Dřystej s Pramínky - křest 2. CD

Staňte se součástí ojedinělého projektu cimbálové muziky Pramínky a herců Divadla Pod věží. Pomozte na svět našemu druhému CD a získejte některou z mnoha úžasných odměn.

Author: CM Pramínky

Poděkování za podporu a pozvání na stříhání

May 23, 2016

Děkujeme všem za příspěvky a podporu, kterou jste nám vyjádřili při vydávání našeho druhého CD Pověsti, povědačky a jine dřysty. Byli jste úžasní :)

Nezapomeňte, že Vašek ještě musí dodržet svůj slib a veřejně se nechat ostříhat. Jak slíbil, tak splní, a to tuto sobotu 28.5. v kopřivnickém parku Edvarda Beneše u nádraží. Kdo se chcete zúčastnit, vězte, že si máte vzít nůžky a být v sobotu v parku. My tam budeme už od dvou hodin a ve tři hodiny přesně začíná stříhání. Tak nezmeškejte! :D
P.S.: Nové CD si můžete pořídit, kdekoliv nás potkáte, nebo nawww.cmpraminky.cz ;)

Základ pokořen! Co dál?

May 3, 2016

Vám všem, kteří jste podpořili, náš projekt dlužíme velké díky! Naši hranici pro vydání CD jste pokořili velmi brzo a stále nám zbývá ještě několik dní do konce. Tím jste naši cestu trochu protáhli, a dali jste nám příležitost k tomu, abychom tento projekt posunuli na další úroveň. Vaše příspěvky, které nám pošlete nad naši metu 77 777 Kč, nám umožní vydat CD Pověsti, povědačky a jine dřysty ve větším nákladu, který budeme následně distribuovat do muzeí, knihoven a škol. A tak budou mít žáci a posluchači větší možnost kontaktu s řečí našich předků a povědomí o lašském projevu, kultuře a písních.

Pokud váš zájem o tento projekt poroste ještě dál, budeme jen rádi. Vaše příspěvky budou základem pro natočení videoklipu o jednom z příběhů, které nese právě naše nové CD. Takže neváhejte a s klidem v duši přispívejte dál :)

80.000 Kč pokořeno!

Apr 26, 2016

Naši Pramínkáři :) Díky vám a vašim příspěvkům jsme včera (v pondělí 25. dubna) překonali hranici 80.000 Kč. A to za pouhých 25 dní od spuštění kampaně! Děkujeme vám všem za vaši úžasnou podporu. Velice si jí vážíme a moc pro nás znamená.

Při této příležitosti se dal Vašek slyšet, že nenechá Vladana v jeho výzvě osamoceného. Prohlásil, že dosáhneme-li hranice 99.999 Kč, uspořádá veřejné stříhání svých bujných kadeří! Co myslíte, povede se nám to? Budete moci přijít osobně si ustřihnout pramínek jeho vlasů? 

Ať už jeho výzva dopadne tak či onak, rádi se s vámi uvidíme na výročním koncertě 15.5.2016. Na něm budeme nejen slavit Pramínkovské patnáctiny, ale za vaší podpory pokřtíme i naše druhé CD. Přijďte, těšíme se na vás :) 

Vladanův knír má na kahánku

Apr 14, 2016

Moji milí,

nepíše se mi to lehce. Na začátku kampaně na dofinancování našeho nového CD jsem docela neprozřetelně slíbil pramínkovským muzikantům (měl jsem nějakou slabší chvilku), že dosáhne-li na konci této kampaně částka 111.111 Kč, přijdu na křest 15. května bez svého věrného a milovaného kníru :)

Tuto skutečnost jsem se rozhodl veřejně avízovat v okamžiku, kdy nám na účet přispějete polovinou této částky. Netušil jsem, že budete tak štědří a rychlí a za 14 dní mě do této pozice postavíte. Stalo se tak dnes (14.4.), kdy vaše příspěvky dosáhly výše 55.555 Kč :) Samozřejmě vám všem za to moc a moc děkujeme. Jste úžasní! A protože i my chceme být tak úžasní jako vy (a navíc sliby se mají plnit nejen o Vánocích), tak já v tuto chvíli slibuji, že pokud se tato částka do 14.5. opravdu zdvojnásobí, pak své slovo dodržím a vy uvidíte to, co jste ještě neviděli :)

Vladan Jílek, vedoucí cimbálové muziky Pramínky

Po čtrnácti dnech :)

EUR 4,660
pledged of EUR 3,149

148%

148% completed

179 contributors pledged

Music, Art

Kopřivnice, Moravskoslezský kraj, Česká republika

All or nothing. Project finished on May 15, 2016 at 12:34.

Choose reward for your contribution

 • sold 7
  Protože vás máme rádi

  Pošleme Vám za odměnu první pověst z našeho nového CD ve formátu mp3. 

  Uslyšíte příběh o zamilovaném děvčeti, které se ve jménu lásky vzepře rodičům i svému okolí, aby si po pomíjivých chvílích štěstí prožilo zbytek života v slzách smutku a trápení.

  Reward delivery: in a month after the Hithit project end

  EUR 2.02
  (CZK 50)
 • sold 12
  Protože nás máte rádi

  Víme, že i vy nás máte rádi. Tak abyste s námi mohli být co nejčastěji, pošleme vám naši fotku s podpisy všech současných muzikantů.

  Tuto fotku si můžete dát, kam budete chtít - do kuchyně, obýváku či třeba do ložnice na noční stolek.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 4.05
  (CZK 100)
 • sold 11
  Placka s naším logem

  Pošleme vám připínací placku s barevným logem naší muziky.

  Tato zbrusu nová placka je určená vám všem, kteří nás máte rádi a současně tyto své sympatie chcete dát najevo i okolnímu světu.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 6.07
  (CZK 150)
 • sold 51
  CD s podpisem autora

  Chcete si zajistit naše nové album Pověsti, povídačky a jiné dřysty? Chcete jej mít i s podpisem a věnováním autora a primáše Václava Kopelce? Nyní máte jedinečnou možnost!

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 14.17
  (CZK 350)
 • remaining 47 from 50
  Hrníček s fotkou muziky + mp3

  Odměna pro ty, kteří se nás chcete i dotýkat. Z vlastní zkušenosti víme, že z tohoto hrníčku vám vaše káva bude chutnat nejlépe. A my vám k tomu pro radost přidáme ještě i mp3 s pověstí Šumna Maryčka.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 20.24
  (CZK 500)
 • remaining 21 from 25
  Taška a placka s logem + mp3

  Staňte se majiteli jedné z padesáti plátěných tašek (limitovaná série) s naším barevným logem. Navíc od nás obdržíte i připínací placku a také mp3 s pověstí Šumna Maryčka.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 24.29
  (CZK 600)
 • remaining 24 from 30
  Víno Pramíno

  Máte rádi Pramínky i víno? Pak vás jistě potěší láhev speciální edice vína CM Pramínky - Pramíno - od místního vinaře. Jen pro opravdové znalce (Pramínků i vína).

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 26.32
  (CZK 650)
 • sold 20
  Obě naše CD

  Toužíte po našem novém, v pořadí již druhém CD? Chcete jej získat společně i s tím prvním? Za váš příspěvek vám zašleme obě - CD Pověsti, povídačky a jiné dřysty + CD Kaj pujděm?. A obě budou osobně podepsané jejich autory.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 28.34
  (CZK 700)
 • remaining 24 from 25
  CD s podpisem a taška s logem

  Získejte naše nové album Pověsti, povídačky a jiné dřysty  s osobním věnováním autora a primáše Václava Kopelce. K tomu se staňte i majiteli jedné z padesáti tašek s logem muziky (limitovaná série).

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 30.36
  (CZK 750)
 • remaining 10 from 10
  Hodina s muzikantem

  Chcete se sejít a popovídat si s muzikantem z CM Pramínky? Chcete si zkusit zahrát na jeho hudební nástroj? 

  Vyberte si některý z těchto nástrojů -  housle, viola, violoncello, kontrabas, cimbál, odhoďte stud a ostych a pojďte do toho.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 36.44
  (CZK 900)
 • remaining 2 from 20
  Pramínkovica

  Tak tohle jste ještě nepili! Speciální edice místní výborné pálenky Pramínkovice, kterou pijí pouze znalci, fajnšmekři a muzikanti z Pramínků (muzikanti rádi a často).

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 40.49
  (CZK 1,000)
 • sold 2
  Staňte se pozorovateli a získejte CD

  Za váš příspěvek vám umožníme zúčastnit se naší zkoušky. Uvidíte, jakým způsobem pracujeme, na co klademe důraz, co upřednostňujeme, jak se bavíme. Přijďte nás poznat i jinak, než jak nás znáte z našich vystoupení.

  A abyste na nás nezapomněli, věnujeme vám i naše nové CD.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 80.97
  (CZK 2,000)
 • sold 3
  Zahrajte si spolu s námi a odneste si CD

  Přijďte na naši zkoušku a staňte se po dobu čtyř hodin aktivní součástí cimbálové muziky Pramínky. Využijte této jedinečné možnosti být alespoň na chvíli Pramínkář.

  Společně si zahrajeme, zazpíváme, pocvičíme. Na vlastní kůži ucítíte, proč je nám spolu tak dobře a co nás k lidové hudbě a k Pramínkům přitahuje již patnáct let. Věřte, že na tenhle den nezapomenete! Navíc si od nás odnesete i naše nové CD.

  Reward delivery: on address, in a quarter after the Hithit project end

  EUR 141.70
  (CZK 3,500)
 • remaining 1 from 1
  Primášův smyčec a naše nové CD

  Tak tohle tady ještě nebylo! Primáš cimbálové muziky Pramínky Václav Kopelec vám věnuje svůj houslový smyčec.

  Jen málokterý smyčec toho tolik zažil. Jen málokterý smyčec toho tolik pamatuje. Jen málokterý smyčec se již tolikrát ztratil (nejednou i s houslemi), aby se pak zase k Vaškově nevýslovné radosti našel. Jeho vzpomínky jsou opravdu přebohaté. Není fanynky, která by po něm netoužila (po smyčci i po Vaškovi).

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 314.86
  (CZK 7,777)
 • sold 0
  Veřejné poděkování

  Jako poděkování za vaši velkorysost uvedeme vaše jméno nebo jméno vaší firmy na koncertu, na němž budeme naše CD křtít. Na tento koncert vás osobně pozveme, poděkujeme vám na našich www stránkách a věnujeme obě naše CD.

  Reward delivery: on address, in a month after the Hithit project end

  EUR 404.86
  (CZK 10,000)
 • remaining 1 from 1
  Generální sponzor

  Staňte se generálním sponzorem nového CD. Za váš příspěvek vás takto představíme nejenom na koncertu, na němž budeme CD křtít, ale současně i na našich www stránkách.

  Jako generální sponzor budete pozván na křest CD, v jehož průběhu vás pozveme i na pódium mezi ostatní čestné hosty. Současně s tím vám věnujeme obě naše CD.

  Reward delivery: in a month after the Hithit project end

  EUR 607.29
  (CZK 15,000)
 • sold 1
  Hudební produkce na vaší akci

  Rozhodnete-li se strávit příjemný den, večer či noc ve společnosti naší cimbálové muziky, rádi k vám přijedeme, zahrajeme a zazpíváme na vaší akci - firemní, rodinné apod. A k tomu vám přidáme i obě naše CD.

  Reward delivery: on address, in a year after the Hithit project end

  EUR 809.72
  (CZK 20,000)
 • Sold out!!
  V.I.P. vstupenka na křest

  Exkluzivní nabídka pro ty, kteří si chcete užít křest našeho nového CD z prvních řad.

  Neváhejte a zajistěte si své místo na této jedinečné akci. Počet míst ve V.I.P. zóně je omezený!

   

  Reward delivery: on address, in a week after the Hithit project end

  EUR 10.12
  (CZK 250)