Koncert Šumava na nohou 2016

Šumava na nohou 2016 je koncert pro Martinku, Rozálku, Daníka, Kubíka a Vládíka. Peníze ze vstupenek půjdou na pomoc pro těchto 5 dětí s těžkým postižením, a proto potřebujeme mít prostředky na Koncert zajištěny předem. Hithiťáci pomozte nám. Děkujeme!

Description and Value of Rewards

May 2, 2016

You Contribute to Get the Awards we Have for You

100 CZK (3.7 Eur, 4.5 USD) - Good feeling that you have helped us.

200 CZK (7.4 Eur, 8.5 USD) - Would you like to get a postcard from Vimperk?

300 CZK (11 Eur, 12.5 USD) - Car sticker.

500 CZK (19 Eur, 22 USD) - We sign a poster of this years concert for you. Plus you get a car sticker.

800 CZK (30 Eur, 34 USD) - Sponsor ticket. (290 CZK goes to the kids and 510 to the concert costs.)

1000 CZK (37 Eur, 42 USD) - T-shirt Sumava na nohou. (Don't forget to mention your size and gender.)

2000 CZK - (74 Eur, 85 USD) We will send you a short video featuring us preparing the concert and thanking you from the bottom of our hearts. Tell us your and give us an email address.

5000 CZK - (185 Eur, 212 USD) Are you cold even in summer? Have a hand made bobble hat with a small Sumava na nohou label. We will need your address.

10000 CZK - (370 Eur, 424 USD) For this huge help we will invite you to our gala where we will present the kids with symbolic cheques. We will also publish your name in all our digital presentations.

20000 CZK - (740 Eur, 847 USD) This is the top. As our sponsor you will be invited to our gala, we will mention you in all our printed materials as well as in all our digital presentations.

EUR 2,912
pledged of EUR 2,743

106%

106% completed

104 contributors pledged

Community, Music

Vimperk, Jihočeský kraj, Česká republika

All or nothing. Project finished on Jun 7, 2016 at 00:07.

Choose reward for your contribution

 • sold 19
  Heslo: Druhým se má pomáhat

  My sami - organizátoři - jedeme všechny aktivity Šumavy na nohou a celou organizaci Koncertu bez nároku na jakoukoli odměnu. Když nám pošlete 100 Kč, za které neodstanete nic zpátky, ujistíte nás, že v tom přece jenom nejedeme sami. 
  Předem děkujeme.  
  P.S.: Musíme určit, kdy své nic dostanete. Podle Hithitu by se Váš dobrý pocit z toho, co jste právě udělali, měl dostavit nejpozději do týdne ;)

  Reward delivery: in a week after the Hithit project end

  EUR 4.22
  (CZK 100)
 • remaining 134 from 150
  Ewa Farna a tým ŠNN na pohlednici pro Vás

  Chcete pohled Ewy Farne, který ve fanstoru nedostanete? Takže Jani, Jirko, Emo, Honzo a všichni kdo jste, kde jste, budeme rádi, když vám budeme moct po Koncertu poslat pohled Ewy a nás všech.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 8.44
  (CZK 200)
 • remaining 182 from 200
  Samolepka Šumava na nohou na auto (a jinam)

  Šumava na nohou pomáhá stojícím, sedícím i ležícím pochopit, že všichni patříme k sobě. Takže proč nevozit nálepku ŠNN, která nám to připomíná, na autě, nemít ji na laptopu, nebo na ledničce?
  Opravdový test dobročinnosti: Kdo samolepkou ŠNN překryje svoje svítící nakousnuté jabko? Posílejte nám fotky, kam jste samolepky dali. Rádi je nasdílíme.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 12.66
  (CZK 300)
 • remaining 41 from 50
  Podepsaný plakát ŠNN a samolepka k tomu

  Radek, náš zakladatel, tvrdí, že největší hvězdy Koncertu jsou ti, kdo na něj přijdou. Tak se budeme snažit k našim podpisům ulovit i pár podpisů návštěvníků Koncertu. Jestli chcete plakát ještě před Koncertem, tak nám dejte vědět a pošleme ho předem, ale bez podpisů posluchačů Koncertu. Chcete A3, nebo A2? Napište nám to. Koncert je 9. 7. 2016, takže doručení plakátu spadá do kategorie za půl roku. 

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 21.10
  (CZK 500)
 • remaining 62 from 70
  Sponzorská vstupenka

  Lístky na náš Koncert jsou vzácná věc. Jsou to totiž doslova vstupenky k o něco snažšímu životu pro děti, které podporujeme.
  Má se to s nimi tak, že celých 290 Kč (cena v předprodeji), jde do veřejné sbírky vyhlášené pro Martinku, Rozálku, Daníka, Kubíka a Vládíka. To chceme a musíme dodržet i u vstupenek, které dostanete Vy jako odměnu za svůj příspěvek. Z 800 Kč, které pošlete, půjde 290 Kč z ceny lístku do sbírky pro ně. Chcete nám přispět na Koncert a zároveň přímo pomoct i 5 dětem s postižením, pro které ho pořádáme? Fakt jo? Jste super a patří Vám velký dík!

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 33.76
  (CZK 800)
 • remaining 23 from 50
  Tričko Šumavy na nohou

  Přímo na tričku Vám poděkujeme za Vaši podporu. Budeme potřebovat znát Vaši velikost a jméno. Chceme totiž obohatit Váš šatník jedním kouskem, který Vám nedovolí na Šumavu na nohou zapomenout.
  A navrch Vás uvedeme mezi finančními dárci na našich stránkách. 

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 42.20
  (CZK 1,000)
 • remaining 4 from 5
  Videozdravice: druhá várka

  Všechny videozdravice jsou vyprodány, tak přidáme. O co jde? Z příprav koncertu nahrajeme osobní videozdravici právě pro vás. Máte doma už dost triček, nálepek a čepic z různých crowdfundingů? Tak tohle je odměna šitá na míru právě vám! Nezapomeňte nám napsat mail, ať víme, kam máme zdravici poslat. :)

   

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 84.49
  (CZK 2,002)
 • remaining 9 from 10
  Čepice ŠNN a podepsaná pohlednice

  Je Vám zima i v létě? Rádi Vám pošleme čepici Šumava na nohou - ručně pletenou. Jestli si ji chcete představit, podívejte se na naše video - je to ta hezká (v klipu jediná) čepice s bambulí, kerou má na hlavě Monika.
  Na pohled připíšeme i věnování. Orientační míra obvodu Vaší hlavy nám pomůže s výběrem. Pohlednice je návdavek za Vaši štědrou podoru.
  Taky vás uvedeme na našem webu mezi podporovateli projektu a do ukončení letošního ročníku budete uváděni mezi těmi, kdo nás finančně podpořili. 

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 211.01
  (CZK 5,000)
 • remaining 3 from 3
  Pozvánka na předávání darů dětem a jejich rodinám

  Po skončení Koncertu nás čeká dost práce. Budeme shánět invalidní vozíky, zdravotní matrace apod. Až to budeme všechno mít (nejpozději v prosinci), uspořádáme slavnostní večer. Jeho vyvrcholením bude předání symbolických šeků na materiální pomoc. Jestli nás i děti, kterým pomáháme, chcete osobně poznat, rádi Vás na tento večer pozveme a ještě radši Vás pohostíme. Pozvánka platí pro dva a je nepřenosná.
  Kromě toho Vás uvedeme na našem webu a FB jako podporovatele Koncertu Šumava na nohou 2016.

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 422.03
  (CZK 10,000)
 • remaining 3 from 3
  Buďte naším parťákem (pardon, partnerem)

  Moc potřebujeme nové partnery! Teda spíš parťáky, co nám pomůžou táhnout, co jsme si naložili. S novými parťáky  Šumavy na nohou se chceme vytahovat. Jsou vzácní a je jich málo. Tak je dáme na plakáty, banery a letáky. Oni od nás dostanou pozvánku pro dva na slavnostní večer, při kterém budeme předávat dětem a jejich rodinám šeky s hodnotou pomoci, kterou od nás obdržely. Moc rádi se s vámi, všemi našimi parťáky, setkáme.
  Předem Vám budeme děkovat na našem webu a FB. Ale hlavně, budeme se snažit, aby bylo za Vaši pomoc co nejvíc muziky!

  Reward delivery: on address, in half a year after the Hithit project end

  EUR 844.06
  (CZK 20,000)
 • Sold out!!
  Videozdravice ze zákulisí Koncertu právě pro Vás

  Videozdravici ze zákulisí nebo příprav Koncertu můžeme natočit právě pro Vás. Vy si pak budete moci naše/vaše video nahrát na svůj profil, Youtube kanál apod. Nezapomeňte nám napsat, jak se jmenujete a poslat nám mailovou adresu. Je vás víc a na příspěvek jste se složili? Pak vyjmenujeme vás všechny ;)
  Za odměnu budete taky zveřejněni, a to na našich stránkách mezi těmi, kdo nás finačně podpořili.
  P.S.: Nechtějte po nás žádné prasárničky - slovní, ani jiné. Stejně tak předpokládáme, že ta videa nebudete následně manipulovat a nějak zneužívat. (To se fakt nedělá :).) Dík!

  Reward delivery: in half a year after the Hithit project end

  EUR 84.41
  (CZK 2,000)