (CZK 5,000)
 • 4 from 5 EXTRA balíček toho nejlepšího

  Extra radost nám takovým příspěvkem uděláte a my se Vám extra odměníme! Oběd s realizačním týmem, dva lístky do kina, placka s logem projektu a vypuštění balónu štěstí s Vaším jménem + jedna z ostatních odměn dle vlastního výběru navrch. 

  Reward delivery: In half a year

  EUR 380.52
  (CZK 10,000)
 • 5 from 5 Akce na míru

  Spojíme vás s Městským kulturním střediskem Tišnov, které udělá maximum pro to, aby uspořádalo akci přesně podle Vašich představ - ​koncert, raut nebo teambuilding - cokoli Vás napadne, všechno umí zařídit! V ceně této odměny jsou schopní dramaturgové a produkční k ruce, kteří událost navrhnou, zprostředkují, s Vámi vyladí a celou akci zorganizují tak, abyste se mohli naplno oddat jen zábavě:-) Pochopitelně včetně prostor, které Vám budou též zdarma k dispozici. 
  Personál, prostor a zařízení veškeré dodavatelské agendy Vaší dokonalé akce - to se vyplatí! 

   

  Reward delivery: In half a year

  EUR 761.04
  (CZK 20,000)